• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
Ahoj tak včera akorát poslíčci po 8 minutách 2,5 hodiny pak to přešlo. No zítra termín tak uvidíme.
Kristýnka mám dneska doma má rýmu a začala dost ošklivě kašlat tak jsem ji nechtěla rvát do školky. Taže budeme doma tak nějak odpočívat, možná vytáhneme vodovky. Ráno protestovala, že si veme kapesník a do školky půjde :slight_smile: Tak ji musím doma nějak zabavit.
12. říj 2012 v 07:44  • Odpověz
@martina26 ahojky, neboj, to se rouzjede...každé mimi přijde v pravý čas .) a vodovky, to se máte na co těšit...a že chce do školky....to od sestry syn nechce vůbec, nutí hospát a jíst....katastrofa..

jinak mě dnes opet bolí v krku, musím si vzít dardu vitamínu, nemůžu si dovolit být nemocná....

Tak at máte hezký den holky.....
12. říj 2012 v 08:02  • Odpověz
@martina26 my léčili nudu při nemoci nedávno temperama a bylo to dost zajímavý :D, jsem sem hodila fotky pro ilustraci :slight_smile: já mít posly po 8minutách, tak asi mažu do porodnice, to by mě nenapadlo, že to může přestat...
12. říj 2012 v 08:50  • Odpověz
@bumbum no já taky přemýšlela ale nijak to nezesilovalo a pak jsem to zaspala
12. říj 2012 v 09:02  • Odpověz
Ahojky všem,u mě žádná změna-ooo,jak překvapivé :grinning: já teda taky nechápu,jak je možný,když se něco zvětšuje,tak se přece běhemn týdne nemůže zmenšit :confused: Je to teda úplně starej dědek na ambulanci,dost nepříjemnej a neoblíbenej.necháme tomu volný průběh.mějte se hezky,papa.
12. říj 2012 v 09:59  • Odpověz
Holky,dneska musí být nějakej blbej tlak,jsem úplně mimo,mám mžitky před očima a cítím se na omdlení,pořád poposedávám.Já snad ani nenavařím dnes! :confused:
@imzadi krásný fotečky.Malá je úplně úžasná :dizzy_face:
Ještě někdo tu psal o přidaných fotečkách,že?Tož to jdu vyhledat :slight_smile:
12. říj 2012 v 10:36  • Odpověz
@imzadi malá je nádherná!
12. říj 2012 v 11:21  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem se vrátila z drbů od sousedky :slight_smile: je to porodní asistentka a chodím k ní do porodnice na monitor, tak jsme to musely probrat :slight_smile:

@simour1 ... ty jsi mě překvapila, že tu ještě jsi :slight_smile: malá se tam tedy pěkně parádí v bříšku :slight_smile: ale neboj, ono to přijde :slight_smile:

@bumbum ... pěkný fotky, je vidět, že si to malá hodně užila a dost se jí to líbilo :slight_smile:
@martina26 ... tak ať je malá brzo fit a doma se moc nenudí, já tuhle vytáhla modelínu a to bylo taky veselo :slight_smile: Ondra je opravdu spíš technický typ než malovací a tvořivý :slight_smile: ale zabavil se a to je hlavní.
@tarra27 ... ať je i tobě brzo dobře, naper se vitamínama a čajem, snad to pomůže :slight_smile:

Já dneska doma, manžel dovezl Ondru do školky, zase ho vyzvedne... já spáchala rizoto s houbama :slight_smile: a na zítra máme květák a musím něco upéct ke kafču, aasi z tvarohu, ale to až zítra :slight_smile:
Postýlka je připravená, manža splnil slib a složil jí, takže já už jí i povlíkla a připravila :slight_smile: už se to blíží, mám to za 10 dní a dneska jsem kvůli tomu špatně spala, pořád jsem nad tím přemýšlela... doufám, že to přejde :slight_smile:
Holky, taky jsem připadala nějakou fotku :slight_smile:
12. říj 2012 v 11:46  • Odpověz
@simour1 je divnej den....já se ted vrátila z nákupu, myslela jsem, že ani nedojedu, tupý tlak v břiše a bylo mi slabo, asi jak jsem od snídaně nejedla....

a stavila jsme se pro oběd, svíčková, tak mám navařeno...i když máme ještě čočku ze včera....

jinak v obchode tisíc lidí, hrůza....doufám, že malá usne....spala asi 15min v aute....

a volala mi mamka, že s kámoškou chtejí k nějaký kartářce....no, já mám teda už asi tři roky jednu oblíbenou, je přes net, ale výborná, vždy vše ví...i když už se ted ani neptám....vše mě tak nejak řekla....

