• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
@martina26 Tohle já měla v týdnu, zkrátka pořád jsem brečela a pořádně jsem neměla důvod. Předevčírem mi začly týct slzy i v krámu, protože neměli to, co jsem chtěla...Jo, hormony, to jsou potvory... :slight_smile:
6. říj 2012 v 10:27  • Odpověz
@martina26 .
@bumbum hiolky, jsou ěnjaký erubce....

dnes jsem se postavila na váhu, v pondělí mám kontrolu, uplně jsme se zdesila...jenže jsem v háji, jednak s tím nic neudelám ted a za další, mám pořád hlad, ale pořád....

jinak hezký den všem
6. říj 2012 v 11:39  • Odpověz
@mm_mm jojo těhu hormony jsou mazec :slight_smile:
a venku dneska tak krásně a u mně je to jak v slzavým údoí, manžel kolem mně chodí a kroutí hlavou.

@tarra27 neboj po porodu to shodíme. :slight_smile:
6. říj 2012 ve 12:42  • Odpověz
Hezký víkend všem! :slight_smile:
Marti,v porodce nejsem :grinning: Od rána jsem se zastavila až teď.Konečně jsem se dokopala k odmrazení ledničky-dělávám to vždycky 1x za rok v říjnu.Než jsem to vydrhla,tak bylo skoro poledne.Mrazák už mi musel pomoct manžel,to už jsem fakt funěla z posl. sil.Upekla jsem borůvkovej koláč,brambory s kuřecím zapečený se smetanou-jooo,to má Simonka zase nechutný hody :stuck_out_tongue_closed_eyes: A teď už jsem tak nateklá,že musím na chvíli vyhodit kopyta.Sakra,doprala pračka,no tak žádný lenošení,jdu na zahradu a zapnu ještě jednu várku.Ségra chce,abych dojela k mamce nabarvit jim obočí,ale když vidím ty moje šplalíky místo prstů,tak to snad ani nedám. :confused:
6. říj 2012 ve 12:46  • Odpověz
@simour1 tyjo ty jsi fakt dobrá :slight_smile:
6. říj 2012 ve 12:47  • Odpověz
Jééé,to by si měl přečíst můj manžel,jak píšete,že pláčete.On má ze mě nehoráznou srandu,protože já bulím neustále.Min. víkend jsem sama hleděla v podvečer na nějakej film a děcka včetně Markétčinýho přítele se na mě chodili dívat,jak řvu...jsem to nemohla zastavit a normálně vzlykala jak malý dítě. :grinning: A naposledy jsem brečela dnes v noci,nějak jsem si vzpomněla na mou milovanou babičku,která byla tak strašně zlatá,jak babička od Němcové...no tak jsem brečela do peřin,občas se mi stýská. :pensive:

@tarra27 Hele,u mě je horší,že nemám pocity hladu,ale nenažranosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2012 ve 12:49  • Odpověz
@tarra27 já si včera balila nervy do jídla takovým způsobem, že jsem večer měla úplně nafouklý bolavý břicho, musela jsem si dát vanu a čekala jsem, jestli se pos... nebo porodim. naštěstí se nestalo ani jedno ani druhý, ale ta noc byla dost drsná...a ráno už jsem zase zajedla turka čokoládou, ach jo, já tomu dávám! tý váhy se v úterý na kontrole taky děsim, doma na ní nelezu, radši...
venku je tak nádhernej podzimní den, už bych radši drandila s kočárem, takhle si to moc neužívám!
6. říj 2012 ve 12:51  • Odpověz
@simour1 normálně se stydim, když čtu, jak jsi akční a to už máš termín! já zvládla dojet na malej nákup, ohřát zbytky ze včera k obědu a peču štrůdl, tím asi pro dnešek končím s prací. chlap se vzdycháním vytřel chodbu a odjel s prckovou na kolech na prolejzky, chudák, už toho má asi taky dost.
6. říj 2012 ve 12:55  • Odpověz
holky, at žije obžerství.....a já mu kraluju :D

u nás je venku hezky, jen docela dost fouká....

jinak u nás partner setřel včera, dnes ještě maloval kousek kolem radiatoru a jen odešel s barvou ven, za chvilku přilezla malá treperenda celá od bílé barvy - ruce, obličej....mu pomohla...
6. říj 2012 ve 13:16  • Odpověz
@bumbum No víš co,doktor mi řekl,že mám být stále akční,aby mi sklouzla níž ta hlavička.Myslím si,že s dnešním úsilím to mám vybrané na 14 dnů...jsem už fakt vyřízená. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pověsím ještě jedno prádlo na zahradu až mi dopere a už dneska nedělám ani h***o! :grinning: Venku je nádherně.Hrozně mě mrzí,že jsem netušila,že se dnes pořádá Drakiáda :frowning2: Malá bude zklamaná,že nemá draka.Teď s tím přišla z venku od děcek. :unamused:
6. říj 2012 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj holky, moc děkuju za milé přivítáni :slight_smile:. Malá chytla asi ve školce nějakou střevní chřipku tak jsme jezdili po doktorech a doma jsem skákala kolem cácorky. Ve středu měla fakt ošklivý křeče a tak jsem z ní byla na nerv. Dneska jsem se ještě k žádné pořádné práci nedokopala :frowning2:.
Brečení mě naštěstí minulo, ale zato mě minulý víkend chytly kyčle a to je také libovka :frowning2:. Občas nemůžu udělat ani krok!
6. říj 2012 ve 14:14  • Odpověz
@ajjik chudínek malá...tak at ej brzy fit...

já mám taky návaly lítosti a pláče...ale držím se před partnerem....zatím :D vím, že na to moc není, aby si nemyslel, že jsem hormonálně rozladěná....on to toiž vidí u své mamky i sestry a leze mu to na nervy...on by to u mě zkousnul, ale je to zybtečné....
6. říj 2012 v 16:54  • Odpověz
@ajjik Tak ať je malá brzy zase zdravoučká a hlavně ať to od ní nechytíš Ty! Já měla střevní o prázdninách a to byl teda záhul.Drželo mě to skoro 2 týdny,fakt hrůza.Ale nebyla to klasická střevní,ta odezní brzy.
Teď jsem se vrátila od mamky.Počasí se začíná rapidně měnit k horšímu,tak jsem šla raději prádlo posbírat...taky vám to připadá takovej kolotoč pořád dokola?Jsem si řekla,že už nic dneska dělat nebudu a zase abych žehlila.Ale kašlu na to,dám to buď večer nebo zítra.Už si fakt potřebuju teď odfrknout aspoň chvíli. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2012 v 17:13  • Odpověz
tak mi to nedalo a šla jsem sebrat na zahradu ořechy, parádní dřepkins rozcvička, funěla jsem u toho jak vzteklej nosorožec. pak jsem seděla na houpačce a měla pocit, jak bych uběhla aspoň půlmaratón, mám výkonnost stoleté prababičky... :frowning2:
@ajjik jo, kyčle, to je něco, ty mě braly minulý těhotenství a bylo to fuj. tentokrát se opičim po Jágrovi a trpim s tříslama, řekla bych, že je to o něco míň protivný, ale už abych začala shazovat ty kila a tělu se odlehčilo.

@simour1 chjo, si mi připomněla, že mám na šňůře už cca týden potah na sedačku, jdu to sundat, než to zase zmokne
6. říj 2012 v 17:31  • Odpověz
Ahojky,tak ja jsem porad v celku,vcerejsi sexik nejak nezabral :slight_smile: jdu vas docist
6. říj 2012 v 18:45  • Odpověz
@mum123 Teeeda,Lukášek si dává načas. :wink: Ale neboj,teď jsi tady a za půl dne může být všechno jiný. :wink:
@bumbum Já magor jsem nakonec i to prádlo vyžehlila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už fakt nedělám nic. :grinning: Já bych v dřepu nevydržela ani půl minuty,strašně mě bolí třísla a asi už bych se nezvedla. :cry: Řekla bych,že se mi nějak změnilo tvarově břicho za posl. 2 dny...nebo jsem zase přibrala,už jsem fakt nad sebou zoufalá a šouravá chůze mě ničí.Fakt Tě obdivuju,že jsi do toho šla po páté.Já kdybych mohla,mám dětí třeba deset-kdybych to finančně zvládala...tak to jsem vždycky tvrdila.Teď už mám k tomu dodatek-radši bych je adoptovala. :slight_smile:
6. říj 2012 v 19:23  • Odpověz
@simour1 no asi se mu u maminky libi :slight_smile: Ja jdu jeste vyzehlit,porad neco delam,aby bylo uklizeno aby me lmalej veci do skolky vyprane,vyzehlene...pritom manzel by to zastal v pohode,ale ja mam takovy divny pocit. Porad budu myslet na to,jak to zvladaji. Pritom mel v peci dceru z predchoziho manzelstvi od jejich 12ti a staral se dobre. Tak nevim proc mam divny pocit.
6. říj 2012 v 19:41  • Odpověz
@simour1 když já to blbý vždycky rychle zapomenu, ale už fakt končíme, jsem se nedávno dočetla, že ideální počet jsou 2 děti, ty v podstatě teď budou, protože ty velký budou pro prcky spíš tetky než segry, tak si ten ideální počet zkusím vychutnat :slight_smile: .
ten můj umělec nám vyplavil záchod v přízemí, nalil stěrku na novou podlahu v patře a zapomněl pod to dát fólii. záchod vypadal jak po výbuchu sopky v pompejích a ze stropu kapala šedá voda. tak jsem si neplánovaně udělala generální očistu wc a mužskýho jsem překřtila na pata a mata. ale už se ani nehnu, i kdyby byla potopa světa!!!
6. říj 2012 v 19:47  • Odpověz
@mum123 musíte na to hupsnout zas, to by bylo, aby to nepomohlo! :wink: jo, co by za to ten muj nešťastník dal, ten má ještě týden nucenou pauzu, abych vydržela do konce 37.t.
6. říj 2012 v 19:50  • Odpověz
@mum123 No vidíš,jak máš šikovnýho muže.Neboj,chlapi si bez Tebe poradí. :wink:
@bumbum Jooo,taky máš šikovnýho muže...občas si říkám,že štěstí,že to bude zase holka!Už tak mám někdy z těch mých dvou chlapů mžitky před očima! A nazývat Patem a Matem v jedné osobě jsem už taky začala! :grinning: Někdy prostě se rozum zastavuje nad chlapským přemýšlením. :sunglasses: Taky mám vlastně nejmladší pětiletou,takže si říkám,že Markét měla bráchu a teď jsme udělali Adriance ségru. :grinning:
6. říj 2012 ve 20:12  • Odpověz
@mum123 já taky pořád peru a žehlím aby tady měli až budu v porodce a přesně jak píše @simour1 je to kolotoč. :slight_smile:
Dnešní den fakt nevím co to se mnou je jsem nervní ubulená....teď jsme byli chvíli u sousedů, dala jsem si skleničku burčáku a bulela jsem i tam. Fakt magor.
6. říj 2012 ve 20:18  • Odpověz
@simour1 pěkná profilovka :slight_smile:
6. říj 2012 ve 20:23  • Odpověz
@martina26 Marti,už nám pracují nervy na plný obrátky podle mě.Já jsem se taky přistihla dneska,jak odsekávám manželovi,úplně mě točí každá blbost! Asi už to do porodu lepší nebude. :unamused:
6. říj 2012 ve 20:24  • Odpověz
@martina26 No ta blond byla hooodně stará,jsem tmavovláska už asi 3 roky :D
6. říj 2012 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj, jako už obvykle nestíhám a nedočítám všechno. Co je malý venku z bříška, tak nestíhám. V týdnu jsme měli první focení na památku, to byl masakr, nikdy jsem nebyla tak vyřízená jako po těch čtyech hodinách, ale pár fotek z toho je, ochutnávka je v mé fotogalerii :slight_smile: .
Včera jsem musela na pracovní výjezd, autem 300 km tam a pak zase zpět, vezli jsme i malého a musím říct, že byl sluníčko, zatodnes ráno mi to vrátil i s úroky.
Jak holky píšete o brečení a hormonech, u mně to propuklo až den před porodem, a trvalo asi týden, ale rozložila jsem se opravdu na atomy. No, snad už jsem opět složená :slight_smile: ale bulila jsem i nad přáníčkama k narození........
Xuxie , držím pěsti!
6. říj 2012 ve 20:59  •  1 dítě  • Odpověz
@bumbum to jsem ráda, že nemokne prádlo jen mě :grinning:

@simour1 tak tos tím, jak mě točí, jsme měla včera celý den a i dnes to přetrvává....jinak krásná fotka, moc ti sluší

@majajaja já jsem zatím taková dost přecitlivělá, vše mi je líto, ale myslím, že bude hůř....no hlavně at vydržím ještě do termínu sekce, tak nejak mám strach, žekdyby mi odešla plodovka, tak mě neuspí na císaře a budu muset čekat....a aby se mi nerozjel porod...
6. říj 2012 ve 21:05  • Odpověz
@tarra27 taky jsem se toho děsila, tak snad Ti to klapne podle představ
6. říj 2012 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz
@majajaja jí s první jsem to měla na pohodu, ráno v 5h jsem šla na wc a odešla mi plodovka, takže jsme od večera nejedla...no musím doufat....
6. říj 2012 ve 21:13  • Odpověz
Koukám, že dnešek byl den zasvěcený praní a žehlení. Aby také ne při tak krásném počasí. Ikdyž tady odpoledne tak začalo foukat, že jsem měla strach, že mi věšák uletí i s prádlem. Teď se přemlouvám aby si zapla žehličku a alespoň něco přežehlila. Ještě nemám ani všechny věci na mimčo vyžehlený :frowning2:.
Na tříšla jsem úúúplně zapoměla. Občas mi jima projede taková bolest, že to jentaktak ustojím. Dneska jsou kyčle docela v pohodě a můžu i normálně chodit (nebolíbám se jak kachna), ale zato mi celý den tvrdne břicho a pobolívá v kříži :frowning2:.
@simour1 fotka je vážně změna! Ale moc ti to na ní sluší!
@bumbum tak to jsou na tom mužský stejně. Ten můj by na to také rád hupsnul, ale má slíbíno nejdřív za týden :slight_smile:.
6. říj 2012 ve 21:32  • Odpověz
Hezký ráno všem.Nejvíc pozdravů posílám pro xuxie!Drž se,myslím na Tebe!!! :wink:
Tak u nás sex neproběhl už pěkně dlouho a zřejmě ani neproběhne.Můj manžel má vyloženě odpor se mnou něco mít v těhotenství.Až mě to mrzí,protože všude jen čtu,jak to pomáhá urychlit nástup por. bolestí atd.Ale nenadělám s tím nic.
7. říj 2012 v 07:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.