• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
To docela obdivuji, když si rodiče nedají říct pohlaví, vydrží to a nechají se překvapit :slight_smile:
Já jsem baba zvědavá, já bych to nevydržela. Fígly na určení pohlaví jsem slyšela ledajaké, také zaručené recepty na to kdy a jak si požadovaného chlapečka či holčičku "vyrobit", ale nevím o žádném zaručeném :wink:
U nás si troufám hádat sestřičku jenom kvůli tomu, jak strašně rozdílné těhotenství mám nyní, ve srovnání s tím prvním...ale také se mohu plést. Teď ale taková sice omletá fráze, ale pravda veliká - je to jedno, co to bude, jen ať je to zdravé ;)
Přeji vám holky krásný večer a klidnou noc bez nevolností či jiných trápení.
19. dub 2012 v 19:53  • Odpověz
@xuxie zatím jsem s tím smířená, že se vydržím nezeptat, ale nevím jestli to bude až do konce :wink: . jsem pročítala nějaký čínský kalendář početí. a protože nevím jistě kdy to bylo tak v lednu vychází holka a v únoru kluk. PM byla 18.1. takže konec ledna nebo začátek února.
21. dub 2012 v 18:01  • Odpověz
@jana21278
Těžké uhodnout, viď ;) Už jsem zvědavá i za vás :slight_smile:
Krásnou neděli.
22. dub 2012 v 10:54  • Odpověz
jejeda, tady nikdo nikde. jak se máte? a co kontroly? já jdu až za týden ve středu tak jen doufám, že je vše v pořádku. pořád mi, ale vrtá hlavou, že jsme ve 12+4 na screeningu měřili jen 58 mm. kolik jste měli vy?
25. dub 2012 v 08:02  • Odpověz
@jana21278 Ahoj ja mela jen 56mm tak to je asi normalni jinak jsem 12+2 teda byla vcera, nam screening dopadl dobre , No a jak se mate vsichni presne nikdo tu neni, asi protoze vetsina z nas jeste pracuje a jsme rady kdyz prijdeme domu ze se na chvili natahnem ze jo :slight_smile: preji vam krasny zbytek dne
25. dub 2012 v 11:48  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz
@ivagal no tak to jsem ráda. všude pod fotkama čtu 70 mm a pod. jsem moc ráda, že jsem doma. ty první 3 měsíce bych v práci opravdu nedala. a teď už je mi konečně relativně dobře takže si to doma užívám. mějte se hezky.
26. dub 2012 v 08:55  • Odpověz
Ahojte holky, tak se mi tomu nechce věřit, po těch 3 měsících, co jsem prožila tolik hrůz, tak dnes nám potvrdili negativní screening. Chtělo se mi brečet, navíc mi potvrdili holčiku, tak jsem šťastná jak blecha.
26. dub 2012 ve 12:42  •  3 děti  • Odpověz
@jana21278 My jsme měli ve 12+4 CRL 58,6 a dnes ve 13+6 máme CRL 72,9. Tak myslím, že to máš normální. V některých článcích uvídí celkovou délku dítěte i s nožičkama.
26. dub 2012 ve 12:44  •  3 děti  • Odpověz
@majka1976 gratuluju k holčičce a děkuju za odpověď. dost jste mě uklidnili. asi bych měla přestat číst všechny ty moudra typu co kdy, kde a jak. taky jsem po screeningu pořád nemohla uvěřit, že jë všechno ok. ale, teď už vím, že nám to musí dopadnout!
27. dub 2012 v 07:02  • Odpověz
@jana21278
Dobré to bude, neboj nic - víš kolik lidí Ti drží palce jenom tady :wink:
Hlavně se hýčkej, teď je na to nejlepší doba :slight_smile:
hezký víkend všem.
27. dub 2012 ve 20:19  • Odpověz
@majka1976 ahoj, gratuluji k holčičce, a přeji hlavně zdravíčko
@jana21278 ahoj jani jak se máš? vše je v pořádku? u nás zatím ano, na kontrolu jdu až za 3 týdny,tak se těším až mimi uvidím
30. dub 2012 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj holky, já se taky přidávám k vám, jestli můžu...Jsem dnes 13+5, TP na konci října. Mám za sebou prvotrimestrální screening, který dopadl dobře a před sebou kupu nestandartních vyšetření, protože jsem měla v předchozích těhotenstvích (neúspěšných) spoustu problémů. Tak snad to tentokrát klapne. Držte se!
30. dub 2012 ve 14:15  • Odpověz
@sarkav ahojky. na kontrolu jdu ve středu. tak doufám, že je vše v pořádku. trochu mi povyrostlo břicho tak jsem ráda, že se něco děje. už je mi výrazně líp. více méně dobře až na občasnou únavu a to je dobrý. teď se snažím i pomalu něco podělat na zahradě. ale v těch vedrech je mi nejlíp doma za zataženýma žaluziema. takže teď si to opravdu už užívám. a co kluci, už se těší na brášku?
30. dub 2012 ve 14:45  • Odpověz
@mm_mm vítej mezi náma. čekám první dítě i když už na druhý pokus. a jak se mi přehouply počty týdnů do dvojciferných tak jsem byla o dost klidnější. dneska jsem 14+3 takže máme hodně podobný termín. budu se těšit na tvoje zprávičky.
30. dub 2012 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj ještě jednou, moc děkuju za přivítání. Klid ti závidím, nějak ho zatím nepociťuju. V pátek jdu na kontrolu, tak snad třeba potom....Tak se zatím mějte všechny co nejlíp!
30. dub 2012 v 17:17  • Odpověz
@mm_mm držím palce. určitě bude všechno dobré.
30. dub 2012 ve 22:52  • Odpověz
@jana21278 tak to je dobře Jani že se ti daří. my byli o víkendu na kolech,tak to bylo super, snad se nic prckovi nestalo, ale myslím že určitě ne :slight_smile: kluci už se těší, hlavně ten starší, ten mladší z toho ještě nemá rozum. my ted v těch vedrech chodíme na hřiště, to je fakt boj, sedím na slunku, peču se a umírám, ale hold ven musíme. Starší kluk má nějaký nachlazený močák či co,tak nechápu jak je to možné, ale snad bude brzy v pořádku. at ti zítra dopadne kontrola dobře, pa
1. kvě 2012 v 08:03  • Odpověz
@sarkav ahojky. no ty vedra jsou teda děsný. dneska jsme si udělali výlet. vzali jsme tchýni a její sestru na zámek do Milotic. před chvílí jsme se vrátili a jsem úplně uvařená. doufám, že ale po tomhle nepřijdou zase nějaký chladna. to počasí je celý postavený na hlavu. já zase z veder mívám rýmu a opary. momentálně mám jeden v nose. snad se mi najednou nějak zlepšila imunita či co, protože jinak se mi to okamžitě rozleze a trpím jako zvířátko. teď mám jen jednoho prcka, ale zase se ho bojím něčím mazat tak jsem si našla měsíčkovou mast, kterou jsem mazala manželovi na podzim jizvu po kýle. a taky to trošku zabralo. jinak já jsem teď velkej optimista, ale jak se blíží kontrola tak chytám nerva.
1. kvě 2012 v 17:45  • Odpověz
@jana21278 ahoj Jani, no u nás jsou taky vedra, včera teda pršelo ale dnes je krásně,tak asi pojedeme na chatu, co doma že? :wink: proč máš strach z kontroli? však je vše v pořádku ne? já jdu na kontrolu až za 2 týdny a docela mě to neutíká. chodila jsem co 2 týdny, ted jdu až za 3 týdny a už jsem taková nesvá, raději chodím časteji a vím že je vše v pořádku. :slight_smile: a už cítíš pohyby? já teda ještě ne,ale u tebe jako u prvorodičky to bude nejspíš až kolem toho 20 tt
5. kvě 2012 ve 13:05  • Odpověz
@sarkav u nás to s tím deštěm teda není nic moc. zatím pršelo jen jednou a to tak dvě hoďky, ale vedra a sucho máme zpátky. ve středu na kontrole dobrý. ptala jsem se doktora jak je to se screeningem ve 2. trimestru a říkal, že jestli to chci, že mi dá žádanku a bude to zadarmo. tak už jsme objednaný na 11.6. jinak na kontrolu teď jdu až po měsíci. chodila jsem po dvou týdnech, ale když jsem měla problémy tak i po týdnu. Šárko, chtěla jsem se tě zeptat jaký jsou k tvýmu jménu zdrobněliny. zatím jsem přišla jen na šárinku a to se mi moc nezdá. proto teď uvažuji o jméně pro holku - Alena.
6. kvě 2012 v 10:47  • Odpověz
@sarkav a ještě pohyby. od 13tt jsem občas cítila něco jako, když mi břichem projede rybka. jen takový krátký. ale nevím jestli se moc nepozoruju a třeba to nic nebylo. od kontroly ve středu necítím nic. nebylo to každý den. ale říkám si, že je to ještě brzo takže to nějak neřeším. a co ty, už sebou mrskáte?
6. kvě 2012 v 10:50  • Odpověz
zdravim, tak patecni kontrola ok, cekame.holcicku :dizzy_face: pohyby uz.take citim, takove jemne obcasne dloubani:grinning:
6. kvě 2012 v 11:01  • Odpověz
@jana21278 ahoj Jani, tak já právě pohyby ještě vůbec necítím, vůbec nic, až si někdy říkám jestli je všechno v pořádku, přeci jen už je to 3 těhotenství,tak to bývá prý vždy dřív,ale já teda zatím nic. já chodím na kontrolu co 2 týdny ale ted už až po 3 týdnech.....ale u syna jsem chodila po měsíci, tak ted je to lepší :slight_smile:
jinak zdrobněliny na mé jméno? no mamka mi říká Šári nebo Šárinko,ale když se ti nějaké jméno moc líbí vždy si nějakou zdrobnělinku najdeš :wink: my máme třeba Filipa a na něho taky nejde udělat nějak moc zdrobnělin,ale my si udělali svoje a máme jich několik :wink:
6. kvě 2012 ve 12:40  • Odpověz
@imzadi gratuluji k holčičce, mě se sen nesplnil a už nesplní :unamused: (máme 2 kluky a čekáme dalšího) tak hlavně at jste zdraví a v pořádku :wink:
6. kvě 2012 ve 12:42  • Odpověz
@imzadi gratuluju k holčičce. je to hezký, když přání vyjde. zrovna dneska ráno jsem manžela přemlouvala, že až budeme na tom 2. screeningu, že se zeptáme. ale on to nechce vědět. tak to ještě budu zkoušet, ale spíš to vypadá na překvápko v řijnu :slight_smile:
6. kvě 2012 v 17:42  • Odpověz
@sarkav moje sestra má taky Filípka. teď mu byly 4. a on je takovej roztomilej mazílek. když jsem ještě bydlela doma tak u nás často byli a já jsem mu říkala fidlátko. a ségra vždycky, když ho chtěla pohlídat tak mi volala, že veze fidlu. docela se to chytlo.
6. kvě 2012 v 17:44  • Odpověz
@sarkav dekuju..a mrzi me, ze Tve prani bylo nevyslyseno...ty holky jsou preci jen mame bliz v dospelosti, vozej vnoucata a tak...
@jana21278 to ho obdivuju...ono se i blbe nakupuje univerzalne...
6. kvě 2012 v 18:31  • Odpověz
Zdravím všechny maminky :slight_smile: ohledně těch pohybů u prvního si to nepamatuji,je to už hooodně dávno u druhého na konci 4měsíce takže teď jsem zatím klidná ještě je čas.Pohlaví také nevíme protože prcek trucuje a nechtěl se otočit aby ukázal své tajemství tak snad za 4týdny za takovou dobu chodím na kontroly tak mě překvapilo že někdo chodí po2týdnech :confused:
7. kvě 2012 v 10:15  • Odpověz
@jana21278 U nás je to naopak , tak nech manžela doma ty se zeptáš a mu nic neříkej ať si počká na říjen :wink:
7. kvě 2012 v 10:18  • Odpověz
@imzadi
Blahopřeji k holčičce :slight_smile:
U nás si ještě nejsou jistí - prý až v tom 20., resp. až budou výsledky z plodovky, ale pytlík jsme nenašli, tak možná... Muž už má jména vybraná, obě alternativy, takže teoretická průprava je ok :wink:
Co bráška, nezačal si už všímat bříško? Mně se docela nafouklo a náš mladý ho maže krémem a velká legrace, když mu říkám, že mimi je uvnitř - pak mi dloubne do pupíku a se smíchem si jde po svých - žádný zájem.
7. kvě 2012 ve 13:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.