a je spací počasí..... strašně...a měla bych uklidit, ale nevím.....těším se, až se vyspím...
12. říj 2012 ve 12:36  • Odpověz
ten tlak je dneska vážně nějakej divokej, my s Tyldou vstávaly v půl 9. a do školky jsme dorazily na DESÁTOU. pak jsem s velkým přemáháním zlikvidovala ten nejhorší chlív v kuchyni, nakoupila a teď jsem se vyvalila na gauč, obložila jsem se mňamkama a plánuju se flákat aspoň do dvou. večer mám naplánovanej poslední babinec: já, moje kámoška a několik našich dcer, jdeme si vyhodit z kopejtka do děsně dobrý restaurace, tak abych tam neusnula, dám si dvacet teď.
12. říj 2012 ve 13:16  • Odpověz
Holky, tak už mám termín na sekci - 17.10. :slight_smile: Doufám, že do té doby vydržím, bo dnes se jim nezdálo KTG, měřili mě 40 min a během té doby 4 pravidelné kontrakce kolem 100 :slight_smile: Tak prý po poradě s primářem - můžu domů a kdyby se to rozjelo, tak tam naběhnu ještě dřív.....ani nevíte, jak se těším....
12. říj 2012 ve 13:22  •  3 děti  • Odpověz
@majka1976 tak to závidím :slight_smile:
A tlak je asi fakt nějakej divnej, tayk dnska jen posedávám a teď jsem s Kity spala skoro 3 hodiny.
@bumbum užij si dámskou jízdu, bych taky potřebovala nějaké to roztýlení, hormony a nervy se mnou cloumaj opět dneska. :confounded:
12. říj 2012 ve 13:29  • Odpověz
Přišel manža že půjdeme na volby, ani nevím koho pořádně volit. No a pak prý se někam pojedeme podívat.
12. říj 2012 ve 13:29  • Odpověz
Tak jsem si dala taky "dvacet" a strašně mě pálí žáha. Venku je ošklivo, tak manža odjel pro Ondru do školky a já se tady rozkoukávám :slight_smile:
12. říj 2012 v 15:02  • Odpověz
někdy fakt závidím, že máte děti ve školce, já mám doma pořád hru, hru, hru..je to sice děsně fajn, ale těch pár dní před porodem bych se taky více viděla na gauči ponořenou ve spánku nebo vlastních myšlenkách:o)))
12. říj 2012 v 16:22  • Odpověz
Já mám dneska pré :grinning: , byla jsem s Vojťulkou dopoledne na Yamaze a odpoledne mi odjeli chlapi na jih odvolit a přijedou až zítra večer. Takže už jsem v noční košili a fusaklích a hodlám si to užít :grinning: . Akorát teda nesmím rodit!
12. říj 2012 v 16:25  • Odpověz
Ahojky,porad nejak neni cas,ale vlozila jsem nejake fotky,tak jestli chcete kouknete se. Ahoj
12. říj 2012 v 16:35  • Odpověz
@papuchalk uááá, já chci taky fusekle a pyžamo!!! že já pitomec něco slíbila, už máme zamluvenej stůl, tak musim. :unamused:
12. říj 2012 v 16:35  • Odpověz
Holky jak jste na tom s nálezama. Mě už dva týdny tvrdí, že brzy porodím a pořád nic...už jsem víc jak týden otevřená na 2cm a pořád mám CS8....tak jsem zvědavá, jak dlouho mi budou tvrdit, že to každým dnem bude, akorát mě tím minulý pátek rozhodili. Kdyby mi to neřekli tak si v pohodě čekám do termínu a vůbec na to nemyslím :grinning:
12. říj 2012 v 17:35  • Odpověz
holky, mě je teda dnes dost divně...jak jsem se vrátila z nákupu, měla jsem snad hypoglykemii, tak jsem se najedla a šla si lehnout, ale celé odpolko mě bolí břicho ve smyslu toho, jakoby vás někdo do břicha kopnul...ještě že malá spala skoro tři hodiny, i když se ji zpočátku nechtelo, ale asi jak videla, jak mi je.....je zlatá....je to už lepší, ale stejně...je to tak hnusný pocit....
12. říj 2012 v 17:36  • Odpověz
@mum123 fotky jsou moc hezké....
@barthia nestresuj se, já jdu na kontrolu v pondelí....ale neboj, mimi přijde vpravý čas...ty jejich odhady jsou stejne jen orientační .)
@papuchalk to závidím, já už se těším, až taky partner přijde z práce....sice budou doma, ale já nebudu dělat vůbec nic....
@blandik chápu, malá má 14m a chodí za m,nou pořád, ač čtu obrázky, stavíme stavebnici...kdyby alespon vydržela u pohádky,že bychom si lehly, jenže ona mi otáčí stránky....a nosí zvířátka, abych hrála divadlo....na zemi sedet nemůžu, už se ani nehnu....
