• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
@imzadi Určitě dám - číslo mám a napíšu, jak se vylíhneme a já se probudím :slight_smile:
A taky čekám na zprávy!
Držte se :slight_smile:
4. říj 2012 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj mamoušci,tak se hlásím po kontrole.Na jednu stranu jsem moc ráda,protože malá je už dnes jako by byla 40+0 Vše je dozráté a připravené k porodu.Ale má to jeden MALÝ háček...hlavička je strašně nahoře! :frowning2: Já se z toho už asi picnu,beztak mě zase čeká vyvolávačka,jako u předešlých dětí,tím pádem mě budou otevírat na sílu...noo,to bude zase chuťovečka.Mám nakázaný sex :grinning: Doslova mi řekl,ať svádím manžela.Tak jsem utrousila,že s touhle postavou to jde dost těžko.Prý si mám poradit,že zkušená jsem jistě dost. :confused: Váhový odhad je 3,6 kg,prý má dlouhé nohy. :slight_smile: V pupeční šňůře zamotaná není,z toho jsem měla obavy,placenta je nahoře.Tak prý nechápe,co tomu brání,že je hlavička tak nahoře.Prý tomu nemůže věřit,že rodím po čtvrté. :pensive: Jo a taky mluvil o tom,že v placentě už jsou nějaké bublinky,což je známka dozrátí.Slyšely jste o tom někdy?Otevřená jsem jen na 2 cm.
4. říj 2012 ve 13:06  • Odpověz
@simour1 s tou placentou to znam...budou to sledovat, kdyby se to horsilo, zacnou vyvolavat driv :wink: neboj...ja to mela pri cukrovce...
4. říj 2012 ve 13:10  • Odpověz
@imzadi Tak to jsi mě uklidnila,...nikdy jsem totiž o žádných bublinkách neslyšela. :fearful:
4. říj 2012 ve 13:16  • Odpověz
@simour1 tak to jsi mě pobavila :D prý zkušená jsi na to dost :D vtipný lékař...svádejte manžela....já se podívám na sebe a už dlouho sex nechci, přijde mi to divný, když vypadám jak vypadám a to poslední je tzo, že bych se cítila sexy :D :D ale to neznamená, že ty to tak mít nemůžeš....já se včera videla u toho doktora jak na tý koze sotva dýchám....masakr holky....už jsem se stydela.....celulitida všude kam dohlednu....no ani nebudu vzpomínat....
4. říj 2012 ve 13:28  • Odpověz
@tarra27 Děvče,já už ani nevím,co to sex je? :grinning: :grinning: :grinning: Víš kolik jsem měla váhu u nich?108!!! Spoléhám na to,že je to jiná váha a člověk by se měl vážit jen na jedné a té samé. :grinning: Absolutně si nedokážu představit,že bych se měla nějak kroutit smyslně před manžou,protože bych se propadla hanbou do země a on by se asi spíš vyděsil než nastartoval :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2012 ve 13:37  • Odpověz
Mně se na ten hmat doktorka ptala jestli ho chci udělat tak jsem kývla no a prý se uvidí. Není to extrémně bolestivý ale spíš nepříjemný. Takový tlak. Spíš po vyšetření mi nebylo dvakrát dobře takže jsem seděla v tchibu na čokoládě, abych to trochu rozdýchala a byla schopna dojet vůbec dom. Jinak jsme už taky donošený, jediné co mně vadí že mi neudělala váhový odhad. Jo nechám se překvapit. Ale doufám že to 4 kg nebude.
@simour1 se to doktorům říká viď, já si to v poslední doě s tím panděrem nemůžu vůbec představit a popravdě po tom dnešním prošáhnutí ....... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
4. říj 2012 ve 13:38  • Odpověz
@martina26 A spustilo se ti krvácení nebo aspoň špinění?
4. říj 2012 ve 13:40  • Odpověz
@simour1 :D :D :D :D tak to jsme na tom stejně...mě dnes napadá, jestli se bude koukat i sestřička na váhu kolik mám....nebo zda to nějak "ošulím" a řeknu trochu mín....

