• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
@aknel72 no já jak bych se to dověděla tak bych mu to vykecala. v tomhle směru jsem nemožná. ale zase nejsem posedlá tím, že bych to vědět musela. takže to asi nechám na ten říjen.
7. kvě 2012 ve 14:18  • Odpověz
@imzadi já mám dvě maldší sestry a od nich 4 synovce a 1 neteř. je to v rozmezí 2-7 let. takže budeme snad kupovat jen kočárek. mají strašný kvanta oblečení a spousty různých věcí. tak jsme rádi, že celkem ušetříme a peníze můžou jít na postupnou rekonstrukci domku. ale i tak děti nejsou levná záležitost. všechno se na peníze přepočítávat nedá.
7. kvě 2012 ve 14:21  • Odpověz
@jana21278 ono jak píšu,ke každému jménu se dá udělat pěkná zdrobnělinka :grinning:

@imzadi jj je to fakt velká škoda, moc jsem si tu princeznu, strašně moc, ale nedá se nic dělat :wink:
7. kvě 2012 v 16:49  • Odpověz
@xuxie kubickovi to zatim vubec nedochazi, proste nema tucha...uvidime...
7. kvě 2012 v 17:14  • Odpověz
Ahoj holky. Můžu ještě k vám? Nebo už jsem 16 tá? :slight_smile: Termín porodu mám 27.10. a jsem v 14tt+5 :slight_smile:
7. kvě 2012 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj holky. Můžu se přidat? Čekám první mimčo a dle výpočtů bych měla rodit 28.října :slight_smile:
7. kvě 2012 ve 21:10  • Odpověz
@nonynka8
@anom
Vítejte :slight_smile:
8. kvě 2012 v 10:22  • Odpověz
@nonynka8 @anom vítejte u nás. jak se vám daří v těhotenství?
8. kvě 2012 v 19:27  • Odpověz
Ahojky, tak se zase po nějaký tý chvíli hlásím. Další kontrola za mnou a moře vyšetření přede mnou. Naposledy mi doktor řekl, že mám placentu moc nízko vpředu, tak nesmím nic zvedat a celkově nic moc nedělat, bude to hlídat. Navíc se musím objednat na ten test na těhotenskou cukrovku, protože mám pořád šílenou žízeň. Jinak mi pěkně narostlo břicho, takže počítám, že to tenhle týden v práci praskne, už to fakt schovávat nejde, začínám vypadat jak tank. :slight_smile: Mějte se všechny moc fajn a pohodově.
8. kvě 2012 v 19:46  • Odpověz
Ahoj te vsechny a vitam nove. Jsem tu taky nebyla dlouho prace je prace, jsem to taky dlouho tajila ale uz jsem to rekla holky mi ted v praci pomahaji a je to vsechno mnohem lepsi nemam takove obavy. Ja uz pomalu taky citim pohyby nejsou kazdy den ale obcas uz je citm :slight_smile: jiank se moc tesim na kontrolu kterou mame v pondeli. Ja chodim k doktore jednou za mesic a zda se mi to dlouha doba ten posledni tyden sem vzdycky nervozni. Jinak me dost casto boli bricho ale domnivam se ze to bude tim ze brisko dost rychle roste. Snazim se nemyslet na zadne spatne vecy takvzdy doufam ze je vse v poradku. Vsechny vas moc zdravim a jsem rada ze jste v poradku.
8. kvě 2012 ve 21:26  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz
@ivagal Jsi v 15tt a už cítíš pohyby ? :unamused: Jestli to nebude něco jiného.
9. kvě 2012 v 08:58  • Odpověz
@xuxie @jana21278 Děkuji :slight_smile: Daří se nám dobře až na nějaké drobnosti. Ještě jsem nepřibrala ani kilo, spíš to teď vypadá, že jsem dvě schodila (jestli nám doma váha váží dobře) a sem tam mě tlačí břicho :unamused: což neni moc příjemný. Jinak 16.6. jdu na ultrazvuk a snad už se dozvíme co čekáme :grinning:
9. kvě 2012 v 09:19  • Odpověz
@anom Oprava: 16.5. :grinning: Nějak jsem se překlepla :grinning:
9. kvě 2012 v 09:20  • Odpověz
holky a jak jste to v práci oznámily? Mě to teprve čeká, pořád sbírám odvahu :slight_smile:
9. kvě 2012 ve 12:36  • Odpověz
@anom
Neboj, kila přijdou, jenom aby jsi se cítila dobře. Bříško se "brání" rostoucí děloze, tak pobolívá. Pokud to nejsou křečovité bolesti, tak by to nemělo být nic špatného. Držím palce, ať se maličký/á hezky na ultrazvuku ukáže a dej nám vědět, jestli se můžeme s vámi těšit na holčičku nebo na chlapečka :slight_smile:
držte se.
9. kvě 2012 ve 14:10  • Odpověz
@oktarina Já jsem to řekla minulý pátek - ale jen jedný nadřízený. Bylo to nutný, protože se se mnou počítá v době, kdy budu mít nějaký vyšetření...tak abych jim to tam moc nezkomplikovala. No, teď jenom doufám, že se to moc rychle nerozšíří, uvítala bych ještě 14 dní klidu...ale bohužel už je to na mně dost vidět, tak to vidím bledě...
9. kvě 2012 ve 14:49  • Odpověz
@ xuxie Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli ještě můžu k vám do skupinky? Nebo jestli už vás je moc..Děkuji.
9. kvě 2012 v 15:54  • Odpověz
@leni84 Vítej :slight_smile:
Já myslím, že jsme všechny moc rády, že se tady potkáváme a můžeme si napsat o svých radostech či malých trápeních. Čím víc nás je, tím líp :wink:
Teď ještě toho moc není, ale až se nám ta bříška rozrostou a rozkopou, tak bude veselo :slight_smile:
9. kvě 2012 ve 20:02  • Odpověz
@ivagal Se bojím, že to asi ještě nebudou pohyby, spíš ono se to tam v tom bříšku různě mele - pokud čekáš první, tak bych odhadla první "lechtání" tak za dobré tři týdny i víc. Ale možné je vše, hlavní je, že je ti hezky :slight_smile:
9. kvě 2012 ve 20:07  • Odpověz
@xuxie děkuji moc! :slight_smile:
9. kvě 2012 ve 20:19  • Odpověz
@leni84 taky vítám.
9. kvě 2012 ve 20:24  • Odpověz
já od 13tt v břiše něco cítím, ale spíš si myslím, že se moc pozoruju a nejspíš to budou střeva. ale už se moc těším až se miminko ozve doopravdy. jednou jsem se tady ptala jestli můžu odmítnout triple testy, když budu mít screening v prvním trimestru. minulý týden jak jsem byla u doktora tak jsem mu nesla ty výsledky a ptal se mě jestli mi říkal, že mi budou brát krev. tak jsem mu popravdě řekla, že ne. tak se rozmýšlel a já jsem mu říkala, že snad ani není potřeba a on na to, že to mám pravdu. když vyšel screening dobře tak, že je to zbytečný. půjdete na screening v 2. trimestru? ptala jsem se na to doktora a on mi říkal, že to je zadarmo jen mi dá žádanku. a už jsem teda objednaná na 11.6.
9. kvě 2012 ve 20:30  • Odpověz
@jana21278
Jani, já bych určitě šla, ale u nás je to jiné. Za prvé, už mi není 20 :wink: (a já jsem profesionálně deformovaná) a za druhé, čekáme druhé miminko a už k tomu přistupuji spíš opatrně. Ale souhlasím s Tvou doktorkou, že pokud vyloženě neneseš Ty, nebo partner "genetickou bombu" a pokud prvotrimestriální screening nenaznačuje problém, není důvod maminku stresovat dalšími testy :slight_smile:
Na ten druhej screening běž, není se čeho bát a uvidíš nádherné mimi - už fakt malej človíček - ten náš první si tam sosal paleček, osahával nosík a my s mužem jsme u toho ultrazvuku táli jak svíčky :slight_smile:
9. kvě 2012 ve 20:49  • Odpověz
@jana21278 děkuji
9. kvě 2012 ve 21:07  • Odpověz
taky cekam na vysledky triplu a na geneticky utz jsem objednana 6.6. se tesiiim :dizzy_face:
9. kvě 2012 ve 21:17  • Odpověz
já jdu na tripl test 18.5., ale jelikož ultrazvuk ve 12 týdnu dopadl na jedničku a i paní doktorka mi řekla, že si nemyslí, že by byl nějaký problém, tak se testů vůbec nebojím..ale jeden nikdy neví, to je jasný..
9. kvě 2012 ve 21:37  • Odpověz
Je tady nějaká maminka co čeká a je z okolí Zlína?:slight_smile:
9. kvě 2012 ve 22:18  • Odpověz
@xuxie mě je 33, takže taky žádná mladice. nejsem náhodou ještě starší než ty? výsledky triple testů mají ještě daleko menší pravdivost takže se nehodlám s něma stresovat. navíc jsou dost často zkreslený utrogestanem a ten já jsem brala do 13tt.
10. kvě 2012 v 07:14  • Odpověz
@jana21278 já se hlásím :slight_smile: na triple testech jsem nebyla, měla jsem ok výsledky NT screeningu v I. trim. a gng říkala, že není důvod (a to mi též už není 20 :slight_smile: protože vychází obvykle falešná pozitivita a mainky jsou pak jen nervózní, takže za měsíc jdu na ten "velký" screening :slight_smile:
10. kvě 2012 v 08:12  • Odpověz
my jdeme na tripl test v úterý a pak na UTZ 14.6. I když test v prvním trimestru dopadl super, tak radši jdeme, jistota je jistota. Minule nám našli vadu už v prvním trimestru, tak si nás teď hlídají a víceméně se nás ani nikdo neptá, jestli na ty testy chceme nebo ne, doktor říkal, že po minulé vadě teď máme všechna vyšetření zdarma, tak ať to absolvujem, aspoň se mrknem víckrát na ultrazvuk. Ale jsou to vždycky nervy, aby to dobře dopadlo. Snad už jo....
10. kvě 2012 v 08:15  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.