• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
@majka1976 na to nemají právo, pokud je koncem pánevním a ty řekneš, že se na to necítíš, že máš obavy apod, že to nechceš zkoušet normálně, tak tě nutit nemůžou...zlus tam klidně zavolat, že jste měli doma poradu a že by jsi radeji císaře, pro jistotu, at se nezlobí, ale že normálně rodit se necítíš....a že jsi slyšela, že konec pánevní je indikace na císaře...mile, slušně, ale aby věděl, že rodit normálně nechceš - pokud teda nechceš...a kdyby jo trval - což si nemyslím, tak bych změnila lékaře/porodnici
25. zář 2012 ve 12:41  • Odpověz
@tarra27 Děkuji za radu, asi doktora zkusím přesvědčit při příští návštěvě - jdu za týden v úterý, tak doufám, že mi vyhoví.
Teď jsem o tom četla na netu, že při tom KP je strašně moc rizik, protože hrozí, že mozek miminka nebude dobře okysličovaný.
25. zář 2012 ve 12:50  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj maminky,tak se hlásím po poradně.Hlavička KONEČNĚ otočená dolů,hodně už naléhá,čípek zkrácený.Příští kontrola ve čtvrtek další týden na porodním sále.Na kardiografu srdíčko mlátilo ostošest,sestra se smála,že to musí být slyšet i o poschodí níž v prodejně elektra :grinning: Tak se mi ulevilo.Teprve vařím oběd a už se nemůžu dočkat do postele,ta chřipka se mnou teda taky pěkně mává.Jo a váha 102 kg!!!Přiznala jsem z hrůzy rovných 100 kg!Úplně se za to stydím.Ale doktorka mi řekla,že jsem na tom perfektně vzhledem k tomu,že čekám čtvrté,protože má dvacetileté prvorodičky,které váží 130 kg!Ale jsem prý neskutečně zalitá vodou.
Ptala jsem se doktorky na tu sterilizaci.Stojí 6-7 tis.Do června byla zdarma :grinning: provádí se jako samostatný výkon,klasická operace,kdy se přeruší vejcovody,ale MS normálně běží dál.prý už to lékaři nechtějí provádět ani u císaře,jen jako samostatný výkon.No a co je nejdůležitější jsou prý potom skoro o 50% horší silnější měsíčky,takže se musí nasazovat stejně hormonální léčba.Takže už o tom uvažovat nebudu a zkusím popřemýšlet o něčem jiném.
25. zář 2012 ve 13:37  • Odpověz
@simour1 Tak to je paráda, že se slečna chová tak příkladně :slight_smile:
Chřipku mám taky, dýchat nemůžu, hlava mi třeští, čtvrtý den v novém bytě a nejsem schopná vybalit - věci mám všude a do toho ten malý terorista dvě hodiny vyřvává v postýlce a nespí. Já se tak těšila, že si pospím alespoň 20 minut, fakt nemůžu - netuším, co s ním budu dělat, teď fakt začal nespat každý druhý den a pak je celé odpoledne na zabití...
Jinak, s tou sterilizací jsi mě nepotěšila, já si říkala, že to sfoukneme u té sekce :-/
Můj doktor se strašně brání tělísku, že po dvou sekcích fakt ne a prášky nechci, to by s mými křečovými žílami nebylo dobré - tak nevím, asi klášter :grinning:
25. zář 2012 ve 14:23  • Odpověz
@xuxie Víš co,zkus se ho na to zepat,je možný že co doktor,to jinej názor.U mně doktorka mluvila víceméně knkrétně k vyškovské nemocnici,že to primář odmítá dělat zároveň s císařem.Ale že ty měsíčky jsou potom mega silný,na tom asi něco bude. Já se dostala do postele teprve teď a už jsem mlela z posledních sil,takže Tě chápu.A nezabavíš ho hračkama,že by jsi aspoň vedle něj polehávala a on si na posteli hrál?
25. zář 2012 ve 14:45  • Odpověz
@simour1 zeptám, ale ani sama nevím - když, jak říkáš, ty měsíčky pak...
Nezabavím, on je hajzlík pak vzteklý, hodím ho asi do auta a pojedu nakoupit, nemáme ani housku...ale nechce
se mi, achjo :frowning2:
25. zář 2012 ve 14:48  • Odpověz
@xuxie To věřím,člověk je jak přejetej bagrem. mně včera musel nakoupit manžel po cestě z práce,taky jsem nebyla schopná,akorát autem pro pečivo jsem zvládla-otázka 5-ti min.Tak se drž,mamčo. :wink:
25. zář 2012 ve 14:51  • Odpověz
@xuxie
@simour1 holky uz to mate za par, tak vydrzte! Vidim, ze posledni tydny jsou opravdu krusne, obvzlaste pokud vas obstastnuji jeste dalsi deticky. To neni muj pripad, ale za to jsem v praci cely den a uz citim, ze me to zmaha. Par tydnu snad jeste vydrzim, nejhorsi je to dlouhe sezeni.

Holky, jedna otazka trosku mimo, jak zvladate milostny zivot? Moje kamaradka mi rikala, ze tehotenstvi bylo jeji nejlepsi obdobi, co se tyka sexu, ze si to fakt uzila. Tak jsem se tesila, ovsem me hormony vubec nezafungovaly :(. Sem tam neco probehne, ale zadna slava to neni. Myslim, ze i manzel se trochu zablokoval, sice tvrdi, ze mu me bricho nevadi, ale moc mu to neverim. Pripadam si desne antisexy ...
25. zář 2012 v 15:44  • Odpověz
@simour1 tak to závidím, že jsi zalitá vodou, to pujde vše pak rychle dolů....já to mám sádlo :D jsme zvědavá na moji kontrolu...dnes jsme byly na očkování, zvládla to prdelka dobře, ale ted spinká....

jinak s tou sterilizaci je to asi fakt nemocnice od nemocnice....ale jestli jsou při tom silný měsíčky, tak to by mě mohlo....to by se mi do toho vůbec nechtělo...
25. zář 2012 v 16:00  • Odpověz
@minni15 problém mám spíš já když se vidím o 30kg těžší, než když jsme se poznali a navíc velký bříško, celulitida, baculka v obličeji.....a to dost značně........no už se těším cvičit.....
25. zář 2012 v 16:02  • Odpověz
@tarra27 taky se nemuzu dockat, az budu vypadat zase normalne. Ani vetsi prsa me nijak netesi, spise obtezuji. Valim se jako sud a to jsem pribrala "jen" 13 kg, posledni mesic mi vaha vubec nestoupla, tak uvidime kolik budu mit ve finale. At uz je to tady!
25. zář 2012 v 16:14  • Odpověz
@minni15 Já bych si i dala říct, ale vždycky večer je mi tak strašně špatně, že na nějaké muchlování nemám ani pomyšlení, jsem ráda, že se s tím břichem otočím z boku na bok......no a přes den, kdy by to eventuelně šlo, tak je můj pořád v práci.....takže nic, asi až na vánoce po šestinedělí si kolem sebe hodím dárkovou mašli a bude to mít pod stromeček :slight_smile:
25. zář 2012 v 16:16  •  3 děti  • Odpověz
@minni15 Tak já už mám nahoře 30 kg,takže výraz antisexy je víc než na místě.Můj manžel měl se sexem v těhu problémy i při předešlé dceři,nějak to prostě je mu proti srsti,takže sex u nás neproběhl už celkem dlouho.Snažím se mu to vynahradit jinými způsoby. :grinning: Já bych se tomu nebránila,ale ve chvíli,kdy se o něco pokusíme,začne mě všechno tak bolet a být nepříjemný,že od toho upustíme,neměla bych z toho stejně nic.Takže kdo si počká,ten se dočká. :grinning:
@tarra27 Ještě k té sterilizaci mi řekla,že když je vše normál,část krve mizi v dutině břišní-nevyjde vaginálně.Kdežto po té ster. jde všechno komplet ven,a že je to síla.Prý to vůbec nedoporučuje.Dala mi leták,ať popřemýšlím za 6 tis. o té Minervě nebo jak se to jmenuje-tělísko,u kterého prý vůbec ani měsíčky nejso.Že si to hodně ženských chválí.Já mám jen obavy,že budu patřit do toho pidi procenta ženských,který to prostě nesnesou a peníze budou v tahu-ani je momentálně nemám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2012 v 16:25  • Odpověz
@simour1 já bych do tělíska nešla - mechanicky dráždí sliznici a může podle mě z toho vzniknout nádor...protože když něco budeš dráždit, je to tělu cizí a přece jen to tam ty bunky dráždí....tak z toho nádor být podle mě může...a vůbec ženy po porodu by měly být hlídané kvůli přechodu dvou epitelů - rozdílných buněk, aby tam nedošlo k nějakému zmnožení nebo vývoji špatných buněk...a když dáš do dělohy tělísko....no, já s tím moc nesouhlasím...a ani partner jakožto lékař taky není pro tělísko....navíc - může ti tam i zarůst a další - některé ženy otěhotněly přes tělísko....nevím, jak tohle konkrétní....ale já bych celkově do tělíska nešla - blbé přirovnání, ale když budeš mít pihu a budeš ji pořád škrábat a mechanicky dráždit, tak z toho taky může být paseka...

někdo se mnou určitě souhlasit nebude, ale tohle je pouze můj názor....já z toho mám takový pocit....
25. zář 2012 v 17:19  • Odpověz
ahojky,
ještě mě napadá k platbám za plyn - taky jsme to teď přepočítávali na netu a zjistili, že RWE (který tu má distribuci) je o téměř 11 tisíc dražší při naší spotřebě, takže mi to tak zvedlo mandle, že jsme to přehlásili k EON - akorát to trvá teda 3-4 měsíce přepis, ale i tak to stojí zas to. RWE jsou zloději zlodějský!
25. zář 2012 v 17:50  • Odpověz
@sven podle mě ono všeho dočasu...pak to zase podraží....ale nevím....

přijde mi to jako se satelitama - koupíte si přístroj a je to zdarma a najednou se za to platí poplatek...jak UPC tak ostatní...a v závěru vás to vyjde skoro na stejno...

ale bylo by super, kdybychom ušetřili na plynu nebo elektrice, to bezpochyby.
25. zář 2012 v 18:04  • Odpověz
@tarra27 - na elektřině to dělá asi 4 stovky ročně, tak to jsme nechali, to za změny nestojí, ale tohle mi fakt přijde obludný rozdíl! - i ostatní společnosti jsou levnější jak RWE, EON vyšel nejlépe a myslím, že to není žádná pofidérní firma. Počítám se zdražením - zdražuje se všude a všechno, ale myslím, že při zdražení půjde i RWE nahoru. Jako kdyby to bylo míň, tak se na to vyprdnu, ale tohle je prostě zlodějna. Smlouva s EON je na rok (s možností prodlužování), takže de facto není co ztratit, v nejhorším si za rok zopáknem změnu dodavatele :slight_smile:
25. zář 2012 v 18:07  • Odpověz
@sven v tom případě se nedivím....a souhlasím, že se to max vyplatí a vůbec když je to na rok s možností prodlužovat....

já na chalupě platím 420kč za elektriku měsíčne a to tam vůbec nejsme, platíme jistič, rozvody elektriky....spotřeba fakt nula....masakr,,,,už mě pěkně štvou...5tis za rok, že mám možnost užívat elektriku
25. zář 2012 v 18:45  • Odpověz
@tarra27 Mám na to tělísko stejnej názor.Jenže jsem nešťastná z toho do čejho jít.Pilulky mi dělají taky zle,tak co třeba ty náplasti?Máte některá vyzkoušeno?
@sven Ty brďo,ten přepis trvá tak dlouho? :confused: No ale je bez debat,že se stejně vyplatí.
Holky,já jsem teď sebou pěkně řízla ve vaně.Naštěstí jsem padala celou vahou na ruku,takže tam budu mít mega modřinu,nemůžu s tím ani pohnout.Synáček chudáček můj mě musel zvedat.Už na to seru,budu se jen sprchovat,i za cenu,že mi bude kosa.Protože se prostě už z té vany nezvednu. :frowning2: Jsem se chtěla napařit,ach jo.
25. zář 2012 v 19:23  • Odpověz
@simour1 já to zatím neřeším, ale náplast jsou taky hormony....podle mě jsou ještě horší než prášky....

já teda taky nevím, co budu dělat....asi by to chtělo najít nějakého schopného gynekologa a poradit se s ním až to bude aktuální.....
25. zář 2012 v 19:34  • Odpověz
@simour1 - s tím přepisem - ona totiž výpovědní lhůta většiny těchto smluv je 3 měsíce a začíná ti to běžet od 1. kalendářního dne po doručení výpovědi, takže to prostě může natáhnout až na 4 měsíce - např. když jim výpověď dojde 1.10., tak tya 3měsíční lhůta začne běžet až 1.11.
25. zář 2012 ve 20:16  • Odpověz
co se týče antikoncepce - tak jediné nehormonální co je, tak buď výpočet plodných (či spíše neplodných dnů :slight_smile: - měření bazální teploty, přerušovaná soulož, kondom nebo Pharmatex. Nic není 100%, takže leda použít více metod zároveň. Holt to není tak uživatelsky nenáročné jako do sebe lupnout HA, ale po zkušenostech a přemýšlení co v těle HA udělá za paseku už já osobně nikdy více...
25. zář 2012 ve 20:18  • Odpověz
@simour1 tak vidíš jaká je holčička ukázková .-) A neboj voda jde po porodu hned dolů: Já mám nahoře 16 kg a te´d mám zase hrozný chutě na sladký :unamused: normálně sladký nemusím.

