• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
Ahojky,
my byli dopolko po nákupech a za chvíli dorazí máma na kafe. No také sotva lezu, nastudovala jsem si porodnici v Hradci, když Pardubky nevyšly :slight_smile: Holky asi umřu jestli tady budu s pupkem ještě za týden.
13. říj 2012 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj holky, přeju krásnou slunečnou sobotu :slight_smile:. Dneska je venku taaaak krásně! Nejradši bych vyrazila courat ven, ale jsme zavřený doma, protože naší malou opět bolí bříško a má 38,5 :frowning2:. Už jsem z ní na nerv :frowning2:.
13. říj 2012 v 16:26  • Odpověz
@itula jasně...já ji znám asi tři roky, je fakt skvělá, trefila se vždy se vším a hlavně co mi přišlo super, že nemaže med kolem pusy, ale je lidská....pomůže najít jinou cestu...mě teda strašně moc pomohla...vykládá přes mail, nebo tel, ale objednat se musíš po mailu...mě vždy poradila dobře...a znám holku, který řekla přesně jak dopadne za dva dny soud....nevím jak, ale vždycky to ví....napíšu tTi do schránky www stránky a mrkni a uvidíš....já bych k jiné nešla....ted teda nepotřebuji, ale ona je fakt dobrá....
@simour1 Ahojky, my se ted vrátili z procházky, taky jsem myslela, že nedojdu....v pondělí mám kontrolu a snad vše naplánujeme.....už se to blíží.....včera mi bylo divně....dnes už to je, venku je krásně...vyprala jsem a sebrala prádlo, měla bych i uklidit, ale vůbec se mi nechce...malou odpoledne po půl hodine probudil tel, zvonil na chodbe, takže ted sla spát znovu....
13. říj 2012 v 16:28  • Odpověz
Tak mě ta viróza taky skolila a to jsem se snažila před všema bacilama utíkat. :slight_smile:
Už 14 dní říkám, že chci rodit, ale v tomhle stavu fakt ne!!
13. říj 2012 v 17:03  • Odpověz
Dneska opravdu super počásko.Odpoledne jsem proseděla na zahradě a pozorovala manžela,jak ryje záhonky. :slight_smile:
@mm_mm Oj,nezávidím,taky jsem tak byla nachcípaná před 14ti dny.Ať je brzy líp. :wink:
@martina26 Já se cítím den ode dne hůř,už se ani vyčůrat nemůžu,jak mě tlačí strašně-nechápu,že může být ještě hůř,pokud ji mám opravdu stále vysoko a nejsem otevřená,jak tvrdí ten senilní doktor.Neumím si představit,že takhle budu ještě funět možná i dalších 10 dnů než mi porod vyvolají-předpokládám,že snad déle už by mě vážně nenechali od dnešního termínu.Chodím tím způsobem,že se neustále přidržuju zdí nebo nábytku,pokud jsem ve volném prostoru,tak to jistí velmi šouravá chůze,prostě děs! :frowning2:
@tarra27 Tak v pondělí budu na Tebe myslet,ať už víš termínek,kdy si poňufňáš poprvé prdelku malinkou :wink:
13. říj 2012 v 17:16  • Odpověz
@simour1 dekuju...jsi hodná....ty se drž...odpočívej a podle mě to nepotrvá dlouho...na kontrole se s tebou už domluví....to snad ani nemůžou tě nechat....

já jsem si byla lehnou ta ted vstala, najedla se...a jsme k.o., bolí mě všechno - nohy, břicho....už se snad nehnu....jsem jako něčím praštěná.....no hlavně at vydržím do naplánované sekce.....

tak hezký sobotní večer :slight_smile:
13. říj 2012 v 19:40  • Odpověz
holky, já dneska odpoledne úplně zapomněla, že se moc nemůžu vohejbat a vykartáčovala jsem našeho dredatýho psouna velikosti telete :slight_smile: a jak jsem se venku rozhejbala, najednou mi bylo nějak líp po těle, asi se budu muset do toho pohybu začít nutit víc, dělá mi to dobře.
13. říj 2012 ve 20:14  • Odpověz
@simour1 tak podle tvého popisu si myslím, že fakt pan doktor špatně vidí :sunglasses: holka snad už nás zlata dlouho trápit nebudu. Já už ležím, děti spí....manža ještě předělává nové prkýnko na wc, no idila :sunglasses: :grinning: :sunglasses:
13. říj 2012 ve 20:18  • Odpověz
@martina26 tak tomáš pohodu....jen si to užívej.....a rodit pojedeš teda do HK? nebo kam se dá jinam jet, kdy Pce budou zavřený? a do kdy vlastne jsou zavřený?
13. říj 2012 ve 20:27  • Odpověz
@bumbum no, někdy to je k užitku, ale stejne bych to nepřeháněla... :slight_smile:
13. říj 2012 ve 20:27  • Odpověz
Jenom hlásím, že už jsme komplet. Linda se narodila 8. 10. CS, od včerejška jsme doma a asi bude v pořádku, protože zlobí a nespí :slight_smile:
13. říj 2012 ve 22:02  • Odpověz
ahoj holky, jen hlásím, že jsem stále 2v1 :slight_smile: manžel dneska předělával celý den počítač, takže jsem se k němu vůbec nedostala :slight_smile:
Dopoledne jsme trošku přestavěli ložnici kvůli postýlce, něco jsem spáchala v kuchyni a odpo jsme šli s Ondrou na prochajdu - ať tu má manžel klid :slight_smile: a pěkně jsme se prošli, skoro tři hodinky - bylo krásně slunečno. Po cestě jsme pozorovali různý hmyz - to Ondra miluje (housenky a pavouky a brouky :grinning: po návratu domu jsem byla úplně ucaprtaná :slight_smile:
U mě se taky nic neděje, tak doufám, že vydržím do toho 22.10., kdy mám naplánovaného císaře, už je to jen 9 dní :slight_smile:

Myslím na všechny, ať už máme prďolky u sebe a vše v pohodě proběhne :slight_smile: a holky vítám doma z porodnice :slight_smile:
13. říj 2012 ve 22:36  • Odpověz
@xuxie gratuluji!!! krásné jméno a hlavně at jste zdravé a spokojené....
13. říj 2012 ve 23:26  • Odpověz
@xuxie Super,že už jste doma ve svém :wink: Tak se drž,mamčo a neboj,Linduška si najede určitě nějakej svůj denní i noční systém. :wink:
Tak já doteď seděla u tv s manžou.Nejstarší dcera má od června papíry a vždycky když si půjčí moje auto a jede za kámoškama,tak já jsem na nervy.Přes den už to zvládá,ale jakmile padne tma,tak jsem na mrtvici a jen hledím po hodinách,vypisuju jí SMS,jestli je v pořádku.Jooo,přesně tohle kdysi dělávala moje mamka,že na mě čekala až se vrátím ze zábavy,a tak mě to točilo :slight_smile:))) Ale prostě bych nesnula,dokud nemám jistotu,že je mám hezky všechny doma zabublaný v peřinách :D
Jinak u mě absolutní pohodička,vůbec nic se neděje,ani ty pitomý poslíčky nemám!Až na tu chůzi a bolení zad atd.,ale tak to je klasika.Mám pocit,že to asi nikdy neskončí! :unamused:
Tak přeji všem dobrou noc a chtělo by to zase další miminko,ať máme co řešit.Tak se holky snažte :wink: :grinning:
14. říj 2012 v 00:34  • Odpověz
Ahoj holky,¨
tak Kristýnce se úžasně rozjel kašel, to nám ještě scházelo, takže prochrchlala noc. A "spala" s náma takže zážitek.

@simour1 taktéž mně nijak extrémně už poslové netrápí jen ty hrozný tlaky. Taky mám pocit, že snad to nikdy neskončí, každý den jsem v napětí a ve stresu....kdy máš další kontrolu, já rizikovku až ve čtvrtek, normálně začínám uvažovat o tom, jestli nepojedu už zítra.

@xuxie vítáme tě doma :slight_smile: Neboj, Linduška si zvykne na určitý režim :slight_smile:

@pajdula dneska taky plánuju prochajdu do lesa.
14. říj 2012 v 06:49  • Odpověz
@martina26 Ahojky,já taky se mám dostavit až ve čtvrtek.Už jsem s tím smířená,že prostě mi řekne,ať v pondělí ten další týden nastoupím do nemocnice na pokus o vyvolání.Manžel se mi směje,co jsem čekala,když úplně stejnej scénář jsem už zažila 3x.Já bych ho zavraždila nejradši,protože pokaždé jsem doufala,že to bude tentokrát jinak! :grinning: A tentokrát si to opravdu vychutnávám,tak jsem se modlila,že to bude poprvé hezky všechno přirozený a hlavně DŘÍV! :unamused:
Ještě když narazíš na nějakou trubku,která Ti píše,že po spojení s vesmírem už ví,že nejpozději do týdne porodím!Mimochodem týden už je dávno v řiti. :grinning: :sunglasses: A co se týká nervů...můj manžel většinou ráno vstává prdelí napřed,což úplně nesnáším.Já vstanu a musím hned fungovat.Můžu Ti ale říct,že v posl. dnech se to otočilo,manžel je ten komunikativní a já bych nejradši vraždila.Fakt mi těžce už ujíždí nervy.Dokonce i na FB jsem musela napsat si na zeď,že prosím všechny,aby mi přestali vypisovat kolik dětí čekám a co tady ještě vůbec dělám!Někteří pochopili,někteří vůbec nebo to nečetli.Takže ihned po přihlášení se mi v chatu ukazují psaníčka:"Co tady ještě děláš?Už mazej!"Apod. debility,na který nereaguju ani kdyby to byl samotnej papež!V podstatě se tomu vyhýbám a ani tam moc nechodím,protože mi to za ty nervy nestojí.
14. říj 2012 v 09:35  • Odpověz
@simour1 Ahojky, to jsou fakt dementi....nic si z nich nedělej....jsou jednoduchý a hlavně trapný....já to taky nesnáším....hlavně i ty pohledy, navíc lidi co mě znají podle vidění a hlavně sousedky, ty jsou jak na stráži...nemůžu ani nikam jet autem, bud jsou rovnou venku a chtějí se bavit a nebo čumí z okna přes záclonu, no co kdybych už jela....a holky gol, naše jednasousedka, ve vesnici někam jela záchranka, ona se postavila na rozcestí s kolem a ptala se kolemjdoucích, kam jela kam jela záchranka a chtěla tam vyrazot, což nakonec fakt udělala....to by jse se po....a to začala i na partnera asi před měsícem, že její dcera 40let čeká první mimi taky v listopadu a že asi bude msuet rodit normálne a že jak se to dělá, aby rodila císařem - si myslela, že ji to tam domluví nebo co....tak ji řekl, že proto jsou kriteria a hotovo....aloni jsme jméno dcery nikomu neřekli a stejně přišla gratulace, kde ji jmenovali....oni jsou jak posedlí ti lidi.....nemají soudnost.....kecy typu kolik dětí máš, to budou alespon dvojčata a jakto že jsi nerodila apod....nic, nevšímat si jich....debi.....já se snažím s nikým nepotkat, nevídat........

a loni, jak jsme byli doma z porodnice, sousedka nám chodila bouchat 3x denně na balkon než pochopila, že ji neotevřu...a vykřikávala, že u nás to je jak ve spícím království....kr.....a když neuhlídala porodnici, nevěděla, že jsem už porodila a pak nás viděla až s kočárkem, tak hned - no my si říkali, co s tebou je, že už asi jen ležíš....a druhá - jo vono se to už narodilo (křičela přes dva baráky)....

hold, lidi jsou různí.....nejlepší je s nikým se nevidět...

a co se nálad týká, začínají mi asi hormony, protože mám chut partnerovi kolikrát tolik věcí v pálit....a on ted moc nemluví...což mě vytáčí ještě víc....a taky mi je vše líto...

dnes je u nás nádherně....malá šla spát, tak snad to vydrží - včera ji 2x probudili, takjže spala 2x půl hodky...a byla nevrlá, asi ji začínají i stoličky....

tak at máte hezkou neděli....
14. říj 2012 v 10:12  • Odpověz
@simour1
@tarra27 holky mně ty lidi taky přijdou jak dementi a to jsem kliďas, ale když na mně včera macecha volala přes půl Hornbachu - Nazdar kuličko, co tu ještě děláš? Já už chci slavit každou minutu koukám na mobil a čekám zprávu o mimču .... tak jsem měla sto chutí ji poslat někam :confounded: ale udržela jsem se.
Mamka když tu byla na kafi tak se nezeptala vůbec, bavili jsme se naprosto normálně, přinesla mi pro Matyáška úžasnou chlupatou mikinku a když odcházela popřála tak mi popřála hodně štěstí až se držím a že mně nebude bombardovat......i když vím, že je napjatá jak kšandy, ale jsem ji vděčná

U nás je taky krásně :slight_smile:. Tak holky užívejte sluníčka
14. říj 2012 v 10:19  • Odpověz
@martina26 to máš skvělou mamku, je vidět, že má rozum :slight_smile:
14. říj 2012 v 10:53  • Odpověz
@martina26 prosím tě, jak je to s tou porodnici v Pardubkách, do kdy mají zavřeno? na jejich stránkách jsme to nenašla, jak na stránkách nemocnice....a kam se dá jet jinam mimo HK? jen tak orientačně...
14. říj 2012 v 10:59  • Odpověz
@tarra27 Tak u nás na vesnici se to určitě taky řeší,ale sousedy máme naštěstí suprový,žádný extra dotazy nebo vyrypování.Horší když jedu na nákup do Bučovic,to už je peklo.Mám milion známých-bývalých zákaznic,z obchodu nebo maminy ze školky,a ty jsou opravdu extra třída!Si kolikrát říkám,jestli si i ony tímto prošly a teď se mi za to mstí nebo jak si to vysvětlit už mi na tom rozum zůstává stát!To samý Martinova babička.Začátkem týdne se už Martin vytočil a rázně jí řekl,že nemůže s ní v práci mluvit každou hodinu a mně ať už vůbec nevolá!Včera s ní zase mluvil,ujistil,že jsem v pořádku a nic se neděje a ona mi za hodinu na to začala zase vyvolávat!Tak dnes mám vypnutej zvuk na mobilu a nenechám si kazit neděli s ní!

@martina26 Aspoň že ty mamky jsou rozumný.Před chvílí mi volala ségra na Markétčin telefon,že mamka nemá odvahu mi zavolat,jestli jsem v pořádku,že jsem se od čtvrtka neozvala a že má o mě strach.Tak tam dnes pojedu na kafčo odpoledne ubezpečit ji,že je vše v pořádku. :slight_smile:
14. říj 2012 v 11:16  • Odpověz
Přeju všem hezkou neděli!
14. říj 2012 v 11:27  • Odpověz
@simour1 já si taky myslím, že to dělají naschvál, protože jiný důvod mě nenapadá...podle mě někdo rýpal do nich a ony si v tom libují.....kačeny...kašleme na ně.... :slight_smile:

@ajjik děkujeme a taky přeju hezkou neděli....
14. říj 2012 v 11:54  • Odpověz
ahoj holky,
vykašlete se na báby v okolí a na všechny, kdo prudí a mají neustále blbé otázky, jestli už porodíte a tak podobně. Je to všude a je to otravný, ale lidi jsou zvědavý jak opice a tak si myslím, že to bude pořád :slight_smile: musíme to zkrátka vydržet a neodpovídat... já na to nereaguju, protože to bych se vytočila do nepříčetna a to my za to nestojí. Lidem říkám, že porodím začátkem listopadu a přitom datum už vím, snažím se mlžit co nejvíc :slight_smile: chápu, že to je nepříjemný, tak se držte, ať babám sklapne :slight_smile:
Moje mamka je naštěstí taky rozumná, navíc dneska odjela do lázní na týden a vrátí se příští sobotu :slight_smile: tak mi jen přála, ať se držím a počkám do toho 22.10. Myslím, že mi stejně bude občas volat, ale neptá se... voláme si stejně skoro obden, tak mě bude informovat, co podnikají s babkama v lázních, myslím že jsou v Bohdanči u Pardubek :slight_smile:

U nás dneska pod mrakem, vypadá to spíš na déšť... dneska nikam nejdu, protože po té včerejší prochajdě jsem pořád taková ucaprtaná :slight_smile:

Koukám, že jedeme opět ve čtvrtečních kontrolách, já jdu taky :slight_smile: mě tedy nic není, dneska jsem se i dobře vyspala :slight_smile:

Holky, která jste rodila císařem, jak je to se spuštěním mlíka? O já nezkušená matka :slight_smile: Já vím, že minule se mi po porodu přes noc spustilo úplně v pohodě, prsa se zvětšila snad o dvě čísla a kojila jsem fakt v pohodě a dlouho .... tak jen co mám očekávat tentokrát.

Pěkný den všem a užijte si odpoledne :slight_smile:
14. říj 2012 ve 12:25  • Odpověz
@pajdula máš pravdu, souhlasím...já taky všem řekla listopad a přitom určitě porodím v říjnu....

já měla první císaře a vlastně v den operace nic, druhý den to bylo taky takový nic moc - jenže rodila jsme 36+6, tak mi přítel navařil čaj pro kojící matky asi 4 sáčky do 1,5l a večer jsme ho vypila a do rána mi narostly snad o 3 čísla prsa a měla jsme mléka až až....takže ted už mám čaj koupenej :slight_smile: v lekarne stojí asi 40kč Leros - pro kojící matky a je fakt skvělej....doporučuji a když si ho dáš druhý den, nebo už i ten první, fakt zabere snad hned....měla jsme mléka hafo... :slight_smile: jsme nepoznala svoje prsa ráno :D
14. říj 2012 ve 12:35  • Odpověz
@simour1 tys to napsala tak krásně, že bych se tě nejradši hned zeptala, co tady ještě děláš, kdybych se nebála, že dostanu sprda :grinning:
14. říj 2012 ve 13:00  • Odpověz
14. říj 2012 ve 13:06  • Odpověz
@tarra27
@martina26 tak koukám, že je to všude stejný, sousedky i kámošky, asi nám to záviděj, tak budem nad věcí, ne? :wink:
14. říj 2012 ve 13:09  • Odpověz
Tož děvčátka po vydatném obídku si jdu namalovat držtičku,když je ta neděle,ať se mě neleknou lidi v Penny a frčím k té mamce...Aduš se mnou jet nechce-dítě ulice,už je zase někde v trapu,Marťas má naše babský kecy na háku a Markét vezu na vlak k příteli,takže to bude pošušňáníčko a reláxek bez fagošů :grinning: :sunglasses: Akorát ten svůj batoh na břichu musím táhnout sebou. :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2012 ve 13:14  • Odpověz
@tarra27 tý jo, tak kojící čaj mi nesmí do baráku, prtže kdyby se mi ty mý zvětšily ještě o 3 čísla, asi bych se jima zadusila :frowning2:
tak jsem vás holky konečně dočetla, ste měly plodný dopoledne, zatímco já trpěla po krámech na nákupech. teď si chvilku orazím a mažem s prckovou a mojí gynekoložko-kámoškou, její prckovou a dvojkou foxlíků na výlet do lesa, prokysličit plíce a protáhnout těla.
14. říj 2012 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.