• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
ahoj holky, tak jsem zpátky z kontroly. K porodu se nic nechystá, čípek změklý a monitor OK. A porod naplánovaný na 22.10., takže je to už za 11 dnů a mezitím ještě 18.10. na kontrolu.

Jdu vás dočíst, včera jsem se už k pc nedostala a vy jste toho napovídaly :slight_smile:
11. říj 2012 v 11:33  • Odpověz
@tarra27 ... tak to mě mrzí, že to máte v rodině, tak jak to je.. ale je pravda, že příbuzné si člověk nevybírá... a v každé rodině je něco. U nás je z mojí strany všechno naprosto v pohodě, sice bych s mamkou nemohla bydlet pod jednou střechou, to bysme se asi do měsíce uškrtily :slight_smile: ale klidně tam každý víkend pojedu nebo ona pojede sem a bude to v pohodě. Navíc taťku už nemám a ten taky hodně chybí a právě po smrti taťky jsme se semkly já, mamka a ségra a vycházíme naprosto v pohodě a jsem ráda, že mamku si oblíbil a má rád i můj manžel a švagr. Oba dva k ní jezdí moc rádi a ona je má taky moc ráda, za což jsem strašně vděčná. Naopak rodiče mého muže to je kapitola sama pro sebe, nezajímáme je ani my (já s manželem) ani jejich vnoučata a to je horší, ale to jsem vzdala a nebudu se nikomu vnucovat. Mají to k nám kousek a neozvou se, nepřijedou, mají jen svého dalšího syna, který je pro ně nejlepší, byť je to dost problémový kluk-chlap, se kterým se nedá normálně mluvit. CHlastá, nedělá, ale jak říkám s nikým se nebaví a rodiče taky ne.Naposledy je manžel viděl na pohřbu nějakého příbuzného. A proto jsem vděčná za pěkný vztah s mojí mamkou :slight_smile: ale pořád si říkám, že se to třeba jednou zlepší a najdou k sobě cestu... uvidíme.

Hlavně že jsme všichni zdraví a jsme spokojení spolu :slight_smile:
11. říj 2012 ve 12:06  • Odpověz
@martina26 ... to je pěkný nález :slight_smile: jsem zvědavá, kdy to vypukne
@simour1 ... tak holky, která budete první ?

