• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
AHojte,
jo rukavicky taky nesmim zapomenout, maly mel nehty jak drapy a porad se smudlil po tvarickach,ale ja je tehdy nastesti mela. No vubec na ten prvni porod jsem byla z kurzu poucena a vse mela nachystane hodne dopredu, ted je to nejake slabsi :slight_smile: Ale zacala sem vytvaret seznam :slight_smile:

@ventilkova mrkni na web porodnice kam pojedes, oni to tam casto pisi co si mas vzit s sebou, aby se prave vyhnuli tomu, ze ti pak neco budou muset davat :slight_smile:
22. lis 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ja s sebou pouze vlozky pokud chci jine nez davaji a jednorazove plenky pro malou.... Ted jsem tam volala
22. lis 2013 v 10:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak co se tyce rukavicek, myslela jsem spis kvuli chladu... Pokud bude mit mala delsi nehtiky, proste ji je ostriham :slight_smile:
22. lis 2013 v 10:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova ja bych pribalila jeste jidlo :slight_smile: nevim jak u vas, ale u nas je vecere kolem 17h a pak az do rana ani kurka chleba a to ja teda tak dlouho hlady nevydrzim a minule sem mela prvni den hrozny hlad :sweat_smile: Bufet byl samozejme o vikendu zav reny :unamused:
22. lis 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zuzuzuz ja si jidlo necham vozit cerstvy pekne :slight_smile: myslim, ze tatinek se urcite postara na jednicku ;)
22. lis 2013 v 11:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no to jooo:slight_smile: cerstvy je lepsi. Ja bych tehdy za kus chleba vrazdila, ale nas tatinek a cela rodina uz ve velkem slavili :slight_smile:
22. lis 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
RUKAVIČKY sú dobrá vec, pretože nemôžeme strihať ešte detičkám nechty. Mala som takú fajn sadu čiapočka + rukavičky hned pre novorodenca. osvedčilo sa hned pri prvom dieťatku :wink: potom som ich nechala v nemocnici mamičke, ktorá bola so mnou na izbe - prišla nieskôr :wink:
Letím pre malého do škôlky, pa-pa
22. lis 2013 ve 12:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
noooooo, s tým jedlom to je perfektná vec. Ešteže budem rodiť v rodnom meste, mama a svokra sa budú predbiehať, ktorá mi čo prinesie :wink:
22. lis 2013 ve 12:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Proc bysme nemohly strihat detem nehty???? Ja je obema strihala uz v porodnici

@dijakisch ja jsem tady mela dnes kupce na auto a nestihla jsem zaridit ty plenky ... Tak se na me nezlob, zaridim to hned v pondeli dopoledne....

Mamky kde sezenu bodycko s napisem i lov my dad !? Chtela bych ho dat tatkovi pod stromecek :slight_smile:
22. lis 2013 v 19:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ventilkova My měli takové z HM, myslím že to mají stále, pak ještě mrkni next.co.uk - jeto sice z anglie, ale mají nějaké obchody i v CR a na mimibazaru ti to spousta lidi doveze na objednavku. A pak ještě fler.cz tam ti to lidi zase namaluji, taky mívají pěkné :slight_smile:
22. lis 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj mamky copak je s vami? Nikdo nic uz tak dlouho? :(
24. lis 2013 v 09:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooooooj, tak prišla som len tak na skok. @ventilkova aké auto predávate ??
to s tými plienkami - to si nerob starosti, v pohodičke počkáme :wink: včera večer sme trošku premiestňovali spálňu, detičky mi poskladali postielku, tak už som tak na 40% pripravená :grinning:
Práve som si zajednala spolujazdu na štvrtok 28.11 smer Nitra. V piatok mám poradňu s baby. Beriem so sebou aj detúrence, pretože manžel má nočnú, tak nemôžu ostať samé doma. Detičky sú veeľmi vytešené, že nepôjdu v piatok do št. zariadení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aaaa nejako sa nám ochladzuje, od pondelka hlásia v CZ sneženie, moc sa na to neteším, pretože budeme každý týžden jazdiť na Slovensko, možno aj sama šoférovať,... a to ma desíííí... :frowning2:

s tými nechtíkmi: neviem, proste nám bolo povedané, že by sme ešte nemali strihať deťom nechty, nech vydržíme tak 2 týždne a potom môžeme... držala som sa toho, neviem, či to bolo správne rozhodnutie :sunglasses:
24. lis 2013 ve 12:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dijakisch

Ahoooj :slight_smile: no prodavame moje, mam Skoda Roomster... Kupovala jsem ho pred necelymi ctyrmi lety uplne nove... Ale ted nam bude male.... Takze uz vybirame vetsi ;) auticko je prodane, zitra si pro nej prijedou ;)
24. lis 2013 v 16:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dijakisch
Jinak ja ted koukala ana predpoved na cely tyden a o snezeni ani zminka ... Tak ti nevim :slight_smile: ja jdu do poradny ve stredu, naposled po dvou tydnech, ted uz budu jezdit kazdy tyden....
24. lis 2013 v 16:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova a aké máš vybrané auto ??? máš nejaké kritériá ?? poraď prosím, aj my zháname auto.
Kupovat budete nové alebo lacenjsie ojazdene ???
Prave som si bola pre vanicku, kupila som si cez mimibazar. za 80kc - krásna :grinning:
O tom počasí to hlásili vo štvrtok. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja sa v piatok 29.11 dozviem, ako casto budem chodit do nemocnice. Budem to musiet poriesit nejako s detmi. Planujem Lea si zobrat so sebou do Nitry - on chodi do skolky, takze moze vynechat. Ale Letty musi ostat, nakolko je tretiacka, asi pride tchyne. Uvidim, musim poriesit.
24. lis 2013 v 16:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. lis 2013 v 16:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dijakisch no my budto Sharan nebo Renault Espace nebo neco podobneho. Nove auto uz urcite kupovat nebudeme. To se nevyplati. Strasne rychle ztraci na cene.....

Jinak ja urcite uz budu chodit po tydnu... Musim rict ze to jezdeni na Sk ti moc nezavidim
24. lis 2013 v 16:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova mne sa páči nová kia carens 7miestna, ale tiez nechcem investovat do nového auta. este premyslam a nasla som na nete VW Caddy 5miestne. zhaname nieco s velkym kufrom, nakolko chodime casto na vylety a na SK. Uffff, ani mne sa nepaci to caste jazdenie na SK, cim sa termin blizi, tym sa mi horsie sedi ... esteze ta cesta trva len 4 hodiny. vzdy si urobime aspon jednu zastavku. ked deti spia, tak ideme v kuse, ale najviac si to potom odskacu moje krby :frowning2:
24. lis 2013 v 17:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojte,
já byla u rodičů na návštěvě a na srazu gymplu, bylo to fajn :slight_smile:
To chodíte k dr. tak často? Já teda 1x za měsíc a jsem 31tt :confused: Mam kontrolu v pulce prosince po měsíci a pak až 8.1. tak nevím zda má muj dr. dovolenou nebo není tak pečlivý jako vaši dr....
24. lis 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzuzuz ahoj no ja budu koncit 34 tt a tento tyden jdu naposled po dvou tydnech a podle dr. uz pam kazdy tyden... A mela jsem to tak i v predchozich tehotenstvich... Dr. mi rikal, ze jd dobre uz ted mimi sledovat pravidelne, nebot se blizime ke konci.. Nejspis uz me taky brzy ceka nataceni monitoru, dr. Chce mit jistotu, ze se miminku dobre dari, ze nejsou nejake zmeny nebo kontrakce... Ja na tom tedy nic extra zvlastniho nevidim, pripada mi to automaticke... Ale asi to ma kazdy doktor jinak... Zkus se na to zeptat a uvidis, co ti rekne.... Navic me ceka cisar a i ja chci mit jistotu, ze se nic nedeje a porod cisarem v klidu a bez stresu zvladneme pred terminem, jak to je v planu...
25. lis 2013 v 07:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova No tomu rozumím, ale obávám se, že má můj doktor prostě dovolenou a byt by se asi mělo chodit na kontroly po 2 tydnech tak mě proste vezme dycky po mesici. Pri minulem tehotenstvi jsem chodila od poloviny prosince do nemocnice na kontroly a monitory, protoze doktor mel dovolenou ale byli na me ze zacatku hrozne neprijemni a musela jsem si dycky vyslechnout jak ambulantni lekari si berou dovolene a oni to v nemocnici museji resit za ne... a taky jsem tam cekala treba i 4hod protoze tam byl sileny naval tehotnych :(
25. lis 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem se dala do trideni veci podle velikosti a jdu prat atd. Ale zjistila jsem, ze z velikosti 56 nemam skoro nic, se mi to nejak nevratilo :( Takze jeste budu muset na nakup bodycek a overalku... Škoda že ty akce na obleceni uz vsecky probehly a ja skoro nic nekoupila neb jsem myslela ze vse mam :unamused:
25. lis 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@zuzuzuz já taky chodím po měsíci, teď jdu po 3 týdnech výjimečně protože jdu na ten utz ve 30 týdnu. Bylo mi řečeno že budu muset mezi svátkama na kontrolu do nemocnice, asi z důvodu dovolený.
25. lis 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky :slight_smile:
po delší době zdravím, měli jsme nějaké hektické období. Taky jsem zjistila, že těch věciček ve velikosti 56 teda moc nemám, budu muset určitě něco málo donakoupit. Včera jsem si sestavila přebalovací pultík, už je pěkně nachystaný vedlekomody s vypranýma oblečkama a plínkama, nakoupila jsem nějaké teplé deky, koupili jsme za pár korun jetý kočárek na zahradu a do lesa :slight_smile: :dizzy_face: tak ještě musí tatínek konečně dovyrobit postýlku, přivezu další nezbytnosti od kamarádky a děj se vůle boží.... :grinning: :sweat_smile:
Máte už nachystanou tašku do porodnice? Teď jsem někde narazila na radu, abychom ji měly cca dva měsíce před termínem pěkně připravenou, tak se mi protočily panenky, protože spoustu věcí doma vůbec nepoužívám a musím splašit - župan, noční košile, apod., no nedá se nic dělat, asi tenhle týden vyrazím do davů nakupujících pod stromeček :grinning:
25. lis 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojda, no tak já teda tašku do porodnice nemám taky... :slight_smile: jeste si musím koupit ty jednorázové kalhotky, ty taky nemám...do toho řeším práci, teď zrovinka sedím v kanclu a řeším smlouvy :slight_smile: do toho dárky pro děti pod stromeček a taky cukroví...je toho teda víc než dost...ale co nás nezabije, to nás posílí...a taťka si běhá po Skandinávii :slight_smile:))
jinak já jsem tedy zapomněla říct, že mám pana doktora, za kterým jezdím do nemocnice i do poradny...takže já jsem ušetřená nějakýho pindání personálu v nemocnici....nikdy nečekám, zavoláme si den předem a on si mě na smluvenou dobu vyzvedne v čekárně a přednostně mě odbaví :slight_smile:
25. lis 2013 v 11:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
K doktorovi taky chodím po měsíci, teď půjdu ve čtvrtek a uvidím, jestli se něco změní.. Do porodnice až ve 36. týdnu, ale to jsou zrovna Vánoce, tak se s nimi nějak domluvím, jak to bude :sweat_smile:
Jakpak se cítíte? Já mám podle hodnocení okolí údajně malé bříško, ale musím říct, že už si připadám jak balon :unamused: včera večer jsem vůbec nevěděla, jak si lehnout nebo sednout, všude mě píchalo a tlačilo, no paráda :grinning: tak ty dva měsíce budou asi pořádně výživný, už aby byla Krolínka pěkně venku :slight_smile:
25. lis 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste ahojda, no to je dost, už jsem se trochu bála, jestli se s tebou něco neděje :slight_smile: no já mám pořád nutkání ještě koupit něco růžovýho :slight_smile: mám spoustu krásnejch věcí, ale skoro všechno bílý....to mám po malým...takže se možná ještě někam taky zajedu podívat....nehledě na to, holky, že naše Kačenka má dneska svátek, takže by byl i důvod :slight_smile:)
25. lis 2013 v 11:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ventilkova no hele, mně taky všichni říkají, že nemám extra velký bříško a já si teda od kluků pamatuju, že jsem měla naprosto odlišný rozměry.... :slight_smile:takže to možná opravdu bude tím, že čekáme teď holčičku....jinak já se cejtim docela fajn, stejně mi nezbývá nic jiného než fungovat, když taťka není doma.....mám toho víc než dost, do toho jsem prodala o víkendu auto, takže budu muset na přepis do Prahy ještě, musím přezout BMW tatínkovo, který doteď nebylo třeba....no a Vánoce na krku :slight_smile:)
25. lis 2013 v 11:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste ( ted jsem zjistila, že jsem si odpověděla sobě místo tobě, tak to pro jistotu píšu ještě jednou, abys věděla, že to patří tobě)no hele, mně taky všichni říkají, že nemám extra velký bříško a já si teda od kluků pamatuju, že jsem měla naprosto odlišný rozměry.... emoticontakže to možná opravdu bude tím, že čekáme teď holčičku....jinak já se cejtim docela fajn, stejně mi nezbývá nic jiného než fungovat, když taťka není doma.....mám toho víc než dost, do toho jsem prodala o víkendu auto, takže budu muset na přepis do Prahy ještě, musím přezout BMW tatínkovo, který doteď nebylo třeba....no a Vánoce na krku
25. lis 2013 v 11:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek