• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
@ventilkova no právě, je toho teď všeho nějak hodně najednou a nějaká taška do porodnice je pro mě fakt vedlejší :slight_smile: ale asi už to bude rozumný, neumím si moc představit, jak muže po telefonu naviguju, jaký vloky a kalhotky má v drogerii popadnout... :grinning: :grinning:
Tatínek to vyhrál, co? :slight_smile: a víš už, kdy se Ti vrátí?
No vidím, že s doktorem to máš zařízený nejlíp!
25. lis 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste KOukám že máme TP skoro stejne, já mám 30.1: tak jsem zvědavá co ti řekne. Mě též připadá že mám větší pupík, ale miminko je naštěstí normální a doufám že ani moc velké nebude, tak 3200 je akorát myslím :sweat_smile:
Já už mám dárky téměř vyřešené, něco mi teda chybí, ale budu řešit přes eshopy, stejně bych nevěděla kam pro to do kamenných obchodů.
@ventilkova To máš bezvadné, to si tě pak určitě i porodí, ne?
25. lis 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám a zprávy a na východě Moravy sněžíííííí :slight_smile: To je nádhera :dizzy_face:
25. lis 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já mám termín už na desátého ledna, ale to je vypočtený, takže musím počítat, že když se nebude nic dít, tak mě říznou hned po Novém roce, musí se prý trochu dopředu,aby se nerozjel porod....a pan doktor mi slíbil, že se o vše postará...ještě mu musím říct, že chci pěknou jizvu, na to nesmím zapomenout :slight_smile:
já teda dárky s devadesáti procent pouze na netu....nebaví me přeplácet v kamenných obchodech a strkat se s lidma ve frontě :slight_smile:
25. lis 2013 ve 12:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ventilkova siti je dulezite a jeste hodne zalezi i na tom potom - masirovani jizvy,jsou specialni masticky na uvolneni jizvy a pak pri planovanych brisnoch operacich si lze priplatit za roztok aplikovany do bricha na zamezeni nebo aspon zmenseni srustu uvnitr.Zalezi jaky postoj k tomu dany doktor ma.
25. lis 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzuzuz no, tak to budu muset jeste s panem doktorem probrat....a vymyslet tu nejlepsi variantu
25. lis 2013 ve 14:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz dám Ti pak vědět, no třeba si mě taky pozve až na leden.. zase je asi pravda, že když bude teď všechno v pořádku a nebudu mít žádný problém, tak by to asi stačilo, no uvidíme.
@ventilkova tak tohle je jasná výhoda císaře, že budeš vědět kdy to přijde a kdo se o Tebe postará :slight_smile:
25. lis 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova teprve jsem si všimla, že jsi mi psala, na druhý pokus :slight_smile:
Tak možná to fakt bude tou holčičkou, uvidíme, jak to za těch pár týdnů ještě poporosteme :grinning: máš toho fakt nad hlavu, mně bohatě stačí tenhle běžný předvánoční režim, i když do toho mám taky ještě nějaký extra zařizování - pokoušáme se prodat mlj bývalý byt a píšu dozertaci, abych měla pokud možno hotovo, než se malá narodí. Ale vůbec si nedokážu představit, že bych ještě do toho měla další děcko (nebo děcka :slight_smile: )... a to si to s mužem plánujeme, že co možná nejdřív vyrobíme bratříčka :grinning:
25. lis 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčence, dnes som sa hrala na ježiška. Zháňala som darčeky. Deti už mám skoro vybavené, už len Monopoly :wink:
25. lis 2013 ve 20:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Copak jsi nakoupila? Pochlub se;) holky dneska ma nase Kacenka svatek ;)
25. lis 2013 ve 20:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kluziste vôbec na ďalšie deti sa nepripravuj nejako extra. Proste ked to príde, tak to príde a budeš to brať tak nejako automaticky. :wink: nie je to nič strašné. Len sa držím toho : MATERSKÁ DOVOLENKA - je naozaj dovolenka, ked má mamička prvé dieťatko. ostatné Materské Dovolenky, nie sú dovolenky!!!! je to riadny manažment !!! :wink:
25. lis 2013 ve 20:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ventilkova Tak jedině jak ji obdarovat je dát si něco dobrého do bříška :grinning:
25. lis 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dijakisch janjsem to ani podruhe nebrala nejak automaticky po jedenacti letech to byl jedinacek :slight_smile:
25. lis 2013 ve 21:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zuzuzuz my jsme si koupily krasnou kostkovanou nocni kosili do porodnice... ;)
25. lis 2013 ve 21:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ventilkova ooo, želáme všetko najlepšie :wink: kúpila som dcére 2 české knižky - rozprávky (aby získala viacej praxe v čítaní čestiny), potom také niečo - kostra dinosaura je zaliata v sádre a deti ju musia s takými kladivkami nájsť - malý archeológovia - som to nazvala :grinning: , synovi drevenu hokejku, plyšový vankúš z rozprávky Monsters - Sally :grinning: dcére ešte slovensku nejakú knižku, dostane aj takú knižku - hlavolamy, spoločnú hru mikádo, manželovi parfém, svokre letenku do USA :grinning: za dcérou, mame lístok na Bocceliho - bude v Bratislave 30.12, krstnej dcére Monsterku Operetu...
25. lis 2013 ve 21:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova asi som to napísala zle, že AUTOMATICKY .. proste brala som to tak, že to má tak byť. neriešila som to nejako extra.
25. lis 2013 ve 21:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dijakisch ooo dekujeme velmi;) ja cekam na balik s hrackami pro Kubika... Pro toho starsiho budu objednavat veci na fotbal z netu zitra, dnes uz nemam na to sil;) premyslela jsem taky nad nejakymi listky na muzikal mezi svatky ale nevim nevim ;)
25. lis 2013 ve 21:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova Aha :slight_smile: Já si taky v sobotu jednu koupila, ale uz ji nosim :slight_smile:
25. lis 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzuzuz no neboj ja taky budu ;)
25. lis 2013 ve 21:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
júúúúúúúúúúúúúj, aj ja som si kúpila nočnú košeľu na hrudníku s gombíčkami, C&A, že do pôrodnice, už ju aj nosím :grinning: :grinning: :grinning::grinning: ešte som si kúpila klasické dlhé cierne a sivé legíny, lebo nohavice už žiadne neoblečiem, a tehu nohavice som si tentokrát nekúpila, že na čo ... :grinning: :grinning:
25. lis 2013 ve 22:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja čakám na balík s PLIENKAMI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2013 ve 22:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ventilkova lístky na muzikál pre teba ???? to by som už asi neriskovala. Ja som kúpila toho Bocceliho Mamke mojej a tchýni :-P
25. lis 2013 ve 22:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno, košile Vám táááákhle moc závidím, ty ještě KROM JINÉHO TAKY nemám... :frowning2: :fearful: :sweat_smile:
26. lis 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dijakisch no to vis, sla bych :slight_smile:
26. lis 2013 v 09:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahojda holky :slight_smile:) tak jsem udelala nakup ;) mam vse na cukrovi a jeste jsem koupila Kubikovi nadhernyho plysovyho medveda :slight_smile: ted jsem u znameho v AAA a cekam, az mi prezujou auto :slight_smile: jeste se chci stavit v lekarne a zeptat se na ty kalhotky do porodnice a na vlozky jaky si mam koupit... Byla jsem ted sice v obchode ale stala jsem bezradne pred regalem a nevedela absolutne ktery si koupit... Jinak kosili mam, vezmu si jeste jedno kojici pyzamo, zupan jsem si vyprala, koupila jsem si vonavej sprchac, novy mliko pletovy a antiperspirant... A dnes si asi sbalim tasku ... Budu hned klidnejsi...
26. lis 2013 v 09:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
A dijakisch :slight_smile: odtud jedu rovnou kvuli plenkam a zavolam ti odtamtud
26. lis 2013 v 09:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno Vám všetkým :wink: ja som mala včera vianoce. Manžel mi kúpil mikrovlnnú rúru a kreslo do spálne, v ktorom budem kojiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: momentálne sa my dve tu napchávame s toustami. Nejako nám prišli obom na chuť :grinning: no a samozrejeme light cafééééé ... Prišla som na to, že nemám detské povlečení do postielky :frowning2: tak zhánam na nete niečo. Nechce sa mi ísť do tej zimy von. dnes bol u nás prvý sneh na autách, strechách domov a sem-tam na tráve... juchuuuu, Leo sa chcel gulovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2013 v 09:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova si neskutočne zlatá, :wink:
26. lis 2013 v 09:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova taky se u vás bude péct, to bude doma vůně... :dizzy_face: taky se chystám do lékárny, v drogerii nejsem schopná si nic vybrat.. včera už jsem málem objednala ty kalhotky Carriwell přes internet, ale stejně ve čtvrtek musím do centra kvůli prohlídce, tak se poptám a uvidím. Tu tašku bych už taky ráda měla připravenou, ale nějak mi toho hodně chybí.. holky, kde jste kupovaly ty noční košile?
@dijakisch jéééé, to je paráda, Ty máš úplně zlatého manžílka :dizzy_face:
26. lis 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek