• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
@simour1 návštěvy ti donesou....dobroty....ale je fakt, že člověk musí být vybaven :D
11. zář 2012 v 10:52  • Odpověz
@tarra27 No víš co,v každé rodině něco je,nikdo nejsme dokonalej.Ale je pravda,že jsou lidi,kteří si neuvědomují,že svýma kecama můžou někomu docela dost ublížit. :frowning2: Tchýni jsem ještě donedávna měla opravdu dost ráda,ale postupem času zjišťuju,že jsem se v mnohém pletla.Manžel si vůbec nepřeje,aby k nám jezdila-po smrti svého muže si začala užívat života a má chování puberťačky.Svýho času jezdila k nám na každej víkend.Samozřejmě,že se to nedalo,tak jsem si s ní otevřeně promluvila.
11. zář 2012 v 11:19  • Odpověz
@simour1 právě...já se snažím to neřešiot...všude něco je, ale když nemáš důvěru ke své matce....bohužel...já jen doufám, že já to se svýma detma budu mít líp, resp snažímse o to od mala :slight_smile:
11. zář 2012 v 11:33  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem zpět od zubáka. Spravený jeden zub a na tom jak mi vapdla plomba se bude muset udělat korunka. No ale až po porodu neb je k tomu zapotřebí rentgen.
Konečně jsem taky dala zaregistrovat Matyáška k dětské doktorce. Takže už mám vše.:slight_smile: K dokladům do tašky do porodky jsem přihodila prohlášení o jménech. Takže taky komplet. Momentálně se cpu nokama se špenátem a pak půjdu žehlit. Už fakt musím.

Jinak jsem koukala že řešíte i rodinné vztahy. Holky já to mám podobné. Příbuzenstvo volá a ptá se jak mi je, jak se cítím, kolik jsem přibrala, že mám velké břicho aby tam nebyli dvě...úplně přesně jak to tady popisujete. Co se mojí mamky týče, tak ta je fixovaná na ségru a její holčičku a naše děti jdou stranou Se ségrou a Barčou jezdí na dovči, berou je na výlety a naše děti nevzala ani jednou nikam, Vlastně k nám ani moc nejezdí, jen tak jednou za měsíc si vzpomene že nás dloho neviděla...je to smutný a hlavně je mi líto Kity a Tomika. Tchýně je zase opak, tak by se pro ně rozdala, bere si je na víkendy a děti jsou tam spokojený. Já tedy nemusím ty její řeči ale vypouštím to. Havně že mají děti kam jet a když potřebuju tak vím, že mi je někdo pohlídá.
11. zář 2012 v 11:58  • Odpověz
@martina26 no jo, vztahy :slight_smile: jinak noky se špetánem, to bych si taky dala :slight_smile:

moje mamka dělá vše jen aby se videlo, ale třeba od segry taky hlídá pořád, on nás by chtěla taky, ale ona se o ní nepostará dobře, jednak vím, jakým stylem hlídala malého - nechala ho řvát v postýlce, křičela na něj, do toho táta v bytě kouří, pije....prstě sama bych tam bt nechtela a nemůžu tam dát svoje dítě, to bych nevydržela,....možná jen na chvíli v nouzi nejvyšší...ale stejně...a mamka ta to s detma neumí, neumela to ani s náma....

chtela jsme ji jendou udelat radost, pořád říkala, jak malou nehlídala a že by s ní chtela být taky...říkám OK, objednám se ke kadeřnici a vezmeš si ji na dve hodky....jen jsme domluvily, tak prý vykládala - No už je to tady, už mě potřebujou.....navíc moje dcera se jmenuje Daniela a ona ji řekla Danina a to řekl i muj táta a to me nas....před náma delají jak kdesi cosi a pak tohle??? a ona pak chodí a vykládá...ale dobře, at si vykládá, ale řeči, jak malou nemám nosit na rukou, a at si nezvyká a pak mi volá a slyší jak daninka třeba volá a ona řekne - ta teda řve ha ha ha.....a mě ty kecy prostě vadí.....a mě se nelíbilo ani to, jak se chovala k segry synovi....i proto bych tam svoje deti pokud by nebyla nouze nejvyšší nedala....
11. zář 2012 ve 12:06  • Odpověz
ahoj holky,
koukám, že řešíte vztahy v rodině... no s mají mamkou je to u nás výborný, pohlídá, jezdíme tam a mamka k nám. Zrovna dneska odjížděla, protože jsem včera byla naposledy v práci a mamča hlídala Ondru, ten pro změnu zase má děsný kašel. S tchyní se nestýkáme, manžel nechce a oni sami zájem nemají žádný. jednu dceru mají vedle ve vsi a nestýkají se stejně, takže to neřeším. Mamku má manža rád a tak já jsem za to ráda :slight_smile:

Jinak jsem včera byla naposledy v práci, trošku jsme to oslavili, dostala jsem květiny a nějaké drobnosti, což mě potěšilo :slight_smile: a už dneska mi volali :grinning: asi se jim taky stýská :slight_smile:

S Ondrou jsem včera byla u doktorky, protože fakt děsně kašlal a dusil se mi v noci, tak dostal dýchátko a objednala ho na alergologii... má nějaké zmenšené průdušky či co, tak doufám, že to nebude astma nebo něco takového, ale jen alergie. Objednaný je ale na 25. ríjna, tak doufám, že ještě budu 2v1 a můžu tam s ním dojít :slight_smile: takže byl ve školce po prázdninách 14 dní a přitom o prázdninách tam byl měsíc a nic mu nebylo, tak to nevím...

Tašku jsem si již skoro zabalila, chybí mi jen jednorázovky kalhotky a kosmetika a doklady, ale to tam doházím :slight_smile: manžel odjíždí zítra na 3 dny na slovensko, tak dostanu rady co dělat a nedělat, ale zatím je klid a snad to vydrží. Kontrolu mám příští týden a k tomu kontrolní ultrazvuk, takže uvidím i prcka :slight_smile:

Jinak taky netrpělivě očekávám první miminko a věřím, že maminka to zvládne a bude všechno v pořádku :slight_smile: no už se to všem blíží.
Dneska jsem doprala poslední pračku věcí pro mimčo, takové ty chlupaté věci... a včera jsem viděla v práci 6 týdenní miminko od kolegyně a to vám bylo prťavoučký. Já už se tak těším :slight_smile:
11. zář 2012 ve 12:32  • Odpověz
@pajdula tak to máš s mamkou super - to je moc dobře...

taky se musím zabalit...pořád si říkám, že mám zatím čas.....a jak jsem přebírala miminkovské věci po malé, tak byly tak malinké....ani se mi nechtelo veřit, že ji byly velké....

taky se na princeznu těšíme.....

jinak co se dýchání týká, kdyby měl problém - záchvat, tak otevřít mrazák a at dýchá z mrazáku a volat záchranku.....
11. zář 2012 ve 13:05  • Odpověz
Tak já jsem právě zapnula poslední pračku,co se příprav na miminko týká-věcky na košík.Asi se ale pustím i do normoš prádla,neb se má opravdu ochladit od zítřka,tak ať mám vše vyprané a a vyžehlené aspoň na 4-5 dnů.
No vidím,že jsem nebyla daleko od pravdy,že v každé rodině něco je. :confounded: Moje mamča je takovej trošku generál,taťka je 32 let mrtvej,takže žije sama.Proto se se ségrama snažíme co nejvíc ji navštěvovat,aby se necítila opuštěná,navíc je opravdu hodně fixovaná na děcka.Samozřejmě nejvíc momentálně je zamilovaná do naší Adrianky,protože je nejmladší vnouče z osmi a navíc je 2 roky po úrazu,po kterém naštěstí JEN ohluchla na jedno ouško,takže se na ni třepeme vlastně všichni.No a samozřejmě kdyby jí to finance dovolily,tak by byla schopná mi nakupovat na mimčo neustále.Což třeba tchýni ani nenapadne.Řekla,že mi koupí pak někdy balík plenek,tak jsem zvědavá,jestli aspoň to.Hodně mě zamrzelo,že asi před půl rokem tu byla na celej víkend,opila se a vyčetla mě takový věci,že jsem zírala.Ne na moji osobu,ale na mýho muže a na celou jejich rodinu.Ráda taky řeší se mnou jaký spodní prádlo rajcuje jejíjho zadanýho borca a s kým flirtuje atd.No je to dost nechutný. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nějakou dobu jsem to držela před manžou v tajnosti,ale pak to ze mě vylezlo a od té doby ji tady on nechce.Jenže ona si to vůbec neuvědomuje,že něco pos*ala.Jak se cítím v těhu se mě nezeptala 4 měsíce,natožpak se zeptat,jak se daří její jediné vnučce-Adrianě!!! :angry: Absolutně mi tohle hlava nebere!
11. zář 2012 ve 13:30  • Odpověz
@simour1 hm tak to máš teda tchýni k pohledání.
Jo holt všude je něco.

Holky myslíte že jsem žehlila? Kdepak vytuhla jsem na gauči no tak se na to půjdu asi vrhhnout a taky zalejt kytky bych měla, ach jo ta lenost
11. zář 2012 ve 13:54  • Odpověz
@tarra27 ... díky za radu, já jsem na něj už takhle jednou otevíralal okno, aby dýchal studený vzduch a naštěstí to bylo dobré. Ale stejně mě to štve, je pořád venku, běhá a skáče, není to žádný peciválek, jí celkem zdravě, tolik zeleniny a ovoce co sní (daleko víc než ostatní děcka), saláty a zeleninová jídla mu nedělají problém, vitamíny dostává, otužuje se a stejně je pořád nemocný... jak nastoupil do školky, tak je to pořád. A to jsme byli už i na trhání mandlí, stejně na nic :frowning2:

@simour1 ...já si právě taky říkám, že má zítra už být ošklivo, tak toho využívám dneska. Mě to taky hlava nebere, že někoho vnoučata nezajímají. Že je nezajímá snacha, čert vem, já po nich nic nechci, ale vnoučata? No všude je něco. Mamka je taky sama už 13 let a tak se snažíme tam být co nejvíce, buď já nebo ségra a jezdí k nám na střídačku, aby si vnoučata užila. Ale člověk musí chtít, když někdo nechce, nutit se nemůže.
11. zář 2012 ve 13:59  • Odpověz
Taky vás některou bolí nebo bolelo občas na hrudi? Vůbec nevim čim to je a trvá mi to třeba i hodinu :unamused:
11. zář 2012 v 15:50  • Odpověz
@pajdula jakmile nastoupí do školy, je to mazec....to jsou všechny děti stále nemocný - nebo alespon se to říká....

@anom na hrudi mě nebolelo nikdy,,,,to bych asi doktorovi řekla...
11. zář 2012 v 16:06  • Odpověz
ahoj holky, dočítám, ale nějak zapomínám psát, tak to trošku napravím, takže podávám těhuraport :slight_smile:
Byla jsem dnes u zubaře (prevenčka+razítko do těhuprůkajdy – takže asi 3 kazy a spravování ulomeného zubu – fůůůj. Jsem na to objednaná na příští úterý zatím, tak už se fááákt na to těším! A když se ho ptám, jestli to bude něco stát, tak prý že jo, že si mám vzít něco sebou a když jsem se zeptala kolik zhruba, že musím vysypat prasátko, tak prý litr až litr a půl! Jsem šla do kolen! Kdyžbych se nezeptala, tak by to byl trapas, protože jako tolik peněz s sebou fakt běžně po kapsách nevláčím…
Jo a byla jsem v práci podat papír o mateřksou, mzdovce bylo jedno od kdy si ji napíšu (v nemocnici mi řekli že to musím mít ode dne, kdy mi to oni vyplní nahoře to potvrzení – což bylo těch 8týdnů před, tak jsem si to nakonec u mzdovky vyplnila na 7 týdnů před, ať je to tak nějak uprostřed. A koukám, že až dorazí prachy pak, tak se po nich jen zapráší, protože budu tento měsíc hoodně šahat do rezerv (revize plyn. kotle – což je tak litr v čoudu a o víkendu jsme zjistili, že ten bestie kotel zase nefachá, když se to zapne, takže to budou k tomu litru ještě další prachy navrch… )
Včra jsem prala ještě jak šílená, abych využila sluníčka na sušení prádla, když má být od zítřka hnusně, tak jsem vyprala věci do postýlky atd. Takže z většího snad už je vše vypráno, ještě to dožehlit a pak teda začít chystat i ty věci kolem. Snesla jsem z půdy kočárek a odvezla k našim a od našich si přivezu ten co je tam teď, je lepší. Mamča mi ušila povlak na košík na mimi a už jsem si minulý týden aspoň sepsala seznam co dokoupit ještě a co s sebou do porodky - tak ještě to nějak zrealizovat, dokoupit a napakovat :slight_smile:

A koukám, že tu brzo bude 1. mimi - těším se na dobré zprávy! A když vidím ty naskakující týdny tady kolem, tak jakmile jedna porodí, tak se spustí lavina a pojede to jak na běžícím pásu :slight_smile:.

Poslíčky jsem ještě neměla (u prvního těhu vůbec), akorát mi dost tvrdne břicho a někdo to tu psal, že když dlouho sedí a pak se zvedne, tak mu ztvrdne spodek břicha a nemůže se narovnat pořádně, tak to mám taky. Při porodu prvního prcka jsem si užila parádní křížové bolesti, tak doufám, že tentokrát budu rodit něčím jiným, než zády, protože to byl fakt hnus chvílema.
11. zář 2012 v 16:40  • Odpověz
holky koukám, že jsme tu jak pradleny :slight_smile: každá využívá teplého a slunečného počasí :slight_smile: jsem zvědavá na zítra, hlásí i bouřky, tak se necháme překvapit.

@anom ... to jsem tedy taky neměla a asi bych to dr. řekla.

... jinak náš synátor asi bude nějaký biolog nebo tak něco ... dneska jsme venku nachytali 4 berušky a udělal si provizorní akvárko a pořád je pozoruje, něco jim tam hází a chodí mě o tom informovat :slight_smile: zítra mu snad sama nachytám nějakou havěť, když si s tím tak krásně hraje... a kupodivu všechny 4 zatím žijou :slight_smile:
11. zář 2012 v 17:27  • Odpověz
@pajdula Tak ta naše holka zase sbírá hrobaříky :grinning: Berušky frčely v létě :grinning:
@anom Možná Ti miminko tlačí na hrudní koš,jinak taky nevím. :fearful:
@martina26 Taky jsem chrněla jak koryto :grinning: Teď jsem ještě dodělala pomazánku a už dneska nehnu prstem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2012 v 17:51  • Odpověz
ahoj holky, tak tedy dnešní noc pořádalo naše mimi v břiše cirkusové představení, břicho mi skákalo jak balon, boule tuhle a tamhle... jsme se večer fakt nasmáli :slight_smile: v noci to pak bylo horší, protože nebylo mimi k uklidnění.
V noci začalo navíc pěkně fučet, chvilku hřmělo, ale nic z toho nebylo a teď tu prší a je asi 17 stupňů, takže ještě že jsme včera všechny praly :slight_smile:
12. zář 2012 v 08:19  • Odpověz
@pajdula holka, tak to jsme na to byly podobně, mě už to teda začala odpoledne....taky jsme se tomu smáli, až pak partner vážně říká - no, ještě ji musíš chvíli udržet...a já na to a jak to mám asi udělat co myslíš?? behem dne se starám o malou....nemůžu celý den ležet s nohama nahoru....
12. zář 2012 v 08:35  • Odpověz
@tarra27 tak to jsme na tom fakt podobně, já mám Ondru nemocného, tak taky nemůžu ležet s nohama nahoru a pevně doufám, že mi doktor příští týden řekne pozitivní zprávy, že se mimčo drží a ven nechce :slight_smile:
a ty už máš jednu holčičku a čekáte druhou? Tak já budu zase mezi třema chlapama :slight_smile: a muž dneska odjel na služebku na slovač a povídá mi, abych tu nedělala blbosti a vydržela než se vrátí :slight_smile: ... a prý podívej, jak to dopadlo, když jsem odjel minule :grinning: kecka, jezdí každý měsíc - no vtipný jsou panáčci, co? se jim to říká :slight_smile:
12. zář 2012 v 08:46  • Odpověz
Ahojte,tady je zamračeno,asi v noci pršelo,ale teď ne.Taky jsem ráda,že jsem to prádlo takhle zvládla.Vařím už uzenou polívku a kroupy,fazolovej guláš bude ryvchlovka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mě teda dneska v noci nedalo spát spíš táhnutí břicha.Pořád jsem se převalovala z jednoho boku na druhej,už jsem nevěděla,jak se pod břichem vycpat,abych aspoň na chvíli usnula natvrdo.A když nebolelo břicho,tak zase se mi hrozně chtělo na záchod,ale nechtělo se mi z postele.Akutní situace nastala o půl šesté,a to už jsem neusnula. :grinning:
Včera jsem se musela řehtat...volala mi manželova babička,že viděla na FB mou fotku holýho bříška-mám ji i tady v albu.A prý mám pěknou postavu :grinning: :grinning: :grinning: Jako já vážím 100 kilo a ona mi řekne tohle :grinning: Manžel mě ale hned ujistil,že babička má hoooodně silný dioptrie,to mi fakt pomohl. :grinning:
12. zář 2012 v 09:10  • Odpověz
@pajdula přesně :slight_smile: plní humoru....máme holčičku, v srpnu ji bylrok....a ted v řijnu se ma narodit druhá...mě teda už všude tlačí, vím, že takhle tlačila první a za tři max čtyři týdny byla na světe...narodika se 36+6....a já jsem ted přesně v sobotu 33t....tak musí alespon 4 vydržet....kdyby vydržela 5 a kousek, bylo by to lepší, máme v plánu císaře....ale myslím si, že to nedáme....hlavně jsme jako kulička.....partner se tomu směje, že mi to sluší, ale já se vidím...ale nebudu to ted řešit, stejně to nemá smyls....:slight_smile:
já jsme za holčičky ráda, ale i kdybych měla kluky, tak bych zase tvrdila, že jsem za kluky ráda :slight_smile:) my pak ještě pujdeme asi do jednoho mimi, včera jak partner perlil - objednávala jsem si porodnické vložky z netu a další věci...a já říkám, jeee, to zase bude šestinedeli, menstruace...a on - neboj, já te ji brzy zbavím :D tak to jsem se ptala, jestli jsem slyšela správně :D my teda jsme se bavili o třetím mimi.....ale včera mě to nějak dostalo......

a za jak dlouho se vrátí manžel??
12. zář 2012 v 09:11  • Odpověz
@simour1 Ahojky :D babička má silné dioptrie, to potěší podpora od manžela, že :slight_smile: nic si z toho nedělej....

já dnes dělám maso na smetaně a rýži...no delám, budu dělat :slight_smile: a u nás prší, chtěla jsem jít ven s malou, že koupíme pečivo a odneseme plasty a houby....tak jsme doma....
12. zář 2012 v 09:13  • Odpověz
@simour1 PS mrkla jsem na fotku, nedalo mi to a vypadáš moc hezky s bříškem....a nevěřím, že máš 100kg....to přeháníš - netrageď .) nahodou ti to sluší....moc....
12. zář 2012 v 09:15  • Odpověz
@tarra27 No,lehce mě usadil,ale to je jeho styl,nijak se mě to nedotýká :slight_smile: Já si vždycky ráno zavezu malou do školky a rovnou si nakoupím,což má veeeelkou výhodu,že mě nikdo nepřemlouvá,abych vykoupila půl obchodu se sladkostma tak jako o prázdninách. :grinning:
12. zář 2012 v 09:16  • Odpověz
@tarra27 No to vážně nepřeháním :grinning: Víc jak před týdnem jsem vážila 99 kg,takže předpokládám,že to 1 kilo jsem určo nabrala,páčky jenom žeru v posl. dnech. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2012 v 09:18  • Odpověz
@simour1 já mám ted tak cca 92kg a připadám si strašně, ovšem když vidím tebe, tak jsem se uklidnila, že tobě to sluší a vůbec na to nevypadáš.....tak doufám, že je to u mě podobné....

mě zatím malá nepřemlouvá,....taky jsme jezdila autem, hlavně abych nepotkávala sousedy, ale ted ho má pujčený partner, protože u svého má rozbité okýnko - sjelo mu....a tak jsem bez auta než dá své opravit....

on se stavuje stejně na nákupy on....

a ještě k dnešní noci, nejen že se malá převalovala v bříšku, ale druhá, co spinká vedle mě se budila a hledala me, protože podruhé se stalo, že jsme ji uspali a odešli a ona se probudila a tak dnes cca po hodině se vždy porbudila a řekla mamama nebo fnukla a já ji pohladila a zase spala....ona - nikoliv už já :slight_smile: ale jsem odpočatá....resp nejsem unavená
12. zář 2012 v 09:26  • Odpověz
@tarra27 Tak si s prďolkou lehni i přes den,ať to dospíš. :wink: Naše Adrianka usínala do roka tím způsobem,že jsem ji dala do postýlky,pohladila,dala pusinku,odešla jsem a ona usnula.Najednou v tom roce ze dne na den začala úplně šílet,když jsem za sebou zavřela dveře.Mohla jsem být v jiné místnosti,ale musela vidět světlo a slyšet můj hlas.Donedávna spávala s náma,když už postýlka byla zrušená a v noci mě ochytala prstíkama tvář,jestli jsem u ní,a pak zase spokojeně usnula.Nádhernej pocit,kyž víš,že jsi pro někoho tak nepostradatelná. :dizzy_face: Mám jen obavy z pobytu v nemocnici,jak to beze mě zvládnou všichni,ale hlavně ta nejmenší,je na mě hodně fixovaná.
12. zář 2012 v 09:32  • Odpověz
@simour1 tak nad tím pobytem jsem taky přemýšlela..sice je na partnera zvyklá hodně....ale po dnešní noci...navíc partner si plánuje, jak za mnou budou spolu jezdit....no, aby tam pak neplakala....

