• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj !!!!!!
Tak už som späť v Prahe a hlavne tu medzi Vami, dievčence.... Celý vikend som na Vás myslela, čo asi robíte, o čom tu kecáte ..... :wink: mala som čo robiť ako som to ako-tak skoro vsetko prečítala :grinning: :grinning:
My sa máme fajn, dcéra kope ako o život .. včera pri cestovaní do Prahy mi bolo veľmi ťažko, musela som sa prispôsobovať pohybom našej dcéry :grinning: :grinning: :grinning: .. no už aj teraz sa začína nejako krútiť :grinning:
18. lis 2013 ve 20:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dijakisch ahooooooooooooooooooooooooooooj!!!!!!!!!!! No uz jsem si rikala, kde jsi!!!! To se mi ulevilo, ze jste v poradku, uf!!!!!!
Pohlad za me malickou;) asi uz spis, ja ted vlezla do vany, samo ze tablet s sebou ;) mam takovou radost, ze jsi zpatky!!!
18. lis 2013 ve 22:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova dakujem za privítanie, po sprche som hned zaliezla do postele a ani neviem, ako rýchlo som zaspala. samozrejme som hore už od 03.00 hod. Naše milované sa rozhodlo, že už netreba spať :grinning: :grinning: tak teraz som na nejakej druhej slabej kávičke :grinning: Ako sa mávaš ??? A čo manžel ??? pravidelne si voláte ?
19. lis 2013 v 08:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dijakisch dobre rano;) ja toho na dnesek taky moc nenaspala... Takze ted si hovim v posteli a z te taky pracuju....
No Jenik je ok, jen je to strasne dlouhy... Volame si... Ale uz to doma nesou spatne vsichni... O sobe ani nemluvim, malej pravidelne place a psi jsou taky nejaci hotovi z toho... Je to des......
Jak jste se meli?
19. lis 2013 v 08:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova Mali sme sa úžasne :wink: vyšlo nám krásne počasie, mali sme slniečko a vonku bolo 12C. celý piatok sme chodili po kamarátoch a kamarátkach :wink: aby si ich deti užili. v sobotu bola dcéra jazdiť na koni (začíname pomaličky) tak už aj po 4 hodine sa učila klus. V nedeľu ráno sa nevedela postaviť z postele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a v nedeľu sa počasíčko začalo meniť, poobede boli hmly, jemne niečo padalo -----> cesta domov do Prahy bola zdllllhaváááááááááááá. Ale som rada, že si to deti užili. Ja som si oddýchla. Teraz pojdeme na Slovensko 29.11 ----> mám poradňu. Budú mi opäť brať krv - pretože som rh negativ. a už sa dozviem, kedy začnem chodiť do nemocnice každý týžden na ozvy. My na SK to máme trošku ináč, ako vy tu v CZ. Mesiac pred pôrodom chodíme pravidelne raz do týždna na ozvy. a potom ked to už na nás príde, tak prídeme na príjem, zapíšu nás a ideme na sálu :grinning: :grinning: :grinning: aké jednoduché .. len či to bude aj v skutočnosti tak :grinning: :grinning: :grinning: Takže od polovice decembra budem na Slovensku, kvôli bábätku. Detičky ostanú v Prahe, dcéra kvôli škole. ale v januári, ked už máme ten termín, tak ich plánujem odhlásiť zo školy, budú chodiť na Slovensku do školy a budeme spoločne čakať na bambulku :wink:
19. lis 2013 v 09:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásné ráno :slight_smile: vidím, že dneska máte pořádný spánkový deficit, takže pěkně odpočívat :dizzy_face:
@ventilkova včera mi taky manžílek odfrčel na služebku, naštěstí jen do čtvrtka, ale i to mi stačí.. :frowning2: tak jsem aspoň vyrazila navštívit rodiče a s maminkou napečerme do mrazáku vánoční cukroví, ať pak máme ten prosinec klidnější :grinning: stejně bych to pak sama asi neudělala... :sweat_smile:
@dijakisch vítej zpátky! :wink: doufám, že jste si to doma skvěle užili :slight_smile:
19. lis 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kluziste Ahoj, júúúúúúúúúúúúúúj, milujem vôňu vianočného pečenia. Veľmi sa na to teším. Ale budem piecť až v decembri doma na Slovensku u mamy :wink: ja manžela mám doma, ale celý den je v práci nejakých 12 hod. príde domov večer okolo 19.30 hod. pol hodinu je ešte s deťmi, potom si este niečo porobí na pc, a hodí sa do postele - samozrejme pre mňa nepoužíteľný. ... takže akoby ani doma nebol :grinning:
19. lis 2013 v 09:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch Tak koukám, že doma bylo krásně.. domy vždycky viď :slight_smile: mně právě taky nejvíc baví pečení cukroví s maminkou, ani si nějak neumím představit, že bych pekla sama, to by mě nebavilo.. No ale letos jedou rodiče na Vánoce za teplem, a v prosinci už budu asi taková nepoužitelná, tak jsme to vymyslely s maminkou takhle :slight_smile:
No jo, to je fakt, že někdy když je muž doma, tak spolu lidí mluví míň než když je daleko :grinning: pak si dají lidi často záležet, aby si zavolali, napsali, a kolikrát si i víc poví, že :slight_smile: ale holt ten osobní kontakt má prostě značné výhody... :sweat_smile: :dizzy_face:
19. lis 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
áno @kluziste máš pravdu. Pred pár rokmi, veľmi cestoval a to som bola nejaké 2 roky väčšinu dní sama s deťmi doma. Bolo to vyčerpávajúce pre mňa, pretože v niektorých situáciách som musela byť prísna a hned o 2 min. opäť dobrá mama. bolo to náročné robiť mamu aj otca naraz. Preto ked zmenil prácu do Prahy, tak sme sa rozhodli, že z Nitry odídeme a budeme spolu v Prahe. Aj ked len po večeroch je s deťmi, ale cítia jeho prítomnosť a aj deti sa správajú ináč.
