• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
@brindik doktor ti to spočítá, tak jen vydrž. ono už je to ve výsledku jedno, stejně to moc neovlivníme.

jinak miminko u dr včera ok. jen je to opravdu žlučník a to nejspíš i vlivem toho utrogestanu. takže ho mám snížený na 1x denně a dostala jsem ještě dvoje prášky na ten žlučník. u těch jedněch je napsáno, že se v těhotenství můžou, ale u těch druhých, že jen v závažných případech. tak se mi to ani nechce brát. zkusím pohledat na netu a nebo zavolat praktidké dr, co ona na to.
22. bře 2012 v 06:01  • Odpověz
Mám termín 1.10. přijde mi to pořád hodně zvláštní, ještě před pár měsíci by mě nenapadlo, že bych mohla mít někdy v životě mimi a pak sem ho jednoho dne uviděla na ultrazvuku, mazec :dizzy_face: něco tak nádhernýho. Moc ráda si budu psát s kymkoliv, komu se taky objevil v bříšku zázrak :slight_smile: Jinak sem masérka a po více masážích v bříšku trochu řeže, asi budu muset trochu ubrat a dávat víc síly miminku.
27. bře 2012 ve 02:21  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2012  • Odpověz
@fori Ahoj Fori, jak se to vyvíjí? Špinění může znamenat něco vážného, ale taky vůbec nic. Já bych měla mít termín porodu 26.10., špiním docela hodně (tak na 5 vložek denně) už od 9.3. stále, s tím, že minulou středu večer šílené bolesti břicha, hrkl ze mě tak kýbl krve (nepřeháním), hned mě odvezli do nemocnice, tam mě doktor prohlédl, používal slova jako - to je brutální krvácení apod., napíchli mi kapačku a udržovali mi celou noc a celý den žílu pro případ, že bych musela jít na sál na kyretáž. Naštěstí se všechno uklidnilo, už zase jenom trochu špiním, mimišek je prý úplně v pohodě. V neděli ráno mě už pustili domů. Nevěřila bych, co všechno můžou ty dětičky zvládnout. Doufám, že to dojde do zdárného konce, protože už jsem si taky užila dost - za poslední dva roky už jsme 2x o mimi přišli, tak snad už do třetice to dopadne dobře.
27. bře 2012 v 08:17  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ráno. Tak z několika diskuzí a poraden jsem vyčetla, že Flavobion se v těhotenství bere a je neškodný. Tak ho teda taky baštím. I když s ne moc dobrým svědomím. Na kontrolu jdu až 2.4. tak furt jen sleduju jestli mě pobolívá břicho a prsa. Když jsem minule skončila na revizi tak mi týden před bylo hrozně dobře a vůbec jsem si nepřišla těhotná. No naštěstí mám zatím pořád příznaky tak jsem klidnější. Ale kdybych mohla na ultrazvuk častěji, tak by se mě nezbavili :grinning:
27. bře 2012 v 08:49  • Odpověz
@liverainbow ahoj, hezké datum.. máme společný termín :slight_smile: ultrazvuk je super, teda první dva tam bylo jen takové "něco", ale na tom posledním už byl vidět človíček, takže se těším na další :slight_smile:
27. bře 2012 v 09:22  • Odpověz
a co holky, jak jste na tom s chutěma? už dorazily a nebo zatím pořád jen nevolnosti. já jsem o víkendu zjistila, že mi strašně chutná malinová minerálka. přitom jstem tu chuť dřív nesnášela. přišla mi umělá.
27. bře 2012 ve 12:14  • Odpověz
@majka1976 ahoj, já jen malinko zašpinila jednorázově a pak už nic, tak doufám že je vše v pořádku. dnešní d-dimery dopadly na výbornou.... já jdu 13.4. na odběry a na ult. .... moc se těším... zase se aspon trochu uklidním... jinak já má termín 3.11.
27. bře 2012 ve 14:04  • Odpověz
@fori Tak to je dobře :slight_smile: Já teď chodím na kontroly každý týden, i na ultrazvuk, bo jsem pořád riziková s tím špiněním. Mimišek je takový krásný malý medvídek. Vždycky jak jdu na kontrolu, se třesu strachy, a domů většinou přijdu s nějakým obrázkem, kde jenom já vím, co to je, protože ostatní zatím vidí jen "šmouhy" - je to ještě moc malinké :slight_smile:)
28. bře 2012 v 07:17  •  3 děti  • Odpověz
@majka1976 to je dobře že chodíš každý týden, já po tom všem co mám za sebou jsem čekala že si mě pzvě tak po 14 dnech a jdu přesně po mesíci na kontrolu.....
