• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
@simour1 ... holky vy si dáváte :grinning: já si snad zítra taky koupím nějaký džus a něco do něj lupnu... mám tu hruškový, že bych si do něj lupla něco ostřejšího? :slight_smile: to musí být i dobrý, když tam nedáte ten riciňák :slight_smile:
16. říj 2012 v 18:53  • Odpověz
tak si dáme všichni naráz a to se nám to pak bude rodit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jinak holky díky za uklidnění :slight_smile: fakt takovýhle řeči potřebuju.
16. říj 2012 v 19:15  • Odpověz
@pajdula Prý to musí být právě ten meruňkový,který obsahuje NĚCO navíc,co by mohlo vyvolat kontrakce. :wink: No tak já jdu na to. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2012 v 19:16  • Odpověz
@simour1 :slight_smile: držím palce a zítra mažu do sámošky :slight_smile:
16. říj 2012 v 19:41  • Odpověz
@martina26 nenervuj se, máš čas!!!
16. říj 2012 v 19:42  • Odpověz
@simour1 tak dobrou chuť a nepřežeń to, ať stihneš dojet do porodnice! :wink:
16. říj 2012 v 19:44  • Odpověz
holky, držte se..... :slight_smile: a hezký večer :slight_smile:
16. říj 2012 ve 20:02  • Odpověz
PS doufám, že tu zítra někdo bude :grinning:
16. říj 2012 ve 20:07  • Odpověz
Ja tu budu, nemam dzus :grinning: ostatnim drzim palce a na zdravi :grinning:
16. říj 2012 ve 20:19  • Odpověz
Tak zatím to držím v sobě a jediný co pozoruju je,že jsem nalitá...mám totální záchvat smíchu markéta je ze mě hotová :grinning: co dokáže panák slivovice
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2012 ve 20:20  • Odpověz
@tarra27 taky tu budu nemám džusík :slight_smile: ale zítra do něj jdu :slight_smile:
16. říj 2012 ve 20:23  • Odpověz
Dámy, jsem fakt zvědavá na zítřek :grinning:
Já si dám trošku bílého, muž jel do IKEA, děti spí a já pak půjdu také - snad déle než do čtyř.
Dobrou a těm, kterým zafunguje meruňkový džus, co nejpohodovější porod :wink:
16. říj 2012 ve 21:00  • Odpověz
Holkyyyy,to je sranda :grinning: :grinning: :grinning: Vůbec nic se neděje :grinning: Akorát jsem se fest nařehtala až mi slzy hrnuly.Pak jsem to zajedla a niiic. :sunglasses:
16. říj 2012 ve 21:52  • Odpověz
Ty jo, tady se džusuje o sto šest :grinning: . To jsem zvědavá, co to je za zázrak :grinning: .

@martina26 S tou plodovkou se nestresuj, to vůbec nesouvisí s přenášením. Já rodila V. v 39+5 tt a zkalenou jsem ji měla, ale že by nějak dramatcky spěchali, to teda nespěchali :grinning: .
16. říj 2012 ve 21:57  • Odpověz
Hlásím,že mi nějaký bolesti začínají,ale úplně pidi,z toho zas nic nebude :sunglasses: Tak dobrou všem!
P.S.Ještě že ty Vánoce jsou jen 1x za rok,už mi začíná hrabat s výběrem dárků. :grinning:
16. říj 2012 ve 23:23  • Odpověz
hezké ráno holky, tak kdo je stále 2v1 ? :D kdo přežil v poklidu noc? :slight_smile:

já jsem od 5h vzhůru...udělal jsem partnerovi svačinu, nachystala snídani pro malou....
17. říj 2012 v 06:32  • Odpověz
@tarra27 já také 2v1 noc v klidu nebyla, ale ne kůli bolestem, prostě už 14 dní nemůžu vůbec spát. Pořád lítám na záchod. Jako fakt jsem zvědavá na ten zítřek.

@simour1 tak co džusík, krom dobré nálady ale ta taky není k zahození :slight_smile:
17. říj 2012 v 06:38  • Odpověz
@martina26 taky běhám stále na wc a ještě si chytře udělám ve 22h čaj :slight_smile:
17. říj 2012 v 06:43  • Odpověz
Tak holky, to jsme tady zbyly s Marťou samy ?? :grinning:
17. říj 2012 v 09:19  • Odpověz
Já jsem tu taky... Sice v noci byly okamžiky, kdy jsem myslela, že už budu úplně jinde, ale nějak jsem to pak zaspala... Chystám se na kontrolu, tak snad bude všechno v pohodě...
17. říj 2012 v 09:30  • Odpověz
@bluecurrant tak úspěšnou kontrolu :slight_smile: mně čeká zítra

jsem si dala horkou vanu ale naději si nedávám
17. říj 2012 v 09:35  • Odpověz
no ale Simča se tu neobjevila tak že by džusík zabral?
17. říj 2012 v 09:36  • Odpověz
:grinning: Překvapení...jsem stále 2v1 :grinning: :grinning: :grinning: Večer mi začaly bolesti,který přetrvávaly celou noc,ale nikam to opět nepostupovalo,ani to nebyli klasičtí poslíčci,prostě stálá bolest v křížích a podbřišku.Teď se cítím úplně normálně.Takže opravdu na mě nepůsobí vůbec nic a už kašlu na nějaký testování.Přiznám se,že mi dcera včera koupila v lékárně i ten riciňák.Neměla jsem na něho odvahu,ale nakonec jsem přidala jen pár kapek-ani ne malou lžičku a má být polévková.Buď ho tam bylo málo nebo prostě to na mě nemělo žádnej vliv,ani jsem se nevyprázdnila :sunglasses: Jsem se bála vám to včera říct,aby jste mě neukamenovaly. :pensive:
17. říj 2012 v 09:48  • Odpověz
@bluecurrant Tak Tebe už by si mohli v porodnici nechat,ne?Držím palce,ať ti vyšetření dobře dopadne. :wink:
@martina26 Taky jsem zvědavá na zítřek. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já si myslím,že na Tobě udělají už nějakej hokus pokus a zůstaneš rovnou tam. :wink:
17. říj 2012 v 09:51  • Odpověz
@simour1
se neboj, nikdo tě neukamenuje :slight_smile: celkemchápu, že to zkoušíš .) já bych se ale bála...znám se, jsme po.era :slight_smile:

@bluecurrant at ti kontrola dobře dopadne :slight_smile:
17. říj 2012 v 09:55  • Odpověz
@simour1 proč bychom tě měli kamenovat? Já popravdě dneska ráno říkala manželovi jestli by mi ho taky nekoupil a měli jste vidět ten jeho výraz, jko že jsem se zbláznila. No ráno jsem si dala horkou vanu ale opět nicka. Taky jsem do sebe kopla půl hrnku svařáku po vaně, no po ránu dobrý ne? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: A stejnak nic. Co se zítřka týká, tak jsem si včera do poradny volala, protože mně moje gyndařka poslala do Pardubic no a tam mně určo nenechaj když ještě není vymalováno. no každopádně mi řekli že mám přijít k nim. Takže jsem zvědavá jak dopadnu.
17. říj 2012 v 10:55  • Odpověz
ahoj holky, taky se hlásím stále 2v1 :grinning: včera jsem se tu fakt dost nachechtala, pokusní králíci hadr :grinning: ale je fajn, že jsme tu tak normální :slight_smile:

@simour1 ... do tebe jsem Simčo vkládala velké naděje na to, že dneska už tu nebudeš :slight_smile: ale je vidět, že malinká se tě fakt drží :slight_smile: a neboj, myslím, že tady tě nikdo kamenovat nebude... já jsem včera prubla ten hruškový džus, prototže jsem tu nic jiného neměla a ten tedy opravdu neúčinkuje :slight_smile: jen jsem běhala v noci na záchod :slight_smile:

@martina26 , @tarra27 ... holky nebojte, já tu bude až do neděle, kdy nastupuju do té porodnice :slight_smile: Marti, horká vana by mohla pomoci, tak držím palce :slight_smile: a na kontrolu jedeš do Pardubek nebo do Hradce? By tě tam už mohli i nechat třeba.
Kontrolu mám taky zítra, bude to klasika monitor a prohlídka a pak zřejmě domluva k tomu porodu... už se to přiblížilo a za 5 dní už budu mít snad prcka u sebe :slight_smile: začínám být pěkně nervozní.

Ráno jsem odvedla Ondru do školky a cestou se stavila na trhu pro zeleninu, koupila jsem si špenát a udělám si zíttra těstoviny se špenátem a smetanou, už se na ně těším. Musela jsem Ondrovi koupit punčocháče, ze všeho mi nějak vyrostl, je už tak velikej :slight_smile: Vylézá tu sluníčko, ale zima je tam pěkná.
17. říj 2012 v 10:56  • Odpověz
Jako holky se přiznám že fakt pomalu to svoje břicho začínám nesnášet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: ale na Matyáška se hrozně těším a každý večer koukám na postýlku, kočárek a představuju si jak tam bude hajat.....no a aby toho nebylo málo, tak včera porodila sousedka, naprosto přirozeně spontálně a 3 týdny předem a jsou úplně v pohodě a prými drží v Hradci postel :slight_smile:
17. říj 2012 v 10:57  • Odpověz
@pajdula právě že mám přijít do Pardubic
17. říj 2012 v 11:00  • Odpověz
včera proběhla parodie na sex, za mýho neustálýho jauvajs, moment, netlač, atd... :grinning:, akorát jsem pak nemohla děsně dlouho usnout, jak jsem se rozhejbala, ale jinak nic. mám meruňkovej džus na dnešek, jenom přemýšlím, jestli je ta účinná látka v meruňkách, tak na mě asi moc neúčinkuje, protože baštim kvanta sušených kvůli železu posledních 14 dní a nic zvláštního necítím.

@simour1 smích je zdravej, když nic jinýho, aspoň bylo veselo, ne? :slight_smile:
17. říj 2012 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.