@martina26 taky bych nevedela, koho volit...k volbám nejdu.....
@simour1 holka, moje řeč...dnes je fakt divně....
12. říj 2012 v 17:40  • Odpověz
@mum123 Moc hezký fotečky a ještě jednou gratulace! :wink:
@papuchalk Tyy jo,malá věčně doma ze školky,takže o takovým klídku se mi může jen zdát!Užij si to!!! :wink:
@barthia Mně doktor řekl min. týden,že jsem na 2 cm,tento týden na 1 cm :grinning: A to mám termín zítra :D Takže už to neřeším!Celá rodina vzhůru nohama a ono nic :slight_smile:))
@martina26
@tarra27 Děvčátka moje,já k volbám zásadně nechodím!!! Ale chápu,že u Martinky vzhledem k postavení manžela je to nutnost. :wink: Taky jsme dnes s manželem vyrazili na procházku.Kousek od vedlejší vesnice jsou nové rybníky,je tam zákaz vjezdu,takže po svých.Výsledek takovej,že sice perfektní procházka,ale já na zpáteční cestě už jsem doslova lezla s křížovýma bolestma,do auta jsem si musela zvedat nohy a doma už nemohla přilézt do postele...to už jsem fakt dala z posl. sil.Takže jsem okamžitě vytuhla zatímco manžel jakž takž poklidil.Teď jsem douklízela "zbytek" co chlap prostě žádnej nevidí :grinning: Udělala jsem pomazánku,za hodinu má přijít moje kolegyně z práce s manželem na návštěvu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám,že to ustojím,protože už měsíc se návštěvám zuby nehty bráním,ale nedalo se je odmítnout. :fearful:
12. říj 2012 v 18:07  • Odpověz
@barthia tak přesně doktroka mi to řekla také před týdnem a teď znova, já mám CS 9. Když by možná neřekla nic, tak nejsem tak ve stresu. Smiřuju se s tím, že Pardubice nestihnu no tak holt Hradec, už to neřeším, ale mrzí mně to. No co, hlavně že bude imi donošené a v pořádku :slight_smile:
12. říj 2012 v 18:09  • Odpověz
@simour1 už máme odvoleno a máš pravdu, u nás je to nutnost i když tomu prd rozumím a ve finále je to stejně jedno.
12. říj 2012 v 18:10  • Odpověz
@martina26 A jak se teda cítíš?Myslíš,že TO nedás do té půlnoci?Byla jsi s manžou na prochajdě?
12. říj 2012 v 18:16  • Odpověz
@martina26 @simour1 no koukám, že lepší je to nevědět, pak člověk jen zbytečně doufá, kort když ti to řeknou takhle před termínem. My měli naplánováno minulou sobotu, že pojedeme na výlet cca 100km daleko a v pátek mi doktor řekl, že to bude každou chvíli a já pak v noci nespala a z celýho výletu jsem akorát byla vynervovaná a chtěla jsem jet rychle domů. No teď je to týden a manža mi furt klepe na břicho, kdy už to konečně bude...kdyby to doktor neřekl, tak jsem v poho...já totiž plánovala, že to bude přesně na termín na taťkovy 50tiny nebo den, dva po termínu :grinning: :grinning: :grinning: navíc, jsem si říkala, že by se mi líbil štír víc než váhy...ha,ha,ha...tak jsem to do té doby vůbec neřešila. :sweat_smile:
12. říj 2012 v 18:23  • Odpověz
@simour1 myslím že ne. Břicho mně pobolívá ale to pořád.
12. říj 2012 v 19:22  • Odpověz
tak jsem se dopoledne odvalila odvolit, uvaříno, vypráno, ještě vytřít stavební bordel na chodbě a budu mít splněný všechny svý občanský povinnosti pro dnešek. :slight_smile:
13. říj 2012 ve 12:21  • Odpověz
@tarra27
Ahoj, chtěla bych se zeptat na tu kartářku přes net co píšeš. Mohla by jsi mi napsat o ní něco víc? Teda jestli to neva. :slight_smile:Díky moc
13. říj 2012 ve 12:46  • Odpověz
Hezký víkend všem.Tak jak se dnes cítíte? Já docela vyspaná,akorát teda už se fakt hýbu jen s největším úsilím a nohy mám nateklý jako papuče...zřejmě mě dorazila ta včerejší procházka,dneska nejdu na krok radši. :grinning:
13. říj 2012 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.