28. bře 2012 ve 12:20  • Odpověz
ahoj, můžu se přidat? termín mám kolem 13. října :slight_smile:
28. bře 2012 ve 13:12  • Odpověz
@janinacel ahoj chtela sem se te zeptat v kterem tt si ja jsem v 9tt rada si budu s neky m psat,,jo tehotenska kalkulacka mi vipocitala porod na 20.10.rijenn :slight_smile: nevolnosti presli zvraceni,,,i zacpu sem mnelaa :frowning2: ale grycerinove cipky nepomohli tak sem si koupila vlakninu psilium superrrr,,,,,bolest prsouu nekdy malo nedky moc a nalete,jak si na tom tyy,,,napis Lenka :slight_smile: :wink:
28. bře 2012 v 17:10  •  snaží se  • Odpověz
autor
@vcelka31 Ahojky Leni! Já jsem dneska 10tt+1, ode dneška za týden jdu na ultrazvuk, krev a má se mnou přijít i budoucí tatínek. Bolest prsou už mě přešla,jinak žádné jiné příznaky nemám. Nezvracela jsem, jen jsem byla strašně unavená a usínala už v 20hod, ale teď už si tělo zvyklo na to, že jsem těhulka a vše zvladáme v pohodě :slight_smile:
29. bře 2012 v 07:09  • Odpověz
@sarkav Já jsem si taky chtěla psát s holkama, který jsou ve stejným stadiu těhotenství jako já, ale nikdo si se mnou psát nechce. Tak budu ráda, když se mnou budeš bavit. Odkud jsi?
29. bře 2012 v 08:46  • Odpověz
Zdravím všechny čekatelky :slight_smile: chtěla jsem se zeptat, zda některá z vás nebyla již na prvotrimestrálním screeningu v Plzni - genetika v Černicích ? Objednala jsem se tam spíš pro jistotu a paní na příjmu mi řekla, že mi vezmou krev a udělají i screening, takže můžu předpokládat, že výsledky budou okamžitě? Nemáte některá zkušenosti? Děkuju!
Jinak dnes jsem 11+5tt a TP mám 17.10.2012. Konečně mě opouští celodenní nevolnost a bříško se začíná pomaloučku rýsovat :slight_smile:
29. bře 2012 v 11:52  • Odpověz
ukonceni 10tt tehotenstvi,,,,,,,,,,,,,v pondeli njastup do nemocnice revizeeee,,,,,,,,,,,,, :frowning2:
29. bře 2012 ve 12:48  •  snaží se  • Odpověz
@vcelka31 jejda,jak to že tak najednou? :cry: nebo jsi měla nějaké problémy? :frowning2:
@jana21278
Ahoj Jani, určitě budu ráda když si napíšeme :wink: , kolikáte mimčo čekáš?
29. bře 2012 ve 13:00  • Odpověz
pred dvouma tydny srdicko bylo ,neska vacek tam byl a mimisek tez ale nebylo srdicko :frowning2: takze v pondeli nastup do nemocnicee
29. bře 2012 ve 13:19  •  snaží se  • Odpověz
tak ze nechci ted par mnesicu sliset o tehotenstvi :frowning2: a pak to skusimee,a kdyz to nepujde tak umnele
29. bře 2012 ve 13:26  •  snaží se  • Odpověz
@vcelka31 jejky, tak to je mi líto:frowning2: já byla naposledy na UZ v 6 tt a jdu teď až příští týden ve 12tt, tak jsem z toho taky dost nervozní, jestli je vše v pohodě ... tak budeme držet palečky ať to brzy vyjde:slight_smile:
29. bře 2012 ve 13:30  • Odpověz
@sarkav
@jana21278 ahojky, já mám TP 18.10. :slight_smile: taky bych se ráda přidala na pokec.-) tedy alespoň občasný.-) moc času s jedním dvouletým prckem není :slight_smile:))
29. bře 2012 ve 13:34  • Odpověz
@levata ahojky, no já tady taky nesedím celý den, ale vždy jak kluci po obědě odpočívají, já mám siestu u PC :grinning: já mám termín kolem 13.10. ale uvidíme kdy to bude,jak se miminku bude chtít :wink:
29. bře 2012 ve 13:56  • Odpověz
@vcelka31 ježiš to fakt strašný, a vše se vyvíjelo úplně normálně? moc mě to mrzí, opravdu moc :unamused: ale určitě se časem zase zadaří, ted přeji teda HODNĚ sil .....
