• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
@janinacel au au...no a obavam se, ze dolu si pres ten brich uz nikdy neuvidim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2012 v 16:06  • Odpověz
autor
@imzadi ale, ale, určitě ta kila dáme dolu a uvidíme si tam :grinning:
8. říj 2012 v 16:19  • Odpověz
@janinacel jauvajs :unamused:
8. říj 2012 v 16:24  • Odpověz
@imzadi ale uvidíš, a o dost dřív než já...ty se máš...
8. říj 2012 v 16:27  • Odpověz
Ahoj holky, zdravim vas vsechny po vikendu, gratuluji k Lindusce a drzim palecky Eme, aby se ji dobre prichazelo na svet.
U nas zadne zmeny. Jen vcera jsme meli doma navstevu, tak jsem cely den varila a behala kolem nich a vecer me tak chytla zada, ze jsem si i trosku pofnukala. Nastoupil manzel na masaz, s mou navigaci to zvladl a docela to pomohlo. Takze mame trenink na porod za sebou :slight_smile:.
Tento vikend jsem si slibila, ze si sbalim tasku do porodky a zase mi to nevyslo. Pres tyden jsem porad v praci, takze snad pristi vikend se na to uz konecne vrhnu. Jinak mamka mi porad vola a kontroluje, vypada to ze, je nervoznejsi nez ja (prvni vnouce). Manzel uz taky rikal, ze to trochu prehani a vtipkoval, ze ji jednou cinkne takhle ve 3 rano a az to zvedne, tak se ji zepta, jak se ma :slight_smile:. Dostal ode me vyslovny zakaz, nechci nasim zbytecne privolavat infarktove stavy, ale u nej clovek nikdy nevi!
8. říj 2012 v 16:55  • Odpověz
@simour1 jj, jen pozorují a čekají :frowning2:
8. říj 2012 v 17:01  •  3 děti  • Odpověz
@pajdula Ale jo, utíká to tady už rychlejc, co mě dali na pokoj ke dvěma mladým kočenám....na tom porodním jsem byla 3 dny sama, to se vleklo neskutečně.
8. říj 2012 v 17:02  •  3 děti  • Odpověz
Holky, já jsem nějak mimo, nějak nemám sílu pročítat úplně všechno - mohly byste mi, prosím, napsat, kdo se komu tento týden narodil? Lindušku má xuxie? Díky, já jsem fakt zmatená.....
8. říj 2012 v 17:08  •  3 děti  • Odpověz
@xuxie I já se přidávám s gratulací Tobě i Lindušce, hodně zdravíčka oběma a budeme se těšit na zprávy!

@imzadi A Tobě teda máme držet palec od zítřka? Uniklo mi, kde budeš rodit, vím, že buď Ty nebo xuxie rodíte v Motole, ale nevím která :sweat_smile: . Každopádně závidím, že už to budeš mít za sebou :slight_smile: .

Jinak já dnes byla v Motole, dr. si nechal dělat na UTZ váhový odhad mimi a vyšlo to mezi 3300 - 3500 g, prý to vypadá realisticky a bude asi menší než Vojtíšek. Takže to vypadá na přirozený porod. Doufám, že to bude lepší číslo než minule :grinning: . Je fakt, že s Vojtíškem jsem poslední měsíc před porodem nabrala 3 kg a teď nic, asi už moc nenaberu. Na monitorech se mnou ležela maminka, co měla váhový odhad na 4 kg (i když 2 dny před porodem), tož to jsem jí nezáviděla. Jo a CS mám 3 - 4, tak třeba se něco připravuje :slight_smile: .
8. říj 2012 v 17:46  • Odpověz
@papuchalk zitra nastupuju a rodim ve stredu...a v motole je xuxie:wink:
8. říj 2012 v 17:59  • Odpověz
@majka1976 ... tak to je fajn, že tam nejsi sama a máš tam alespoň společnost. Xuxie má Lindušku a Imzadi jde zítra do porodky a ve středu na císaře a ta bude mít Emičku :slight_smile:

Začíná to být zajímavější, konečně se něco děje :grinning: to jen já tu budu určitě strašit a strašit :slight_smile:

@minni15 ... manžel je dobrý, to chce mít rodiče na svědomí :grinning:
8. říj 2012 v 17:59  • Odpověz
@imzadi A Ty budeš v Hořovicích? Nebo jsem to popletla? Kdo bude hlídat Kubíčka? Já se začínám zaobírat noční můrou, abych nerodila překotným porodem doma za účasti Vojtíška :grinning: :grinning: :grinning: . To měla teď nedávno jedna moje kamarádka, naštěstí byl doma ještě její manžel, takže volal záchranku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
8. říj 2012 v 18:30  • Odpověz
@papuchalk jojo horovice...kubicka zitra vyzvedava babi a bude u nich do nedele...:wink: to me snad pusti, tak se tu vsichni sejdem...:dizzy_face: no a o tom porodu nestras :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2012 v 18:44  • Odpověz
@imzadi tak to máš dobrý, že máš pro Kubíčka hlídání a můžeš být v klidu, že o něj bude dobře postaráno.
8. říj 2012 v 19:48  • Odpověz
zdravím všechny holky, gratuluji k přírustku, nestíhám dočítat, tak přeji alepson hezký večer...

dnes jsem byla na kontrole, odhad 2600g....vše vpořádku, tak ještě vydržet...pan doktor byl hodný, sestrička taky...

a ještě jsem málem dostala pokutu za parkování, ale pan policista byl hodný a to i přesto, když mi chtěl zrušit pokutu a já neměla doklady...joo, prima den :slight_smile: a jsou i prima policisté - měšťáci....opravdu mě potěšil.....

tak holky, držte se, přeji hezký večer
8. říj 2012 ve 20:14  • Odpověz
@tarra27 - dnešní odhad váhy miminka - kolem 4 kil :confused: a porod se zatím nechystá, napsal mi CS 2X. Závidím všem, co mají normální odhady.
8. říj 2012 ve 20:33  • Odpověz
@blandik já odhad z poslední kontroly ani nevím ale bude to dle mého min také 4kg.
@tarra27 tak to je super odhad :slight_smile: to je tak akorát :slight_smile:

My jsme byli s manžou ve scontu, chtěl mi udělat radost a tak mi koupil takového dřevěého ještěra na zeď do zimní zahrady, tak jsme pocourali po nákupech a já se trochu rozptýlila.

Zítra mám jako by první termín porodu ale šance si nedávám,
8. říj 2012 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj všem, gratulace nové mamince i Lindě, a držím pěsti Emě...... fajn, že už nebudu "zoufalá matka " sama.
Tak jsem se dopracovala k pořízení váhy pro mimčo, protože malý je Žrout , mimoto je i Rukožrout. Protože kojení moc nefunguje, ale nevzdávám to, potřebovala jsem si zjistit kolik ode mně fakt vypije a zjistila jsem, že ode mně vypije 50 a pak se nechá klidně dokrmit odstříkanou 60-tkou. takže místo 45 ml, co by měl při své váze vypít si dá 110 a pak si jetě spokojeně po třech hodinách řve o nášup, Tak jsem zvědavá co mi na to zítra řekně doktorka.
8. říj 2012 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz
Holky,přeju dobrou noc všem. :slight_smile:
8. říj 2012 ve 21:09  • Odpověz
@blandik Hele, Miška má dneska narozeniny? Tak že mu z koníka přejeme vše nejlepší :grinning: . Ty rodíš říjnové dětičky, jo? :grinning: A jinak odhad nic moc, ale zase na ně až tak nedej, můj dr. říkal, že nejpřesnější odhad je v tom 30 tt, potom už se to moc odhadnout nedá. Já minule odhad 3 kg, reál 4 kg :confounded: - tož to taky nic moc. A kolik měl Miška, když se narodil?
8. říj 2012 ve 21:40  • Odpověz
@tarra27 Nechceš si dát do profilu termín porodu a co čekáte? :wink: Já se v tom ztrácím, když to tu někdo nemá. A odhad je dobrý, tomu říkám rozumné miminko :grinning: .
8. říj 2012 ve 21:44  • Odpověz
@papuchalk asi bych mohla....:D ale že se ztrácíš neva .)

odhad je jedna věc a skutečnost druhá,...malou mi hodinu před porodem odhadli na 2750 a měla 3270g...holky, nestresujte se, váha je vždy jen orientační...pak to může být klidně i mín....

dobrou noc :slight_smile:
8. říj 2012 ve 21:56  • Odpověz
@tarra27 @blandik Jo jo, a taky to může být i víc :grinning: . Ale nebojte, nějak ty miminy vyprdneme :grinning: . Dobrou všem!
8. říj 2012 ve 22:15  • Odpověz
@papuchalk jasně :slight_smile:

hezké ráno holky, já dnes musím prát a uklidiit, zajet vyměnit čepičku pro malou, koupila jsme včera a je ji malá a taky bychom měli na očkování na pneumokoka, ale uvidím, jak na tom s časem bude tatínek, už ji sama nechci daleko nosit, navíc tatínek ji přidrží naa sobě, což zvládá lépe....

jinak včera jsem se nasmála u Partičky, nevím, zda to někdo sledujete, ale Ondřej Sokol, to je teda borec...

a včera nám přišel balíček od babičky, tak měla malá radost :slight_smile: a já taky, že se s mamkou trochu uklidnilo napětí....
9. říj 2012 v 07:48  • Odpověz
Dobré ranko,
tak já dneska zajedu ještě na nehtíky a odpolko máme tvořivé odpoledne ve školce. Budeme vyrábět nějaké lucerny. Původně jsem si myslela že nepůjdeme ale půjdeme aspoň nám to odpolko uteče.
@tarra27 tak to je moc dobře, že se uklidnila situace :slight_smile: a na očkování držím palce :slight_smile:

Jinak jak jsem byla ráda že libůstka jako pálení žáhy se mi vyhýbá, tak teďsi ji užívám na 100% :unamused: Asi si budu muset koupit to Renie. Je zvláštní, že mně vždycky pálí víc když si lehnu na levý bok to je mazec.
9. říj 2012 v 08:13  • Odpověz
@papuchalk no to víš že jo, nic jiného nám nezbývá ne, a když to šlo dovnitř tak to musí jít i ven :sunglasses: :grinning:
9. říj 2012 v 08:14  • Odpověz
Dobré ráno,
já dneska hodila pračku s povlečením, musím udělat nějaké pohoštění pač manža jde ke kámošovi na nějaké promítání, tak aby tam chudáci neumřeli hlady :slight_smile: tak nějaký obložený talíř a zeleninu, k tomu si dají pivko a ať si tam dělají co chtějí :slight_smile:

@martina26 ... renie včera zachránilo i mě, večer mě taky děsně pálila žáha a tak jsem si musela vzít... je to děsně nepříjemný a mě to trápí hlavně večer.

@tarra27 ... tak to je fajn, že se situace s babičkou uklidnila :slight_smile:

Tak co dneska se nikomu rodit nechce? já bych rodila, ale Matýskovi se tedy nechce vůbec, evidentně se mu u mě líbí... dneska mě ani nic nebolí, krásně jsem se vyspala, pohodička :slight_smile:
9. říj 2012 v 08:50  • Odpověz
Dobrý ránko.No já měla večer...zimnice jak blázen,na zvracení...pomoooc,já už ty stavy nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale v noci se to naštěstí uklidnilo a spala jsem celkem dobře.Adrianka chytila druhé kolo nachlazení,takže je opět doma ze školky a do toho to leze i na Markét,takže i nejstarší krasavice je dnes doma ze školy.
Včera jste tu řešily holení...noo,to je vděčné téma :grinning: Já dělám vše po paměti,díkybohu na výsledek si nevidím :grinning: Nohy mi musí holit dcera,lakovat nehty na nohách taky dcera,se u toho nařehtáme vždycky. :sunglasses: Žáha mi teď v posl. dnech dává pokoj,ale jistě ne nadlouho.Stejně tak poslíčky jsem včera měla úplně pidi,ani jsem je neřešila.Blíží se mi čtvrteční kontrola,tak jsem zvědavá,jak jsme na tom po týdnu.Jestli mi doktor řekne to samé,co před týdnem,tak už mi hrábne asi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2012 v 09:10  • Odpověz
Mě se taky blíží čtvrteční kontrola a doufám, že mě doktor potěší zprávu o pořádném otevírání a případně termínem porodu :slight_smile:
Holení? to je kapitola sama pro sebe :grinning: přijdu si jak neandrtálec, kroutím se u toho jak had a stejně to vypadá :grinning: no co po porodu to půjde lépe :slight_smile:
U nás vylézá sluníčko, ale venku je 5 stupňů, tak tedy nevím, hřát to asi moc nebude... odpo musím do města.
9. říj 2012 v 09:14  • Odpověz
Tak jsem zpět z města, holky a mám šílený ale šílený tlaky na spodek lezu jak kachna. Jako nmůžu fakt nic, jsem ráda, že jsem uřídila auto, Koupila jsem si rýžové nudle u číňanů tak se nacpu a asi zalehnu. Ve čtvrtek mám taky kontrolu a doufám, že mně pošle do rizikovky a tam se domluvím případně na vyvolání V Pardubicích berou do pátku 24:00 hod.
9. říj 2012 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.