• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
@xuxie také moc držím palečky, vlastně tento týden by měla být miminka 2 :slight_smile: pokud někdo ještě nerozrodí přirozeně. :slight_smile:
8. říj 2012 v 08:16  • Odpověz
@majka1976 - náš syn je ve váhách, je hodně opatrný, nevrhá se do nebezpečí bezmyšlenkovitě - takže věci začíná dělat později, za to je pak dělá hned.. netrénuje třeba zapínaní zipu půl roku, ale najednou to začne zapínat sám...to samé pohyb, nebyl takový ten lezec, kterého se muselo hlídat, ale pak to začne dělat a nemá pády, původně to vypadalo, že bude motoricky "pozadu" - že prostě okolí dělalo věci dříve, ale on je pak začal dělat dle svého tempa a nejsou žádné pády, vše si řídí sám - jak rychle jede na kole, kam vyleze...atd. takže za mě bych řekla - je opatrný ohledně svého výkonu (sportovního i jiného), ale nemám pocit, že by byl nerozhodný, to vůbec ne - přesně ví, co chce...je fakt, že ho necháváme a do hry mu nemluvíme, ani do toho sportu, do jeho rozhodnutí...Váhy mají mít velmi dobrý smysl pro spravedlnost, já si jen moc přeji, aby druhé dítě bylo taky váha a ne štír..panečku, já už chci rodit a zatím furt nic, ani poslíčci, dneska je kontrola

jej, teď si čtu, že jsi v nemocnici..držím palečky, aby to bylo už rychle a všechno bylo v pořádku!
8. říj 2012 v 08:38  • Odpověz
@simour1 To už je moje 2.miminko, ale skoro po 12 letech.
Na té nové fotce vypadáš fakt super.
8. říj 2012 v 09:30  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj maminky,teda děkuji za komentáře k fotce :grinning: Možná bych měla si přidat úplně čerstvou s nateklým ksichtíkem a po ránu :sunglasses: Ale to radši ne,jinak úlekem porodíte v tu chvíli všechny a to si nemůžu vzít na triko :grinning:
Tady je dnes nádherně,to čumím,protože předpověď nebyla nijak závratná.A tak Simonka opět převlíká duchýnky a pere a pere. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malá ráno to na mě zkoušela,že se jí nechce do školky,ale mazala...posledních pár volných klidných dnů si nemůžu nechat vzít. :slight_smile:
Držím palce,ať je dnešní tvoreček Linduška v naprostém pořádku.Taky tu už dlouho nebyla imzadi,ta má zřejmě nástup zítra a ve středu k Lindušce přibyde Ema.Rovněž držím palce,ať jste holky všechny v pořádku.Zároveň přiznávám zdravou závist,že už to budete mít za sebou. :wink:
U mě jinak vůbec nic novýho,nic se neděje.Včerejší poslíčci opět k ničemu nevedly a manželovi jsem se večer rozbulela.Řekl mi,ať už proboha porodím,že se to už se mnou nedá vydržet,jak pořád brečím skrz každou ptákovinu. :grinning: Taky na sobě začínám pociťovat mega nervózu. :fearful:
8. říj 2012 v 10:39  • Odpověz
@simour1 ... holky já mám nějakou hnízdící, protože teď jsem se vrhla na koupelnu a záchod, vyprala pračku, uklidila pokojíček, vyluxovala a nic , ale vůbec nic mi není :frowning2: jsem si myslela, že třeba se to trošku pohne, ale nic :slight_smile:

Ondra zítra taky pomaže do školky, doma se nudí a dneska jsem mu vytáhla modelínu, tak bude určitě všude. Odpo půjdeme ven, je tu kupodivu krásně sluníčko, ale asi tak 12 stupnů.

zuioizghfrghpkiiýřmnvvxcffggddasayxoířčšě+bghjklů§úppoiiztreqqaassddfffgghhjjjjkklů§§¨¨ ... to mi nehráblo, Ondra se mi vrhnul na počítač, zatímco mě kontroloval manžel z práce :grinning:

