• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
@simour1 budeme muset :slight_smile: to bude komedie :sunglasses:
5. říj 2012 ve 13:02  • Odpověz
@barus88 také veliká gratulace, hodně zdravíčka :slight_smile:)
5. říj 2012 ve 13:43  • Odpověz
@barus88 .- taky gratuluji ke Kristiánkovi, přeji mu hodně štěstí a vše dobré v životě.
5. říj 2012 ve 13:54  • Odpověz
@barus88 ... moc moc gratulujeme, hodně zdravíčka Kristiánkovi i mamince :slight_smile:
@ajjik ... vítám tě :slight_smile:
5. říj 2012 ve 14:07  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpátky z kontroly :slight_smile: díky, za držení palců. Dopadlo to celkem dobře, mimčo se má k světu, má necelá 3 kilečka a s těma mírama to je pořád stejný, hlavička větší, ale pořád se vejdeme do těch tabulek, byť v horních mezích s tou hlavičkou. Doktorka mě uklidnila, že to nemusí vůbec nic znamenat a že to může být naprosto v pohodě. Porod mi řekla, že mám probrat ve vybrané porodnici a dohodnout se s nima a kdyby chtěli a já do té doby neporodila, tak mám přijít ještě jednou na kontrolu za 14 dní.

Tak snad to bude dobrý a příští čtvrtek se dohodnu přímo v porodnici, kdy bych tedy rodila a jak :slight_smile:
Jinak dneska odjíždíme k babičce na celýv víkend, takže nebudu na netu a nic nebudu vědět :slight_smile: tak se všechny opatrujte a já se buď v neděli nebo v pondělí zase ozvu :slight_smile: pohladte pupíky a odpočívejte a kdo chce nebo musí už porodit, tak ať mu to dobře dopadne a je to rychlé :slight_smile:

Pěkný víkend všem :slight_smile:
5. říj 2012 ve 14:12  • Odpověz
Přidávám se k těm, co mají po kontrole. Dnes jsme 36+4, váhový odhad 2780g a CS2. Čekala jsem trošku větší váhu, asi jsme se posledních 14 dní moc necpaly... :slight_smile: No a kéž by to CS znamenalo, že se blíží konec... :slight_smile:
5. říj 2012 v 15:19  • Odpověz
@mm_mm
@pajdula gratulka ke kontrolám já se hlásím k těm, které chtějí už porodit, dneska sotva lezu. :slight_smile: :grinning:
5. říj 2012 v 15:25  • Odpověz
@martina26 No já si myslela,že už jsi dnes v nejlepším na porodním sále :grinning:
@pajdula Užijte si krásný víkend. :wink:
@mm_mm Tak to jsou super výsledky z kontrolky :wink:
Já se teď vrátila z nákupu...nikde nic a platila jsem 1006,- To je fakt mazec! :confused: U mamky při kafču mě chytily luxusní poslíčky,tak mamka se radovala,že už je to tady :grinning: Asi ji zklamu,protože sice pokračují i teď,ale už ne v takové míře. :grinning:
5. říj 2012 v 16:57  • Odpověz
@barus88 Blahopřeji a přeji vše nej malému broučínkovi do života :slight_smile:
5. říj 2012 v 17:01  •  3 děti  • Odpověz
Holky, tak včerejší bouřka u nás něco nastartovala - ráno krvácení, jeli jsme do porodky - chvilku to vypadalo, že už už půjdeme na sál, pak se to zas uklidnilo, možná nakonec zítra půjdu domů a po cvičném dni na porodním si to dáme za týden znovu a naostro :slight_smile: Tak jsem zvědavá, budeme ještě čekat, jestli se to rozjede - možná bych to už měla ráda i za sebou.....
5. říj 2012 v 17:04  •  3 děti  • Odpověz
@majka1976 Ty brďo,tak s krvácením Tě snad nepustí domů,ne? :confused: Nebo se to už zase zklidnilo? Každopádně se drž,mamčo.Mám z toho husinu. :grinning:
5. říj 2012 v 17:06  • Odpověz
@simour1 ty budes tak vytrenovana, ze tvuj porod bude uplna brnkacka! Ja zatim vubec nevim, co to poslicek je. Jsem zvedava, zda nekdy prijdou, nebo pojedeme rovnou naostro.

@majka1976 drzim moc palecky, at vse dobre dopadne, hlavne ted odpocivej.
5. říj 2012 v 17:08  • Odpověz
Holky, tady jsem nasla neco pro nas. http://zena.centrum.cz/deti/tehotenstvi-a-miminko/clanek.phtml?id=759063#utm_source=centrumHP&utm_medium=stylebox&utm_term=position-5 ,Takze hlavne zadny strach a stres, vse pujde jak po masle....
5. říj 2012 v 17:15  • Odpověz
@minni15 Kéž by jsi měla pravdu! :grinning: Tak jsem právě snědla banán se šlehačkou a teď valím ledovou čokoládu...co to je dneska za den,normálně sladký nemusím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2012 v 17:16  • Odpověz
@simour1 Zakrvácelo to jen ráno, od té doby jen špinění. Kontrakce na KTG mám jak hory v Himalájích, ale furt se nic neděje, tak nevím .....
5. říj 2012 v 18:07  •  3 děti  • Odpověz
@majka1976 držím palečky moc :slight_smile: myslím, že bez miminka už neodjedeš :slight_smile:

@simour1 já tajně doufala a Maty se asi rozhod že vydrží do termínu, ale dneska mám teda mega tlaky na spodek.
5. říj 2012 v 18:43  • Odpověz
@majka1976 Tak ať Ti trošku něčím pomůžou a to půjde.Je vidět,že se něco děje,když ještě špiníš pořád. Určo už brzy budeš mít prcka v náručí! :wink:
@martina26 Já dostala posly jak blázen,teď jsem si dala fakt dost teplou koupel...a výsledek-ani to neustoupilo,ani se to nestupňuje. :unamused:
5. říj 2012 v 19:09  • Odpověz
@simour1 tak třeba se ti to rozjede, mně začala odcházet "jen" hlenová zátka.
5. říj 2012 v 19:14  • Odpověz
@minni15 jojo tak tenhle článek jsem četla včera :slight_smile:
5. říj 2012 v 19:15  • Odpověz
@martina26 Jako dnes Ti začala odcházet? Pochybuju,že se mnou něco zamává :grinning: Uvidíš,že tady budu s pupkem ještě za týden. :grinning:
5. říj 2012 v 19:19  • Odpověz
@simour1 no včera kousek po tom vyšetření a teď po koupeli taky kus.
5. říj 2012 v 19:22  • Odpověz
@martina26 Tyyy jo,tak to jsi jasná :slight_smile:)) Hele,mně právě kámoš na FB předpověděl,že do týdne porodím.Prý budu mít s manžou sex a do 5-ti hod. poté mě odveze :slight_smile:)) Prý to vyčetl z vesmíru :D Takže od zítřka se mě ten pán,co se mnou bydlí nezbaví :slight_smile:))))
5. říj 2012 v 19:52  • Odpověz
@simour1 Tak to manžel bude muset, i kdyby se mu nechtělo :slight_smile: Ten vesmír je úžasný :slight_smile:
5. říj 2012 ve 20:28  •  3 děti  • Odpověz
ahoj holky, dnesmi nešel net, resp malá něco zmáčkla a partner toorpavil až ted...ke kristiankovi gratuluji...
já měla nádherný ráno, sluníčko...pohoda...ale den se nejak pokazil...partner opravoval celé odpoledne radiátor, elektriku...no nervés...a do toho malá chtěla pořád za ním...večer jsme už tekla s nervama... :grinning: jsem si říkala, jestli by nebylo lepší, dkyby byl dnes v práci :D on je hodný, ale dnes mi nejak nesedlo i to, jak malá pořád pofnukávala...do toho jak jsem ji hlídala, ona pořád někm lezla, já než se otočím, zvednu za ní....to jsou extempore....takže tak...

Jinak dobrou noc všem :slight_smile: a zítra snad bude lepší den .)
5. říj 2012 ve 22:42  • Odpověz
@majka1976 No máme tady kousek od našeho přistěhovanej mladší pár už nějakou dobu a právě tenhle soused je v posl. době čím dál víc zažranej do duchovna,vesmíru,na zahradě si postavil pyramidu,ve které denně spí :astonished: Podle mě tomu začíná podléhat až nezdravě.Ale jinak je v pohodě on i jeho žena.Takže právě ten mi to psal.manželovi jsem hned poslala SMS do práce a radši ani neodpověděl-není zastáncem sousedových názorů na vesmírno atd. :grinning: To si zas zítra vyslechnu :grinning:
@tarra27 jsem si říkala,že je to divný,že tu nejsi celej den. :wink: Myslela jsem,jestli jste nepodnikli nějakej rodinnej výlet.
Taky přeju všem klidnou dobrou noc.Je mi nějak zle,tak jdu taky do postele.Papa. :wink:
5. říj 2012 ve 22:55  • Odpověz
@simour1 kéž by výlet :grinning: chtěla jsem Ti npsat, ale pak jsem si řekla,že kdyby jsi náhodou byla v porodnicinebo na cestě, že bych zbytečně rušila :slight_smile: ale odpolko jsem fakt už tekla...bylo to náročný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2012 ve 23:17  • Odpověz
@tarra27 u nás bylo taky celej den supervýbušno, asi nějaký erupce na slunci...
6. říj 2012 v 01:41  • Odpověz
Holky, kolikátýho vám chodí na účet mateřská? A přišla vám už tenhle měsíc? Myslela jsem, že to chodí všem stejně, ale kamarádce včera dorazila a mně ne... :frowning2:
6. říj 2012 v 09:08  • Odpověz
@mm_mm me tez dorazila vcera:wink:
6. říj 2012 v 09:30  • Odpověz
AHoj holky,
já jsem dneska nějak bez nálady, pořád kůli všemu bulím no mazec :unamused:
@simour1 nejsi v porodce? U mně pořád jen poslové jinak nicka.
6. říj 2012 v 09:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.