Těším se také až se zase dostanu do normální formy.
Jinak sex v těhu mi nijak nevadí ani manžovi ale není nějak frekventovaný :sunglasses: přeci jen to břicho překáží a já si připadám jak slonice :grinning: Holky ten poslední měsíc je fakt náročnýýýýýýýý, ale vydržíme a těším, se až budeme po produ psát zase zážitky a pokroky s miminkama. :slight_smile:

Co se antikoncepce týká tak já popravdě o tělísku přemýšlela. Mám hrozné křečáky tak se mi do prášků nechce, o náplasti nic nevím a jinak co vím, že bych 100 pro nechtěla je injekce DEPO PROVERA. Sice se 3 měsíce nemusíte o žádnou antikoncepci starat, ale zase se u ní dost přibýrá a je to sajrajt na klouby......tedy to byl alespoň můj případ po Tomáškovi. No uvidíme, každopádně 3 dítkem opravdu končíme :slight_smile:)
25. zář 2012 ve 20:22  • Odpověz
ahoj, můžu se přidat? mám termín 1.a 3.11., ale dle dnešního CS 5 to bude asi o něco dřív. doma mám 4 holky, čekáme pátou a celkem v pohodě, zatím...
25. zář 2012 ve 20:23  • Odpověz
@bumbum ahoj tyjo 5 holek, teda klobouk dolů. :slight_smile:
25. zář 2012 ve 20:24  • Odpověz
no jo, ten můj je děsně neoriginální, dělá je podle 2 předloh jak přes kopírák, půlka zrz, půlka tmavší, jsem zvědavá, jaká bude ta poslední :grinning:
25. zář 2012 ve 20:27  • Odpověz
@bumbum vitej mezi nami, taky tedy smekam, 5 princezen, to je mazec :slight_smile:
25. zář 2012 ve 20:31  • Odpověz
se pokusim pročíst aspoň poslední stránku, abych vás trochu poznala.
25. zář 2012 ve 20:35  • Odpověz
co se týče antikoncepce, tak budem s MM pokračovat v přerušované souloži, tak jak to děláme od mých 19 let, poté co jsem nějaký čas brala HA, nějak jsem ale cítila ,že ji brát nechci...a pak už nevzala..předpokládám, že to tak b udem mít už na furt, pokud tedy nezatoužíme po větší rodině...
Dneska manžela odchytila nějaká cikánka, a že prý za čtrnáct dní máme čekat velkou událost - takže dámy - 9.10. rodím :grinning:
Na kontrole v pondělí doktor už nedokázal Lindu změřit, je už příliš velká, nevyšetřil mě, jestli se něco děje s čípkem...já už se v noci téměř nemůžu otočit a mám pocit, že bříško je čím dál větší a těžší a už se skoro nemůžu hnout...byli jsme se podívat na tu porodnici v krnově, máme to necelých 80km, potkali tam vrátného, který mi říkal ,že tam manželka rodila, byli spokojení a že tam dělají nějaký ten bonding... :dizzy_face: Tento víkend slavíme Miškovy jmeniny a příští týden narozeniny a pak už se chystám rodit, tak snad mi to vyjde. :grinning:

JInak všechny zdravím.

A k tomu UPC, co tady padlo - taky nám zvedli poplatky, jako každý rok, včetně poplatku za modem ..Nárůst z 300 na 750, naspali jsme výpověĎ, mluvili s jendou ženskou, pak s chlapem a opět platíme 300...oni prostě jedou na výpovědi.
25. zář 2012 ve 20:51  • Odpověz
@minni15 V prvním těhotenství pohodička, klídeček, dařilo se pro radost téměř denně a téměř do porodu. Teď snad 5x za celé těhotenství - nepřipadám si antisexy, ale nedávám to, je mi prostě furt zle nebo mě něco bolí a tak...naštěstí muž je v klidu a prý se těší na konec šestinedělí :sunglasses:
25. zář 2012 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.