• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
@kluziste po obede taky obvykle chodim, usnu u polednich zprav a davam si budika na vyzvedavani ve skolce :slight_smile: A diky! A ted uz jdu sledovat telku z postele a preji dobrou noc.
15. lis 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz Krásné sny :dizzy_face:
15. lis 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre rano vsem ;) a krasnou sobotu . Dneska me ta samota dost ubiji, tak si snad najdete chvilku at prijdu na jiny myslenky ;))) papa vsem
16. lis 2013 v 09:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko :slight_smile: jaký máte sobotní program?
16. lis 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No na to se snazim uz asi hodinu prijit .....
16. lis 2013 v 10:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: a co třeba procházka? U nás se začíná dělat krásně... :dizzy_face:
Já už mám lesíček s pejskem za sebou, teď zatím píšu něco do práce, ale odpoledne asi vyrazím něco podniknout, třeba kino - po delší době bych si dala nějaký jednoduchý slaďák :grinning: tak uvidím.
16. lis 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, my dopoledne venceni pejska, shaneni lampionu na zitrejsi pruvod, ted vystrihujem a lepime a dopekam musaku a odpoledne jdem do detske herny na pohadku o 3 prasatkach... Vecer jsem zacala koukat na Hanibala ale musela jsem to vypnout a pak jsem nemohla usnout a dlouho jsem premyslela zda mam zamknute dvere :grinning: Ze ja to vubec zapinala...
16. lis 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vite o tech slevach s casopisem maminka? plati nekde dnes a nekde jeste zitra... Na ty vetsi veci jako fusaky a pod. se to docela hodi.
16. lis 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojda holky :slight_smile:
tak jsem se nakonec celý den věnovala úklidu domu :slight_smile:
16. lis 2013 v 16:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova Teeed, to jsi hrdinka, závidím výsledek :slight_smile:
já jsem byla hodně venku ale taky jsem udělala kus práce do práce :slight_smile: tak z toho mám radost.
A jak Ti je, všechno už dobrý?
16. lis 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste ja jsem pracovala i venku, ale musim se pochvalit, dum se jen blyska... No a my mame skoro 350 metru obytne plochy a 1000 m zahradu takze je to docela mazec... A zitra budu jen lezet
16. lis 2013 v 17:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova no to je pořádnýho prostoru, musíš být vyřízená! Zítra nic jinýho než odpočívat nesmíš :grinning:
16. lis 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste no, jsem docela unavena...ale dalo se to....ted se nalozim do vany...a pak si dam karamelovej vetrnik :slight_smile:
16. lis 2013 v 18:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova :slight_smile: právě jsem spořádala kus malinového cheesecaku, tak si taky nech chutnat.
16. lis 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste tak doufám, že sis pochutnala :slight_smile:) já teď vylezla z vany...zapnula si vaření s Pohlreichem...a přemýšlím, jestli si dám nebo ne :slight_smile:
16. lis 2013 ve 20:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova ten úklid ti závidím :slight_smile: jako že už je hotovo, ja hodlám zítra dopoledne vyhnat manžela, dítě a psa ven a uklízet,protože odpoledne přijde návšteva a Mates tady dneska s tím vystrihováním a pomáháním mi s vařením dal dost na frak :slight_smile: Je to těžký... ty děti tak rády pomáhají a vaří ale ona to pomoc vlastně vůbec není, velký úklid celé kuchyně a okolních prostor musí nutně následovat :grinning:
16. lis 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzuzuz ahojda :slight_smile: no, mám hotovo....ale neboj, jen co se vrátí domů malej...i když on už tak malej není, ale pamatuju si, když mu byly asi tak dva roky...já pekla cukroví...a on jezdil po lince a bagroval mouku...nepřej si ten bordel...já zítra hodlam nedělat nic mimo žehlení...ale to počká do odpoledne...a rozhodně hodlám dlouho vstávat...a ležet skoro celej den :slight_smile:
16. lis 2013 ve 20:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova A kolik ma malej nemalej? Mozna si to uz psala ale nevim...
16. lis 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzuzuz to neva... :slight_smile: malej velkej největší bude mít v květnu 18 :slight_smile: a malej nemalej menší bude mít v dubnu 7 :slight_smile:
16. lis 2013 ve 21:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ten vikend tak utekl nemluvě o celém týdnu , blíží se pátá hodina a maličkej zase jede na týden k otci .Normálně to přestávám zvládat chci at je tady u nás.Ve čtvrtek jsem byla na tom soudě vše poddat zítra na sociálku odvézt papíry že je to poddané a začne kolotoč :( . Jinak malá se v bříšku pěkně točí Lucik pucik :D
17. lis 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj milli
@milli13 je mi moc lito, ze prozivas takovy stresy :( ja bych tohle asis nedala tyden ho nevidet :((( jak jsi dlouho tehotna? Ja uz mam malou usazenou nejakou dobu ve stale poloze, bohuzel prdelkou dolu....
17. lis 2013 ve 20:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda mamky... Tedy tady je pusto a prazdno... Kdepak vsechny jste? Preju vam hezke pondeli!!!!

