• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
@jana21278 já jsem ze sverní moravy, kousek od krnova :slight_smile: je fajn že máte domeček, taky by jsme si ho moooc přáli, ale bohužel,zatím to nejde a asi ani nepůjde......a rekonstruovat můžete postupně, na baráku je pořád co dělat :wink:
30. bře 2012 ve 14:25  • Odpověz
@sarkav ahojky. včera mi bylo strašně špatně. už mi trochu otrnulo tak jsem začla dietu porušovat. a včera k obědu jsme měli brambory zapečený s uzeným a smetanou. a to jsem teda jíst neměla. už od rána mi nebylo nic moc, ale ty bolesti žaludku teda byly super. zase jsem si rozdráždila žlučník, o kterým jsem před těhotenstvím vůbec nevěděla. ale naštěstí nebyl záchvat. dneska mě pro změnu od rána pobolívá hlava. tak snad to už přejde. fakt by mě zajímalo, kdy si to začnu užívat. no nic, tak spátky do pelechu!
31. bře 2012 v 09:41  • Odpověz
@jana21278 já nevolnosti vůbec neznám, u kluků jsem neměla naprosto žádné problémy a i pohodové porody.....ted u posledního těhotenství mi bylo zle od žaludku,ale to bylo spíše z nervů a problému, jinak už dobrý....prý na nevolnosti pomáhají lízátka z lékarny a nebo lžička studené coly nalačno....uvidíš, třeba to pomůže a bude ti už líp :wink:
31. bře 2012 ve 13:01  • Odpověz
tak se hlásím zpět. žaludek se mi výrazně upravil tak snad zase pár dnů bude ok. dneska jdu k doktorovi. mám strašně hodnýho manžela takže pokud to z práce stihne tak mě tam zaveze. chudák, pak dvě hoďky sedí v autě na parkovišti. ale nechce si to nechat vymluvit.
2. dub 2012 v 08:32  • Odpověz
Ahoj holky mohla bych se k vám přidat? jsem tu nová na modrém koníkovi Tp mám 19.10 :slight_smile:
2. dub 2012 v 17:41  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2012  • Odpověz
@janinacel Ahoj mohla bych taky požádat o zařazení mezi vás?? TP mám 19.10.2012 :slight_smile: moc děkuji je to naše první miminko a tak bych se ráda dozvěděla nebo se podělila o skušenosti s těhulkama ve stejném termínu :slight_smile:
2. dub 2012 v 17:45  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2012  • Odpověz
@lufinkamaffina19 ahojky, klidně můžeš zůstat i tada, ať se taky rozrosteme.
2. dub 2012 ve 20:14  • Odpověz
ahojky. včera jsem byla na kontrole. vždycky před jsem úplně zničená a po je mi fajn. včera jsem myslela, že si doktorovi řeknu o aktální fotečku a dáme jí mojí mamce k narozeninám. ještě to neví. ale ta mrška tak skákala, že ji nebylomožné chytit. metala kotrmelce, salta - úplně jsem žasla. takže babička dostane tu první z 9tt. za 2 týdny jdu na ultrazvuk na nemocnici, tak snad bude vše ok.
3. dub 2012 v 07:40  • Odpověz
@jana21278 ahoj, já byla na te genetice a mimi bylo taky děsně aktivní, dr ho musela několikrát měřit a zkoumat jestli je vše ok, naštěstí je vše v pořádku. pak napiš jak jsi dopadla ty na genetice
3. dub 2012 ve 20:57  • Odpověz
@lufinkamaffina19 ahoj,vítám tě tady a zároven gratuluji k miminku. Já už jsem "zasloužilá matka" tak kdyby jsi něco potřebovala,klidně pisni :wink:
3. dub 2012 ve 20:58  • Odpověz
ahoj, ráda bych se k vám přidala:slight_smile: Termín porodu bych měla mít 5.listopadu a bylo by to naše první miminko, bohužel druhý pokus, takže doufáme že to ted bude bez problémů, ale zatím to probíhá dobře :slight_smile:
3. dub 2012 ve 21:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz
@sarkav já jdu na genetiku 16.4., tak jsem zvědavá. ale doktor mi zatím na to krev nebral, že stačí, až kdyby se mu něco nezdálo. že, abych prý nemusela platit těch 1400. moc tomu nerozumím, že to jde i bez krve, ale snažím se mu věřit. na ultrazvuk do nemocnice jdu ke svýmu doktorovi tak snad ví co dělá.
4. dub 2012 v 08:35  • Odpověz
@heiddi ahojky, vítám tě mezi nás. i já jsem teď těhotná na druhý pokus, tak věřím, že nám to oboum vyjde. někde jsem četla, že od 10tt se výrazně snižuje riziko toho, že to nedopadne. a to už obě máme takže už se musíme těšit na termín porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2012 v 08:37  • Odpověz
Ahoj holky.. chtěla jsem se vás zeptat.. všude se ted dočítám že bych měla mít citlivá prsa.. a já teda nic nepocituji... jinak já jsem ted těhu na 3 pokus s IVF. stále mám strach.. tenkrát mi ve 12tt řekli, že jsem prodělala zamlklý potrat. byl to šok.... nic jsem nepocitovala.... žádné bolesti ani špinění.. na kont. jdu až 13. 4. bývá mi jen špatně od žaludku ale už ne taky pravidlně.....