19. lis 2013 v 09:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ja urcite cukrovi budu pect doma s Jenickem jako vloni ;) holky je mi tak smutno :(((
19. lis 2013 v 09:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch to určitě, tohle děti poznají a je to určitě dobře, že mají doma oba dva. My jsme s mužem před svatbou byli přes půl roku hodně od sebe, protože byl na diplomatické misi v cizině, vždycky cca měsíc pryč a dva týdny doma, to bylo hrozný. Teď je tady, ale nějaká taková cesta je ještě v budou cnu v plánu, no moc si to neumím představit, většinou to trvá tak rok... ale to se nedá nic dělat, zase jsou to penízky no..
19. lis 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova nesmutni.....kdypak se Ti vrací?
19. lis 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova nesmúť. v tomto našom stave je to asi normálne. Minule som pozerala film - taký normálny. a ja som sa z ničo-nič rozrevala... čistá katastrofa... My ti tu budeme po celý ten čas robiť zábavu a rýchlo ti to prejde :wink:
19. lis 2013 v 09:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
MY ŽENY SME TAK SILNÉ, ŽE ZVLADNEME VŠETKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :grinning:
19. lis 2013 v 09:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
celú túto hluchú 2-hodinovku som bola na nete a hladala som nejaku zimnu bundu pre synačika. Žiadny normálny výber. Otrasne tmavé farby. Ja neviem, asi som náročná :grinning: ozaj chcem sa spýtať, chcem si kúpiť aj také klasické látkové plienky - na grcky :grinning: kupujete nové, alebo po niekom ????
19. lis 2013 v 11:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch látkové plenky jsem nakoupila nové, jako jedno z mála. Ale nemám ty klasické, jako bývaly na skládání, mám plenky od bamboolika.
19. lis 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch Ja jsem si koupila poprve nove a mam schovane na ted a musim rict ze je to pouzivani hooodne znat a to jsem je pouzivala jen na grcky, podkladani hlavicky atd., na curani jsme latkove nemeli. Proto bych pouzite nekoupila. Jinak mame obleceni, kocarek atd hodne z bazarku.
Mame klasicke bavlnene a pak i ty bambusove co pise @kluziste - ty jsou uplne nej, heboucke a tak, ale taky cenove uplne nekde jinde :frowning2:
19. lis 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mám termín 22.1. 2014 a už mě to děsí jak se to krátí :slight_smile: těď jsem ve stavu kdy se vše chystá takže jde mi z toho hlava kolem, těď mám sepsaný seznam a musí se vše ještě nakoupit, pračka se také těď nezastaví :slight_smile:
19. lis 2013 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzuzuz chcem tie klasicke stvorcove, ako sa pouzivali volakedy, ja som mala tiez, nepouzivala som ich na čúranie.... iba na grcky atd.... a posunula som ich sestranici.. je mi trapne teraz to od nej pýtat. Asi pojdem do obchodu nejake nove pozhanat, lebo bojim sa toto kupovat cez net, lebo clovek nikdy nevie, k comu to pouzivali.... budem pouzivat klasicke pampersky... pre rychlost a aby som hlavne usetrila cas. Ved mam doma este 2 deti :grinning: :grinning: :grinning: Pri prvom dietati som sa pokušala pouzivat klasicke latkove plienky, ale vydrzalo mi to iba pol dna :grinning: :grinning: malá bola tak prečúraná a ked sa pokakala, hovienko mala po celom chrbte :grinning: :grinning: :grinning: hned som s tým skončila. Samozrejme hladala som take, aby jej nedrazdili pokozku. Takze uz mám tie značky vyskúšane. takze pre newborn budu pampersky a potom budeme pokracovat s plienkami z DMdrogerie babylove .. inak vecicky na oblečenie, kočík, vajíčko som kúpila na nete.. teraz zhanam vaničku na kupanie ..
19. lis 2013 ve 14:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jessy89 tak vitaj medzi nami :wink:
19. lis 2013 ve 14:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky musím ještě ponakoupit nějaké klasické čtvercovky bavlněné, pod hlavičku atd., to se hodí. Ale ty asi koupím nové, přes bazárky zase ty další věci :slight_smile:
Tak my už máme pečíno, zítra ozdobit a je to :sunglasses: akorát jsem si pěkně pocuchala nervy při dělání výrobě tlačených kokosových koleček, nějaký drobivý těsto... :angry: :rolling_eyes:
Copak děláte vy?
19. lis 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kluziste Napečeno? to byl teda fofr! Me to dycky trva par dni, kazdy den tak 1 max dva druhy.
Ja sem se dnes dala do oken, zaclon a vse kolem a dopiram zavesy a mam to hotove a nohy mi asi upadnou od toho neusatleho lezeni na zebrik.. sbiram silu a jdu do skolky :slight_smile:
19. lis 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz Letos jsme to hodně očesaly, bude jenom asi 7 druhů. Takže to jde pěkně od ruky, musíme to zvládnou za tři dny :slight_smile:
Chuděrko, okna jsou jedna z mých nejvíc nenáviděných domácích prací.. :sweat_smile: tak to jsi hrdinka, že máš hotovo! Nohy nahoru, hned až se vrátíš ze školky :wink:
19. lis 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch Me se nejvic na novorozence osvedcily Bella happy protoze maji vyrez na hojici se pupik a taky jsou trochu silnejsi, takze pro neustale lezici miminko na podporu kycli myslim super. Jak se zacne mimco trochu hybat a uz to jen nespi tak jsou blbe, jak pises zlute cosi je az na zadech :slight_smile: pak jsme pouzivali az do konce pampers premium care - sice nejdrajzsi ale jedine, ve kterem nemel malej cerveny zadek :(
19. lis 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kluziste mou tez :rolling_eyes: ale zjistila jsem jednu bajecnou vec, a totiz ze okna nebyla skoto vubec spinava! dycky byla uplne cerna za par tydnu ale na jare jsme poridili predokenni zaluzie a na to, ze od te doby jsem je nemyla tak jsem cucela teda :slight_smile: mozna by stacilo je myt jednou za rok s temi zaluziemi :dizzy_face:
19. lis 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste 7 bohate stačí, hlavně vanilkové rohlíčky a linecké :slight_smile:
19. lis 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz Tak to je paráda, jednou za rok ro určitě stačit bude :slight_smile: přeci nebudeš dělat zbytečnou práci :grinning:
No právě, tyhle dva druhy jsou základ, pak pár dalších, aby se neřeklo a je to :wink: letos asi ty Vánoce trošičku ošidím, no nedá se nic dělat.
19. lis 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak já opět lítací den :D byla jsem odvézt věci po malém do azylového domu jsem rada že ještě někomu pomohou :D .
jinak koukám na Slovensku nádherně joooo i mě se odtamtud nechce .
Jeee pečení už se těším budu péct s klukama rádi tvořej a já miluju tu vůni :D
19. lis 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jedna má napečené, druhá má umyté oknááá, tretia poupratovala v skrini a urobila dobrú vec :wink: len ja sa tu hrajkám s detičkami :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2013 v 18:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojda holky :slight_smile:)))!!!!!!
tak ja se tedy priznam, ze po probdělé noci jsem odvezla ráno malýho do školy a v devět zalehla a vzbudila se skoro ve dvě hodiny odpoledne :slight_smile: ale protože mám všechno hotové, nemám vůbec výčitky :slight_smile:
jinak co se týče plenek látkových, já jsem nakoupila třicet úplně nových, po malým - je to přece jen sedm let skoro, a já je ráda používám na úklid, s nima se tak krásně leští okna třeba :slight_smile:
jinak co se týče oken, vzhledem k tomu, že jsme malovali, okna mám umytá, takže tohle já mám hotové, v podstatě celý dům je po generálním úklidu, takže tohle mě už nečeká...
cukroví - no já peču každý rok a i tento nebude jiný...teď si o víkendu rozmyslím, co budu péct a pomalu na to nakoupím.....dávat cukroví do mrazáku před Vánocemi to slyším opravdu poprvé, ale asi to jde :slight_smile:
Dneska jsem vyzvedla malého z družiny a frčeli jsme nakupovat...koupila jsem mu nádherný boty - byly zlevněné z 1500 na 750 tak to mě fakt potěšilo, koupila jsem mu krásný prošitý manžestráčky s velkejma kapsama vpředu i vzadu....strašně mu sluší a pod stromeček krásnou zimní bundu s kožíškem na kapuce....taky už ve slevě za 490 korun..ale huňatou nádhernou, tak mě to taky udělalo radost...
Navečer jsem si uvařila na zítra, koupila jsem krásný hovězí a už mám hotový španělský ptáčky :slight_smile:
Zítra ráno jedu na pracovní poradu do Pardubic, pak jedu k Jeníčkovým rodičům na oběd a pak oni jedou k nám, budeme zazimovávat bazén...tak mi jedou pomoct....
Ty jo, to jsem se rozepsala :slight_smile:)
sedím v posteli s počítačem...a malá mě teda docela slušně kope do žeber, potvůrka jedna...holky, nějak se mi to začíná krátit...připadá mi nějak neuvěřitelný, že už jen pár týdnů a budeme ji mít doma a bude nás o jednoho víc :slight_smile:
19. lis 2013 ve 20:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek