• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
@simour1 - hm, až za tři týdny máš kontrolu? Já už teď mám za dva týdny, a předtím jsem měla za tři týdny..tuším, že příště už budou měřit ozvy. Třísla ty bolí taky a pak je nepříjemné otáčení v noci a kyčle..ale jinak to jde..žádní poslíčci, nic...najednou začínám měřit čas na týdny, příští víkend si bere máma Mišku, další víkend slavíme Mišky narozky, s předstihem a už bude téměř říjen, a stále mi chybí věci, včetně sbalené tašky a energie tak ubývá

@martina26 - to je paráda, že tak rychle si zvykla. No vypadá to, že budeš mít první přírůstek tady mezi námi :grinning: Mě tedy při sezení nic nebolí, horší to je, když mám ze sedu vstát a jít, to pak nevím, jestli se počůrám nebo jen půjdu jako důchodce..třísla mě bolí jen při chůzi. Kadeřnici a pedikerku bych si dala líbit, to jo..já vyrážím večer asi na nákup zeleniny a ovoce, s manželem jsme se dali na každoranní odšťavňování ovocné nebo zeleninové šťávy tak furt jen jezdím pro mrkev, jabka, okurku atd...tak tady nechám chlapy, aby se uložili..a provětrám se.
5. zář 2012 v 18:55  • Odpověz
No holky abych nakonec ještě nepřenášela :slight_smile:)) Víte jak to je :grinning: Každopádně bych chtěla vydržet alespoň ještě 2 týdny. :slight_smile:
5. zář 2012 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holky, ja uz jdu tento tyden naposled na poradnu a pak uz kazdy tyden do porodky na monitor a kontrolu...jinak kycle, trisla, proste celej spodek je pred rozpadem :stuck_out_tongue_closed_eyes: o otaceni na posteli radsi nemluvim :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ema si libuje v zasprajcovani pod zebra a pritom mlati do mocaku...uuuuzasne :grinning:

Zitra mi prijede mamka, tak asi nachystam tez tasku a obe postylky...at jsem vklidu...
5. zář 2012 v 19:09  • Odpověz
@blandik No taky mě to překvapilo,když řekla až za 3 týdny.Ozvy mi bude taky dělat a ještě nějaký prý poslední stěry.
@martina26 To si nemyslím,že budeš přenášet.Předpokládám,že jedna po druhé tady budete dávat fotečky mimísků a já se budu nad nima rozplývat s břichem pod bradou :grinning:
@imzadi :grinning: Krásně napsané,vidím,že máme pocity úplně stejné :grinning:
5. zář 2012 ve 20:10  • Odpověz
@simour1 ja uz stery na streptokoka mam, jsem zvedava na vysledek,s kubou jsem ho nemela...ja ted bojuju s tim, ze mam zacit chodit na monitory a manzel nema vubec cas pohlidat malyho..jak to budu delat, netusim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2012 ve 20:22  • Odpověz
holky, já se otáčím příšerně....navíc pořád chodím na wc :D to je mazec....a někdy mi tlačí na játra a pod žebra....na to že mám teprve 32 týden....no nevím, jak dlouho vydržím...a mám dojem, že mi začínají otekat nohy....to zase budu v porodnici jak koule....no, to už jsem teda ted...ale vím, že bude hůř....

a až mi řeknou at si dám yal gel, tak si tam ani nedosáhnu....to bude ostuda....
5. zář 2012 ve 20:38  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem po kontrole u doktora a hlásím, že nic moc :frowning2:
... CS mám 3-4, jsem chudokrevná a ještě mám mimčo narvaný hlavičkou moc dole, takže ještě magnezko... kontrolení utz za týden a hned na to další kontrola. A moje plány s odchodem na mateřskou 17.9. jsou pasé, do pondělí maximálně a co nejvíc ležet, nic nedělat, nohy nahoru a hlavně neuklízet, mýt okna a necourat moc po venku :frowning2: zkrátka všechno úplně jinak... jo a vypadá to taky na porod dřív, ale prý to ten klidový režim může krásně prodloužit, tak uvidíme.
... dneska jsem se objednala na monitor a do poradny do porodnice, jdu tam 8.10. poprvé, to bude v 37 týdnu a doufám, že ještě celá :slight_smile:
... jinak dneska v noci jsem byla 2x na záchodě, bylo dost špatně, takže jednou to šlo vrchem a jednou spodem, uf ale pak už jsem konečně usnula a spala až do rána :slight_smile:
5. zář 2012 ve 20:57  • Odpověz
@pajdula neboj, to bude dobré...uklid neřeš, i kdyby jsi neuklízela ješte do příštího leta, tak co se stane no....však ono se to nezblázní, proste až to pujde tak to pujde....

a když budeš odpočívat s nohama nahoru, tak to bude ok, uvidíš .)
5. zář 2012 ve 21:02  • Odpověz
@majka1976 můj dědula gynekolog poradil rozžvýkat a sníst kousek čerstvého zázvoru. Zní to šíleně, ale fakt, přísahám, zázrak. Já už zkusila všechno a nic nepomohlo. ten zázvor za pár vteřin a pohoda, mohla jsem si lehnout a jít spát - zkus to, opravdu funguje.
5. zář 2012 ve 22:19  • Odpověz
@xuxie K čemu že má být dobrý ten zázvor?Nějak mi to uniklo.
@tarra27 Tak s tím gelem jsi mě dostala,fakt se řežu smíchy :grinning: Mně na rukách nenajdeš ani ty kostky na hřbetech,příbor mi vylítává z ruk,nezatnu ani pěst...no prostě ta představa zavádění gelu je pro mě strašně komická,protože já bych si s ním nezvládla natřít ani obličej,natožpak ... :grinning:
@pajdula S tou chudokrevností vidím,že jsme na tom taky všechny mizerně.Drž se,mámo a opravdu odpočívej,jsi Pracant roku,tak už si dej oddech. :wink:
@imzadi Vezmi prcka sebou na monitor,třeba ho to zaujme. :wink: Jak dlouho budeš čekat na ty výsledky stěrů?Abych se jich vůbec dočkala,když mi je teprve 25.9. míní odebrat. :astonished:
5. zář 2012 ve 23:16  • Odpověz
@simour1 dnes maji byt, trva to 4 dny...zitra jdu na kontrolu, tak uvidime...vysleeky se posilaji jak tvemu dr tak rovnou do porodnice
6. zář 2012 v 07:28  • Odpověz
Ojojoj...moje klouby. Už několik dní...Myslela jsem, že mi chybí vápník, tak ho do sebe cpu, ale nic nepomáhá. A to mám nahoře jen 4,5kg a kolena a kotníky to nedávaj. Dneska jsem snad nespala vždycky dýl než hodinu v kuse...
6. zář 2012 v 08:14  • Odpověz
Ahoj holky,

@pajdula tak koukám že máme nález hodně podobný. Tak relaxuj, já se taky snažím. No ale pro sychr už jsem nachystala i postýlky a te´d ještě peru látkovky.

S YAL gelem jste mně pobavili, u nás ho teda aplikuje normoš sestra. Díky bohu :grinning:

Já mám kontrolu za 2 týdny.Prý snad vydržím.

Jinak mám jedno dítko ve školce. Dnes opět s úsměvem a učitelce řekla že se na ni těšila tak jsem měla radost....a druhé už s menším nadšením ve škole :slight_smile: Za chvilku jdu ke kadeřnici a na pedikúru, musím se zkůlturnit před tou sobotní svatbou a hlavně aby se mně Matyášek až vykoukne neleknul :slight_smile:
6. zář 2012 v 09:25  • Odpověz
@mm_mm ty bláho tak tu váhu závidím :slight_smile:
6. zář 2012 v 09:26  • Odpověz
@mm_mm taky váhu závidím...já mám ted už určitě 16kg nahoře a to mám ještě 8týdnů do porodu....
6. zář 2012 v 09:48  • Odpověz
@martina26
@tarra27
Ta váha je odměna za těhotenskou cukrovku...:frowning2:
6. zář 2012 v 11:17  • Odpověz
@mm_mm neboj, ona odezní....po porodu to bude zase ok.... .)
6. zář 2012 v 11:21  • Odpověz
@tarra27 No, snad...Vím o několika lidech, kterým zůstala. To by mi jeblo...:frowning2: Už teď mi z toho nedostatku cukru trošku hrabe...
6. zář 2012 v 11:22  • Odpověz
@mm_mm a jaký jsi měla hodnoty??
6. zář 2012 v 11:29  • Odpověz
@mm_mm já měla těhu cukrovku při Kristýnce a po porodu se vše srovnalo, neboj.
6. zář 2012 ve 14:06  • Odpověz
já si taky myslím, že to bude ok....většinou se to srovná a vůbec když držíš dietu a jestli jsi neměla žádné šílené výsledky
6. zář 2012 ve 14:18  • Odpověz
@tarra27 Jako myslíš při testu? Na lačno 5,8 a po dvou hodinách 8,5. Ale už v 16.tt. Od tý doby to jakž takž udržuju dietou...
6. zář 2012 ve 14:18  • Odpověz
@tarra27 Párkrát mi to ulítlo přes 9, ale jinak to moc nelítá. Jen asi před 14 dny jsem měla nějaký blbý období a všechno, co jsem snědla, šlo přes 7.
6. zář 2012 ve 14:19  • Odpověz
@mm_mm to není žádná tragedie, to si fakt myslím, že se to srovná....

to bude dobrý, uvidíš...

ono stačí stres, je to fakt hned...

a hlavně to je podle me porucha glukozove tolerance a ne cukrovka.....oni diabetici jsou švihlí tak trochu....já jsem měla hraniční hodnotu po první hodine při testu a mela jsme taky obavy, tak jsem hledala na netu a co sjem četla, masakr....jsou fakt jak blázni někdy.....a podle mě zbytečně stresují matky....
6. zář 2012 ve 14:27  • Odpověz
@simour1 žáha, strašně moc mi pomohl :wink:
6. zář 2012 ve 14:38  • Odpověz
@imzadi Tak to je fajn,že se to posílá i rovnou do nemocnice ty výsledky.

@xuxie Jj,myslela jsem si to.A není to protivný?Nezvedal by se mi kufr z toho?

Dnes od rána máme trajdavou se ségrou a s mamkou.Byly jsme ve Vyškově po obchodech,samozřejmě jsem tam nechala hafo peněz,pak u mě na obědě doma a teď ještě jsme zvládly kafe u druhé ségry. :grinning: Nařehtaly jsme se,protože mamča bude mít 70 let-vypadá o 20 let mladší,a tak dáváme dohromady fotky na fotoknihu pro ni jako překvápko mimo jiné.
Na koupání mimča mám už dávno koupený lehátko do vaničky a dnes mě ženský přesvědčily i o vaničce,kterou už jsem teda vzdávala-po děckách mám zničenou.V Lídlu mají v akci pěknou včetně lehátka,tak mi ji mamča skoro celou zaplatila. A poštou mi přišel už ten mantinel do postýlky,jak jsem psala,že mě vyšel na 23,- je krásňoučkej. :dizzy_face:
6. zář 2012 v 16:10  • Odpověz
Jo,holky,už pár dnů se vás chci zeptat jen ze zvědavosti,jestli některé z vás se vytvořila taková ta pigmentová čára svislá,která začíná mezi prsama a končí až hooodně pod pupkem.Po porodu zase zmizí.Říká se,že se vytváří u čekání holčiček a u mě to sedí 100%.Jen u syna chyběla :slight_smile: :slight_smile: A teď už se mi rýsuje taky. :slight_smile:
6. zář 2012 v 17:30  • Odpověz
@simour1 u mě nebyla ani u první a ani ted....
6. zář 2012 v 18:06  • Odpověz
@tarra27 Takže zase je to pověra :grinning:
6. zář 2012 v 18:21  • Odpověz
@simour1 tak ja ji zas mela u kuby a ted s emou nic:grinning:
6. zář 2012 v 18:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.