musí to nejka zvládnout no....ale ted si to představit neumím....
12. zář 2012 v 09:49  • Odpověz
@tarra27 No víš jak to je,maminka je prostě maminka :wink: Ale holky jsou šikovný,zvládnou to.Mě by vlastně měli propustit čtvrtej den po porodu,pokud bude vše OK.Hlavně aby miminko nemělo silnou žloutenku,Ádu mi odnesli pod světlo na 24 hod.,tak jsem tam bulela jak želva. Vůbec mi ten den bez ní neutíkal,přestože jsem si mohla pustit tv nebo se pořádně vyspat. :cry:
12. zář 2012 v 11:19  • Odpověz
@tarra27
@simour1 ... chlapi jsou chlapi :grinning: potěší vždycky :grinning:
... já byla teď v obchodě, dneska tu jsou trhy, tak pro nějakou zeleninu... a dneska bude rychlorajská se špagetama a zbytek vývaru od včera a zítra bude bramboračka s lívancema - tedy jestli si mladý pán neporučí něco jiného... možná bude mít rajskou celý týden, protože tu miluje :slight_smile:
... manžel odjel na 3 dny, snad v pátek v noci by se měl vrátit a v sobotu mě chce vyvést se podívat na porodnici do Neratovic :slight_smile: prý abych věděla do čeho jdu... já to brzy poznám a nebo třeba taky ne a skončím v Brandýse :slight_smile: záleží na rychlosti porodu :slight_smile:

@simour1 ... jinak jsem holky taky zvědavá, jak to tu zvládnou až já budu v porodnici, protože Ondrášek začal řešit, kam to mimčo vlastně dáme a co bude mít za věci a hlavně že má svoje oblečení a kde bude spát a tak... asi nám začíná trošku žárlit, ale snad to zvládneme. Bavíme se o prckovi každý den a pořád něco řešíme, tak uvidíme. Ale včera měl nějakou brekavou večer a chtěl abych s ním byla v pokojíčku, tak uvidíme... hlavně musí rychle do školky, aby si nezvykal, že bude doma.

@tarra27 ... to máte rychle holčičky za sebou, ale ono je to asi jedno, kdy se to druhé narodí... každý věkový rozdíl má něco. My chtěli dřív, ale nějak to nešlo a pak jsem si dala jako konečné datum léto, že pak už se snažit nebudeme, vzhledem k věku a ono to vyšlo hned zkraje roku :slight_smile: manžel si strašně přál holčičku, ale je to chlapeček :slight_smile: je samozřejmě taky rád, ale už má dva (jednoho s bejvalkou), tak tajně doufal v holčičku :slight_smile:
navíc jeho ségra má dvě holky a moje má páreček, tak si myslel, že budem mít taky, ale holt prý umí je chlapáky :grinning:

jdu stříhat dinosauří pexeso a odpo mě čeká několik her - bože ty obrázky dinosaurů jsou všechny stejný, to zase prohraju :grinning:
12. zář 2012 v 11:21  • Odpověz
@simour1 moje byla pod vsětýlkem taky, posldení odpoledne a noc a to bylo strašný, jak mě bylo smutno.....

neboj, to bude dobrý.....taky chci být co nejdřív doma....malá zatím nespala, takže ted dodelám jídlo, nakrmím, přebalím a hurá do hajan na chíli :D snat tam hodku až dvě vydrží, ještěrka malá....

@pajdula hlavně že jsou děti zdravé, to je nejdůležitější.....a víš co, já kdybych měla kluky, budu říkat, že nejelpší jsou kluci a když mám holky, tak zase nejlepší jsou holky :D ono jak je to tvoje dítě....tak to je prostě nejlepší :slight_smile:
12. zář 2012 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.