• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
@kluziste ja som si kúpila v C&A. Išla som náhodou okolo, tak som tam nakukla a hned som si zobrala aj nočnú košeľu :grinning:
26. lis 2013 v 10:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dijakisch u nas byl taky takovej trosicku poprasek... A protoze budu mit prezuty auto, tak at klidne pada :slight_smile: chci jet jeste do IKEA, holky neprida se nekdo?
26. lis 2013 v 10:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova a do ktorej IKEA chceš ísť ??? Urči presnejšiu lokalitu :wink:
26. lis 2013 v 10:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova @dijakisch do Ikea se taky chystám, ale dneska nemůžu, jedu s mojí fenečkou na kastraci, nechcete nějaký jiný den? :slight_smile: někdy příští týden?
26. lis 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes IKEA ani mne nevyhovuje :wink: vo štvrtok idem na Slovensko, prídeme v nedeľu večer. Takže tiež asi next week.
26. lis 2013 v 10:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch do CaA se taky chystám, mám z drogerie DM 50% slevenku na nějaký kousek dětského oblečení :slight_smile: tak rovnou vezmu i tu košilku, díky :wink:
26. lis 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
AHojte, ja se dala do žehlení mimi věcí.
@kluziste jak jsi to vyřešila s tou sušičkou? Ano-ne? Já to teda usušila na sušáku ale už na to nejsem zvyklá a je to všecko takové tvrdé a nepříjemné :( Něco uz jsem hodila podruhé do pračky a dala do sušičky aby se mi to změkčilo a načechralo... takové ty chundelaté věci a tak. Nebo myslíš že je na tom samotném sušení něco špatného, nehygienického?? i z té sušičky si to pak přežehlím co se může.
A košili jsem si koupila v Tchibo s knoflikama vepředu na kojení. Je dlouhá až pod kolena s dlouhý rukávem, po nocích při kojení a chození po bytě a huškání mi bývala docela zima :slight_smile:
26. lis 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste do porodnice určitě nic teplého nepotřebuješ, jen ponožky :slight_smile: Tam mají přetopeno kvůli miminkům.
26. lis 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch s tím povlečením jsem na tom stejně :( Už jsem prohledala všecko, i u rodiču, na chalupě a peřiny a povlečení prostě zmizely... takže ještě budu chvíli hledat a pak objednám tady http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=1039151 Od paní už doma něco mám, látky jsou suprové, jemné, vysoká gramáž a má to za super ceny, v obchodě o hodně více a kvalita nic moc :( Takže pokud sháníš, mrkni :wink:
26. lis 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz Ahoj Zuzu, nakonec jsem v sušičce sušila, bylo to pak krásně jemné, hak píšeš, a pak jsem ještě co šlo přežehlila, takže vlastně stejně :slight_smile: nemyslím, že by sušička byla nehygienická, spíš naopak, ale jak s těma miminíma věcičkama nemám zkušenost, tak jsem trošku měla strach. Ale řekla bych, že to je lepší, než to nechat v té zimě povalovat na sušáku, pak to někdy i nehezky "voní". Snad se v té sušičce nic nezcvrkne :sweat_smile: Akorát jsem ještě přemýšlela, jestli mám žehlit ty vklady do látkových plen, takové ty bambusové, nemáte někdo zkušenost?
No vidíš, Tchibo bych taky mohla omrknout, tak mají super věcičky a docela prima ceny :slight_smile:
26. lis 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz dík za tip :wink:
26. lis 2013 v 10:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz to je nádherný povlečení! :dizzy_face: hned bych koupila, ale už mám dvoje po švagrový vypraný a další si přivezu od kamarádky, tak by to bylo vyhazování peněz... :frowning2:
26. lis 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste no já to suším v pokoji kde je teplo, takže to voní i když ne tolik jako ze sušičky, ale je to otrava :( CO mám už vyžehlené nechám jak je, ale budu taky sušit i zehlit, mám hodně i takových sametových overálků po malém a byly jak škraboška a teď jsou ze sušičky zase jako nové heboučké :dizzy_face:
No mě se taky nechce za to povlečení utrácet, koupila jsem krásné nové z bavlněného saténu včetně měkkých teplých výplní když měl Matýsek asi rok že mi to pak zbyde pro druhé mimčo a houby, jsou někde v čudu, zbylmi jen mantinel :( A to vím jistě že jsem to nikomu nepůjčila :rolling_eyes:
@kluziste ještě jsem viděla pěkné věci na spaní v Tescu, takové teplejší kalhoty asi flanelové a k tomu trička s knoflíčkama, na kojení bezva, asi koupím taky, neb kalhoty takové mám ale trika k tomu ne.
