• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
@pajdula vůbec se nestresuj, podle mě je to pouze orientační....a i kdyby byl císař, tak co no...není to žádná tragedie....

na genetice jsi byla, tam vyšlo vše ok, nehledě na to, kdyby tam cokoliv u miminka bylo, věř mi, že na to dávno přijdou....

takže klid, žádný stres a když budeš rodit císařem, jak jsem psala, žádná tragedie to není.....ber to tak, že jsou všichni až moc opatrní a upřímně, na jedné straně se jim nevdivím, když kolikrát poslouchám ty ženský, jak si pořád stěžují na doktory a zdravotníky....

zakliduj se, uvidíš, že to bude ok .)
20. zář 2012 v 16:21  • Odpověz
@pajdula Určitě tady všechny budeme na Tebe zítra moc myslet.Asi už není co dodat k tomu,co Ti psaly holky,naprosto s nimi souhlasím.Je dobře,že si Tě doktoři takhle pohlídají,aby byla jistota,že je vše v pořádku. :wink: Drž se a buď v klidu.
20. zář 2012 v 17:12  • Odpověz
@minni15
@simour1
@tarra27 ... holky dík. Já už jsem se trošku zklidnila, protože si říkám, že s tím stejně teď nic neudělám a ať se nsestresuju zbytečně dopředu. S císařem jsem sice nepočítala, ale když mi to pomůže, tak jedině dobře a určitě nebudu psát do žádné diskuze, ale to už jsem tu řešily :slight_smile:
Já si taky pořád říkám, že se zkrátka nevejdeme do tabulek, který jsou dělaný pro x-dětí a každé je zkrátka jiné, ale že to bude dobrý. Nebojte dám vědět, hlavně ať už je to za mnou. tak ještě jednou díky :slight_smile:
20. zář 2012 v 18:07  • Odpověz
@pajdula správný přístup....a já si fakt myslím, že kdyby byl nějaký problém, už na to přijdou dávno....a já na císaři byla a bylo to v pohodě....fakt. Tajně doufám, že mi ho udělají znovu i ted :slight_smile:
20. zář 2012 v 19:50  • Odpověz
@pajdula - držím palce, kamarádce zjistili, že její miminko má větší hlavičku o tři týdny než by mělo mít...a všechno dobře dopadlo. Rodila přirozeně. Myslíim na tebe.
20. zář 2012 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj holky

@pajdula moc držím palečky, švagrová to před dvěma lety měla přesně tak jak popisuješ ty, také se moc bála a nakonec bylo vše úplně v pořádku. Určitě to tak bude i u vás.
21. zář 2012 v 08:13  • Odpověz
@pajdula Taky držím palečky a ničeho se neboj!!! Doktoři nejsou vševědi a tolikrát víc maminku vystraší než pomůžou.
21. zář 2012 v 09:54  •  3 děti  • Odpověz
@simour1 Jéjda, to když už se otvíráš, tak to už bude drobeček brzy doma :slight_smile: Tiše závidím.....koukám, že někteří chodí na kontroly po 3 týdnech, mě doktor naháněl doteď po 2 týdnech a od minulé kontroly už chodím co týden....no, aspoň si vždycky udělám výlet do města :slight_smile:
21. zář 2012 v 09:57  •  3 děti  • Odpověz
@majka1976 také chodím každý týden
21. zář 2012 v 09:59  • Odpověz
@majka1976 Já se neotvírám...teda nevím o tom :grinning: To jsem psala Martince,že ona je na 3 cm otevřená. :wink: Já mám kontrolu příští úterý po 3 týdnech,takže jsem hodně zvědavá,kam jsme se posunuly s naší malinkatou žabkou.Myslím,že poloha nebude dobrá,ale nebudu se hroutit dopředu.Kdyby mělo přijít na císaře,nebudu se tomu bránit,je mi jedno jakým způsobem se narodí,hlavně ať je ona v pořádku.
Jinak jsem už taky nachlazená.Dnes vzhůru od 4 hod.,zatažené v krku,zimnice a rýma se mi spouští.Doufám,že to brzy přejde.Za celou dobu těhu jsem nemocná nebyla.A teď na konci se to začne hrotit.Martínek má naštěstí všechny výsledky v pořádku,před chvílí jsem volala doktorce.Akorát skrz ty vyrážky má být ještě příští týden doma.Adrianka měla horečku určitě po tom očkování.Od včerejšího odpoledne už s ní šijou všichni čerti a chce jít spát dnes k babičce. :slight_smile:
21. zář 2012 v 11:15  • Odpověz
Ahoj děvčata. Já na kontrolu chodim po třech týdnech a od příštího týdne budu chodit už každý týden. Máme i posunutej termín z 1.listopadu na 18.října, tak jsem zvědavá jak to bude a jak se bude chtít Elišce ven :slight_smile:
21. zář 2012 v 11:22  • Odpověz
@simour1 Pardón, já už jsem nějaká zmatená :slight_smile: Tak teda závidím Martince....já bych šla rodit hned dneska, kdyby to šlo...taky jsem byla celou dobu fit a teď kašlu, smrkám a včera se mi začala spouštět krev z nosu. Zrovna, když jsem rozbalovala věcičky, co mi můj dovezl nové na mimíska. Ještě že jsem se zrovna kochala přebalovací podložkou, která je gumová, tak tam ta moje krev z nosa zas až tak nevadila....
21. zář 2012 v 11:28  •  3 děti  • Odpověz
jojo mi jsme na 3 cm ale holky nebojte, můžu takhle držet až do termínu :slight_smile: I když dneska uklízím protože zítra pijede tcýňule a naši a babča se ségrou a manželem a malou. Příští čtvrtek mám narozky tak to budeme slavit o víkendu. Koukám tady na okna v zimní zahradě a přemýšlím, zda se na ně vrhnout či radši ne......

