• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
@majka1976 ... tak veliká gratulace :slight_smile: krásné míry. Hodně zdravíčka mamince i Sonie :slight_smile:
18. říj 2012 v 15:47  • Odpověz
@majka1976 velká gratulace, jste šikulky....hlavně hodně zdraví a lásky a spokojenosti...užívejte si sebe navzájem :slight_smile:
18. říj 2012 v 15:59  • Odpověz
@majka1976 Moc blahopřejeme a vítáme Soniu, ať se jí tu líbí :slight_smile:
18. říj 2012 v 16:02  • Odpověz
@majka1976 jeeee...dalsi mimi :dizzy_face: tak velka gratulace!!!! Pekne se szivejte:wink:
18. říj 2012 v 16:04  • Odpověz
My dnes byli poprve venku...super!! Uz mi hrabalo...skoda jen ze se kubicek venku pokadil, coz se nestalo pul roku a my nebyli vybaveni:grinning:
18. říj 2012 v 16:06  • Odpověz
@martina26 Teda, mámo, to je kus chlapa teda - velká gratulace a jen to nejlepší oběma :slight_smile:
18. říj 2012 v 16:06  • Odpověz
@imzadi to bude čím dál tím lepší, nic neboj :slight_smile:
18. říj 2012 v 16:07  • Odpověz
@xuxie no myslim ze s tema nasima nocema nevim nevim...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2012 v 16:10  • Odpověz
@majka1976 Velká gratulace,ať jste obě zdravé!!!
Rady,děkuji za SMS.Ani jsem nestačila Ti odepsat,protože jsem se úplně bez nálady raději vydala s dětma do Brna na nákupy,abych zahnala černé myšlenky.Vím,že úterý je za dveřmi,ale mě hrozně zamrzelo,že prostě dělám maximum pro to,abych se otevřela a ono prostě nic!Sekci mi nedovolí jen tak bezdůvodně,jen v případě porodních problémů.A ta známá není doktorka,jen PA. :frowning2:
Jinak jsem ráda,že Tarra vám už napsala novinku ohledně Martinky a Matyáška.Přišla mi od ní ta samá SMS a jsem teprve 5 minut doma,takže novotu už aspoň víte.Ještě jednou hodně zdravíčka i vám dvěma.4,5 kila...já z toho byla hotová,když mi to dcera předčítala z SMS a já řídila :grinning: To musel být nářez.Ale psala mi Marťa,že to bylo hodně rychlé...po ranní kontrole ji už nepustili domů,leží nakonec v těch Pardubicích,takže paráda,že to tak krásně všechno zvládli oba dva.
18. říj 2012 v 16:47  • Odpověz
@simour1 tak je super, že se ji podařily i ty Pardubky....a ohledně sekce, já bych je poprosila a udělalabych klidně i hysterku :D že prostě vyvolávání už nechci, žee to byla hrůza a hotovo....no ale uvidíš, v závěru scénu můžeš udělat stejně vždycky.....mě je to uplně líto, že to máš tak náročné....já jsme od nedele uplně bez nálady, fakt to je se mnou hrozný, nevím co se to deje, ale vše mě vadí, štve....a dnes ke všemu odešla pračka...a já potřebuji prát....
18. říj 2012 v 19:10  • Odpověz
@tarra27 To je tak vždycky,když to člověk nejmíň čeká,tak se v domě něco po*ere! To znám moc dobře!A ještě lepší když se něco po*ere ve chvíli,kdy chlap sedne do auta a jede na 2 dny na ryby! To je naprosto normální! :angry: Já mám teda pračku,kterou jsem už 100x chtěla vyhodit.Koupenou před 5-ti lety měsíc před narozením Adrianky a už má za sebou 3 velký opravy!!! Whirpool,nikdy více! :unamused:
Já doufám,že tam zase v to úterý narazím na tu kámošku-už jsem neměla možnost se tam dnes po vyšetření vrátit.A snad spolu něco vymyslíme.Kdybych aspoň neměla neustále-hlavně večer a v noci takový bolesti,tak už bych nad tím mávla rukou,prostě si už jen pár dnů počkám.Ale já už fakt jsem úplně vyfluslá,já snad nebudu mít ani sílu potřebnou k tomu porodu! :(
18. říj 2012 v 19:36  • Odpověz
@majka1976 velka gratulace
18. říj 2012 v 19:58  • Odpověz
@martina26 Moc gratuluju k Matyáškovi! Je to opravdu pořádný kus chlapa :slight_smile:. Hlavně ať jste zdraví a spokojený!
18. říj 2012 ve 20:50  • Odpověz
Samozdřejmě i @majka 1976 moc gratuluju k Sonii a přeju hlavně hodně zdraví, spokojenosti, lásky a vzájemného poznávání!

Dnešní kontrola mě zrovna moc nepotěšila. Monitor byl v pořádku, ale čípek je pořád dost dlouhý a hlavně mi našli v moči bílkovinu :frowning2:. Takže zítra musím s močí naběhnout znova a to do laborky a odpoledne si zavolat na výsledky. Doufám, že už tam nebude!
18. říj 2012 ve 21:01  • Odpověz
@majka1976 vybrali jste krásný jméno, tak přeju, ať vám z ní vyroste krásná holka!
18. říj 2012 ve 21:07  • Odpověz
@simour1 teda holka, nemáš to jednoduchý, ale určitě to zvládneš, stejně jako 3x předtím.
18. říj 2012 ve 21:12  • Odpověz
@simour1 ... Simčo, neboj, ty to dáš... zvládla jsi to už 3x. Držím palce!!!
@ajjik ... ať to zítra dopadne dobře a nic v moči nemáš a výsledky jsou v pořádku.

Martině to krásně vyšlo, dokonce je tedy i v těch Pardubkách, tak to je super :slight_smile: To musela být rychlost, když to šlo po kontrole :slight_smile: tak hlavně, že je všechno v pořádku a Matyášek je na světě. Míry má tedy parádní :slight_smile:
18. říj 2012 ve 21:26  • Odpověz
@imzadi jednou musí začít spát, já tomu věřím :wink: I když, s Martinem jsem vstávala X-krát tak do osmi měsíců - než začal pořádně lézt a celou noc začal spát v jedenácti měsících, když přestal spávat 2x denně. Věřím, že s Linduš to bude lepší.
18. říj 2012 ve 21:33  • Odpověz
@simour1 - strašně moc držím palce, aby se to ještě rozjelo samo..myslím na tebe
18. říj 2012 ve 22:48  • Odpověz
Díky moc holky.Na víkend manžel naplánoval dlouhou procházku,tak uvidíme.Mohl by se ještě vybičovat i k jinému úkonu,ale to asi nehrozí.Mně dneska teda dal i ten obchoďák do těla,tak už zalehnu.Klidnou dobrou noc všem. :wink:
18. říj 2012 ve 23:00  • Odpověz
@majka1976 a @martina26 - Ahoj holky, oběma moc gratuluju k miminkům, ať jsou to zdravé a šťastné dětičky :slight_smile: .
18. říj 2012 ve 23:10  • Odpověz
Ahoj holky,dnesni noc des, mimco poradalo skakaci zavody a mele se porad, ale musi vydrzet do pondelka. snad se troslu iklodni :slight_smile: manza odvezl ondru do skolky a ja pro nej jdu po obede, dneska jsem mu slibila, ze nemusi spat, tak byl nateseny a blbnul od rana :slight_smile:
19. říj 2012 v 07:54  • Odpověz
@xuxie optimistko :grinning: kuba zacal spat celou noc az v roce a pul :stuck_out_tongue_closed_eyes: aaaaaa....jinak te obdivuju jak zvladas ty vychazky...ja byla vcera kousek a bricho se dost ozvalo:frowning2:
19. říj 2012 v 08:12  • Odpověz
Ahoj holky, gratuluji těm, které už mají miminko u sebe a přeju hladký porod těm ostatním. Nabízím věci na miminko: monitor dechu, lehátko Chicco, odsávačku Medela, podzimní kombinézu, viz inzerce.
19. říj 2012 v 09:27  • Odpověz
mě se malá budila od pul roku cca 1x za noc okolo 3,30h na to, aby se přisála, v 8měs jsem přestala kojit a když se budila, přemýšlela jsem, zda ji mám dát čaj místo toho, ale nakonec jsem to neudělala..vždy jsem malou jen pohladila...a ona se otočila a spala...a od té doby spinká celou noc - at jde spát ve 20-21h někdy ji necháme dýl a stává většinou před 8h ráno...
19. říj 2012 v 09:36  • Odpověz
Hezké slunečné ráno vám všem,maminky.Tak žádná změna neproběhla přes noc u nikoho? :wink: Já samozřejmě beze změny.Jen bych řekla,že se mi zhoršil otok v obličeji...ráno jsem nemohla ani promluvit.Teď už jsem trochu splaskla.Ale nohy se nezhoršily,tak tomu nerozumím vůbec.chtěla jsem se zeptat,jestli máte hodně citlivé bradavky?Samozřejmě do toho 4-5tého měsíce jsou prsa hodně citlivá,pak to nějak odezní a teď v posl. dnech se mi to vrací...žeby předzvěst brzkého kojení?
Holky,že už tady dlouho nebyla minnie z Panamy?A Jana taky nevím,jak je na tom.Tak snad se ozvou,ať víme,co se s nimi děje.
19. říj 2012 v 09:52  • Odpověz
@simour1 ... zrovna jsem si Simčo taky říkala, že tu Minnie nebyla dlouho... tak třeba už jsou tři a nebo jí přiletěli ti rodiče, myslím že tu o tom někde psala, a nemá čas :slight_smile: a kdo ještě tu nebyl dlouho?
Já mám dneska takový divný pocit, malej se v břiše pořád mele, tak doufám, že vydrží a neodteče mi voda. Nedělám nic, jen tu polehávám a posedávám, ale v poledne musím pro toho Ondráška tak snad to dám. A taky mi přijde, že se mi zvětšila prsa, ale už tak tři dny, tak třeba to je něčeho předzvěst :slight_smile: budeme doufat.
19. říj 2012 v 10:11  • Odpověz
@pajdula No ještě sem chodívala Jana-taky nevím přesně přezdívku z Kyjovska-kousek od nás.Houpal jí nějak tlak,mohla nakouknout jen 1x za týden a teď už tu strašně dlouho nebyla :confused: Tak snad opravdu holky napíšou,že je vše OK. Raději hodně odpočívej.Ty jdeš v pondělí na císaře?Já už v tom mám pěknej bordel. :grinning: Taky ty prsa pozoruju tak posl. 3 dny,dýl určitě ne. :slight_smile:
19. říj 2012 v 10:17  • Odpověz
@simour1 ... no v neděli bych měla nastoupit do porodky a v pondělí ráno na císaře, už teď z toho mám nervy. Navíc mi včera na té kontrole řekli, že se prcek posunul a možná do té neděle nevydržím a tak nic nedělám a jen odpočívám, ale dneska musím pro Ondru do školky busem, tak snad to ve zdraví přežiju :grinning: a ty, když se nic nebude dít, tak až v úterý? a to tě tam rovnou asi nechají ne?
Mě dneska už kontrolovala ta kámoška z porodnice co je tam PA a vrchní sestra zároveň, manžel a mamka - tak snad na ně nebudu moc nepříjemná, protože to je přesně co jsem nechtěla, aby mě někdo hlídal :grinning:
Tak tu Janu teď taky nevím, je nás tu už hodně, ale pozitivní je, že jsme se jako skupina už rozrodily :slight_smile: a neboj, taky se dočkáme.
19. říj 2012 v 10:28  • Odpověz
@pajdula @simour1 Větší a citlivější prsa na sobě taky pozoruju... Ale možná už i týden.
Včerejší horká koupel s ponořeným břichem (musel nám pomoct zvednout hladinu tatínek, protože taky máme studnu a zástup lidí, kteří se chcou umýt - a byl to docela masakr. Dřív jsme se tam vlezli bez problémů, ale teď s břichem bylo dost náročný domluvit se, kam si kdo dá nohu... Ale aspoň byla asistence při vylízání. Byla jsem tak opařená, že sama bych to nedala.) ani večerní hrátky prcka nijak neposunuly... Aspoň mě trochu uklidňuje, že většina žen z rodiny rodila později, třeba i o 14 dní.
Přeju hezký den všem maminkám i miminkům :slight_smile: Přijde mi legrační, jak sem sice píše cca 10 lidí, ale když se připočtou ty miminka (v bříšku i narozený), tak už je nás pěkná hromada :slight_smile:
19. říj 2012 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.