• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
@martina26 svařák ráno ve vaně? těžce závidim...
17. říj 2012 v 11:03  • Odpověz
@bumbum to víš trochu luxusu :grinning: :sunglasses: :grinning: ovšem když by jste viděli jak jsem z té vany lezla - no Neváhej a toč hadr. :grinning:
17. říj 2012 v 11:09  • Odpověz
holk, prdlajs merunkový džus..kupte si ve skle jablečný mošt 100% a vypijte litr kefírů....to bude jízda :D
17. říj 2012 v 11:34  • Odpověz
@majajaja - uj, máš to velmi náročné, dobře si to pamatuji - nekonečné odsávání, dokrmování, přípravy, v noci odsávání po nakrmení, usnutí a hned zase vzhůru....Moc ti přeji, aby se kojení rozeběhlo tak, že malý se napije jen od tebe. JInak známá mi doporučila nějaká homeopatika na rozběhnutí laktace - nějaký ricinus (našla bych přesný název, jestli by jsi potřebovala).

Já dneska volala do porodnice, takže můžu na kontroly i s dítětem, sestřička byla velmi vstříčná, vůbec se nedivila, že chci jet rodit tak daleko..takže v pátek vyrážíme na cestu hodinu dvacet na kontrolu,sama s Miškou...jsem zvědavá..jinak jsem si včera říkala, že dneska chci dopsat porovní plán, dobalit už fatk úplně tašku - a jsem ráda, že jsem si rozhodla, že na kontroly pojedu už tam, kde chci rodit, protože jsem zvažovala, že budu jezdit do jiné porodnice na kontroly, která je blíž..ale asi se s tím potřebuji mentálně seznámit, abych mohla rodit.
17. říj 2012 v 11:36  • Odpověz
@martina26 - já své břicho nesnáším v noci, mám fakt bolesti, když se chci otočit, protože mě bolí kyčle, a jak se mi břícho převalí přes záda, tak to prostě sakra bolí...Jinak mě zase dneska tak nějak došlo, že ono asi skutečně do dvou týdnů porodím - no furt se na to těším a chci to a přitom mi to nedochází, že za tak krátkou dobu už budu řešit úplně něco jiného...
17. říj 2012 v 11:41  • Odpověz
@tarra27 vrahu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning:
17. říj 2012 v 11:49  • Odpověz
Tak viróza pomalu ustupuje, tak já už bych teda taky rodila... :slight_smile: Pokud se to nerozběhne do konce příštího týdne, tak mi to kvůli cukrovce vyvolaj. Holky, já čtu poctivě všechno od začátku a vždycky jsem si říkala, jak jste o hodně časově napřed a jak tady budu na konci sama...vůbec by mě nenapadlo, že půlka skupiny bude přenášet. :slight_smile: Držím palce, ať to už konečně na některý z vás přijde!!!
17. říj 2012 v 11:49  • Odpověz
@blandik já dělám noční otočky opačně, ladným hupem přes břicho, ale pocity mám u toho úplně stejný, jauvajs.