Můžu někoho poprosit o telefon, abych mohla dát pak info, nebudu mít určitě v porodnici počítač.
11. říj 2012 ve 12:08  • Odpověz
Ähoj v rychlosti: Dne 8.10 se nam narodil syn Lukasek. Mel neuveritelych 3,9 kg a 53 cm. kus chlapa. bez nastrihu :slight_smile: Porod byl rychli,paaaa
11. říj 2012 ve 12:16  • Odpověz
@mum123 velikánskáááá gratulace :slight_smile:)))
11. říj 2012 ve 12:21  • Odpověz
Tak dnes 37+3, podle ultrazvuku 2908g, čípek mi doktor tentokrát nezkoumal, tak ani nevím, jestli se něco děje... Závidím a gratuluju všem, který už máte svůj poklad u sebe. Taky bych už moc chtěla! "Naštěstí" mám těhotenskou cukrovku, takže mě nenechají přenášet...Držte se všechny!
11. říj 2012 ve 12:30  • Odpověz
@mum123 ... velká gratulace a hodně zdraví mamince i Lukáškovi :slight_smile:
11. říj 2012 ve 12:41  • Odpověz
@mum123 Obrovská gratulace!! Takový porod je můj sen :slight_smile: rychle a nic nestříhat... Ať vám dělá jenom radost!
11. říj 2012 ve 12:57  • Odpověz
Tak jsem zpátky z kontroly, ozvy miminka jsou ideální všechno v pořádku, ani mě ani mimčo nevyšetřoval. A nezalamoval se ani tím, že máme den po termínu. Prý ještě má prcek 14 dní. Tak jsem ráda, vyvolávání bych se ráda vyhla. Prý se pak ty kontrakce nedají zvládat... A často to vede stejně na císaře. Já idealista bych ráda porodila svoje miminko přirozeně :-/ Ale neukamenujte mě! Chápu, že každej má k těmto věcem jinej přístup...
11. říj 2012 ve 13:01  • Odpověz
@mum123 Moc a moc gratuluji k narození Lukáška a přeji hodně zdravíčka jemu i mamince! :slight_smile:
11. říj 2012 ve 14:37  • Odpověz
@simour1 tak jak jsi dopadla?
11. říj 2012 ve 14:42  • Odpověz
@martina26 Marti,nemohla jsem víc napsat,seknul se mi kompl mrcha. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem dopadla jak hubkař!Doktor mi řekl,že nález z minulého týdne byl nadějnější než dnes,tzn. min. týden otevřená na 2 cm,teď na 1 cm!!! Absolutně to nechápu a strašně mě to štve,protože už toho mám plný zuby! To zas budu poslouchat ze všech stran,všichni mě bombardujou! :confounded: Tobě ale samozřejmě přeji hodně rychlý a bezproblémový porod.Já Ti říkala,že tady budu strašit ještě pěkně dlouho. :grinning:
Manžel má dnes i zítra dovolenou,tak jsme se hezky spolu sami dva prošli,pokecali,u mojí mamky jsme si dali kafčo.No a teď mě teprve čeká vaření než přijedou staršáci ze škol.Opět po týdnu se nám rozbil noťas,tak teď jel reklamovat opravu...nooo,nechtěla bych být u toho,byl pěkně vytočenej :grinning:
11. říj 2012 ve 14:52  • Odpověz
Jo a mám úplně zakázanou sůl,protože mám šílený otoky.Kontrola opět za týden...jestli k ní ještě přijde,tak budu vraždit. :frowning2:
11. říj 2012 ve 14:53  • Odpověz
@tarra27 O císaři vůbec není řeč.Malá je pěkně natočená hlavičkou,ale prostě nic nenasvědčuje blížícímu se porodu.Já bych se císaři nebránila,ale v mém případě se tomu brání oni,když rodím čtvrté. :unamused: No prostě o víkendu to zřejmě nebude a co mě čeká po neděli,to je otázka.Dnes mě naštěstí vůbec netrápí poslíčci...včera jsem už myslela,že budu večer vraždit,jak jsem byla z nich hotová.Jo a dnes mi teprve skočila na účet zaráz ta neschopenka za srpen + mateřská za září.
11. říj 2012 ve 14:56  • Odpověz
@simour1 tak s otokama jsme na tom asi úplně stejně, hele já s nálezem lítám už 3 týdny ale z minulého CS 7 jsem teď na 9, taky mám naplánovanou kontrolu za týden to už v rzikovce a doufám, že k ní též nedojde.
11. říj 2012 v 15:02  • Odpověz
@mum123 moc gratuluju!!!
11. říj 2012 v 15:13  • Odpověz
@martina26 Tak u Tebe je hodně velká pravděpodobnost,že se žádné další kontroly nedočkáš, :wink: Podle mě opravdu nejpozději o víkendu frčíš:Vlastně nee,ty potřebuješ stihnout ty Pce,takže dneska v noci jedeš :wink: :grinning:
11. říj 2012 v 16:29  • Odpověz
@bumbum - někde jsem četla, že člověk se má mentálně zbavit rodičů - tím, že začne dělat věci jinak než by je udělali a řekli rodiče, tím se osvobodí a následně se může k nim vrátit už jen s láskou a vnitřním "odpuštěním"...tak jsem to říkala manželovi a ten mi pak jednou řekl (když si dělal první zábavu a pak až v noci povinnosti do práce - v tom jsme jiní, já si dělám první ty povinnosti.. ) - že se snaží osvobodit od rodičů :grinning:

není to jednoduché, já vím, že cesta je ta, že nebudu od mámy chtít jiné chování, ale že to nechám po sobě stékat, určitě je to důsledek toho, jak jsme vychování k tomu, že máme potřebu akceptace okolím, hlavně tím blízkým..a já tohle vnímám jako bourání hranic, osvobození, druh svobody. Takže se k tomu snažím směřovat...JInak pro mě je velký učitel mé dítě, učitel bezpodmínečné lásky a akceptace jeho jako takového. Nevěřím, že se lidi dají předělat, dají se různě deformovat a zlomit výchovou, ale ne předělat..pokud budu chtít předělávat, tak nadělám jen šrámy na duši, které si ten člověk pak nese sebou...

@tarra27 - nějak si i myslím, že lidi prochází vývojem, že kolem určítého věku mají kritické myšlení vůči rodičům, pak je začnou více akceptovat...já mám velký problém akceptovat chování tchánovců, asi by to nebyl problém v dospělých vztazích, ale mám problém s chováním vůči dětem..a samo - všichni jsme vzájemná zrcadla, takže oni taky zrcadlí tohle-- a pak upečnou malému dort, který je mléčný (on mléčné nesmí) a ještě se urazí, že ho nechceme a vytasí se s řešením - že máme být vděční, že něco přinesou a že si malý má aspoň zvykat na to, že nebude vždy po jeho...já se svými hormony dost rozdýchvala to, že donesou čtyřeletému na oslavu narozek dort, který si nebude moci dát, s tím, že si má zvykat, že nebude vždy po jeho - což jsem si vysvětlila opět jako projev toho, že nesouhlasí, jak vychováváme dítě...takže jsem oscilovala mezi tím, být naštvaná se sadistickými myšlenkami - až bude mít tchán vysoký cholesterol, donesu mu na narozky kytici z klobás, však může mít radost z toho, že ostatním chutná...a tím, že jim ten dort odpustím a budu je mít ráda, že dělají to nejlepší, čeho jsou schopni...
11. říj 2012 v 16:50  • Odpověz
@simour1 - panečku, to snad ani není možné :sweat_smile:
@mum123 - veliká gratulace, máte chlapečka se stejným datem narození jako je náš syn (jen před čtyřmi roky) :grinning:
11. říj 2012 v 16:54  • Odpověz
@simour1 ... to jsou tedy zprávy, to není snad ani možné, vždyť tobě to jde opačně :slight_smile: ale třeba se to přes víkend nějak vyvine
Takhle to vypadá, že další miminko bude od Marti :slight_smile: ta to snad stihne dneska do těch Pardubek :slight_smile: a kdyby to dneska nevyšlo, ale třeba až zítra, tak kam pojedeš do Hradce nebo někam jinam?

@bluecurrant ... tak já minule rodila přirozeně a dalo se to zvládnout, nepřišlo mi to tak hrozný, hlavně jsem to měla fakt rychlý... teď ale straší s tím, že bych nemusela dobře porodit kvůli té hlavičce, tak proto zvolili toho císaře a já jsem s tím už srovnaná... zkrátka budu mít obě zkušenosti :slight_smile: neboj, kamenovat tě nikdo nebude :slight_smile:
11. říj 2012 v 17:36  • Odpověz
Ahoj holky, Tak se hlasime z normos pokoje, bohuzel sla se mnou i chrapajici pani :stuck_out_tongue_closed_eyes: ema dela pekny fory pri prikladani, nasaje bradavku a po chvili ji vyplivne a cuca si ruku...snad se to zlepsi, tohle od kuby neznam, toho jsem musela slozite odtrhavat...

Jinak bolest trochu polevila pri chuzi a tak, ale zavinovani husty teda...a jsem porad nejaka mrtva...

