• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
Také všechny zdravím při neděli! Počasí tedy děs zběs. Včera bylo tak krásně a dneska leje jak z konve a je pěkná zima :frowning2:. Dneska je správný lenošivý den.
@simour1 tak to u nás je to opačně. Manžel by mohl pořád, ale já na sex nemám od nějakého 5 měsíce vůbec chuť. K urychlení porodu se, ale budu muset překonat. Po 37tt se do toho pustíme. U prvního dítěte nám to (asi) pomohlo, jeli jsme hned druhý den.
7. říj 2012 v 10:12  • Odpověz
@ajjik No já taky nejsem při chuti a je mi to nepříjemný,když už k tomu dojde,naposledy asi před necelými 2měsíci.Ale v rámci přípravy na porod bych to nějak přežila,Manžel má ale zřejmě blok,i u Adrianky to prostě nezvládal.Asi se bojí,že jí nějak ublíží nebo já nevím. :confused:
Tady je taky hnusně.Zapnula jsem topení,ráno si nachystala těsto na karbenátky a ležím v posteli.Muž odjel 200 km daleko,odvážel tetu se strejdou na Vysočinu na chalupu,protože si doma nechávají malovat byt...fakt časově super naplánovaný,když se mi blíží termín. :confounded: Tak jsem ještě na nervy,aby přijel v pořádku,když je tam tak hnusně. :unamused: No nic,zvedám své kolosální tělo a jdu vařit.
Kde jste,holky?Především Martinka mě zajímá...že se u Tebe něco děje? :wink:
7. říj 2012 v 10:41  • Odpověz
@simour1 nene neděje pořád stejný stav :slight_smile:

teď jsem akorát dodělala korekci obecního časopisu. Jako začínám se smiřovat s tím, že ty Pardubice nestihnu, tak budu muset asi volit jinou porodku :frowning2:

Jinak všem pěkný i když uplakaný den.
7. říj 2012 v 10:47  • Odpověz
Tak už mám zase několik hodin poslíčky, sprcha nezabrala, ale intervaly se nezkracujou a ani nejsou pravidelnější...a ani to víc nebolí, vlastně to téměř vůbec nebolí...takže je jasný, že se nic neděje, že si jen budu opět ještě nějakou tu hodinku "užívat" ten pocit, že jsem ve svěráku...bože...
7. říj 2012 v 11:07  • Odpověz
tak jsem provařila celý dopoledne, česnečku se sýrem, brambokaši a pečenou tresku a štrůdl s vanilkovým krémem. Teď si užívám flákando a čekám, až se mi vrátí praštěnej chlap s jednou postpuberťačkou z běhu (v ČB se dnes běží Run tour 10 a 5km, tatínek má zítra narozky a ta chudinka mu k nim jako dárek slíbila jeden společnej závod, ač běhání nesnáší :grinning: ).
venku je docela ohavně, tak asi roztopím kamna a zalehnu k týví.
7. říj 2012 ve 12:06  • Odpověz
@martina26 Vidím, že i jinde je do obecního dění zapojena celá rodina obecních zaměstnanců .)
Jen jsem myslela, že náskok do práce bude jednodušší, zatím to vidím na ustavičné chování a drncání. Přemýšlím, že se mi vyplatí pořídit si klokanku, ačkoliv na obci je i malovaná kolébka, do které bych mohla při podepisování zbytečných formulářů kopat nohou :slight_smile:))

Dnes se to počasí fakt krásně pokazilo, ještě že máte všichni oprané .D
7. říj 2012 ve 12:07  •  1 dítě  • Odpověz
@bumbum Náš tatínek má narozeniny dneska, dostal k nim fotky kluků a kdyy věděl kolik nám to dalo zabrat, dostanu dárek i já se starším synem ! :sunglasses: :sunglasses:
7. říj 2012 ve 12:09  •  1 dítě  • Odpověz
@majajaja tak to máš taky doma váhavce, co? já dřív na znamení nevěřila, ale od tý doby, co jsem si vzala váhu, si říkám, že na tom něco je. cokoliv koupit, vybrat, to je neštěstí...
7. říj 2012 ve 12:22  • Odpověz
Navařeno,uklizeno a taky ležím a pozoruju různě tvarované šišky na mým břiše,prožívám kopance do močáku a jako třešnička na dortu opět poslíčci :grinning:
7. říj 2012 ve 12:43  • Odpověz
zdravím holky, dostalajsem se na net až ted, partner pral koberce, měli jsme pujčený stroj....u nás bylo hnusně, ale ted se vyčasilo....

dnes jsme 36+1....doufám, že to toho 15. doktor naplánuje hned po 22....a že hlavně vydržím....
7. říj 2012 v 15:15  • Odpověz
@tarra27 Čao,tak tady je úplně brutálně-černo jak blázen a prší šíleně.Já se taaak nudím,nic mě nebaví. :unamused: Tak to jsi přesně o 3 týdny míň než já. :slight_smile:
7. říj 2012 v 15:22  • Odpověz
Tady je taky černo, jen tak se poflakuju na gauči. Děti kolem mě:slight_smile: a domlouváme Matymu :slight_smile:)
@bumbum já jsem taky váhy :slight_smile:
7. říj 2012 v 15:37  • Odpověz
Ženy ve váhách jsou prý úžasné - říkala paní v obchodě Aura, horší je to s chlapama, ti jsou fakt váhaví. Od mojeho rodiče jsou oba ve váze a to je fakt trága, celý život se nedokázali rozhodnout ani pro dovolenou, tak radši byli celá léta doma. Když my jsme jim dovolenou vybrali a zaplatili, tak si stejně ještě pořád nebyli jistí, že tam chtějí jet, jsme je museli přemlouvat, aby s náma vůbec jeli.
7. říj 2012 v 15:48  •  3 děti  • Odpověz
Holky, já pořád v nemocnici, pořád silně špiním, otevřená jsem tak sotva na prst. K porodu to nevypadá, domů mě ale taky nepustí, tak jsem zvědavá, jak dlouho tady ještě budu a jestli si z tohoto pobytu odvezu domů konečně to miminko.
7. říj 2012 v 15:49  •  3 děti  • Odpověz
@majka1976 držím palečky, alespoň jsi pod kontrolou a určo si odvezeš miminko :slight_smile:
7. říj 2012 v 15:53  • Odpověz
Holky a jak se Vám projevujou poslíčci? Sice už mám jeden porod za sebou, ale poznala jsem tak max. tvrdnutí břicha a bolesti jsem měla až porodni.
Z toho druhého porodu jsem nějaká vypytlená :frowning2:. Když mě někde píchne tak hned šílím a všechno nějak víc prožívám.

@majka1976 vydrž to tam a neboj za chvíli určitě budeš chovat v náručí mimčo :slight_smile:
7. říj 2012 v 16:40  • Odpověz
@majka1976 určitě se už chystá na svět, vydrž!
jinak k těm vahám: u mýho chlapa je to vážně psycho, je schopnej jít do krámu třeba 3x a ani napotřetí neví, jak se rozhodnout, pořád se rozmejšlí. a přitom je to dost dominantní osobnost, moc mu nevoní, když rozhodnu za něj, takže taktizuju, aby se necítil pod pantoflem. Jednu z dcer mám taky ve stejným znamení, ale je v tomhle ohledu celkem v pohodě, asi se tenhle rys projevuje fakt hlavně u mužskejch...
7. říj 2012 v 16:40  • Odpověz
@simour1 fakt? No tak to je bomba :D jen abychom nerodily stejně :D u nás je polojasno, ale zima jak nevím co...malá ted s tatínkem usnula....mám pořád hlad, dotoho jsemtak přemýšlela, že jsem asi neměla poslíčky s první...radeji bych ej trochu měla,abych přestala jíst :D nebo já nevím, jak todělají s tema ženskýma, když jsou najedený....ale tak stejne, snad dole roztažená nejsem, když jsem měla první taky sekci, tak by to snad pár hodin taky trvalo...ty jo a ty tmavý vlasy ti fakt seknou .) lepší než blond, fakt
7. říj 2012 v 17:08  • Odpověz
@majka1976 přesně, jsi pod kontrolou....a už pojedeš domů s mimískem .) neboj, už to uteče...oni tě dlouho špinit taky nenechaj, neboj .)
7. říj 2012 v 17:09  • Odpověz
@martina26 Domlouvejte pořádně :grinning: Asi taky začnu bo už mě to neba. :sunglasses: Ještě když vidím tu předpověď počasí,to bych radši fakt proležela v porodce tento týden. :slight_smile:
@majka1976 Ty čekáš první mimčo?Ono to může fakt trvat.Ale nevěš hlavu.Důležitý,že Tě domů už nechtějí pustit,což je známka,že se "něco" děje. :wink: Držím moc palce!!! :wink:
@ajjik Já rodím počtvrté a můžu Ti říct,že jsem tentokrát z toho nějaká vydřená víc než jindy.Poslíčci-ztuhnutí břicha s bolestí podbřišku a křížové bolesti.Trvání asi necelou minutu a zase se tohle opakuje po 10-20ti min. Většinou teplá sprcha nebo koupel zklidní.Mně teda ne a užívám si to vždycky i několik hodin. :wink:
@tarra27 No víš co,léta letoucí jsem nosila blond melír.Jenže mi šíleně rychle rostou vlasy,takže bych mohla chodit ke kadeřnici každej měsíc,což finančně i časově nehrozí.Proto ta změna,která původně se měla podobat co nejvíc mé barvě vlasů-světle hnědé.Nakonec jsem skončila tm. hnědá,ale konečně se začínám k tomu světlejšímu odstínu dopracovávat.A jinak dneska nedělám nic jinýho než že pořád sleduju útroby naší ledničky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky,psala jsem,že jsem si ráno pouštěla videa porodů? :confused: Nějak mám scvrklej žaludek z toho. :slight_smile:
7. říj 2012 v 17:27  • Odpověz
@simour1 mně už to právě taky neba, fakt bych už nejradši jela ale zase když se chlapákovi nechce tak co nadělám že?
Je pravda že s když jsem přijela do porodnice s Kity měla jsem o hodně menší nález než ten s kterým běhám už 14 dní. No a máš pravdu počasí hlásí fakt hrůza, lepší být v porodce :slight_smile:. Co se mně týká tak si myslím, že tu tímto stylem budu běhat ještě po termínu a rodit budu obříka :unamused:
7. říj 2012 v 17:44  • Odpověz
jo a jinak jsem dneska také luxusně rozjedená
7. říj 2012 v 17:45  • Odpověz
@martina26 Já dneska celý den pociťuju jakoby se tam někde v dolní krajině mých útrob něco odehrávalo.Ale pochybuju,že by se mi něco rozjelo,pořád přece jen to mám ještě téměř týden do termínu.Navíc vím v podstatě přesně,kdy jsme prcka "zmákli" vytvořit :grinning: Takže bych měla očekávat velkej den správně až 20.10. :grinning: Což se doufám nestane nebo mě klepne už!!! :grinning:
7. říj 2012 v 17:59  • Odpověz
@simour1 ty vlasy máš ale fakt super....u nich bych zůstala....a lednici dnes taky luxuju, ale včera bylo hůř, zítra mám kontrolu a nevím, jak vysvětlím 6kg za 3týdny....ale ted jsem snedla krupicovou kaši se skořicí, to byla mňamka....doufám, že vydržím do termínu....

@martina26 marti neboj....ted to bude rychleji než první, uvidíš :slight_smile:
7. říj 2012 v 19:54  • Odpověz
Já naopak poslední dny nemám vůbec hlad ani chuť na jídlo, max. na něco sladkého :frowning2:.

@simour1 tak to jsi mě s těma poslíčkama neuklidnila :frowning2:. Břicho mi tvrdne celý den a občas se přidá i bolest v podbříšku a kříži. Dneska jsme byli odpoledne na procházce a já jsem se nemohla doplazit domu.