17. říj 2012 v 11:52  • Odpověz
@bumbum Tak to jsi mě dostala,se musím řehtat :grinning: To je jak u nás doma :sunglasses:
@tarra27 Mošt a kefír...hm,smrtelná kombinace :grinning:
Holky,já už se z té manželové babky-pardon za ten výraz,ale už mě fakt točí,asi zblázním.V neděli ji prosím,ať mi nevolá tak často.Když se něco vyvrbí,dáme vědět,v opačným případě mám kontrolu ve čtvrtek...od samýho rána mě i manžela dnes bombarduje takovým způsobem,že už mi tečou nervičky...celou cestu ze školky domů mi krásně telefon vyhrával v kabelce,takže po návratu jsem ho ihned vypnula a do samýho večera ho nemíním zapínat.Takhle mě furt stresovat před kontrolou a ty její kecy...to je fakt k nevydržení.Mám ji jinak ráda,abyste si nemyslely,že nejsem lidomil,ale tohle už je i na mě moc :unamused: :angry:
17. říj 2012 ve 13:07  • Odpověz
@simour1 se ti nedivím, dobře jsi udělala. :slight_smile:)
17. říj 2012 ve 13:10  • Odpověz
@martina26 Já jsem si myslela,že po tom pádu ve vaně už prostě koupel riskovat nebudu.Jenže po ochlazení a taky v dobré víře vyvolat porodní bolesti jsem stejně neodolala,takže můj nový systém vylézání je následovný:
Ležím...za hlavou voda studená,protože vřelá od noh nemá šanci přes mé tuky se přelít do hlavové části vany.Po chvíli relaxu se s největším úsilím začnu točit do boku,přičemž rukama přidržuju strašně těžký břicho.Ve chvíli,kdy mám půlku ksichtu ponořenou, začnu pod sebe strkat pokrčený nohy,abych to nebohátko nezalehla v břiše.Po rukách a kolenách se sunu k zadní části vany,abych se nohama zapřela,abych měla jistotu,že neuklouznu.Hluboký nádech,rukama se držím bočnic a za největšího úsilí s jasným třepotem vysílených ruk jako bych měla Parkinsona se stavím na nohy...hurááá! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. říj 2012 ve 13:16  • Odpověz
:grinning: @simour1 :grinning: :grinning: :grinning: ty jseš fakt borka :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2012 ve 13:26  • Odpověz
@martina26 :grinning: Děkuji,dovedla jsem tu koupel opravdu k dokonalosti :sunglasses:
17. říj 2012 ve 13:29  • Odpověz
holky, tak jsem se nacpala polévkou a chlebem... dojídám, dneska nevařím :slight_smile: k večeři je pomazánka, tak až na zítra ty těstoviny :slight_smile:
teď hodím záda na gauč, protože manžel se nabídl, že vyzvedne Ondru ze školky a mě se tak nic nechce, ale vyluxovala jsem, tak alespoň něco. Venku svítí sluníčko, ale fučí tam studeně, tak prostě nikam nejdu... zítra až na kontrolu, jsem líná :slight_smile:

@simour1 ... výstup z vany dobrý, my máme jen sprcháč, takže o to to mám jednodušší :slight_smile: a dveřma naštěstí ještě projdu :slight_smile: Na babku se vyprdni, chápu že tě už prudí... mě začala kontrolovat mamka - volá obden a jako nenápadně co je nového, ale přímo se neptá... no v sobotu ji manža s Ondrou přivezou, aby hlídala a vyzvedávala Ondru ze školky :slight_smile: doufám, že to ten týden vydrží a nezabijou se tu, ale jak jsem už psala mají se s manžou rádi :slight_smile: tak snad to bude v pohodě.

@tarra27 ... fuj, už jsi to zkusila? to musí být potom jízda :grinning:
17. říj 2012 ve 13:30  • Odpověz
@pajdula nezkusila...ale myslím si, že to musí zabrat :D i pro toho, kdo rodit nechce :D
17. říj 2012 v 15:11  • Odpověz
@tarra27 jako další v pořadí, když neklapne riciňák, mám tvůj (v)tip :slight_smile:
@simour1 je potřeba mít v té vaně ponořený břicho? Já ho mám vždycky nasuchu, tak si říkám, že to třeba nefunguje proto... že není tak zahřátý...

Dneska na prohlíce sice všechno krásný, miminko se tam má dobře, ale pokud to nebude napříští kontrole vypadat k porodu, tak jdu v pondělí nebo úterý na vyvolávání :-/ což nechci ani za nic. Snad si mimi dá říct...
17. říj 2012 v 15:18  • Odpověz
@bluecurrant Tak držím palce,ať miminku domluvíš a zabere to. :wink: U mě to jaksi pořád nezabírá. :grinning: S tím břichem při koupání ...taky ho nemám ponořený,protože máme vlastní studnu a při takovém množství vody,který by bylo třeba, by se u nás doma už ten den nikdo neokoupal a u sousedů taky ne. :grinning: Neee,dělám si srandu. :wink: Fakt ho ponořený nemám.Ale strašně je mi příjemný ležet hodně na tom boku stočená ve vodě,kdy mi voda to břicho nadlehčuje.To ho ponořený vlastně mám v tu chvíli a pěkně si protáhnu záda. :wink:
17. říj 2012 v 15:35  • Odpověz
Krasne slunecne odpoledne vam vsem preji, byla jsem tu chvili na uplnem zacatku a k vuli me pracovni vytizenosti jsem tady ani nehodila. Ted jsem posledni tri tydny doma a konecne mam teda vse nachystane nakoupene vyprane a vyzehlene, tak jsem tady nakoukla. Vidim ze tady se chystate k porodu a delate neuveritelne hokusy, ja jen jestli muzu ohledne te vany myslim si ze by brisko melo byt ponorene v te vode nebo alespon vetsi pobrisek. Jinak vsem drzim palecky aby to bylo uz za vami a vsechno probehlo v naprostem poradku. Jestli vam to nebude vadit ze tu budu ted casteji nakukovat abych si taky ukratila dny cekam tak me to potesi. :slight_smile:
17. říj 2012 v 16:02  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz
holky vanu vám závidím....já se raději nekoupu, ale jen sprchuju, protože enchci porodit dřív než mi naplánují sekci....a jká nevydržím v chladnější vodě, miluju uplně horkou a to by bylo jasný .) bychom mohli hned vyrazit....

ale ono lepší, já bych asi z vany nevylezla :D
17. říj 2012 v 16:03  • Odpověz
Jeee holky...jak vas ctu, rikam si ze my co uz jsme bez bricha bychom s vama mozna menili :grinning: emule radi kvuli prdikum...takze trochu peklooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak vsem drzim palce!!!
17. říj 2012 v 16:11  • Odpověz
@tarra27 aaaale vylezla...když to dám já,tak už prostě každá :grinning: :grinning: :grinning:
@ivagal Tak Tebe tady vítat by bylo asi dost blbý,když jsi sem chodila daleko dřív než já. :grinning: Každopádně Tě ráda poznávám a snad zvládáš své poslední dny v pohodě a klídečku.Je moc fajn,že i ke konci se tu objevují pro mě neznámé maminky...bude nás aspoň víc,nebudem se bát porodu nic :grinning:
Mimochodem všimly jste si,jak jsem dnes extrémně vtipná? :grinning: za to vděčím zřejmě té včerejší meruňkovici :grinning:
17. říj 2012 v 16:12  • Odpověz
@simour1 dekuji, a vtipne jste tu vsechny neco malo jsem docetla zpet a dostaly jste me do bezvadne dobre nalady kdy jsem se zasmala, jinak bych asi jako kazda tady uvitala tu prijemnou zmnenu a konecne se normalne ohla a obula si boty, lehla si pohodlne na kteroukoliv stranu atd.... nic mene musime vydrzet :wink:
17. říj 2012 v 16:27  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz
@simour1 Tys dneska snídala vtipnou kaši, nebo to je vliv toho lektvaru? Se tu směju... A to mám příšernou náladu, protože od rána jede maloch jednu scénku za druhou = období vzdoru (teď naštěstí odešli s tatínkem plavat a večer jdu do hospody s jedním kamarádem), ani se nedivím číslu 2, že se mu z břicha nechce :grinning:.
17. říj 2012 v 17:05  • Odpověz
@blandik A Ty máš ten termín teda zítra nebo jak? Já myslela, že později...
17. říj 2012 v 17:07  • Odpověz
@bumbum Prý parodie na sex :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2012 v 17:07  • Odpověz
@simour1
@ivagal holky, pro mě je super uspěch nandat si ponožky :D a kdybyjste viděly, jaké bombardáky nosím....a jsemráda, že si je vůbec nandám...ty moje pozice....a obouvání bot...

jinak dnes jsme mluvila se segrou, příjěmná změna, byla docela v pohodě...tak mě to potěšilo....domluvily jsme se, že si zavoláme...taky říkala, jak potkala tatkovu sestřenku...já ji jak dement podporuju psychicky, volala mě někdy i několikrát denně, v těhu si našla bulku v prsu, měla nádor, po porodu jsme ji domluvili nejlepšího lékaře, léčbu...vše nejdřív...a vůbec když byla opsychicky v háji a to total, když se hádala s manželem, vyhodila ho, vypadaly ji vlasy....byla jsme ji vždy oporou, byt už to bylo vyčerpávající, protože heldala neustále na netu nesmysly....nakonec si nechala dát ted vlasy prodloužené a není poznat, že by byla po chemoterapii a ozařku...NIKDO v rodině to neví....nikomu jsme to neřekla a když k nim chtěl někdo jet a já to vedela, všem jsme říkala, at se ohlásí a jí dala vedet dopředu........a ona ted potká moji segru - a ptá se na mě, že už musím mít teda taky pořádný břicho....že už to mám určitě za pár.....mě to tak nasralo......a to ví, jak mi tyhle řeči lezou na nervy, říkala jsme ji, že nechci nikoho v porodnici, že se nechci už ani s nikým vidět....a že mi tyhle řeči strašně vadí....

ale se segrou jsme si docela dobře pokecaly....tak jsem ráda alespon za to :slight_smile:
17. říj 2012 v 17:09  • Odpověz
@papuchalk u nás taky období vzdoru, ale až odpolko po vyspání, dopolko bylo super...

a co se sexu týká, o nic se nesnažím a spíšee vše bojkotuji....naštestí to doma je akceptováno.....a chápáno.....ale neumím si představit vůbec nic....

asi bych si připadala jak debil....jo a napadlo mě, jak to dělají holky, když mají třeba 130kg....třeba to je jiný, když nejsou těhotné....ale já se ted při svých cca 97kg možná víc necítím vůbec na nic,na tož na sex.....a si pamatuji, jak mi 66-67 přišlo strašně moc :D co bych za ně ted dala....
17. říj 2012 v 17:14  • Odpověz
@papuchalk - přesně tak, zítra mám termín. Manžel dojel s infem, že prý zítra ráno rodím:o))) A v pátek jedu na první kontrolu v porodnici, i s Miškou - sama, 75km daleko. Bude sranda.
17. říj 2012 v 17:15  • Odpověz
@tarra27 No vidíš,všechno zlý je k něčemu dobrý :wink: Myslím tím bezva pokec se ségrou. :slight_smile: S ponožkama to je peklo všech pekel ! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ráno je s funěním nasadím,div si u toho nezlomím nohy,odpoledne sundávám už z hodně nateklých noh tím,že se prostě už neohnu,takže si vypomáhám druhou nohou nebo prostě nastoupí děcka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co se sexu týká,tak jen za dnešek mi ho doporučili "v dobré víře" 3 lidi!Asi budu vraždit-už zase! :dizzy_face: :zipper_mouth: Po oznámení manželovi,jak to s náma všichni myslí dobře,byl vytočenej a řekl,ať už proboha porodím nebo se z těch lidí zblázní ! Nooo,co mám asi říkat já. :grinning: Já mám jen obavy,jestli my dva budeme ještě někdy v budoucnu vůbec sexu schopní,když nám to každej tak solí.Docela už mám z těch řečí po chuti a po mužíčkové reakci vím s jistotou propadnutí do západního Německa,že i on. :grinning:
@ivagal Ty čekáš první miminko? :slight_smile:
17. říj 2012 v 17:33  • Odpověz
@simour1 holka, musím naprosto souhlasit....i s těma ponožkama :D dělám to stejně :D na to, že jsme se ještě v létě bavili, že si pořídíme třetí, no nevím, to už bych měla asi břicho větší než jsme sama na výšku (1,72m)
posbírat hračky s malou, to je katastrofa...

a s tím doporučováním, jsou fakt trapný.....mě fakt měkdy ty lidi přijdou uplně mimo a ty báby to snad dělají naschvál....ony se v tom snad vyžívají nebo co.....
17. říj 2012 v 17:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.