• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
@tarra27 ... jo vesnice, já když jedu k mamce, tak hnedka taky všechny babky z okolí se na mě vrhnou a vyzvídají, naštěstí se tedy nehrnou k nám domů :slight_smile: ale naprosto vím o čem mluvíš :slight_smile: jo, to by byla kámoška, zrovna v tvém věku co, byste si holky popovídaly :grinning:
14. zář 2012 v 09:52  • Odpověz
@pajdula jeee, no hlavně že už mu je líp....my to takhle měli měsíc zpet, byli jsme v kempu a dali ji jídlo....v noci horečka, ráno se pozvracela a průjem ale druhý den dobrý----asi viroza....nevím...

jsou to mazlínci malí...

tak at jste brzy fit
14. zář 2012 v 09:54  • Odpověz
@pajdula :D holka, ona by se mnou zavářela.....a hlídala by malou, prý jestli ji pujčím na pomazlení, že miminka krásně voní - ha ha ha, vtipná....

ona není zlá, ale já chci mít klid....a vrchol byl když nezazvonila a vlezla k nám až domu....a jen šel partner po porodu první den do práce, byla u nás bouchat na balkon 4x denně....a rozumy,že musíme ven a na procházku a že u nás to je jako ve spícím království a kdykoliv jsme někam jela, tak to bylo kam zase jedeš a kde jsi zase byla.....už mě lezla strašně na nervy....
14. zář 2012 v 09:56  • Odpověz
Přidávám se k těm, který bolej záda, blbě se jim dejchá, nemůžou spát a už je to tak nějak všechno začíná štvát. Přes pupek mám 100cm, přes zadek taky, no a tam, kde by mi nevadilo přibrat, mám jen 95cm. Takže k mírám XXL modelky mám zatím docela daleko. :slight_smile:
14. zář 2012 v 10:00  • Odpověz
@tarra27 ... no asi se nemá komu věnovat a radit :slight_smile: věřím, že zlá není, ony to většinou ty babky myslí dobře, ale vyvracej jim jejich názory a rady... hele, ale zavářet byste spolu mohly :slight_smile: a nebo plést a vyšívat :slight_smile: když budou holky spát :slight_smile:
... horší jak když tě hlídali rodiče v 16 co? kde jsi byla a s kým ? ... a nemá nějaký děti, že by se dočkala od nich nějakých vnoučat? :slight_smile:

Ondrášek pohodář teď kouká na pohádku, dlabe u toho suchý rohlík a pije čaj, jsem zvědavá, kdy začne, že chce bonbon nebo jogurt a nebo okurku :slight_smile: fit doufám bude brzo a taky myslím, že je to nějaká viroza... volala mi mamka, že ségry kluk je na tom obdobně má horečku a zvrací :frowning2: tak to asi řádí.
14. zář 2012 v 10:04  • Odpověz
@pajdula tak hlavně a´t je bobkovi líp, jsou to starosti, jojo a o poslíčky není o co stát. Teď mi je dobře :slight_smile:

Trochu jsem poklidila, umyla koupelnu a už nic nedělám, asi sebou plácnu do postele s časákama. :slight_smile:

Holky dneska někdo rodí ne? Jsem ostuda, úplně jsem zapomněla od koho bude první mimísek, každopádně moc držím palečky.

My bydlíme na vesnici a takovéto drbny tu máme taky. Ještě že jsme v ulici, kde jsou novostavby tudíž samý mladí s dětma :slight_smile:
14. zář 2012 v 10:10  • Odpověz
@pajdula však jsem říkala - tak rodiče jsme si spacifikovali a nějaká bába mě tady bude organizovat, tak to teda ne :D

podle mě jak je změna počasí....to je vždycky....

hlavně že se dívá na pohádky a je mu líp :slight_smile:
14. zář 2012 v 10:24  • Odpověz
holky, dnes mám svátek a volala sousedka a jen mi popřála, hned se zajímala, jestli víme zda to budeme holčička nebo chlapeček...bude to teda chlapeček?? a já na to....že jsme si to říct nenechali.....zatím...

samo že to víme :slight_smile: ale to je mazec...

@martina26 to máš super, že máte dost mladých s dětmi...ty tě do společného zaváření nutit nebudou :D
14. zář 2012 v 10:39  • Odpověz
@tarra27 ... tak všechno nejlepší a rychlý a pohodový porod hlavně :slight_smile: ... a hned si může se sousedkou vyměnit pár receptů :grinning: paní je tedy zvědavá pěkně :slight_smile:
14. zář 2012 v 11:32  • Odpověz
@pajdula já budu mít sekce - snad teda to dopadne.... a děkuju za přání....paní je extra zvědavá.....
14. zář 2012 v 11:34  • Odpověz
@tarra27 Taky přeji vše nej!!!!

S těma sousedkama na vesnici - taky tady jednu mám takovou :slight_smile: Asi 3x mi vlezla do baráku bez jakéhokoliv zazvonění se mi najednou objevila v kuchyni nebo v ložnici......tak jsem se začala i přes den zamykat. Minulý týden mě pobavila - přišla za mnou jak jsem byla na terase a říkala mi, že jí do toho nic není, ale že by bylo v mém dobru se začít zamykat, protože se nám tady prý potulujou nějací divní lidi v okolí....jsem si v duchu říkala "Jo těch divnejch, kvůli kterým se zamykám, je tady víc" :slight_smile:)))
A pořád mi nabízí nějaké věci po jejich dětech, které mi chce prodat a já ne a ne jí vysvětlit, že mám příliš věcí po dceři a ještě mám věci po kmotřičce, která měla dvojčata, takže mám všechno 3x :slight_smile: Holt - vesnici zdar! :slight_smile:
14. zář 2012 ve 12:29  •  3 děti  • Odpověz
@majka1976 :D tak to je taky dobrý - v ložnici, nebo v kuchyni.....

já ty lidi ale nechápu, jsou ofláklý....

jinak děkuju za přání....malá ted usnula, asi pujde na chvilku za ní....

a holky - vtip dne zase - včera mi partner říká, jestli nemám otoky očí...a já co??? a on víček, jestli už nezadržuji náhodou vodu....a já na to - ne, to jsme tak tlustá :D :slight_smile:
14. zář 2012 ve 12:33  • Odpověz
@tarra27 také se připojuju s přáním všeho NEJ. :slight_smile:
14. zář 2012 ve 14:05  • Odpověz
@martina26 děkuju,

holky tady jste fakt takový fajn, je s váma sranda a jste hodný :slight_smile:
14. zář 2012 ve 14:24  • Odpověz
@pajdula Tak se držte!!!Hlavně aby zase navečer neměl teplotku vyšší,moje děcka vždycky přes den řádili a navečer se zase přitížilo.Ale to už zvládnete,když manžel se v noci vrátí.
@martina26 Já teda poslíčky mám každej den,ale v posl. dnech tak nějak jen decentně.Dá se to vydržet.Buď opatrná na sebe!!!
@tarra27 To je úděl vesnice nebo malého města.Dneska mi mamka vykládala,jak z ní včera tahala kadeřnice proč jako jsem šla do čtvrtého a jak to budu zvládat finančně,že jsem se zbláznila...no kde jinde drbat,když ne u kadeřnice!Taky mě to zvedá ze židle!Manžel je jedinej pokračovatel rodu,tak proč by nemohl mít 2 děti?A že mám z 1. manželství dvě děti,na tom nevidím nic nenormálního.Já bych neměnila za nic na světě.Ty děti si živím já a můj muž,tak nevím,co je komu do toho,jak to zvládneme.Samozřejmě ty finance řeším i sama v sobě,ale jednou jsem se rozhodla do toho jít,tak musím to zvládnout.Než by se každej staral sám o sebe. :wink:
Tak jsem dopoledne zvládla nákupy v Brně a odstěhovat synovce zpět na kolej.Pak jsme s malou zůstaly na oběd u mamky a chviličku jsme doma.Venku svítí sluníčko,tak asi si umyju vlasy a půjdem ještě někam ven.
Vzpomínám na mamču,co měla dnes nástup do porodnice!!!Doufám,že se držíš a vše se dobře vyvíjí...třeba už je i miminko na světě. :dizzy_face:
14. zář 2012 v 16:13  • Odpověz
@tarra27 Tak já přečetla příspěvky jen z předešlé strany,takže dočítám teď. Všechno nejlepší,hlavně ať Ti dopadne dobře porod a vyhne se ti laktační psychoza,což bohužel potkalo "naše kamarádky" z jiné diskuze :grinning: No a samozřejmě nejdůležitější je zdravíčko! :slight_smile:
14. zář 2012 v 16:19  • Odpověz
@simour1 Děkuju moc :grinning: jsi hodná....

a máš to super, že máte 4děti.....resp budete mít...my ted budeme mít druhou holčičku a pak uvažujeme, že si možná pořídíme další alespon jedno...

prosím te, nechápu, co se kadeřnice stará....houby jí je potom....to nechápu.....ty lidi jsou někdy fakt hrozný....

my ted pujdeme ven,...tak zatím s loučím :slight_smile:
14. zář 2012 v 17:39  • Odpověz
@tarra27 No to víš,služby zákazníkům byly odjakživa největší drbárny,obzvlášť na malým městě. :slight_smile: Já to jedním uchem tam,druhým ven. :wink:
Tak děvčata,změřila jsem se...mám rovných 130 cm!!! :astonished: Jdu mrknout zpět kolik jste hlásily vy.
14. zář 2012 v 17:52  • Odpověz
ahoj.hlášení z porodnice .krasny chlap 3kg a.50 cm .po císař děsně unavená a šťastná
14. zář 2012 v 17:57  •  1 dítě  • Odpověz
A stalo se,co jsem čekala...jsem z vás nejtlustší :grinning: :grinning: :grinning: Doufám,že mě aspoň některá podpoříte a odteď pojedete jen ve sladkých jídlech,abyste mě dohnaly :grinning: :sweat_smile:
14. zář 2012 v 17:59  • Odpověz
@majajaja ... tak moc gratulujeme, přejeme klidné a rychlé zžívání a první miminko na světě :slight_smile: doufám, že jsem to tedy dobře pochopila :slight_smile:

@simour1 ... já ve sladkých jídlech jedu a věř, že pořádně. Miluju čokoládu a sladká jídla, různé koláče a buchty :slight_smile: dneska jsem si dala tajně lentilky, protože Ondra má dietu, tak aby nechtěl :grinning: (hrozná matka)

... já jsem tedy taky upřímně ráda, že jsme tu všechny normální a neřešíme ty porody a poporodní stavy tak moc :slight_smile: to je super, trochu jsem se toho bála, protože jsem před těmi 5 lety ze začátku chodila do jedné diskuze a ty holky právě začaly být dost "zaujatý", tak jsem to tam ukončila.

holky, abych vás uklidnila starají se všichni, kde kdo.... jedna sousedka od nás z domu se ptala mamky, jestli vím co to bude a jestli to bude holka, abych měla páreček :slight_smile: mamka jí řekla, že to neví a ona se jí za týden ptala znova, ale mě se baba nezeptá :slight_smile: ale zvědavá je.

My venku dneska nebyly, radši. Zatím je bez teploty a vypadá dost zdravě, tak jsem zvědavá na večer :slight_smile: a odpo jsem si lehla a na hoďku usnula, Ondra tu zatím jezdil s autama po koberci, ale já byla z té noci tak zdrchaná, tak mi to pomohlo :slight_smile:
14. zář 2012 v 18:14  • Odpověz
@majajaja Jupí,jupí jéé gratulaceeeeee !!! Ať jste zdraví oba dva!!!Mooc Ti to přeju a závidím zároveň,to je bomba :dizzy_face: Odpočívej,maminko,ať jsi brzy fit a můžeš nás bombardovat fotečkama. :wink:
14. zář 2012 v 18:59  • Odpověz
@majajaja gratuluji.....at jste štatsný, spokojený, zdraví a se spoustou lásky :slight_smile:
14. zář 2012 v 19:05  • Odpověz
@simour1

bud v klidu, jsi 36. týden já teprve 32+6 :D

holky, jestli nebudu mít nadstandart, budu bez internetu..i když to budu asi stejně, takže pak o mě týden neuslyšíte.....:D

je to krásný, že už se tu rodí....

a taky jsem moc ráda, že jste tady všechny fajn.... :slight_smile:

já jdu dělat salát...a večeři....

jo a sladký miluju....hlavně v tehotenství.....dnes jsme si dala tiramisu, karamelový zákusek a sušenku....a ráno kakao a bílý rohlíky...holky, je to masakr jak jsem rozjedená.....a já byla i v prvním těhu....a v pondělí ráno mám jít na glymču na lačno a na kontrolu k doktorovi.....
14. zář 2012 v 19:09  • Odpověz
@majajaja veliká gratulace k chlapečkovi. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Hlavně hodně zdravíčka oběma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Holky já mám úplně husí kůži že už se začalo rodit, tak kdo bude další :slight_smile:)

Jinak když jsem nebyla těhu tak jsem se sladkýho nedotkla. Ale teď..... :unamused: No a to jsem po Kristýnce zhubla 20 kg takže mně to čeká nanovo a doufám, že to půjde dolů. Fakt jsem na takovoutu zátěž už nebyla zvyklá a taky zumba a cvíčo s dětma mi chybí. No ale mimísek to vynahradí. Já jsem takový milovník dětinek. Proto taky studuju na učitelku ve školce, že?

Před chvílí volala tchýně a mimo obvyklé otázky zda jsem ještě 2 v 1 nás pozvala zítra na kafčo a pařížák. Jsem jí řekla že přijedeme s Kity sami že jsou kluci na rybách a ona jak je Martin nezodpovědnej. Tak jsem jí řekla ať je v klidu že jsem ho s klidným svědomým pustila. Jo a prý nám něco na Matyho koupila tak jsem zvědavá. Takž program na zítřejší odpolko máme jistý.
14. zář 2012 v 19:48  • Odpověz
Jo a fajn jste tady opravdu všechny :slight_smile:
14. zář 2012 v 19:49  • Odpověz
@majajaja Velká gratulace a přeji jen to nejlepší celé rodince :slight_smile: ať vám dělá jen samou radost a roste ve zdraví.
14. zář 2012 ve 20:33  • Odpověz
@martina26 Marti,Tvůj manžel se jmenuje Martin? Můj taky :grinning: :grinning: :grinning: A ke tchýni jedeme dnes taky :grinning: Chtěla jsem ještě vidět manželovu rodinu,protože předpokládám,že už se k nim do Brna před porodem nedostanu.Takže jedeme i k tetě-výbornej človíček,mám ji z celé jeho rodiny nejradši,děcka ji milují,nedělá rozdíly mezi vlastní Adrianou a mými staršími-věčně jim cpe peníze,chystá vždycky šílený pohoštění,s Ádou dělá blbosti,přitom čeká na transplantaci srdce. :frowning2: No,pak ta povinná návštěva u tchýně-manžel potřebuje spravit kalhoty na stroji,já udělám jakýkoliv domácí práce,ale šít po mě nemůže nikdo,na to jsem totálně natvrdlá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky jedeme na hřbitov,manželův tatínek by měl včera narozeniny. :cry:
Jo,už jsem vám říkala,že tchýně chce být u nás minim. týden po porodu? :confused: Naštěstí jsem holka inteligentní,a tak jsem jí navrhla,aby raději přijela děckám vařit,když já budu v porodnici. :grinning:
15. zář 2012 v 10:26  • Odpověz
@simour1 ty jo...tak tchýně je do´brá...ta moje sotva přijela na dceřiny narozeniny, protěžuje od partnera setřinýo syna...a když jsme ji zvali na narozeniny, přijeli až za dav týdny, protože - se jim narodila kotátka a dalších tisíc důvodů...nakonec byla na oslavě bývalého šefa, který ji terorizoval....a tady se do mě navážela....jo a včera mi nepopřála ani k svátku, takže...asi tak....vztahy me mrzí, ale nedá se nic dělat.....jsou to komedianti všichni - bohužel i moje rodina, tak partnerova....

ale hlavně že máme zdravé děti....

a když jsme tam ted byli, tak dělá, jak malou má ráda....a podle mě ji jednou bude navádet.....ale já o ni nebudu mluvit špatně,...problém je, že ona vychovávala děti k tomu, že původní rodina je nejvíc a nejvíc je sestra a bratr, ty se mají vždycky, mají držet spolu i proti partnerům....v tom je vedla....na začátku sjem si teda užila, ale díky Bohu se mě partner zastal - no nebyla jsme první se kterou měly problém, nicméně první, která s partnerem bydlí....holky, to bylo hrozný....sestra když jsme tam přijeli na vánoce mě odstrčila a šla se piivítat s bratrem a mamka mu přede mnou řekla, že se jde radeji nejprve najíst k cizím než domu - nejprve jsme jeli k našim, tam jsme byli ani ne 3hod a pak jeli na 3dny k nim!!! jenže naši bydlí blíž a oni 240km.....a pak večer to byla scéna...no ani se nebudu vracet.....a ony mají dojem, že jsme jim synáčka odvedla odtáhla, navíc ještě si ymlsí, že jsme schválně vysadila antikoncepci....a když jsme řekli, že čekáme první mimi - reakce - no lepší když někdo přibyde než když zemře....a podruhé ?? otázka - A je to jisté????

co k tomu dodat......

jo a ještě se naštvala, že mi partner řekl, že přijeli do proodnice - chtěly mě překvapit - i s knězem.....

ted to dopracovaly (sestra i matka) tak, že hrají komedie, nedky víc, nekdy mín.....přetvařují se......mazec....

a jednou jsme měli nejak problém s partnerem a já husa hloupá, jsme se svěřila a říkám si, nás to všechny sblíží, uvidí, že nic není ideál a že má akždý trápení.......holky, ty měly radost, že bych si nafackovala.....

tím to pro mě skončilo.....snažíms e, ale udržuji si odstup....nemá to význam....chovám se slušně, ale žádné svěřování, kamarádění.....na ty komedie nejsem zvedavá....jo a ještě na vše jsou přes Boha a víru....dokonce moji dceři sestra poslala moje první modlitbičky a vše co se týká svatých, pohled - Následuji Tě Ježíši....a to ji byl rok.....jsme řekla partnerovi, že do výchovy nám mluvit nebudou.....a jestli tohle hodlají posílat, tak at jim to vysvětlí nebo jim to vysvetlím já....já totiž nejsem zastáncem toho, že lidi budou lepší když chodí v nedeli do kostela každý týden, nebo když pořád melou o Bohu......dcera zatím není pokřtená, strašně jsem ji chtěla dát, ale najednou sjme měla dojem, že mě do toho nutí...a tak jsme řekla že zatím ne...až se svatbou (tui jsem mimochodem zrušila v dubnu :D ) dáme pak pokřtít obě děti najednou.....navíc sestra se klepe, že bude kmotra, ale nejsem blázen, zkoušela by moje deti z náboženství....partner jejímu synovi samozřejmě šel, sestra mu ted malého podsouvá....je s tím trapná....jo a dokonce na vánoce řekly s mamkou, že jeji syn je strašně podobný na mého partnera....a naše dcera je po mě.....když řekl, že je mu podobná, prý - já vím, že jsi pyšný otec, ale je na Radku.....mě je to uplně putna, hlavně že je zdravá....

takže holky, upřímně, závidím, že máte fajn vztahy s tchýní i příbuznýma - v dobrém samozřejmě :slight_smile:
15. zář 2012 v 11:04  • Odpověz
@simour1 jojo jmenuje :slight_smile: to je náhod :slight_smile:to máte taky pěkný program. Já si říkám co doma, Kity se akorát nudí a i když mně pořád pobolívá břicho, to vlastně pořád takže žádná novina, beru to jako běžný jev :grinning: No a před chvílí volal manžel že by si zítra přál k obědu kachnu. :slight_smile: Takže od tchýně směr glóbus
15. zář 2012 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.