@simour1 to je fajn že má Martínek výsledky v pořádku :slight_smile: Já mám dneska Kity taky doma, včera měla zvýšenou teplotu a zvracela, dneska jí nic není ale pro sychr jsem ji omluvila i když ráno brečela, že chce do školky :slight_smile:

Všem marůdkům brzké uzdravení :slight_smile: Holky rychle to vykurýrujte, odpočívejte co můžete. :slight_smile:
21. zář 2012 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak mam naplanovany CS na 10.10:wink:
21. zář 2012 ve 12:55  • Odpověz
Tak další kontrola za námi. Jsme 34+4 a máme 2530g. Další kontrola za 14 dní pak už vždy po týdnu v nemocnici...Teď bych ráda usnula a probudila se na konci října, nějak to neutíká... :frowning2:
21. zář 2012 ve 13:02  • Odpověz
@imzadi to máš super....já ten týden půjdu plánovat, doufám, že vydržím do termínu....

@mm_mm to máme skoro podobně, já jsem 33+6 a na kontrolu jdu za dva týdny v pondělí.....a pak už do nemocnice k lékaři domluvit císaře....snad vydrží mazlínek malá do termínu....
21. zář 2012 ve 14:19  • Odpověz
Holky jsem se dala do těch oken tak až budu zítra hekat, tak víte z čeho to mám. :sunglasses:
@imzadi to je krásný datum :slight_smile:)
21. zář 2012 v 15:02  • Odpověz
ahoj holky, díky moc všem za slova uklidnění :slight_smile:
jsem zpátky z kontroly, tedy v Podolí to vypadalo, jak když tam byly všechny těhotné z Prahy :slight_smile: to jsem snad nikdy nikde neviděla :slight_smile:
Byla jsem na utz a doktorka mi řekla, že hodnoty jsou sice hraniční, ale vše by mělo být v pořádku. Za 14 dní mám přijít ještě jednou na kontrolu a doporučí mi, jestli rodit normálně, nebo radši císařem. Prý uvidíme za 14 dní, podle velikosti a ještě mi mají udělat v porodnici nějaké odběry, tak tam jdu v úterý. Tak věřím, že to bude všechno v pořádku.

Já už bych byla taky ráda, kdyby byl malej mezi námi a vše bylo v pořádku, takhle pořád přemýšlím a i když mi řekli, že je to v pohodě, tak nad tím dumám.
21. zář 2012 v 17:09  • Odpověz
@imzadi A jaktože máš CS? Jsem myslela,že rodíš normoš. :slight_smile:
@pajdula Drž se,holka.Chápu Tvoje pocity naprosto.Taky bych přemýšlela stejně.Ale věř,že kdyby bylo něco špatně,daleko víc by si Tě hlídali.Všechno bude OK,nevěš hlavu!!! :wink:
Ač nemocná,celý den jsem byla v trapu.Manžel má dnes dovču,tak jsme jeli na nákupy do Vyškova a do Brna + návštěva u tety-jsou oba nachlazení,tak jsem si vyjímečně dovolila k nim zajet v tomto nachlazeném stavu.V podstatě mě jen škrábe dost v krku a mám citlivý oči,jinak mi nic není.Já vůbec nebývám nemocná,tak věřím,že zítra už budu OK.Dokonce nás táta pozval do restaurace na večeři s dětma-to ještě netušil,že nás doma čeká "milé" překvapení v podobě nedoplatku za plyn 7 tis. :confused: Každý rok nám vracejí a teď teda tohle,přitom máme fungl novej kotel,pravda měnil se ke konci sezony.Dala jsem si vanu a půjdu do postýlky na chvíli.Z dětí mám doma jen Martínka,Markétka je u svého přítele jako obvykle na celý víkend a Adrianka spinká u babičky.Nezvyklý ticho. :unamused:
21. zář 2012 v 18:57  • Odpověz
@simour1 cisar byl vcelku jasny, vic faktoru..brzo po 1.cisari, prubeh prvniho porodu, odhad emy a merili mi tloustku delozni steny a spatny  no snad se do ty doby nerozpadnu  :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2012 v 19:42  • Odpověz
@imzadi Aha,tak to jsem nevěděla.Hlavně se teda opatruj,ať se Ti porod nerozběhne samovolně do té doby.Taky Ti to mohli udělat ještě dřív raději.Ale Marťa má pravdu,že datum je moc hezký,taky by se mi líbilo :grinning:
21. zář 2012 ve 23:02  • Odpověz
@imzadi prosím tě a jak máš dlouho po prvním císařI o kolik budeš mít mimi od sebe??
22. zář 2012 v 08:24  • Odpověz
@tarra27 v dobe porodu necelych 20 mesicu...
22. zář 2012 v 08:29  • Odpověz
@imzadi já budu mít 14měsíců v době porodu...ale jizvu mi nikod neměřil, mě se teda hojí stejně keloidem...a chci rodit stejně císařem...a nevíš náhodou, jak to je? jaké jsou hranice, když Ti měří jizvu?? má být silná nebo slabá? možná ode mě blbý dotaz, se omlouvám :slight_smile:) ale fakt to nevím
22. zář 2012 v 08:55  • Odpověz
Ahojte,hezký víkend všem.Tak mě se nachlazení lehce rozjelo,dneska už i smrkám a kýchám.Ležela jsem celý dopoledne,pak rychle navařit,upéct buchtu.Teď zajedu pro malou k amojí mamce a znovu do postele. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2012 ve 12:33  • Odpověz
@simour1 ahojky, tak to odpočívej co to jde....ono i u nás je dost chladno a ejště prší....tak hezky šup do postele, knížku a čaj .)
22. zář 2012 ve 12:57  • Odpověz
@tarra27 me merili tloustku delozni steny v miste jizvy a byla 2mm..pry se 3 mm by jeste o porodu uvazovali...ale doktorka mi to tez nekontrolovala to az v porodnici...kdy se tam chystas???
22. zář 2012 ve 13:33  • Odpověz
@imzadi za týden budu 35+....a na 35.týdnu se mám jít ukázat přímo do porodnice a domluvit se....mě se hojí keloidní jizvou, ale budu mít druhý mimi po 14měs....snad se s nima domluvím, chci rodit císařem, tak snad mě nebudou nutit jinak...
22. zář 2012 ve 14:14  • Odpověz
@tarra27 ja myslim ze urcite...pripadne zahraj to jak te to boli a to si nelajzne nikdo pri pochybach te nechat rodit normalne...uprimne ja byla porad na vazkach...vim ze by bylo snazsi se vzpamatovat z normalniho porodu, ale nechtela jsrm si zopakovat prvni porod...tak jsrm rada ze to me telo rozhodlo za me...ikdyz jsem to nejdriv v aute orvala...ani nevim proc:grinning:
22. zář 2012 v 15:08  • Odpověz
Holky, měřili vám někomu šířku pánve? Mně ne, ale vím, že by se to mělo...
22. zář 2012 v 15:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.