Tehule, drzte se!!!
11. říj 2012 v 17:39  • Odpověz
@blandik Krásně jsi to napsala ohledně toho chování,naprostý souhlas :wink:
@pajdula Víš co,mě to vůbec nemůže překvapit,resp. doufala jsem,že alespoň po čtvrté to bude s jiným scénářem,když mě min. týden docela doktor nabudil s celkem slušným nálezem krom vysoké polohy hlavičky. :slight_smile: Ale už se během dne s tím začínám smiřovat,že i po čtvrté bez pomoci doktorů to dítě neporodím samovolně. :frowning2: Nedá se nic dělat,prostě si budu muset na princeznu ještě počkat nějakou dobu. :slight_smile:
@imzadi Moc vás holky zdravím.Na to zavinování dělohy se teda taky zrovna dvakrát netěším,předpokládám,že po čtvrté to bude masakr. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Každopádně držím palce,aby se malinká brzy naučila,jak na to mlíčko co nejlíp vyzrát. :wink:
11. říj 2012 v 17:55  • Odpověz
@simour1 já mám taky hlavičku výš. Ale jakmile přijdou kontrakce tak to začne klesat, dle doktorky. No nějak to ven půjde.
@pajdula jojo když to dneska neklapne tak Hradec. Už se s tím smiřuji. Teď jsem ještě upekla drobenkovou buchtu, manža žasne jak teď často peču :slight_smile:
11. říj 2012 v 18:49  • Odpověz
@martina26 Vzorná to žena a matka v jedné osobě! Já jsem takhle vysoko měla všechny i ve chvíli vyvolávání.U Adrianky mi doktor řekl v 19 hod.,že ten den už rozhodně neporodím po všech možných pokusech.Jen odešel,začaly mi kontrakce takový,že do 15-ti minut byla Aduš venku.Ale museli mě hodně oba doktoři vevnitř roztrhnout,protože jsem už měla tlakové bolesti a hlavička pořád vysoko.Takže aspoň jednou jsem to chtěla zvládnout v pohodě,v klídku,užít si porod.mě ale zaráží to,že mi řekl,že jsem míň otevřená než před týdnem :confused: To prostě nechápu.Mám bolesti,u kterých normálně mám pocit,jakoby mi někdo dal dolů kleště a rozpínal stěny a on si dovolí mi tohle říct :grinning:
11. říj 2012 v 19:20  • Odpověz
holky nebojte, bude to dobré.-...
@simour1 já bych si snad o sekci už řekla....a jestli jsi ji měla v minulosti, tak na ní máš i právo a pokud ne, mohli by se snažit taky...drž se, neboj, bude to dobré...

holkám co porodily gratuluji, chrápání na pokoji nezávidím, doufám, že budu mít nadstandart nebo mě klepne...
11. říj 2012 v 19:22  • Odpověz
@simour1 to jsou teda drzouni co :D neboj, alespon to budeš mít rychle....
11. říj 2012 v 19:23  • Odpověz
@simour1 no mně se to zdá zvláštní že bys měla menší nález než minule, jsem si myslela že to nejde....neboj třeba se to rozjede ani nebudeš vědět jak. :slight_smile:

No mně celý den pobolívá břicho, ale pořád stejně, vylezla jsem z vany, nadlidský výkon hodný oceněný na video do Neváhej a toč. :grinning: :grinning: :grinning: a Maty se asi taky pořádně bavil, protože teď dělá vlny jak blázen.
11. říj 2012 v 19:49  • Odpověz
@imzadi ... Emča na to přijde :slight_smile: je to krásná holčička, fotky super :slight_smile:

@martina26 ... třeba vana pomůže, Já si dala u Ondry vanu den před termínem a hned druhý den v 9 ráno to začalo :slight_smile: tak já vaně věřím :slight_smile:
@simour1 ... holky doufámm, že se vám to rozjede a brzy porodíte :slight_smile: držím palce.
11. říj 2012 ve 20:22  • Odpověz
@imzadi - taky gratuluji a krásná je to holčička:o)
11. říj 2012 ve 21:44  • Odpověz
@mum 123 velká gratulace k narození Lukáška!
11. říj 2012 ve 22:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.