Copak mate dneska v planu? Ja ted povezu za chvili toho starsiho do skoly, pak se stavim nekde pro dva pstruhy, nejakou zeleninku a pofrcim domu. Prijede mi na navstevu kamaradka a priveze mi pro malou chuvicky... Tak se moc tesim....

Mejte se zatim bezva ;)
18. lis 2013 v 07:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte,
ja se dnes dala do vytahovani a hledani vybavicky po malym, at vim co mam, co mam kupovat a co shanet po rodine kde sem co pujcila... to je nejhorsi, me nevadi neco pujcovat, pocitami s tim ze se mi treba neco znici, ale prosit se o vraceni teda nesnasim :angry:
No a odpoledne pojedem na nakupy obleceni a bot pro Matesa a manzela, doufam ze v pondeli nebudou navaly, schavlne jsme nesli o vikendu.
18. lis 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, no tak ja veci a specialne tyhle proste ze zasady nepujcuju.... Mne by pak vadilo mit z hezkych veci znicene... To te tedy docela obdivuju

Ja se chystam na nakup bot pro kubika zitra...ja pro nej boticky kupuji ve Sportissimu, tak snad pochodime i letos... Maji tam krasne slevy tak uvidime

Kamaradka nakonec nedorazila, tak jsem si privezla Jenickovu mamku, tak mame veselo
18. lis 2013 v 15:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy :D já dnes zase litaní po uřadech kuli maličkému ,teď už jen čekat na soud a sociálku co mi přijde domu.
Termín mám od 20.1. do 3.2. 2014 tak uvidíme zatím se mala vrtí uplně všude a dělá docela bolestivé kotouli to u kluků opravdu neznám .
zuzuzu.. já také usnu u dopoledních zpráv :D vzbudí mě synátor když přijde ze školy :D
18. lis 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinka
18. lis 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky, tak se po delší době hlásím, já jdu na utz př. středu na ten velký ve 30 týdnu tak jsem zvědavá, ale mám takový pocit že máme nožičky dole, protože mě pořád kope do močáku:-/ v noci už hůř spím, no lepší už to asi nebude.

Jak jste na tom se jménama, nějak si pořád nejsme jistí výběrem a čas letí.
18. lis 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova Tak ja to resila hodne zda pujcovat a nakonec jsem pujcila, protoze sem nechtela aby by si rekli ze sem lakomec co nic nechce dat . To ja si pak radsi dokoupim neco noveho nez aby me takhle pomluvili :(
ALe tykalo se to hlavne vybaveni jako prebalovacich pultu, ohradky,kolotoc atd. plus obleceni cca do 1 roku skoro vsecko, nechala sem si par nej kousku co koupil manzel nebo tak. Ale jak jsem dnes prebirala veci 2-3 roky tak jsem se taky rozhodla ze pujcim maximalne skarede veci na pisek nebo pyzama atd. protoze v tomhle veku uz to deti preci jen obnosi a proderavi a tak skoda hezkych veci a skoda penez na nakup noveho... Zlast kdyz ted uz vim ze budeme mit druheho kluka a tak dokupovani saticek a ruzovych veci nebude nutne :slight_smile:
18. lis 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@milli13 nadherna fotecka!!!!!!
18. lis 2013 ve 20:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kettm ahoj, no, pokud jdes teprve na velky ultrazvuk, tak casu dost na to, aby se miminko otocilo domspravne polohy... Myslim, ze aby bylo ve tricatem hlavickou dolu, je jeste fakt brzo...my mame jmeno uz davno vybrane :slight_smile:)
18. lis 2013 ve 20:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek