• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
@minni15 ... neboj, určitě si na to nikdo už nevzpomene :slight_smile:
@mum123 ... vítej mezi námi :slight_smile:

holky, dneska mám nějakou uklízecí a vařící :slight_smile: u nás prší, takže možná je to tím počasím... ještě mě čeká žehlení, ale to mě nebaví, tak si k tomu pustím asi nějaký film, aby mi to utíkalo. Ondrášek je ve školce a tak můžu žehlit i přes den, jinak to nechávám na večer, aby se mi tu u toho nemotal :slight_smile:

Já to mám dneska za měsíc a den, to už je skoro za dveřmi :slight_smile: jsem zvědavá, která z vás bude druhá, když už jedno miminko tu máme :slight_smile: teď je takový klid před bouří. Imzadi jde vlastně 10.10. co?
27. zář 2012 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky
tak se hlásím z kontroly,

váha se nehnula, díky bohu už mi to stačí :sunglasses: No a Maty je pořád vejš, přitom já mám pocit že mi musí každou chvíli vypadnout, CS na 5 a otevřená jsem na 2 prsty, pomalu se to připravuje. Monitor v poho, děohu mám rý podrážděnou a kontrakce žádné.
27. zář 2012 v 11:59  • Odpověz
@mum123 Vítej, tak to už budete za chviličku čtyři :slight_smile:
Moc ti přeji, aby ten druhý porod netrval tak dlouho - muselo to být strašně vyčerpávající :-/
27. zář 2012 ve 13:12  • Odpověz
ahoj holky, dožehleno, navařeno :slight_smile: za chvilku vyrážím do školky pro prcka.

@martina26 ... tak to jsou dobré zprávy z kontroly, sice žádné kontrakce, ale co není může rychle být :slight_smile: Já mám úplně stejný pocit, že ze mě prcek musí každou chvilku vypadnout :grinning: já ho mám ale opravdu narvaného dole... jsem zvědavá na svou kontrolu příští středu :slight_smile:
27. zář 2012 ve 13:55  • Odpověz
¨V Ceskem Krumlove :slight_smile: No ja doufam ze to bude rychlejsi.
27. zář 2012 ve 14:09  • Odpověz
Jinak dekuji za privitani
27. zář 2012 ve 14:10  • Odpověz
@mum123 Krumlov je pro mě nejhezčí české město - jsme tam s mým tehdy ještě né-mužem jeli na první společný výlet a úplně třeskutá romantika :slight_smile: Chjo, pravěk :wink:
27. zář 2012 ve 14:39  • Odpověz
@minni15 Tak to jsi mě neskutečně pobavila,se počůrám smíchy :grinning: :grinning: :grinning:
@mum123 Vítej nová mamčo.Vidím,že už to máš "za pár" :wink:
Já dnes dopoledne byla s dětma nakupovat ve Vyškově,přijela jsem zbitá jak pes-už to dlouhý stání na nohách prostě nezvládám.Všude plno lidí skrz zítřejší volno.přijeli jsme domů,nabarvila jsem si vlasy-když už nic jiného,tak aspoň vlasů ať se nelekne porodník,kdyby na věc přišlo :grinning: Teď jsme s Ádou dohrály Člověče,nezlob se a konečně se těším,že natáhnu nohy,jsem zas nateklá,ach jo.Přitom venku pro mě ideální počasí :slight_smile:
27. zář 2012 v 15:12  • Odpověz
@martina26 Tak kontrola super.Co je to CS?Už to tady někdo psal,ale nejsem si jistá,jestli se to týká čípku? :confused: Taky mám pocit,že mi musí každou chvíli vykouknout ven :grinning:
27. zář 2012 v 15:14  • Odpověz
@simour1 to jsi dobrá, já jenom vyvenčila dítě a mrtvá padla na gauč (naštěstí dítě také, tak jsem půlhodinku pospala), teď jsem si nakapala do nosu, protože už bych se asi jinak nadobro udusila a je mi líp.
CS je cervikální skóre, zjednodušeně řečeno, čím vyšší, tím víc se k porodu schyluje :grinning:
27. zář 2012 v 15:41  • Odpověz
@simour1 ani nemluv, ja uz se tomu taky radeji jen smeju. Nejhorsi bylo, ze kdyz jsem prisla domu, tak jsem to hned povykladala manzelovi a ten se teda moc nesmal! Spis resil, ze nekdo videl, co nemel. Typicky Ital, zarlivecek jeden. Ale uz jsem si zvykla.
Jinak kontrola a prvni monitor me ceka zitra, nervozitou zase nedospim.
27. zář 2012 v 15:58  • Odpověz
@minni15 Hele,tak předpokládám,že váhu,kterou jsi tady někde psala,nemáš nijak závratnou.Tudíž ač těhule,určitě máš stále pěknou postavu,respektive pozadí. :grinning: Tak proč by se nepodívali i jiní chlapi než jen ten Tvůj,nesmí přemýšlet manžel tak sobecky :grinning: :grinning: :grinning:
@xuxie Taky se toho nachlazení nemůžeš zbavit?U nás doma už jsou všichni OK,jen já pořád soplím a mluvím přes nos. :unamused: Ale tak berme to pozitivně...brzy se z toho dostaneme a budeme plny síly rodit jako o závod :grinning: :wink:
27. zář 2012 v 16:24  • Odpověz
@mum123
to jsme skoro sousedky, porod v ČK ti skoro závidím, já se musím spolehnout na ČB, mám to za rohem od domu, navíc domluvený s kámoškou, ale děsim se toho, jak se do mě pustí, až nahlásim odchod po 24 hodinách... :unamused:
27. zář 2012 v 17:49  • Odpověz
Holky já mám taky hrozně nateklý nohy a ruce.
27. zář 2012 v 18:48  • Odpověz
ahoj holky, nějak dnes nestíhám...já otoky zatím nemám...
vy co jste nemocný, brzy se uzdravte....u nás je dnes střídavě hezky a zima zataženo...zítra bychom chteli do zoo...