jinak holky, to jste odvážný teda....já bych si to nechat nenechala....by bylo po mě - měla bych strach, jednak o mimi a jednak i o sebe....
4. říj 2012 ve 13:40  • Odpověz
@tarra27 Samozřejmě jsem přiznala JEN 102 kg! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mně teda Hamilton připadal docela bolestivej,ale možná už jsem byla po všech pokusech rozjet porod unavená,nevím,těžko říct.Ale vím,že jsem hned začala trochu krvácet.
4. říj 2012 ve 13:43  • Odpověz
@simour1 jen malinko špinění, doktorka říkala že to může i nemusí být, A máš pravdu, každá váha je jiná. Já jsem na konečné 89,5 tzn +17,5kg a připadám si jak hrošice největší. Už se těším až začnu hubnout.
4. říj 2012 ve 13:46  • Odpověz
@simour1
@martina26 holky já se taky těším, až začnu hubnout.....hroch - to jsi vystihla naprosto trefně....to jsou přesně mé pocity...a upřímně, kdybych měla 90kg byla bych ráda...

jinak je hamilton fakt nebezpečnej....podle mě a i co jsem se ptala doktoru, je to riziko....nějaký důvod to má proč je mimi jinak......a i nějaký holky na netu psaly, že jim bylo blbě a nebo že se to nepovedlo, že se mimi zamotalo....apod....na to fakt bacha....
4. říj 2012 ve 13:49  • Odpověz
@martina26 Ani mi nemluv.V životě bych neřekla,že se dopracuju k takové váze!Já,která nikdy v podstatě neměla problémy s váhou kolem 50-60ti kil!Ale je to i věkem-po Adrianě už to taková hitparáda nebyla a teď to bude ještě horší!Strašně se za to stydím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Obzvlášť před manželem,kterej vypadá jak Ludánek a já typická Heduš :unamused:
Dneska na to porodní,když jsem byla na ozvech,tak sanitka přivezla mlaďoučkou cikánečku rodit.Ta ti byla tak ze všeho vyhukaná,že mě totálně rozhodila. :slight_smile:
4. říj 2012 ve 13:50  • Odpověz
@simour1 přesně, partner stejne velký jako já a já jsem ted vedle něho jako kolos.....před ním se stydím a i před lidma.....ale už to nějak dáme a pak to pujde dolů...

a to mám ještě kulatý obličej....jsem jak uplněk.....takovej melounek....ruce jak tetka z vesnice....a jak jsem psala, celulitida všude kam se podívám....
4. říj 2012 ve 13:55  • Odpověz
na chvilku se loučím....potřebuji odjet, ale tak ccA ZA HODKU A půl tu budu....
4. říj 2012 ve 13:58  • Odpověz
@tarra27 tak můj je teda vyšší než já-ještě aby ne,mám jen 164 cm-takže si umíš představit,jaká jsem kulička při téhle výšce.A kulatej obličej mám odjakživa.Já za chvíli taky odjíždím posbírat všechny 3 děti-do školky,k vlaku a ke škole.Ani jsme nestihli dopol. nákup s manžou,takže ten mě teprve čeká.Měj se,papa.
4. říj 2012 ve 14:02  • Odpověz
@tarra27 je pravda že někdy to pomůže a někdy ne. No uvidíme jak to bude u mně. Třeba tu i po tom budu strašit ještě po termínu.
Holky nedáme si čísla abychom pak mohli přes někoho poslat zprávu na koníka? Já totiž nemám v mobilu internet a notebook asi brát nebudu.
4. říj 2012 ve 14:31  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem na vás zvědavá, která vlastně začnete s tím rozením první :slight_smile: já už bych taky chtěla, přijde mi to tentokrát nějaké dlouhé.

Já se tedy na sex taky moc necítím, ještě že jdou dělat úplně jiný věci :slight_smile: ale že bych se kroutila před manžou v nějaké sexy košilce a čekala, jak to s ním zatočí, tak to fakt neplánuju :grinning: to by ho spíš položilo :slight_smile:

Mě včera vážili v nemocnici a jsem + 9 kg, tak to je dobrý, ale kdybych u toho tak nefuněla a všechno mě nebolelo, bylo by to lepší.

Ještě že jsem o tom hamiltonu nic nevěděla před tím, teď to zatím nemusím řešit. Mě udělali hamiltona, dala jsem si večer vanu a druhý den jsem porodila :slight_smile:

U nás to vypadá na bouřku, tak já se nikam nechystám a dneska mě všechno bolí, mimčo se tam převaluje, kope, škytá a já nevím co ještě vyvádí... už se mu tam asi taky nelíbí broukovi :slight_smile:
4. říj 2012 ve 14:32  • Odpověz
@martina26 ... já jsem na tom stejně, taky nemám internet v mobilu a notebook sebou brát nebudu. Tak si můžeme čísla písnout do IP :slight_smile: a dáme si vědět, ať jsme v obraze, kdo už má drobka u sebe :slight_smile:
4. říj 2012 ve 14:34  • Odpověz
S tím sexem to je pro mě šílená představa - naprosto :grinning:
Bych se asi udusila - fakt se mi dýchá strašně špatně. A chudák muž - postavička fakt k nakousnutí a nožky jak srnka - depilace je pro mě nadlidský výkon, jsem ráda, že si nandám boty :slight_smile:

@pajdula, posílám číslo do IP, písni mi také, já pak pošlu míry, až se nám Linduš vyklube.

hezké odpoledne
4. říj 2012 ve 14:59  • Odpověz
@xuxie ... maš to tam :slight_smile: a závidím, že už to máš za pár a Lindušku uvidíš :slight_smile: těšíme se na modelkovské míry prcka :slight_smile:

Já to tak vidím, že jestli někdo čte naší diskuzi, tak se musí dost bavit... hlavně s tím sexem :grinning: my jsme se tu fakt dobře sešly :grinning:
4. říj 2012 v 15:08  • Odpověz
I u nas je nucena 9m pauza :grinning: nejdriv strach, pqk nevolnosti a tee pocit ze i kolo by se o me oprit nechtelo...ale dnes prijde masakr...zadost na meho muze aby me dole upravil...to zas bude veselo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2012 v 15:16  • Odpověz
@pajdula díky :slight_smile:

to jo, sexuální dračice :grinning: Jen nechápu, jak jsem to provozovala v prvním těhotenství, nějak to bylo všechno víc v pohodě, nebo co, už nevím - teď už "jenom" přežít :wink:
4. říj 2012 v 15:20  • Odpověz
@imzadi to taky budu potřebovat...taky bude sranda :grinning:
4. říj 2012 v 15:29  • Odpověz
holky to jsem se pobavila :D u nás 9m pauza není, ale poslední dobou ještě že jsou jiné praktiky...

jinak holky, nemůžu dýchat kolikrát ani v sede ani v leže....něco nesu a funím....no masakr.....a s tím bříškem, ted už ke konci by mi to bylo i divný a hlavně dost trapný....

jinak měřím 172cm...a nožky jaks rnka :D to dost sedí i u mě :D včera jsem se holila kvůli lékaři a co myslíte? to by jste se nasmály....myslela jsem, že ze sprchového koutu nevylezu a nepostavím se - musela sjem si sednout....

číslo taky pošlu někomu do schránky, ale bud nejspís mezi posledníma...a do porodky si brát pc nebudu a na mobilu mi nejde spustit net...
4. říj 2012 v 15:32  • Odpověz
@xuxie u mě to bylo taky s první víc v pohode...a hlavně mi i partner řekl, že sjem měla tak o čtvrtinu menší bříško, když jsem šla rodit.....masakr...ale co mám dělat - ted nic, jen čekat...
4. říj 2012 v 15:32  • Odpověz
Tak u mně předchozí těhu taky víc v poho, tohle poslední mně naprosto ubíjí, důchodce je proti mně čamrda. :grinning: :sunglasses: :grinning:
4. říj 2012 v 16:20  • Odpověz
@tarra27 jinak s každým dalším těhu je bříško větší a větší a je to dřív vidět, teda alespoň e to můj případ.
4. říj 2012 v 16:21  • Odpověz
@martina26 to si taky myslím....a vůbec asi když jsou hodně brzy po sobě...
4. říj 2012 v 16:24  • Odpověz
@tarra27
@martina26 diky, za tip, poradim se s doktorem v CR, ale jak se zda, tak v Evrope se to ockovani moc neresi. Ja jsem docela antidoktrosky typ, pokud nemusim, tak se vsem vyhnu obloukem. Ale vcera mi to bylo podano tak, ze pokud se nenaockuji, tak ohrozuji zivot ditete. Tak to se mi jevilo jako dosti prehnane.

Ted ficim na jogu, ta me vzdycky vzpruzi a navic je nas tam dost obrovskych a funicich, tak clovek se aspon neciti jako exot :slight_smile:.
4. říj 2012 v 16:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.