@majka1976 ... a jak dneska je? pořád jsi v porodnici? snad to bude všechno v pořádku a brzy budeš mít holčičku u sebe :slight_smile:
8. říj 2012 v 10:50  • Odpověz
@simour1 taky jsem tu včera bulela a odpověď manžela byla hodně podobná, do toho jsem pěkně nervní i na dítka :unamused:
8. říj 2012 v 10:56  • Odpověz
@martina26 no mou nervozitu ráno odnesla Adrianka při chystání do školky...až mně jí bylo po chvilce líto.Strašně mě ale nervují i neustálý telefonáty,bombardování na Facebooku,lidem se vyhýbám,nikam nechodím...ach joo,už mi asi hrabe! :unamused:
@pajdula Dobrá zpráva od Ondráška :grinning: Já si taky myslerla,že po funění při převlíkání postelí dnes něco pocítím a nic ...já už podezírám doktora,že mi to tam při kontrole lehce přisádroval,to jinak není možný :grinning: Dokonce i příkrý schody do sklepa pro brambory zvládám sice s funěním a bušením srdce,ale jinak v poho. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2012 v 11:29  • Odpověz
Co jsem zase provedla,že to mám tak blbě poslaný :confused:
8. říj 2012 v 11:31  • Odpověz
@simour1 ... Simi tak to jsme na tom stejně, protože mě přijde, jakoby mi to břicho ani nevadilo, jen se mírně zadýchám, ale jinak nic... doufám, že si tam to naše mimčo nedělá pohodlí a nechce tam trávit další čásek :slight_smile: jen ať jde pěkně ven :slight_smile:
... taky jsem nevrlá a nervozni a hrozně mě vadí ty dotazy typu : tak kdy to bude? ty jsi ještě celá? vrrrr, to bych vraždila :slight_smile:
Manželovi jsem dala podepsat papíry do porodnice, takže naše mimčo se bude jmenovanovat Matyáš anebo Anna, to kdyby se doktoři sekli, ale vzhledem k tomu, že jsem "TO" viděla i já, tak nepředpokládám :grinning:
8. říj 2012 v 11:54  • Odpověz
@pajdula Ano, pořád čekáme, jestli se to rozjede, ale pořád to nějak nevypadá....ale podle toho, co mi říkají, tak to vypadá, že už si mě tu do porodu nechají.
8. říj 2012 ve 12:14  •  3 děti  • Odpověz
@pajdula Jé,holky,já taky napsala na kluka jméno Matyáš :grinning: A měla ho i ta cikánka mladá,co šla rodit,když jsem byla na záznamu KTG :slight_smile: Mně už se líbí strašně dlouho,několik let,když to ještě nebylo tak in.Ale tak mně řekli asi 5x holčičku + amniocentéza to potvrdila,takže SNAD to opravdu je tutovka,už kvůli kočáru šedá-růžová a spoustě hadříků. :grinning:
8. říj 2012 ve 12:15  • Odpověz
@majka1976 Takže s Tebou vůbec nic nedělají?Jen tam ležíš na pozorování?
8. říj 2012 ve 12:16  • Odpověz
Holky, Linda uz je venku !ma 3,17 kg a 50 cm. Apgar plny. :wink: gratulace @xuxie!!
8. říj 2012 ve 12:20  • Odpověz
@imzadi .... Veliká gratulace @xuxie :slight_smile: Linda má krásný míry, no jo modelka :grinning:

@imzadi ... a ty nastupuješ zítra nebo už jsi taky v porodce?

@simour1 ... no je to teď jméno in, ale co se dá dělat. Ještě jsme měli Mikuláše, ale Ondra si to stále spojuje s čertem, tak jsme napsali Matyáše :slight_smile: a na ničem jiném jsme se neshodli. Já chtěla Daniela nebo Robina, ale to se manžovi nelíbí, tak hlavně že jsme se alespoň na nějakém shodli. A jestli se doktoři spletli a bude to holčička, tak bude chodit v zelené, modré, hnědé a béžové, protože růžového nemám vůbec nicj :grinning: to bych pak musela udělat nájezd na obchody a přikoupit růžovou :grinning:

@majka1976 ... třeba se to ještě rozjede a nebo začnou vyvolávat dříve, teď už by mělo být miminko v pohodě ne? Tak ať ti to tam rychle utíká :slight_smile:
8. říj 2012 ve 12:27  • Odpověz
@pajdula nastupuji zitra rano a cs probehne ve stredu
8. říj 2012 ve 12:33  • Odpověz
@imzadi ... tak ať to proběhne jak má a máš Emičku brzo u sebe :slight_smile:
8. říj 2012 ve 12:35  • Odpověz
@xuxie vliká gratulace :slight_smile:)) Hodně zdravíčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@imzadi moc držíme palečky a těšíme se na zprávičku :slight_smile:

@pajdula ,@simour1 holky tak koukám, že jsme jak přes kopírák :slight_smile: . Konec je fakt psycho.
8. říj 2012 ve 12:35  • Odpověz
@martina26 ... já myslím, že si holky nemáme co vyčítat :grinning: jsme se tu fakt dobře sešly :slight_smile: holky, nebojte už brzy všechny porodíme :grinning: tím se uklidňuju každý den už od snídaně :slight_smile:
8. říj 2012 ve 12:37  • Odpověz
Holky date mi nektera cislo?? Mam jen na xuxie a ta bude jeste v nemocnici...dik:wink:
8. říj 2012 ve 12:38  • Odpověz
Tak se připojuji ke gratulantům pro Lindušku ...hodně zdravíčka Tobě i mamince.
@imzadi Na Tebe budeme mamčo taky myslet,už se Ti to blíží. :wink: Číslo Ti klidně pošlu do IP.
Já jsem tady něvo pomačkala na komplu a vůbec se ve vašich zprávách neorientuju...mám je všechny dohromady. :grinning:
Jsem teď spala hoďku a půl...pak se divím,že nemůžu spát v noci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2012 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj holky, právě se láduju žemlovkou a dočítám Vás. Dneska je mi dobře (kyčle moc nebolí a břicho netvrdne) tak toho využívám a vařím, uklízím, žehlím. Bára byla dopo ve školce tak to také bylo příjemné odpočinutí. Odpo se jí půjdu snažit unavit ven na procházku.

@pajdula Matyáš vyhrál i u nás. Manžel chtěl Richarda, takže Maty byl rozumný kompromis pro oba. A holčička bude Erika. Jeden doktor nám řekl, že to bude chlapeček a druhý, že holčička. Počítám s tou holčičkou, ale pořád trošku doufám, že tam ten pindík bude. Moc bych chtěla chlapečka! Kočár máme černý, ale jinak všechno oblečení růžový.
8. říj 2012 ve 14:19  • Odpověz
Tak Matyáška budeme mít i my :slight_smile: Mně se to jméno líbí moc a s manželem jsme se na něm shodli hned :slight_smile:
@simour1 taky jsem si zdřímla a za chvíli pojedu do školky, pak na koružek PC pro Toma.
8. říj 2012 ve 14:40  • Odpověz
A manžel si zrovna liboval, že Matyáš není zas tak moc rozšířené jméno :slight_smile:. Ikdyž v našem okolí jich opravdu moc není.
8. říj 2012 ve 14:58  • Odpověz
Jo, holky, jedno jméno je vždycky rozšířenější, ale já to neřeším :slight_smile: stejně jako Kubík nebo Terezka... to máte pořád něco :slight_smile: my jsme se shodli a to je podstatné a třeba to nakonec bude Anička - jo to bych byla fakt přrekvapená :grinning: Já v okolí o žádném Matyáškovi taky nevím.

Já jsem si teď taky hodinku zdřímla a je mi hned líp, v noci jsem strašně špatně spala a ve 4 hodiny přišel Ondra se svým plyšovým zvěřincem. Sice hnedka usnul, ale stejně už to nebylo ono :slight_smile:

Odpo ještě musím s manžou na nákup a to se mi nechce, ale slíbila jsem to , tak pojedu.
8. říj 2012 v 15:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak se nám to krátí, co? Už máte sbaleno do porodky? A jak se cítíte?
8. říj 2012 v 15:45  • Odpověz
Ja uz sbaleno mam:grinning: jinak prave jsem absolvovala odchlupeni tela a byla to sranda :grinning: dorezana jsrm jako blazen, fakt silena akrobacie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2012 v 15:47  • Odpověz
@imzadi smekám!já už to vzdala a kromě podpaží a lýtek jsem přírodní zarostlice :cry: to shodim až při porodu.
8. říj 2012 v 15:57  • Odpověz
@simour1 - ti to fakt sekne:o))) Já byla na kontrole a odhad miminka - doktor se na mě tak útrpně podíval - kolem čtyř kil ve 38+4, zatím se neotvírám a nic se nechystá, poslíčky nemám...jen jak jsme oslavili narozeniny a minulý týden i ty jmeniny - tak najednou cítím prázdno, nemám před sebou žádnou metu - jediný plán je porodit a pořád nic..tak jsem z toho nějaká nesvá...brečet tedy nebrečím, jen nevím, co se sebou, myšenky neudržím, nejsem schopná se rozhodnout kam dáme komodu na přebalování, kam postýlku...a nemám pořádně sbaleno...
@imzadi - přeji bezproblémový průběh a ve středu už budete spolu s Emičkou :dizzy_face: - jo holení je sranda, ani nebudu popisovat, jak se holím já tam, ale nevidím tam už několik měsíců...problém začíná být už i holení lýtek, protože přes to břicho nemůžu dosáhnout a břiško dole pak tvrdne, když se předkloním...ten důchodcovský syndrom mě už začíná štvát...k tomu se po nemoci pořád v noci dost potím, takže absolvuje tak dvojité převlíkání košile, otáčení polštáře,měnění peřiny za deku...a vše s takovým úsilím...No každopádně ve středu už to budeš mít za sebou :o)
8. říj 2012 v 16:03  • Odpověz
autor
@imzadi No, já se holila před týdnem a sjela mi žiletka tak, že u hráze mám cca 3cm strup a pěkně mě to bolí. Ve středu jdu zase na monitor a taky bych se ráda odchlupila, ale dává to zabrat - už se těším, až si na ní zas uvidím :grinning:
@bumbum Taky přemýšlím, že se nechám oholit pak v porodnici od asistentky, ale hladkost je hladkost, tak nevím :unamused:
8. říj 2012 v 16:04  • Odpověz
@bumbum nahrubo pomohl minuly tyden manzel ale bylo to naprd:grinning:
8. říj 2012 v 16:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.