partner se mi už smeje, že pořád jím...ale v dobrém....no hold po porodu budu mít co delat...
27. zář 2012 v 18:54  • Odpověz
@martina26 Dneska mi všechno padá z ruk,už si připadám fakt nemožně.A nejradši bych vyfotila svoje nožky v ponožkách...neuvěřitelně sexy zařezaný :grinning: Připadám si jak Shrek,až na to zelený zbarvení :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@tarra27 Nic si z toho nedělej,taky jen žeru.Jsem si dneska opět koupila sýrovou pikantní pomazánku,přestože vím,že mě okamžitě bude pálit žáha...a už je to tady,a stejně neodolám! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2012 v 19:13  • Odpověz
@simour1 jenže ty máš většinu vodu....já mám většinu tuky :D už ted musím ideálně dát dolů 30kg..a to mám ještě měsíc...no, budeme sem pak chodit a podporovat se .)

PS sýrová pikantní pomazánka, hmmmm mňam :slight_smile:
27. zář 2012 ve 20:16  • Odpověz
holky, dejte pokoj s jídlem! :grinning: žeru jak kyselina a kynu jak madam z Konce vodníků v Čechách, bez pomerančových Rennie bych asi nepřežila, prostě děs :unamused:
27. zář 2012 ve 20:23  • Odpověz
@simour1 nemůžu, drží se mě ta rýma - ale ani smrkat nejde, jen nemohu dýchat :frowning2:
Muž dojel z Moravy ze služebky a padl také - vypadá hůř než já. Tak čekám, co bude a kdy začne malý :-/
27. zář 2012 ve 20:46  • Odpověz
@simour1
@bumbum
@tarra27 ... vy jste praštěnky s tím jídlem :slight_smile: mě honí strašně mlsná, ale strašně... teď jsem sežrala, ale fakt sežrala punčák a věneček :grinning: předtím vývar a těstovinový salát :slight_smile: jsem fakt děsná... a tu pikantní sýrovku bych si taky dala :slight_smile: mňam.

Dneska se mi prcek nějak divně přetočil v břichu, protože se mi tak strašně špatně dýchá a tlačí mě pod žebry, tak nevím, jestli je tam někde zašprajcnutý, ale ať už se přetočí.

A jen tak pro info - Ondrovi už zase teče z nosu, týden ve školce a je to tu znova - se asi zbláznim, příští týden mám ve středu poradnu a v pátek ten utz v Podolí.
Zítra jsem chtěla jet na návštěvu k jedné kámošce co má 9 měsíční mimčo, ale uvidíme jak bude Ondráškovi.
27. zář 2012 ve 21:18  • Odpověz
já chodím z kontrol přes nemocniční bufet a tam mám pár specialit: bavorský vdoleček, děsně dobrý cheesburger, krém míša a měkkounkej zelňák. Poslední kontroly jsem byla schopná to koupit a následně doma spucovat všechno najednou :angry: , tak nevím, až budu chodit po týdnu, to bude SodomaGomora, fuj...
27. zář 2012 ve 22:05  • Odpověz
@pajdula
@bumbum

tak holky, já jím permanentně od rána do večera a už se blížím ke 100kg, proto tak vyšiluju, nicméně nemůžu si pomoct....

a bavorské vdolečky...jéé, to snad není možný....bych si dala hned....

já jsem fakt jak bezedná...já si dám slaké, na to salmám, pak sladké, zase slané, kyselé...prostě všechno spasu...

jinak na návštěvu bych nechodila, pokud malý má rýmu....at neonemocní další prcek, to by ti moc nepodekovala kamarádka :slight_smile:
28. zář 2012 v 09:03  • Odpověz
@tarra27 já se těch čísel na váze taky celkem bojím, i když si říkám, že když to šlo pokaždý celkem v pohodě sundat, snad se zadaří i tentokrát, zvlášť když plánuju co nejdřív návrat k běhání. Napřed teda spíš k rychlochůzi někdy za šera, abych nestrašila lidi kolem :grinning: , snad seženu dost velkou a pevnou podprdu, aby to šlo. :unamused:
Ty viry jsou teď snad všude, musím zaklepat, zatím se držím, i když zbytek rodiny postupně ochořává, snad mám vybráno ze začátku těhotenství, to jsem si dala parádní zánět hlasivek s antibiotikama, doufám, že bez následků pro mimčo...
Jdu dožehlit posledních pár kousků, docela si to užívám, normálně nežehlím nic než utěrky, tak ty mimi věci mám jako zábavu :slight_smile:
28. zář 2012 v 09:15  • Odpověz
@tarra27 Já bych to teda neviděla všechno jen na vodu v mým těle.Rozhodně minim. 30 kg musí jít dolů.Mám od kámošek nějaké recenze na cvičko,prý je to masakr,ale za měsíc bez problémů je 8-10 kg dole.K tomu upravím jídelníček a snad to nějak půjde,možná jsem naivka.Mám taky svůj věk,.kdy každý kilčo jde dolů hodně špatně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@xuxie Tak to máme úplně stejné.Můj manžel přijel včera z práce s rýmou a horečkou.Dnes je taky v práci,předpokládám,že zase měl horečku v noci,protože jsem právě dala prát jeho triko s trenkama na noc,totál zmáchanýma.Tak snad díky němu nezačneme doma zase další kolo.
Já už vařím hovězí vývar.K druhýmu udělám asi vepřo-knedlo-zelo,ale až odpoledne,protože maso jsem měla hodně prorostlý,což bych nepozřela,takže musím přikoupit.Stejně jsem až do večera s malou doma sama.Se ségrou máme sraz u mamky na kafču.Vypadá to,že bude venku docela solidně dneska,přitom předpověď nebyla nijak růžová.
Tak si děvčátka užívejte prodloužený víkend s rodinkami. :wink:
28. zář 2012 v 09:15  • Odpověz
@bumbum Tak si to užij,taky mě to docela bavilo ty prťavoučký věcky žehlit.Člověk se nad tím rozplývá a představuješ si,jak to asi té naší proncezně bude v tom kousku slušet.Jsem se zařekla,že už nic nekoupím a včera jsem v Taku neodolala a koupila další tričenko,ale už na 4-měsíční až půlroční.Měli tam tolik krásnejch věcí. :dizzy_face:
28. zář 2012 v 09:18  • Odpověz
holky mě už taky bolí pěkne v krku....a malá se mi tam otáčí o 106...tak jsem taky zvědavá...

podle mě pak budeme prostě cvičit a pujde to...a hodně čisté vody pít a bude to dobré...a budeme se tu navzájem držet...

tak at máte hezký den holky. my dnes pojedeme na 13h pro auto a pokud bude trochu hezky, tak do zoo, ale jsem skeptická....a upřímně, nikam se mi nechce....
28. zář 2012 v 09:40  • Odpověz
Ty jo,já vás obdivuju,že si ještě troufáte do ZOO,já už bych to neušla ani náhodou. Já měla dnes úplně krušnou noc.Malá chtěla spát se mnou,což je první utrpení,protože člověk dělá vše pro to,aby dítě mělo pohodlí.A přetáčení na pidi místečku z jednoho boku na druhej bylo tak bolestivý,že jsem myslela,že urvu čelo postele,jak jsem ho svírala a pomáhala si přidržovat se.Taky vás to břicho tak táhne šíleně?To je taková tíha,že už mi moc nechybí do breku kolikrát. :cry:
28. zář 2012 v 09:59  • Odpověz
My jsme s mojím z těch malinkatých věciček taky úplně paf - můj říká "prcinkovatý věcičky" :slight_smile: Já včera utratila hodně za malou .....a to už jenom dokupuju blbiny - objednala jsem si vaničku s přebalovacím pultíkem, zimní zavinovačku do autosedačky, 2 plenkové kalhotky, prostěradlo do kočárku a 3,5litru v čoudu....já holt s penězy umím vyjít (a už se s nimi nevrátit) :slight_smile:
28. zář 2012 v 10:00  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
mně dneska přijde na návštěvu táta s macechou tak jsem udělala pár jednohubek a uklízím a uklízím, se zaťatýma zubama páč mně také jak jinak táhne břicho a nateklý kotníky škoda mluvit.

Jinak holky takté doufá že to po porodu půje dolů- Já totiž za poslední rok a půl dala dolů 25 kg a připadala jsem si neskutečně dobře, chce to zatnout zuby, cvičit a upravit stravu tak se také těším jak se tu budeme podporovat a dvat rady na dietky Já jsem se teda zasekla na +16Kg.

K obědu dělám kuře na houbách a těstoviny.

Zítra jede manžel na celý den do té Chotče u Jičína tak přemýšlím c podnknu s dětma. Když jsme doma tak hrozně jančej, dělaj binčus a nějak na to nemám, zase se mi nechce nikam daleko trajdat, no uvidím.
28. zář 2012 v 10:30  • Odpověz
@simour1 tak ona není tak velká a jen tak pomalu procházkou....žádná hrůza, ale enchce se mi...břicho mě táhne, ale je to lepší než dřív...mám dojem, že mě zase trochu povolilo..ale kdyby jsi viděla jak se zvedám z lehu a nebo sedu, to je masakr :slight_smile: jinak malá spí s náma taky, ale máme přidanou postel k manželské, protože jinak bych se ani nehla a možná svalila hned dolů.....
@martina26 jasně že se budeme podporovat...a všechno jde když se chce....jinak jak jsem psala, návštěvy už šmitec konec, i když jsem včera byla na vážkách, mluvila jsme s mamkou a bylo mi ji líto...málem jsme kývla, ale nakonec ne...partner říkal - jak chcešm rozmysli si to, ale ne že tady zase budeš brečet..... :slight_smile:
@majka1976 my objednáváme hodně z netu nebo i z bazaru, vyplatí se to...ted jsme malé pořídili trojkolku, takovou berušku, v hračkářství za ní chtěli 1300Kč necelých myslím a my ji máme za 500Kč i s poštovným a je jako nová....ale nebereme taky všechno....hodně malých věciceč máme po první, ale až pujdu k lékaři na kontrolu, koupím nějaký setík... .)
28. zář 2012 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.