Jestli bude takovéhle počasí celý týden tak mě z toho klepne!
7. říj 2012 ve 22:03  • Odpověz
@ajjik neboj, má svítit sluníčko! a ta zima je celkem příjemná v našem stavu, ne? :slight_smile:
7. říj 2012 ve 22:06  • Odpověz
@bumbum tak alespoň, že tak, se sluničkem je to hned veselejší. Je fakt, že je mi teď větší teplo, ale mám problémy se do něčeho dostat. A nevím jak dlouho vydržím venku běhat jen v mikčách.
7. říj 2012 ve 22:22  • Odpověz
ahoj holky,
hlásím se stále 2v1 z víkendu :slight_smile: bylo krásně, super a včera se to pokazilo, vrrr. V sobotu vyrazil manža s mamkou a Ondrou na houby, já už ne, to bych nedala ani omylem, navíc je to u nás v lese neustále do kopce, takže bych se stejně placatila jen na kraji lesa. Já zatím doma vařila a neustále něco požírala, byla jsem jak vysavač, pořád jsem do sebe něco futrovala :grinning: Odpo jsme pak trávili děláním dřeva a úklidem v baráku u babičky, já u toho čistila ty houby, bylo toho tedy hooodně, ale já houby můžu, takže už jsou v mrazáku :slight_smile: Celý den jsme byli venku, bylo snad 22 stupňů, sluníčko, krásně.
A v neděli jsme se vzbudili, venku 7 st. a lilo a lilo. Takže já doufám, že se to trošku uklidní. Pro mě za mě ať je chladno, ale neprší. To fakt nesnáším.
Ondru mám dneska ještě doma, ale zítra už asi půjde do školky.
Jinak jsem z té kontroly v Podolí celkem v pohodě, tak doufám, že mě zase nevystraší v naší porodce a budou rozumní a nebudou mě do ničeho nutit.
Jsem dneska 37+1 a dr. v Podolí říkala, že miminko už je zralé k porodu, tak snad to pochopí i v Brandýse a naplánují tam porod :slight_smile: Mě tentokrát to těhotenství přijde tak dlouhý, minule mi to tak krásně uteklo :slight_smile:
Se musím přiznat, že ještě nemám připravenou postýlku, manžel mi jí slíbil dneska složit, tak bych si jí zítra konečně načančala, aby to bylo připravené :slight_smile: Jinak mám všechno, ale postýlka je pořád v krabici :slight_smile: ale jak to tak vypadá, tak zatím času dost :slight_smile:

@tarra27 ... já měla žravou přes víkend, fakt jsem toho spořádala mraky a přibrala jsem kilčo. Jsem to plácala sladký, slaný, kyselý, teplý, studený... dílo :grinning: ale mi to tak chutnalo.

@simour1 ... pěkná profilovka, sluší ti to. Já už bych taky ráda porodila, nějak mě začaly bolet kyčle a chodím jak kachna :slight_smile: tak věřím v dřívější datum. Uvidíme, co mi řeknou ve čtvrtek na kontrole.

@martina26 ... Marti, já taky brečím u kde čeho, přikládám to všechno těm rozhozeným hormonům :slight_smile:

@majka1976 ... neboj, miminko si určitě odvezeš brzo domů a nenechají tě tam dlouho :slight_smile: moc držím palce a ať ti to tam utíká :slight_smile:
8. říj 2012 v 08:12  • Odpověz
@xuxie ... držím moc palce, ať má Lindušku už u sebe :slight_smile:
8. říj 2012 v 08:13  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
u nás ráno 4 stupně, mazec, vytáhla jsem jedinný obří svetr který mám a doufám, že tento týden už nás bude 5. Neb fakt nemám na toto počasí co na sebe.
@ajjik mně taky tvrdne břicho dá se říct v průběhu celého dne a jak popisuješ občas i ty bolesti v podbřišku a kříži. U každého píchnutí čekám, co z toho bude ...... :slight_smile:

@tarra27 možná máš velké otoky ne? to pak váha vylítne. Ve čtvrtek se mnou byla v poradně holčina, která během týdne přibrala 5 kg byla hrozně oteklá tak to bylo tím. Já mám taky otoky a mám si hlídat tlak. ještě že máme doma tlakoměr.

Půjdu asi upéct bábovku a hodím do trouby francouzský brambory.
8. říj 2012 v 08:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.