29. bře 2012 ve 13:58  • Odpověz
to jsem ráda, že se to tady trochu rozjelo.
@sarkav , @levata termín mám 24.10. teda zatím. dneska jsem 10+0. tak mě torochu uklidňuje, že se riziko toho, že to nedopadne dobře trochu snížilo. já taky nemám čas sedět u pc celý den, i když jsem od páteho týdnu na neschopence. dost jsem si užila s nevolnostma i s velkou únávou. do práce bych to vůbec nezvládla. začíná se mi, ale dělat výrazně líp. tak doufám, že je všchno ok.
29. bře 2012 ve 14:26  • Odpověz
@vcelka31 to je mi moc líto. moje první těhotenství před rokem a čtvrt taky nedopadlo dobře a v osmém týdnu jsem skončila s krvácením v nemocnici a druhý den jsem byla po revizi. hodně jsem se uklidňovala tím, že by dítě nebylo nejspíš v pořádku a tak si to příroda zařídila sama. přeju hodně štěstí a nevzdávej to!
29. bře 2012 ve 14:31  • Odpověz
@jana21278 já jsem dnes 11+4, zítra jdu k dr. tak snad bude vše ok......určitě ano, pak sem napíšu co a jak, a v pondělí mám jen na první genetiku tak už jsem dost zvědavá jak to dopadne a jak se mimi předvede :wink:
29. bře 2012 ve 14:48  • Odpověz
@sarkav já jdu k dr. v pondělí. to budd 10+5. od včera mám dojem, že se mi tak nějak vyplnili prsa. ¨snad je to na dobrý cestě. jinak v mých 33ti letech to bude první dítě. pochopila jsem dobře, že už děti máš?
29. bře 2012 ve 14:52  • Odpověz
@jana21278 ano přesně, máme 2 kluky a čekáme neplánovaně 3 dítko :grinning: mám strach jak to zvládnu,ale snad to bude vše v pohodě :slight_smile:
29. bře 2012 v 15:00  • Odpověz
@sarkav no super! moje sestra měla taky dva kluky. a když bylo tomu menšímu půl roku tak neplánovaně otěhotněla. do porodnice si jela pro kluka a přijela s holkou. to bylo překvapení. ze strany jejího manžela už 5 generací neměl nikdo holku. a sama říká, že se třema je míň práce jak s jedním. měla taky velký štěstí, že kluci se na mimi těšili a pak opatrovali. a eliška jim to teď vrací tím, že ve 2,5 letech je mydlí hlava nehlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2012 v 15:36  • Odpověz
@jana21278 jé tak to by mě teda asi odvezly, kdybych čekala holku a nakonec to byl kluk......ale naopak by mi to nevadilo, holčičku si moooc přeji každé těhotenství,tak snad to ted vyjde :wink: Jinak straší syn je už větší, bude mít 8 let,s ním už je to vcelku pohoda,ale mladší má 4 roky a to je ďábel :grinning: tak mám strach jak to bude,ale budeme to prostě muset zvládnout..... ted ještě vyřešit bytovou situaci, máme malý byt, jen 2+1 takže nás čekat ještě stěhování,ale zatím není kam a ani nejsou finance,ale snad to do října nějak vymyslíme :slight_smile:
30. bře 2012 ve 12:42  • Odpověz
@sarkav tak to seš už zasloužilá matka. můžu se zeptat odkud jsi? já žiju na kyjovsku v takový vesničce. zatím něco přes dva roky. přestěhovala jsem se sem za manželem z Vysočiny. bydlíme v domku a pořád rekonstrujeme. letos nás čeká přístřešek na auto, prádelna a kuchyň. a to se finančně už úplně vyčerpáme. takže nevím jestli nám zbyde na kočárek. no snad to nějak dopadne. ale ta kuchyň je příšerná tak se moc těším na novou.
30. bře 2012 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.