4. dub 2012 v 09:32  • Odpověz
@fori ahojky, já mám tak od 6tt citlivý bradavky, jinak prsa bych řekla, že se mi minulý týden tak trochu zaplnily, ale nevím jestli to není jen můj subjektivní pocit, protože manželovi se to nezdá :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale vzhledem k tomu, že si na ně nenechám moc máknout tak už si to asi nepamatuje jaký byly před tím :grinning: . Bereš Utrogestan? Já jsem ho dostala na podporu těhotenství, ale upřímě teda řeknu, že už po¨čítám dny, kdy už ho nebudu muset. Dělá mi zle i když ho beru spodem i vrchem. Tak držím palce ať se vše podaří.
4. dub 2012 v 10:44  • Odpověz
@jana21278 jako bradavky mám taky citlivé ale malinko...... asi se moc pozoruji... já beru Utroš od 14.2. , 2-2-2 - docela dost vid?? musím říct že mě po nem nic není, to jsem ráda..... ale moc už ho neužívám... jen na noc. jinak jsem vždy zaváděla, je to prý lepší než to polykat.... nejste holky náhodou některá okolí Kralup nebo Mělníka??
4. dub 2012 v 10:55  • Odpověz
@fori no já ho měla od 5tt 1-0-1. tak 2 týdny už ho mám jen jeden na večer a i to je děs. při polikání velký bolesti žaludku a z toho jsem měla i 3 žlučníkový záchvaty takže další dvoje prášky a přísná dieta. a zavádění jsem vydržela max. týden v kuse. z toho mám zase strašný otoky, svědění a rozdělanou pokožku. naposledy doktor musel dost přitalčit, aby do mě dostal ultrazvuk. mám dost velký nevolnosti a hodně bojuju s únavama. zhubla jsem už 8 kg. mám ho brát ještě do 15.4. tak to snad přežiju. miminku to, ale svědčí tak mi nic jinýho nezbývá.
4. dub 2012 ve 12:52  • Odpověz
@jana21278 Jani tak to je divné, já byla na té genetice, dr. mi napsala žádanku a neplatila jsem nic, a to mi brali i krev,tak se na to zkus ještě poptat, ale tak snad dr. ví co děla, že ? :wink:
4. dub 2012 ve 13:25  • Odpověz
@heiddi gratuluji a přeji at je vše naprosto v pořádku :slight_smile:
4. dub 2012 ve 13:26  • Odpověz
děkuju, není tady někdo z Liberce nebo někde poblíž?
4. dub 2012 v 15:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz
@jana21278 ahoj, to víš že se už nemůžu dočkat, už aby to bylo :slight_smile:
4. dub 2012 v 15:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz
@fori ahoj, s tou citlivostí to nemusí být u všech stejný. Já je mám trošku citlivější,ale taky né každý den stejně, někdy víc a někdy zas míň. Já když jsem potratila, tak jsem taky o tom nevěděla, špinění jsem taky žádný neměla, ale vím že mi bylo v tý době hrozně špatně. Předtím jsem si myslela že to je normální nevolnost v těhotenství, ale ted když to můžu porovnat jak mi bylo předtím a ted, tak už vím že to nebylo normální, protože předtím mi bylo zle od rána do večera, ale ted to docela jde, špatně mi je, ale né pořád :slight_smile:
4. dub 2012 v 16:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz
Ahoj holky tak mám termín koncem října a čekám 2 dítě mužu se k vám ještě přidat? :slight_smile:
4. dub 2012 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz
@petra_m vítej :slight_smile:
4. dub 2012 v 17:54  • Odpověz
@petra_m vítej mezi námi.
4. dub 2012 v 19:44  • Odpověz
Holky nevíte kdy se dá zistit pohlaví dítěte?Mám pocit že mě to u prvního řekli snad už v 13 tt ale nejsem si jestá
5. dub 2012 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
i ja se rada pridam, termin mam 16.10 a doma uz jeenoho teroristu mam...pevne verim v hodnou holcicku :slight_smile:
@petra_m u kuby mi to rekli ve 14 tt, ale ten pytlik se ukazat muze i nemusi :grinning:
5. dub 2012 v 11:49  • Odpověz
Je tu někdo z okolí Olomouce?
5. dub 2012 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz
@petra_m @imzadi já mám taky chlapečka a že manža umí i holčičky moc nevěřím :frowning2: no uvidíme
5. dub 2012 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz
@petra_m no ja v to doufam, jinak to bude na chocholouska...muj klucik je trosku dablik a kdyz by takovy byli dva....no nevim nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja jsem od prahy...jak snasis tehu a prcka?me je dost soufl, tak to s 14m batoletem je trosku peklicko...
5. dub 2012 v 11:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.