26. lis 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz asi bude ta sušička nejlepší :slight_smile: tak třeba se povlečení ještě někde vynoří, to by byla škoda
26. lis 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste Jojo- sušička vynález století :slight_smile: Myčka taky dobrý ale sušička to je věc :dizzy_face:
26. lis 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ešte som len chcela poradiť, kúpiť bábätku fenyklový čaj - ten granulový. Je to super na prdkanie :wink:
Samozrejme NIE do nemocnice :wink:
26. lis 2013 ve 12:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmmmm, tak keď budem veľká, tak si budem želať sušičku :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2013 ve 12:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste já jsem bambusové pleny žehlila, ale moc jim to neprospělo :( ale mela jsem klasické v rozměru 70x70 na podkladani hlavicky atd. od KIKKO, byly takove jakože froté ale z bambusu, takže si myslím že podobné jako ty vkladačky? ale jinak jsme nelátkovali, takže jak to s těmi vkládačkami je neporadím, ale v obchodě kde jsi to kupovala ti jistě poradí co s tím.
@dijakisch ty granulované si myslím jsou vesměs samý cukr. Mimčo by mělo jen mlíčko, takže lépe když budeš pít fenyklový čaj ty,ono se to kojením k němu dostane. A hodně kmínu do jídla :slight_smile: Někdo to doporučuje, ale třeba mojí kamošce dr. řekla že ani ona by fenykl neměla, že je to pro novorozence příliš silná bylina. Babo raď :unamused:
26. lis 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch Ten Tvůj báječný manžílek Ti ji určitě rád pořídí :slight_smile: my ji kupovali vlastně kvůli miminku, protože to bude dvojnásobné praní, ještě s těma látkovýma plenkama.
@zuzuzuz no budu se muset s nimi poradit, spíš mám pocit že ne, protože jsem o praní a sušení a prací prostředek docela podrobně řešila a o žehlení nepadlo ani slovo, ani na svých oficiálních stránkách to v péči o pleny nemají. Uvidím :slight_smile:
Holky, tak jsem se právě vrátila z veteriny a nechala tam uspanou moji malou fenečku, jde na kastraci, úplně mi to rvalo srdce, chuděrka byla celá rozklepaná, pak jí pomalu spadla hlavička, takový bezmocný tvoreček.. :pensive: tak snad to všechno proběhne v pořádku a večer si ji vyzvedneme myšku moji malou. No to jsem zvědavá, jak budu snášet případný zdravotní problémy u dítěte, když mi to takhle vadí u pejska.. :sweat_smile: :grinning:
26. lis 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kluziste urcite to dobre dopadne! A co máte za pejska? My jsme taky nechali jednou uspavat hafana kvuli očím a je to hrozné :( Ale to probuzení je lepší, jsou tak šťastní že tě vidí :slight_smile: Ale fenečku asi budou bolet stehy tak ať ji to brzy přejde! Můžu se zeptat proč jste ji nechali kastrovat? Snažím se moji mámu už 2 roky přemluvit ať nechá svoji fenu vykastrovat a nedaří se mi to :frowning2:
26. lis 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzuzuz ten odkaz na to povleceni je skvely... Asi jeste jedno povleceni objednam!!!!
26. lis 2013 ve 14:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz máme dva pejsky - tuhle fenečku kavalíra původně mojí, a pak má manžel svého pejska rotvajlera. Vždycky jsem jí chtěla dopřát štěňátka, ale původní plán mi nějak nevyšel, no a teď už je na první štěňata stará, tak jsme se rozhodli takhle - když nám hárala, tak trpěl pejsek i ona, holt hormony jsou hormony, tak už jim to chceme oběma usnadnit. Navíc jí ráda pouštím v lese na volno, a to pak když hárá a chodí i jiní pejskaři moc nejde.
