• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
Ahoj holky,

@simour1 já mám taky pupendo a straší mně pořád že budu mít obříka. Když jsem koukala na fotky tak s Kristýnkou jsem měla taky mega břicho a malá měla 3,38. :slight_smile: No uvidíme :slight_smile: Já mám taky termín přesně za měsíc, u nás to ale vypadá na dřívější. Ale uvidíme.

@tarra27 taky jsem včera náhodou tu diskusi pročítala a naprostou souhlasím se simour1. Nemyslím si, že bys tam napsala něco hrozného.

Manža dnes odjíždí na ryby. Bude tam do neděle. Tom jede s ním, tak s Kity budeme soukromničit.

Včera jsem se překonala a vyžehlila mega horu prádla, do toho jsem byla s Kristýnkou na očkování a díky bohu bez reakce takže dneska zase šupajdila do školky. Jsem ráda, že se jí tam líbí. Chodí odtamtud spokojená. :slight_smile:
13. zář 2012 ve 13:11  • Odpověz
@martina26 Díky za podporu...už jsem si připadala jako nějaká necitelná potvora...a nevěděla jsme, zda blázním já nebo ony :D...

tak to budeš mít pohodičku....a jsi skvělá, že jsi vyžehlila horu prádla....já potřebuji zass prát, ale tady zase prší - jsem to nějak zakřikla....

dnes přijede partner kdo ví kdy, už aby byl víkend a ppohlídal....včera přijel v 19h-...potřebuji vysát a uklidit....
13. zář 2012 ve 13:15  • Odpověz
@tarra27 no nemáš zač, fakt mi na tom nepřipadlo nic úděsného, tak se tím netrap :slight_smile:

jojo pohodička to bude, martin chodí a prý jestli mně tu vůbec může nechat, jestli nebudu rodit :grinning: Tak jsem mu řekla ať si jede, nejsem přeci začátečník :slight_smile:) Ne, když bych měla rodit dřív, tak bych ráda ještě stejnak 2 týdny vydržela, takže jsem slíbila, že budu odpočívat.
13. zář 2012 ve 13:24  • Odpověz
@martina26 však jo, jen odpočívej....já bych šla i ted tak spát...venku zase prší, jsem si plánovala, jak pujdeme ven...no snad na chvilku přestane, malou už hračky nebaví....

prý nejsem začátečník :D to je dobrý...
13. zář 2012 ve 13:26  • Odpověz
@martina26 Marti,tak to mě těší,že nejsem sama s tím mega břichem. :grinning: Já jsem zvědavá,jestli můj manžel se vytasí ještě s nějakým termínem na ryby...tvrdil,že už nepojede.Měl by jet vlastně tenhle týden a zatím nic neříkal,tak se necháme překvapit.Já se snažím taky hodně polehávat a opravdu je to znát,cítím se mnohem líp.Samo že to není ideální,ale to bychom chtěly asi měsíc před porodem už hodně :grinning:
@tarra27 V posl. dnech jsem šíleně přes den ospalá.Vůbec to nechápu,musím se hafo překonávat a nebo prostě fakt vytuhnu. :grinning: Teď jsem vyžehlila koš prádla,záda v pasti a už zase ležím.Ale přemýšlím,že se otočím u školy pro synáčka,ať nemusí hodinu čekat na bus v tom hnusným počasí,i když momentálně neprší.
13. zář 2012 ve 14:38  • Odpověz
@tarra27 ... já taky jukla do té diskuze a souhlasím s "našima" holkama, žes nic hrozného jsi nenapsala a vlastně s tvým názorem na věc souhlasím... ale ono tady na koníku se spousta věcí probírá a zbytečně řeší, ale já se nezapojuju. Nemám na to ani čas ani chuť, řešit stále dokola jedno a to samé.

@martina26 ... jen odpočívej, ať ještě vydržíš... ti chlapi jsou všichni stejní, mě kontroluje manžel ze slovenska 2x denně, jestli se něco neděje a ještě sousedka :slight_smile: si přijdu jak marodná :slight_smile:

Teď jsem dojela s Ondrou na menší nákup, už tu neprší a teplota je přijatelná 16 stupňů... já jsem sice taky unavená, ale spíš mě tahne břicho dolů dneska nějak, tak dneska nic dělat už nebudu, odmrazila jsem totiž mrazák, urovnala mimískovi skříň a pak po mě skákal Ondra :slight_smile: a to doktor říkal, hlavně ležte.... když on si to představuje fakt jednoduše :slight_smile:
13. zář 2012 ve 14:59  • Odpověz
holky, jste super, co vše zvládáte....my se ted vrátily z procházky a stavily jsme se s plastama a na poště....přišel balíček se spacáčkem a teplýma kalhotama, tak jsme ráda :slight_smile:

@simour1 je normální, že jsi unavená....taky jsem byla.....a ono je i spací počasí....
@pajdula doktorům se říká - hlavně ležte....ale kdo má obstarat tisíc věcí :slight_smile:
13. zář 2012 v 15:26  • Odpověz
Holky tak jsem se taky změřila a já mám pupek 116 cm :unamused: :wink:

Manža s Tomem už odjeli tak soukromničíme s Kity. K večeři si poručila palačinky tak za chvíli mažu smažit.
13. zář 2012 v 17:30  • Odpověz
@martina26 Prosííím,jenom nerozebírat jídlo nebo se budu muset na ně vrhnout taky :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jsme se právě s dětma staršíma dozvěděli,že i můj exmanžel čekají miminko čerstvě se svou druhou ženou.Ta si bohužel nevybudovala s mýma dětma dobrý vztah,nemá ji rád nikdo z manželové rodiny.Barák,kterej jsme spolu vybudovali,mu celej zůstal.Já blbec vzala při stěhování jen dětem postele,skříň a PC.Vzdala jsem se všeho ve prospěch dětí.Ta kráska přišla k celýmu majetku jak slepej k houslím,ihned po svatbě nechal exmanžel napsat dům na ni!!! :frowning2: A dokonce i pozemky,který měly moje děti zdědit po dědečkovi,tak už jim je nechce do budoucna ona dát!Markétka teď tak strašně brečela chudinka moje dospělá,musela jsem ji utěšovat jak malinkou.Bývalýmu moc přeji,ať je šťastnej,my spolu i nadále vycházíme v pohodě.Ale tahle ženská je totální bestie,která mým dětem nedá nic zadarmo.Budou to mít hodně těžký a myslím,že vycítili,že jakmile se k tomu přidá i jejich společný dítě,mají k tatínkovi doježděno. :pensive: Je mi jich líto. :frowning2:
13. zář 2012 v 17:43  • Odpověz
@simour1 ... to je špatný tyhle vztahy, navíc když Ty s bývalým vycházíš a kazí to ta nová. Já jsem tedy taky ta nová, ale já jsem přišla až po rozvodu asi tři roky, takže jsem nic nerozbila a brala si jen samotného chlapa a ten měl kluka jednou za 14 dní. Jenže jsme bydleli 2 roky ve stejném baráku s bejvalkou, tak to taky nebylo úplně jednoduché, ale teď jsme od ní daleko a hlavně jsme spolu už dlouho, tak s ní žádný problémy nejsou. Navíc mladému bude letos 18, tak se vše bude řešit už s ním a to bude lepší. Chápu, že se děti bojí, že mají k tátovi doježděno, když s "ní" nevychází, to je to nejhorší.

holky já jsem se taky změřila a mám přes pupík 98 cm, ale ono to ještě vyroste... já to neřeším :slight_smile:

A pro info, Ondra má horečku, ale spíš mi přijde unavený, takže koukne na večerníček a jde chrupat, rozjela se mu rýma a tak si myslím, že to má k tomu všemu :frowning2: zatím jen zvýšenou, ale uvidíme co v noci... no nic, zítra jdeme k dr. na kontrolu, tak to nechám na ní.
13. zář 2012 v 18:46  • Odpověz
@tarra27 Tak teď jsem to teda nevydržela už ani já a napsala do daného tématu taky svůj názor!!! :angry: Vím,že se tady občas nějaký ženský rafnou,ale napsat,že by někdo potřeboval dostat facku?!!! Tak to už bylo na mě moc!!!
13. zář 2012 v 18:46  • Odpověz
@simour1
@tarra27 ... holky pěkně jste to napsaly, já už na nic nereaguju, protože když je tam partička holek, který neustále rozbírají jednu věc, tak je to pořád dokola. Ale napsaly jste to pěkně :slight_smile:
13. zář 2012 v 18:51  • Odpověz
@pajdula Jéžiš,tak ať máte klidnou noc.Že se musí vždycky něco stát,když tatínek není doma,že jo? U nás je to naprostá klasika.
Víš co,děcka svýmu tatínkovi přejí,ať je spokojenej.I dnes už po miliontý jsem jim říkala,že náš odchod pro něho určitě nebyl jednoduchý a bylo mu po dětech moc smutno a že mu musíme přát,aby byl šťastnej.Bohužel nebyl v jeho případě vhodnej výběr partnerky.Ona k dětem nemá žádný vztah,ani na malý miminko se nepodívá,neustále řeší jen práci,jak je v ní dokonalá.Neumí navařit,přestože už není nejmladší.No,třeba se změní.teda vlastní určitě mít ráda bude,horší co moje děcka.Už bych ani neřešila Markét,je plnoletá a svůj volnej čas nejradši tráví se svou láskou.Ale Martínek je z toho zdrcenej. :frowning2:
13. zář 2012 v 18:53  • Odpověz
@simour1
@pajdula

holky děkuji vám moc za podporu.....
13. zář 2012 v 19:03  • Odpověz
Holky, já přes pupek 106 cm....mám pocit, že už to nemůžu unést, záda bolí, nemůžu ležet ani na jednom boku, aniž by mi nebylo blbě, na zádech to samé.....v úterý jdu na kontrolu, jsem zvědavá, jestli se malá konečně otočila....jestli ne, jdu taky asi na císaře. Jdu mrknout na tu zmiňovanou zajímavou debatu :slight_smile:
13. zář 2012 v 19:12  •  3 děti  • Odpověz
@simour1 tak to mě mrzí, že máte takový trápení....někdy ty baby jsou fakt strašný...já teda sama nevím, zda bych měla ráda cizí děti, ale pokud jdeš do vztahu, tak s tím prostě musíš počítat....já bych spíš mělaobavy, že mě ty děti nebudou mít rády...ale kdyby mě rády měly - samozřejmě v rámci možností, tak bych jim nekomplikovala život...ony za to nemůžou...

@pajdula tak klidnou noc, snad se brzy uzdraví, mazlík malá....
13. zář 2012 v 19:16  • Odpověz
holky já mám 118cm a to jsem přesně 32+;5...jsem jak koule....
13. zář 2012 v 19:21  • Odpověz
holky díky za podporu, už spí a věřím, že se z toho vyspí a nic mu nebude...
@simour1 ... samozřejmě, že je to vždycky, když je manža pryč a nebo někam jde :slight_smile: to je zákon schválnosti.

Budeme doufat v klidnou noc, hlavně aby mu nebylo špatně, je to chlap a každou "rýmičku" těžce nese - a teď nechci nic zlehčovat :slight_smile:
13. zář 2012 v 19:40  • Odpověz
@simour1 - však já taky našla doma jen svinovací metr, tak jsem vzala provázek, obmotala se s ním a pak to změřila tím kovovým metrem :slight_smile:. By mě docela zajímalo, kolik přes pupík máš :slight_smile:
13. zář 2012 ve 20:08  • Odpověz
Dámy, normálně jsem zvědavá a jdu se do té sekční diskuze podívat :slight_smile: Já myslím, že kdysi dávno jsem tam možná taky psala, ale žádné vášně se mi vzbudit nepovedlo...jak je člověk zblblý z té všudedporočované a přímo nezbytné přirozenosti, tak jsem měla stavy, že jsem si říkala, jestli se fakt něco nezkazilo na začátku. Ale vzhledem k tomu, že sekce byla a bude, tak není co řešit :slight_smile:

Když se mamka s taťkou rozejdou, tak to je záhul pro všechny, co si budeme říkat. Bývalá, či stávající, pokud je někdo potížista, tak to "osladí" všem ostatním. Mám docela blízké kamarádky, ze kterých jedna je "ta bývalá" a druhá "ta nová" - ne jednoho chlapa, ale poskytuje mi to docela barvitou představu z obou stran a je to místy fakt těžké - držím palce a respektuji všechny, které se snažíte, aby to bylo co nejhladší - v zájmu dětí svých i "těch druhých".

Pupan jsem změřila a máme krásných 98, tak jsem celá radostná sež..la celou čokoládu :wink:
13. zář 2012 ve 20:34  • Odpověz
Tak oprava, do zmíněné diskuzeo smíření se se sekcí jsem nepřispěla, to bylo jinde :slight_smile:
Tahle je moc rozjitřená - tam bych se bála :wink:
13. zář 2012 ve 20:49  • Odpověz
holka, závidím 98 :slight_smile:

jinak mě malá přepla pc do režimu zobrazení na boku, tak než jsme to dala dokupy.....

@pajdula on si odpočine a bude to ok.... .)
13. zář 2012 ve 21:26  • Odpověz
@tarra27 A jsem to teda dočetla celou tu diskuzi a fakt těžký...připomnělo mi to další, která mi přišla hodně dramatická a to je slovenská diskuze o očkování - kupodivu se tam i vyskytuje ta samá maminka, která má hodně ostrá, neřknu-li přímo militantní vyjádření :slight_smile: Jsem upřímně ráda, že ve skupinách, kam píšu, se podobně konfrontačně k sobě nechováme - to by pro mě ztratilo smysl pak to číst a psát.
Tak jenom díky holky, že se můžeme vypsat a i když se třeba nikdy nesetkáme v reálu, tak stejně dokážeme být na sebe tak lidsky normální a přátelské :wink:

klidnou noc a hezké sny všem :slight_smile:
13. zář 2012 ve 21:42  • Odpověz
@xuxie taky si říkám :slight_smile: tak tady jsme normální, kde akceptujeme rozdílné názory...ono je to i o vyzrálosti...nadhledu....

hezkou dobrou noc všem :slight_smile:
13. zář 2012 ve 22:29  • Odpověz
Tak děvčátka,jsem už hodinku a půl vyspaná :slight_smile: ...tomu se už musím smát.Svýma "štíhlounkýma" prstíkama jsem převrhla z nočního stolku sklenku s pitím,takže už i umytou zem mám od 3 hod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky,já se dneska teda taky změřím,ale až v odpoledních hodinách písnu,protože dneska máme mít od 8 hod do 14.30 hod. vypnutou elektřinu v celé vesnici,takže mizím směr Brno a nákupy-snad to ještě zvládnu.
Co se týká toho vztahu k nevlastním dětem...já chápu,že to není jednoduché.Vždyť doma to mám taky ze strany manžela,občas je na děcka přísnej dle mýho názoru až moc,a to pak chlupy lítaj :grinning: Mně prostě vadí to,že je nesoudná a chce moje děcka připravit i o to málo,na co mají právo.A když už si je bývalej vezme 1x za měsíc na víkend,tak ona jim ani nenavaří.A bojím se,že jakmile se jí narodí její vlastní,bude ta situace ještě horší. :confounded:
Do "té" diskuze už přispívat nebudu...nechci se rozčilovat a díky těm pipinám předčasně porodit.Melou si pořád svoje a přes to nejede vlak!!! :angry:
14. zář 2012 ve 03:57  • Odpověz
@simour1 správně :slight_smile: už žádné přípsěvky, nebudeme si kazit den :slight_smile:

to jsi jednička, takhle si setřít....já se budím taky v noci, pak nemůžu usnout a usnu k ránu a malá vstává....

a s těma dětma souhlasím, je to prostě kráva - věděla, že děti má a zase jednou za měsíc, to je fakt trapná, že jim neuvaří a ještě je chce oškubat....mus to být strašná baba....nechápu, co si to našel....ani nebudu psát co...dětí mě je líto teda
14. zář 2012 v 07:52  • Odpověz
Ahoj holky
já dneska k ránu měla ukázkově křížové poslíčky no lahoda. Trvalo to hodinu a půl s přestávkama. Popravdě byla ve mně malá dušička. Manža na rybách a já doma jen s Kitinkou. No ale už je to pryč. Sice jsem jak přejetá parním válcem, ale líp holt nebude. Kity je ve školce. Původně jsem myslela že ji nechám doma, když chlapi jsou pryč, ale chtěla do školky :slight_smile: No nic jí tam očividně nechybí. Odpolko bychom si chtěli udělat dámskou jízdu do Pardubic. Potřebuju se jí kouknout na nějakou podzimní bundičku a šusťáky do školky.
@simour1 to je mi moc líto, je to teda pěkná pipina.
14. zář 2012 v 08:13  • Odpověz
@martina26 ahojky...no hlavně že to byly jen poslíčci a že to máš už za sebou, neboj, do neděle to zvládnete a pak bude manžel doma .)

dnes neprší a vypadá to na sluníčko, tak půjdeme i ven....
14. zář 2012 v 08:18  • Odpověz
@martina26 a musím se vyhnout sousedce - pořád sleduje, kdy vykouknu a nebo jsme chvíli venku....holky to je mazec - je ji 70 a představovala si, jak spolu budemem chodit na procházky a jak bude u nás.....pořád nám neco posílá....je to teda mazec....jednu dobu jsem se s ní bavila, potřebovali totiž pomoct a pak se nám chteli odvděčit, tak nás pozvali na narozeniny a svátky....občas na kafe a já tam občas zašla aby se neřeklo, ušila jsem ovšem na sebe bič....zvědavá a pak chtěla abych tam chodila každý den - volala na tel...a oak jsem otěhotněla a ona se těšila, jak bude u nás pečená vařená.....jenže já se stáhla....a tak pořád je navežená na plotu a hlídá.....samozřejmě proběhly i rady....no masakr....a jak jsem se stáhla cca je to postupně přes dva roky, ted v kvetnu to už nevydržela a přála mi na narozky tím stylem, že mám na ni averzi a ona neví proč...ale že s tím nic neudělá....tak jsme ji řekla, že prostě máme rodinu a nemám čas.....ona je hodná, ale strašně by mě organizovala - bychom mohly spolu zavářet apod....a navíc - byla jk posedlá malou....jednou jsme tam k ní přišli a ona vzala na chodbe partnerovi z náručí dceru a šla jí svlékaat....no tak to bylo něco na mě - dostal sodovku, byt za to enmohl, ale hned to zachránil a vzal ji zpět.... to jsou naše zážitky :slight_smile: z vesnice :D
14. zář 2012 v 08:25  • Odpověz
ahoj holky,
tak dnešní noc hrůza... kolem půlnoci se Ondra pozvracel, navíc měl horečku přes 39 st. a tak jsem ještě v noci namáčela prádlo, aby to tu nesmrdělo. Ale pak už spal až do rána, jen 2x se budil na pití... teď jsme byli na kontrole, tak má být ještě doma, dietu alespoň 2-3 dny a ve čtvrtek na kontrolu... paráda, však já můžu být pečená vařená u doktorů :frowning2: Teď už mu samozřejmě nic není, je jen takový bledoučký, ale břicho ho nebolí, horečku nemá a tak čekám, za jak dlouho začne řádit :slight_smile:

u nás je taky sluníčko, sice ráno bylo jen 7 stupňů, ale už to stoupá a my budeme sedět doma, nikam nemůže až kdyžtak o víkendu

tak když má tu dietu, tak nemusím vařit, koupila jsem mu rohlíky a banány :slight_smile: a já se odbydu něčím, protože manža přijede až v noci a tak dneska se nějak odbudu :slight_smile:

@martina26 ... ještě vydrž, počkej na manžu až se vrátí z ryb :slight_smile: já jsem tyhle poslíčky nikdy neměla, ale musí to bolet jako čert, co?

@simour1 ... je to pipina a ono se jí to jednou vrátí, neboj. Jde o to jestli to holčina vůbec pochopí.
14. zář 2012 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.