• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
Ahojda, mamky, je tu mamka, ktera má rodit v lednu? Ráda bych poklábosila o strastech a slastech konce těhotenství, podělila se o zkušenosti a zážitky :slight_smile:
6. lis 2013 v 07:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova Ahoj, já mám termín v půlce ledna :wink:. Dcerka se nám narodila také v lednu, takže to máme už natrénované :wink:. Ráda pokecám
6. lis 2013 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@naomi6 ahojda, no, kluci jsou oba byci tedy narozeni na jare... Nemam tedy vubec zkusenost s tim privest na svet detatko do mrazu ;) jsem z toho trosku nervozni ;) my mozna budeme rodit nakonec drive, ceka me planovany cisarsky rez
6. lis 2013 v 08:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno, my taky očekáváme v lednu, náš první přírůstek, hoilčičku :slight_smile: tak jsem z toho pořád trošku vyjukaná, co všechno pořídit, že určitě na něco zapomenu.... :sweat_smile: holt premiéra no :grinning:
6. lis 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
čauko, my máme termín 18.1. 2014 :wink:
6. lis 2013 v 10:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste ahoj ;) ja uz cekam treti a vzdycky je to jako poprve... aspon tak mi to pripada :slight_smile: porad si ikam, ze jsem urcite neco zapomnela ;) jaky mate kocarek, mamky?
6. lis 2013 v 10:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dijakisch čauky ;) a copak to bude?;) jestli to neni tajemstvi
6. lis 2013 v 10:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad si nějak poradíme :slight_smile: my jsme podědili po bráškovi (teda po jeho synovi :grinning: ) X-lander, už je pěkně nachystaný ve sklepě, jenom ještě musím povyprat všechny potahy :confused:
6. lis 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova my tiež čakáme naše tretie. kočík som kúpila cez bazos, už som si povedala, že nebudem tolko mínať. aj vecičky kupujem cez bazar. Ved tie maličké stvorenia nevedia ani zničiť tie veci :wink: doma máme dcérku aj syna... do tretice nám vyšla dcérka :wink: ale zatial sme to doma neprezradili. Nechávame to pre ostatných ako prekvapenie. momentálne vymýšľame mená :grinning: a vy čo budete mať ???
6. lis 2013 v 11:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja nakonec zvolina Maxi Cosi Mura ... Snad budu spokojena :slight_smile:
6. lis 2013 v 11:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste X-lander som mala pri mojom synovi. Bola som s nim velmi spokojna - so športovou verziou. Vanička je dosť malá, tú sme využili len nejakych 2aj pol mesiaca.
6. lis 2013 v 11:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch taky si myslím, že vaničku moc dlouho nevyužijete, synovec ji sice měl asi na půl roku, ale on byl hrozný hubeňour :slight_smile: jestli bude maličká po mně, tak počítám taky s těmi dvěma měsíci :grinning:
Ale ten výběr kočárků je obrovský, v tomhle se vyznat snad ani nejde... a ty ceny! Taky bychom kupovali přes nějaký bazárek, kdybychom nedědili.
6. lis 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dijakisch my mame doma dva syny 17 a 6 ;) dotřetice budeme mít holčičku... Ale všem jsme řekli, že to bude zase kluk ;)))))
6. lis 2013 v 11:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
Já koupila kočárek od kamarádky... Kdybych nevedela, ze neni novy, neverila bych.. Normalne stoji 24 my ho mame za sedm ;)
6. lis 2013 v 11:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ventilkova no to je super, že ste ich trošičku oklamali. Potom v januári budú všetci vybúrení z toho dievčatka. Tak sa to robí :wink: Nám všetci tipujú chlapca :grinning: :grinning: ale my mlčíme jak hrob :grinning: mám pokúpené ružové vecičky - ktoré som musela poriadne hlboko schovať do skrine :grinning: a už máte aj meno ?
6. lis 2013 v 11:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja by som už do nového kočíka NEINVESTOVALA !!!!!!
6. lis 2013 v 11:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kluziste PRáVE som si všimla v tvojom profile, že si z Prahy západ :wink: my bývame P5-smíchov :wink:
6. lis 2013 v 11:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dijakisch no my jim nejdriv rekli, ze to asi bude holcicka ;))) pak jsme rekli, ze nam na genetice popletli nejaky papiry a ze to spletli a bude to chlapecek ;)))) takze nikdo nepochybuje... A mam dovbre vysvetleni na ruzovy prebalovak a veci ;) kdyz uz jsme to koupili, tak prece prebalovak nevyhodime ;))))) jmeno mame, bude to Kateřina ;)
6. lis 2013 v 11:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ventilkova aj nám na genetike vyšli hned testy XX, všetci chceli vidieť papiere, schovávala som ich kade-tade :grinning: V piatok ideme ku gyn. tak už sa teším, že opat uvidím ten malý uzlíček :wink: My nevieme vybrať to správne meno :grinning: obidve deti mám na písmeno L .. neviem, či v tom pokračovať, alebo dať meno na úplne iné písmeno. Meno vyberáme podľa toho, čo znamená - hlavne pozitívne znaky :grinning: doma máme Letíciu a Leonarda
6. lis 2013 v 11:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dijakisch Jé, tak to máme kousek :slight_smile: kdepak budeš rodit?
6. lis 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste no tak toto je otázne. termin mám 18.1. (obidve deti som porodila o 2 tyz. skôr) na celé sviatky ideme na Slovensko. Hned ako skončia prázdniny, tak prídeme do Prahy - dcéra je tretiačka. No ak pôrod stihnem doma - bola by som rada. Ale budúci týžden plánujem íst navstívit FN Motol a popytat sa ohladom pôrodu tu v Prahe. Som zvedavá akú mi dajú odpoved :confounded:
6. lis 2013 v 11:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch To já taky, tady je to dost našlapaný a registrace se dělávají v nějakém čtrnáctém týdnu myslím..po celé Praze. Tak budu moc držet palce, aby to vyšlo doma :wink:
6. lis 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No registráciu v 14.tt som nestihla, pretoze to sme este ani netušili, ze pojdeme do prahy bývať :grinning:
6. lis 2013 v 11:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no jo, to se registruje dost blbě... :slight_smile: tohle snad pochopí
6. lis 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova Toho bych se vůbec nebála, mně to vyhovovalo, protože malá měla kvůli kyčličkám dečku, takže si neumím představit, že bude léto a horké počasí jako třeba letos, to by chudák měla pěkné opruzeniny. Zima je dobrá, protože jen co začnou lézt, tak bude akorát teplo a léto a už se s nimi dá něco podnikat :wink:
6. lis 2013 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
registrace do porodnice mi prostě přijde jako naprostá zvrhlost.....nerýpám nebo tak...ale přece jestli mám porodit, tak snad je úplně jedno, do jaký porodnice přijedu, nebo se pletu?
6. lis 2013 ve 14:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@naomi6 já se nebojím, že bude zima, jen abych měla všechny věci...přece jen v lednu jsou největší mrazy...pro mě bylo vždycky ideální porodit dítě na jaře...už je relativně teplo...nejsou potřeba žádné kombinézy, žádné fusaky, nic....a jestli dítě začne lézt v létě nebo na podzim je, myslím, jedno
6. lis 2013 ve 14:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova
@dijakisch
my čekáme taky třetí, to jsem ráda, že nejsem sama :grinning: Kluci jsou oba v květnu, holčina se má narodit 17.1., ale počítám o dva týdny dřív (kluci oba dva o 13 dní dřív). Výbavu moc nekupuju, jen růžový hadříky, jinak všechno mám, jen jsem se rozhodla látkovat, tak snad to zvládnu.
6. lis 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja sa velmi tesim na zimu. Prvu dceru mam januarovu, bola som veeeelmi spokojna. Pekne sme sa kojili kazde 3 hodinky. To ze bola zima vobec nevadi. je to super. Ked už začne pomaličky sediet, už bude teplo a nebude sa tak potit v kočíku. Moj druhy syn je narodeny v kvetnu a to bola hrůza. Vobec sa nevedel poriadne najest. Kojil sa kazdych 20 min - lebo bol smedny. Zacali riadne horucavy a maly sa zacal riadne potit. Takze ja som s mesiacom LEDEN velmi spokojna :wink:
ružové veci kupujem aj ja. Take neutralne mám habadej. aj Kamosky podonášali :grinning: To s tou registráciou v Nemocnici je podla mna tiez blbost. U nas na SK je to tak, ze 2 tyzdne pred porodom uz chodi kazda mamicka na ozvy. A vobec sa nemusi registrovat. A ked to na nu pride, tak pride na prijem porodnice, tam si ju pripravia ... ozvy, klystir ... a potom ide do porodnej sály.
6. lis 2013 v 15:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuny ty jo, to jsi docela odvaha ... Na latkovy pleny bych sinteda netroufla... ;) jak mas stary kluky? Tak to jste radi, ze bude holcicka, ne?
6. lis 2013 v 18:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem se rozhodla pro látkové plenky, už mám doma komplet nakoupeno a nachystáno a jsem fakt hodně zvědavá, jak to půjde.. :slight_smile: :sweat_smile:
6. lis 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 49
Tvůj příspěvek