No právě jsem zvědavá, jak to bude probíhat, protože určitě bude mít límec, aby si ty stehy nekousala, zítra pojedeme na kontrolu, ale stehy se budou vyndavat až za deset dní, tak to ten límec bude mít asi celou dobu, chuděrka malá.. :unamused:
26. lis 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste ach jo, vim, co to je mit nervy s pejskem... Kdyz mi otravili Metika a on dlouhy dny bojoval v krutych bolestech o zivot, myslela jsem, ze to nepreziju... Co to slo, vzala jsem si ho domu... Spala s nim na zemi v kuchyni, pichala mu injekce, stravila s nim v kotci na veterine hodiny na kapackach... Oslepl a dlouhe tydny ani neslysel... Nevidi stale a je to muj nejlepsi pritel... Moc drzim palecky, aby bylo tvy fenecce dobre a vse se rychle hojilo !!!!!
26. lis 2013 v 16:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova to muselo být naprosto příšerný, to si vůbec nedokážu představit... tohle je vlastně jenom rutinní zákrok a už mě to dokáže trošku rozhodit, natož kdyby se dělo něco podobného jako vám. Máš můj obrovský obdiv. Přijde mi, že s těma pejskama je to jiný než s lidma, ty věci jim nevysvětlíš, nechápou co se děje a proč, tak o to je to všechno těžší..
26. lis 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste kdyz ja jsem mela pocit, ze on mi rozumel vsechno co jsem mu rikala.... Doktori rikali, ze to ze prezil bylo z velky casti tim, ze jsem tam s nim porad byla a citil me u sebe.... Byl hrozne trpelivej i kdyz jsem mu pichala ty injekce.... Ma sedmdesat kilo, nebyla to legrace... Sice zustal slepy ale je to muj milacek :slight_smile:

Ale to uz je pryc... Je to jak to je

Holky zitra jdu do poradny rano tak jsem zvedava :slight_smile: normalne mi reknete jak se holite ;) ja uz si "tam" nevidim ;) tak to bylo dneska tak trochu artisticke cislo :slight_smile:)))
26. lis 2013 v 19:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, teda já byla odpoledne s malym v modelovem svete na vlacky a autodrahy a to dopoledni zehleni aodpoledni herna me totalne zmohly a sla jsem spat. Ted ozivam na veceri a jdu si lehnout. Doufam ze na me nic neleze :rolling_eyes:
@ventilkova zrcatko ve sprse :wink:

a dobrou noc :pensive:
26. lis 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zuzuzuz no mne ani nemluv, ja rano s detma, pak nakoupit na cukrovi, pak prezout auto pak jeste do Tesca, domu jsem dojela v pul druhy totalne hotova, vytuhla jsem a malem jsem zaspala vyzvednout mladsiho z druziny :slight_smile:) jojo lepsi uz to nebude .... Jdem do finale ;)
Dobrou zuzu
26. lis 2013 ve 20:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ventilkova tomu věřím, že se z toho takhle dostal kvůli Tobě, tohle je strašně důležitý.
No my už jsme doma, Rozárku mám tady na gauči, chuděrka je celá obvázaná, má límec a vůbec neví, co s ním, naráží do země a do věcí, maličká.. :frowning2: a je ještě taková celá oblbnutá.. ale všechno proběhlo dobře a je v pořádku, tak mám radost :slight_smile: těch deset dní nějak přežijeme a bude pokoj.
Teda já ještě při troše snahy ještě něco málo vidím, ale už to není nejpohodlnější, tak to dost flákám... :sweat_smile: :grinning:
26. lis 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No hlavne at je Rozarka v klidu nez se poradne probere... Ono ji bude dobre .....
26. lis 2013 ve 20:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz Dobrou noc a hlavně ať je Ti dobře :wink:
26. lis 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek