• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
@tarra27 máš to veselý, ale jak říkáš, hlavně že jsou děti zdravé a že se máte se svým mužským rádi a hotovo :wink:
15. zář 2012 v 11:22  • Odpověz
@xuxie přesně....a hlavně že bydlí daleko :D
15. zář 2012 v 11:37  • Odpověz
zdar zeny...vubec ted nestiham a to vlastne ani poradne nevim, co delam...ale docitam poctive, to jo:slight_smile:)) Kubicek uz zase zacina jist, tak to snad nezakrkiknu...vcera posledni kontrola u dr, ani utz nic...jen dopsala prukazku a poprala pohodovy porod...:stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pak jsem dala tu pedikuru a kosmetiku a uzila si chvili klidu...jinak ema desne v brichu radi, defakto furt a uz na ni zacinam byt nastvana :sunglasses: jinak

konecne po 3 letech jsme koupili skrin na wc, kam jsem ukryla vsechnz cistici prostredky doma a usporadala jsem spiz...ale delam neco hodku a jsem mrtvola...hruuuza!!
15. zář 2012 ve 13:12  • Odpověz
@majajaja Blahopřeji!!!! Mějte se krásně :slight_smile:
15. zář 2012 ve 14:28  •  3 děti  • Odpověz
@imzadi já uklidila/vyklidila spíž v polovině srpna a ted tam strašně ráda chodím :slight_smile: takže to gratuluji :slight_smile:
15. zář 2012 v 15:23  • Odpověz
@tarra27 ale bylo to peklo..doufam ze to uklizene vydrzi aspon do vanoc :grinning: no jeste umyju okna tak za tyden a prdim na vse...
15. zář 2012 v 15:27  • Odpověz
@imzadi Jsi hvězda - já jsem dnes úplně k ničemu. Muž vzal malého k babičce, protože nám tady zas bourali barák (dnes něco třískali a vrtali v garážích) a já si říkala, kolik toho neudělám...a nic. Jenom posedávám, pospávám a nemám sílu na nic - odepsaný den. Ještěže jsem alespoň uvařila a vyprala :frowning2:
Jdu si dát kafe a upéct něco dobrého, ať mám co večer zas sníst :slight_smile:
15. zář 2012 v 15:45  • Odpověz
@xuxie a jak to jde v novem byte??? Chci jeste navarit na zitra...at mam nedeli volnou...kuba zas dneska nespi...taky vesely :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2012 v 16:37  • Odpověz
@imzadi ještě ani nevím, maluje se tam, teprve zítra bude hotovo. Stěhuje se příští pátek. Babička si nechá malého až do zítra, což je na jedné straně skvělé, ale na druhé straně, s ním zítra bude k nepřežití (určitě nebude odpoledne spát) -když se vrátí, tak je jak z divých vajec.
Na mě něco leze, noc ucpaný a furt mi je zima. Chjo .-(
Jdu alespoň něco zabalit, protože přes týden neudělám nic...
15. zář 2012 v 17:33  • Odpověz
@tarra27 Tak jako já měla tchýni odjakživa moc ráda,akorát,jak už jsem psala,se předvedla asi před půl rokem...to mě docela vytočila,takže sem už jezdí minimálně.Když se narodila Adriana,tak taky tady byla týden s tím,že mi pomůže.Ve finále jsem já lítala kolem ní.Co mě ale vadilo nejvíc,že mě soustředěně pozorovala bradavky při každém kojení včetně nočního a nenechala si ujít ani moje sprchování,což dělá běžně dosud :angry: Musela jsem manželovi říct,ať jí taktně naznačí,že si to opravdu nepřeji.No nehledě na to,že já jsem ji tady ten týden tehdy živila,pekla a ona že už radši jezdit nebude,protože u nás vždycky přibere 2 kg za víkend.Takže rozhodně ji tady nechci,až se vrátím z porodnice,je to pro mě ne pomoc,ale starost navíc a finance navíc.Ale nechci vyvolávat hádky,proto jsem navrhla tohle řešení,aby se cítila potřebná. :wink: Ale jinak v jádru není špatnej člověk.Dneska jsme pokecaly docela v pohodě a kupodivu se ani jednou nenavezla do mé postavy tentokrát.
Já se teda holky vrátila z toho Brna naprosto vyřízená,nohy mám jak papuče nafouklý,ani baleriny jsem vůbec neobula na zpáteční cestu. :astonished: Musím aspoň na chvíli ležet nebo chcípnu,jak mě bolí i ty třísla.

@xuxie Hele,nechytila jsi bacil od prcka?Dej si čajík teplej s medem,citronkem a zalehni...teda v rámci možností.
:wink:
15. zář 2012 v 17:58  • Odpověz
@simour1 budu se snažit co nejdřív :slight_smile: Hezký večer.
15. zář 2012 v 18:01  • Odpověz
@simour1 ja chodim i v ty kose furt v zabkach :grinning:
@xuxie tak pekne bal...stejne mas muj obdiv co vsechno stihas!!! A to podzimni nachlazeni ted lita vsude...tak at je brzo lip:wink:
15. zář 2012 v 18:18  • Odpověz
@simour1 tak tohle by dělala moje mamka - nikoliv tchýně....že by pozorovala moje kojení,bradavky....ale nemá příležitost....a tchýně taky...navíc mi přišlo, že jsou všichni zvědavý, když přebaluji...včetně tchýně....a to mě neskutečně vytáčí....normálně by mě to nevadilo, ale když odejdu přebalovat a ony se nahrnou honem honem za mnou a koukají malé na pipinku....to mi přijde divný....přitom to enmyslí nijak blbě, jen jsou zvědavé....a mě to leze na nervy...takže se tomu taky vyhýbám....ale aby mi lezla tchýně do sprchy....:slight_smile: jsi to teda zvládla skvěle :slight_smile: je vidět, že jsi chytrá a zkušená žena...já taky nedělám nebo se snažím nevyvolávat hádky...taky jsem tady nikoho nechtela a nakonec jsme kývla, at teda přijede.....v rámci snažení se o klid....

a přesně, jak tu byla - ono kdokoliv je u nás, tak nechci to napsat hnusně, ale člověk se pak ještě stará o někoho dalšíhio než že by mu to ulehčilo.....

mě teda nohy neotékají, zatím,...ale přijde to....s malou to taky přišlo a po porodu druhý, třetí den jsme měla nohy jako konvičky....neoblékla jsem žádné pantofle....a když jsem jela domu, měla jsem strašně oteklé nohy, podkolenky se mi zařezávaly do lýtek....

holky, se těším, až budu doma....fakt....dnes jsme přesně 33t.....na 35 se mám jít ukázat do nemocnice, kde budu rodit (doufám, že nebudou mít plno) a domluvit se.....tak uvidíme....

a ted v pondelí mám kontrolu....
15. zář 2012 v 18:20  • Odpověz
@tarra27 No mně to přijde dost divný někomu lozit do sprchy.Ona má tu tendenci dodnes.posledně když byla u nás,já ve vaně naložená a přišel za mnou manžel,což děláme běžně,že si takhle vykládáme a ona už stála ve futrech a na špičkách na mě nakukovala,tak Martin zatáhl shrnovačky-nemáme tam klasický dveře kvůli místu většímu.Možná to nemyslí zle.Já se dodnes před svýma dětma projdu nahá nebo se koupu a oni tam vejdou a bavíme se,aniž by měli potřebu mě očumovat-jsou absolutně zvyklí od malinka a nepřijde jim na tom nic divnýho-já jim teda do koupelny nelezu a z pozice budoucí tchýně si to už vůbec neumím představit tohle dělat svýmu zeťákovi nebo snaše :grinning: Ale mám prostě z ní v tomto blbej pocit,no. :fearful:
15. zář 2012 v 18:51  • Odpověz
@simour1 já to chápu....doma to mám s partnerem taky tak...ale dětem od určitého věku a ani jejich partnerům bych to nedělala.....to naprosto souhlasím....přijde mi to takové nevhodné, divné....
15. zář 2012 v 18:55  • Odpověz
@imzadi Moc obdivuhodná nejsem, sedím na gauči, ukazuji a muž skládá do krabic :slight_smile:
15. zář 2012 ve 20:26  • Odpověz
@xuxie no vsak jo, organizace je nejtezsi :grinning:
15. zář 2012 ve 22:42  • Odpověz
@xuxie To je nejvíc vyčerpávající práce :grinning:
Holky,dneska jsem 36+1 a už to na mě zase doléhá,že se den D blíží :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra už musím konečně do té lékárny vše dokoupit a sbalit si tu tašku,jsem hrozná,pořád to oddaluju.Snad už dnes i dáme do kupy postýlku a koš,ale povlečení ještě nechám schovaný.
Co dnes vaříte?My jsme s manžou a s malou sami,starší děti jsou na víkend pryč,tak dnes nevařím,mám karbenátky s bramb. kaší od včera.Aspoň trochu ušetřím,protože jinak utratím za jídlo každej měsíc neskutečný peníze.
16. zář 2012 v 09:01  • Odpověz
Hezké ráno,

my máme od včera vepřové maso - nudličky, na paprice se semetanou a těstovinama...něco jako guláš....akorát že jemnější....

jinak taky utratíme strašně moc za jídlo....

dnes je u nás nádherně....tak snad to vydrží....

večer jsme se dívali na muži v černém 3 a bylo to pěný - začátek teda jsme myslela, že odejdu, protože žádné scifi moc nemusím, ale pak to bylo moc hezký....

zítra ráno musím na tu glymču, tak dnes nesmím sladké a neměla bych se ani přejíst, což nevím, zda se mi povede :D
16. zář 2012 v 09:30  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:
Ta @simour1 tchyně mě pobavila - bych se teda taky hodně divila a bránila, musí to být dost zvědavá "teta" :wink:

Rozbíhá se mi slušné prochlazení, ale docela jsem se vyspala a Martínek ještě do odpoledne bude u babi, tak snad to bude lepší.
Balení také postupuje (nejtěžší je přemýšlet a nechat venku věci, které potřebujeme na běžný provoz do pátku, kdy odvezou stěhováci krabice). Teď tam jel muž, prý už je vymalováno, tak tam musím poslat někoho vytřít a uklidit. Bude to prvně, co si objednám úklid, ale bohužel, sama už ty 4 pokoje, skříně a lustry nevytřu :-/ Když jsem to říkala naší mámě, tak téměř omdlela, že ježíšmarjá, uklízečku budeš platit. Ta to chudák taky nezažila :slight_smile:

Jdu vyklidit skříňky v kuchyni a vyházet některá staletá koření a čajíky - hned toho bude míň :wink:

Krásnou neděli všem.
16. zář 2012 v 10:03  • Odpověz
Ahoj holky,
tak nám se dneska vrací chlapi. Peču kachnu. Poručili si ji a neměli jsme ji snad 100 let. :slight_smile:

@simour1 teda tchýně fakt borka, taky jsem se pobavila. Já bych na to asi neměla žaludek :slight_smile: ale jsem kliďas taky se snažím se všemy vycházet ale tohle by mi přišlo moc. Jinak jsme termínově úplně stejně. Já mám tašku do porodky sbalenou, koš a postýlku nachystanou. Myslím že mám snad vše, Kontrolu mám ve čtvrtek, tak jsem zvědavá.

@xuxie ona organizace je někdy vyčerpávající víc :slight_smile: Držím palečky ať vše zvládnete a jde vám to od ruky.
16. zář 2012 v 10:14  • Odpověz
@tarra27 Tak ať Ti to zítra dobře dopadne u doktora :wink:
@xuxie Aspoň si s uklízecí četou budeš připadat jako milionářka :grinning: Jen si to hezky užij :wink:
@martina26 No jako já jakožto beran znamením se někdy musím opravdu hooodně přemáhat,abych tchýňušku neposlala do patřičných míst. :grinning: Kaaaachna u nás taky boduje. :wink:
Manžílek nám umývá auta,já jsem o 2 tisíce lehčí-soused mi prodal zimní gumy...ty peníze pořád lítají z okna,ale chápu,že je to super cena a potřebná věc.
16. zář 2012 v 10:56  • Odpověz
@simour1 děkuju...snad to bude OK :slight_smile:

já mám zimní ještě z lonska, jsou dobré...

holky, jak často jsme s malýma chodily k doktorovi? myslím po porodu?? my tam byly snad pořád.....
16. zář 2012 v 11:45  • Odpověz
a právě si říkám, že bude zima a cesty a mráz a sníh....my tam byly pořád na kontroly....budu se s ní apk asi muset domluvit...aby to bylo nějak rozumný, pokud bude přibývat a bude vše OK...
16. zář 2012 v 11:47  • Odpověz
@tarra27 Tak tohle mi už vypadlo úplně z hlavy,ale řekla bych,že zpočátku se do poradny chodí každej měsíc,ne?Jsou tam nějaká očkování,a pak teprve někdy kolem 3-tího měsíce píchají ouška a náušničky se nasazují.A první prohlídka je vlastně hned po příjezdu z porodnice,doktorka přijede domů.
Jinak zima má být letos prý hodně krutá.My už včera večer měli doma pěknou zimu u televize.Nemáme klasickej krb,ale jen pastvu pro oči biokrb,tak manžel ho včera rozhořel a fakt i to hrozně pomohlo.Dneska je takový divný počasí,pod mrakem a dusno,ale zároveň mám na sobě svetr,je mi kosa.
Za chvíli jedu na hřbitov rožnout svíčku mé milované babičce,dnes má výročí úmrtí,a pak se stavím k mamce,i ségra mi psala,že tam přijede.Tak se tady mějte,holčičky. :wink:
16. zář 2012 ve 12:17  • Odpověz
@simour1 u nás je nádherně, sluníčko, teplo...ale doma je taky chladněji...

my právě chodily každé dva týdny až někdy do půl roku.....to musíme omezit, v těch mrazech a s dvěma dětma jezdit někde 25km nebudu.....očkování jsme měli až od 3. měsíce...se nějak domluvíme....snad teda..

jéé, vy máte biokrb, mě se strašně líbí.....

taky mi je doma chvilkama chladno.....

a dnes jsem si šikovně stříkla do oka citron, jsem myslela, že se poč..... :D

my letíme ven, tak se tady mějte krásně a zatím ahojky...
16. zář 2012 ve 12:27  • Odpověz
@tarra27 No po dvou týdnech jsem určitě nechodila se žádným dítětem do poradny. :astonished: Počasí pěkný dorazilo už i k nám,po obědě vysvitlo sluníčko a je celkem fajn.
Teda holky,nejsem člověk,kterej by se rád dohadoval,ale teď v Penny jsem se pohádala s chlapem,že mám adrenalin v konečcích vlasů ještě teď.Adrianka dostala včera od prababičky 100,- a chtěla si sama zaplatit u pokladny Nuttelu.Prodavačka v pohodě rozdělila nákup na dva sólo.Ještě jsme se smály,jak si malá platí sama.Já pak po zaplacení poodejdu a chlap stojící za mnou začal na mě řvát,že se neumím hnout z místa a kdo to kdy viděl platit na dvakrát.Přitom před náma nebyla ani žádná fronta,to bych nezdržovala.Tak jsem jen zakroutila hlavou a šla vrátit koš.Tam se mi to rozleželo v hlavě a počkala jsem si na něho a už to jelo.Jsem mu řekla,že chápu,že důchodci mají vždycky naspěch nejvíc a jestli vidí,že mám před sebou břicho.Že lidi jako je on,by měli bydlet někde na samotě u lesa,když se s nikým nesnesou.On na mě,že to hrozně má rád,když se ženská vymlouvá na těhotenství a já už ani nevím,co všechno mi vyčetl.Se mi chtělo brečet jací jsou lidi haj*li.Přitom si nakupoval jen piviska a byl autem,takže mu nic neuteklo.Já jsem byla tak vytočená,že jsem ten mega kopec na hřbitově tentokrát vyběhla jak srnka :grinning:
16. zář 2012 v 16:09  • Odpověz
Tak já jsem vytrhala na záhoně rajčata a udělala podzimní kvěináče na terase no a necítím záda. Ale mám dobrý pocit z odvedené práce. Chlapi jsou doma,už jsem jim i vyprala prádlo co měli s sebou. Dneska počasí luxus zkrátka tak akorát.
16. zář 2012 v 16:38  • Odpověz
ahoj holky, zdravím v neděli :slight_smile:
dneska jsem tedy moc doktora neposlouchala a udělali jsme si výlet do Loučně, hrozně jsme si to užili, chlapci se vyblbli a já fotila, protože lítání v labyrintech už není nic pro mě :slight_smile: cítím každý dečko navíc a hned funím jak velryba :slight_smile:

@simour1 ... tchýně tedy dobrá, to bych taky nedávala... a to nejsem žádná puritánka a před Ondrou se nijak neschováváme, ale od tchýně by mi to přišlo dost nevhodné :slight_smile:
já jsem se taky v týdnu pohádala s ženskou, tedy já byla ledově klidná, ale paní trošku vypěnila v Tescu :slight_smile: a to jen kvůli tomu, že jsem si nedala za nákup tu oddělovací tyčku :slight_smile: naštěstí tam byla mladá prodavačka, která jí řekla, že když tam ta tyčka není, tak si jí tam má dát a nemá dělat scény :slight_smile: a já jsem se na ní jen otočila a zeptala se, zda má nějaký problém a ona hned vyjela, žejsem to měla udělat já... ale nerozčílila mě a do toho Ondra povídá, proč ta paní je taková rozčílená :slight_smile: baba protivná to byla.

@martina26 ... ty jsi tak pracovitá, už máš i podzimní výzdobu, to mě teprve čeká... rajčata vytrhat a tak, ale nebudu to moc přehánět.
@xuxie ... jasně , že si někoho zjednej na ten úklid, protože to by už asi nedal nikdo, to by sis taky nemusela už bytečku moc užít a mohla bys rovnou jet směr porodnice :slight_smile:

... my dneska projeli trasu do porodnice cestou na výlet a trvá nám to cca 15 minut, tak snad neporodím cestou :slight_smile:

Já zase dneska vyplnila formulář se jmény do porodnice a musím taky ještě do lékárny pro líh (snad na něj není taky prohibice :slight_smile: a pro nějaký mazání a čaj. Župan jsem si vyprala včera, zabalila si všechno ostatní, jen sbalím ještě tašku dětských věcí do autosedačky, ať to tu nemusí Petr hledat až si pro nás pojede :slight_smile:
16. zář 2012 v 16:53  • Odpověz
Tak jsem hodila nějaykou fotku z výletu :slight_smile: velryba hadr a teď už budu jen ležet :slight_smile:
16. zář 2012 v 18:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.