• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
autor
Ahoj, mamky;) tak jsem ted dorazila z poradny, malicka je v naprostym poradku, mam ukazkovej tlak, od posledni kontroly jsem prubrala jen kilo, tak jsem hned klidnejsi a spokojena :slight_smile: nakonec jsme se s panem doktorem domluvili, ze ted naposled jeste kontrola po dvou tydnech, ze je zbytecny, abych jela za tyden, kdyz je vse perfektni ;) tak to uz snad tatka bude doma :slight_smile: takze ted odvezu naseho malickeho pejska -mame jeste jorksirka- na strihani a vyrazim pro vlozky a jednorazove kalhotky ;) a sbalim si tasku, at na to nemusim uz myslet :slight_smile:

@Dijakisch doufam, ze spinkas a dohanis tvoje nocni nespani :slight_smile:

@zuzuzuz doufam, ze ti je lip!!!

@kluziste jak je Rozarce?
27. lis 2013 v 08:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ventilkova Dobré ránko, tak to jsou naprosto perfektní zprávy! :dizzy_face: jen tak dál pěkně až do začátku ledna:slight_smile:
My jsme se taky s Rózinkou vrátily od pana doktora z převazu, všechno je v pořádku, už má i vyndanou kanylku, dostaly jsme antibiotika a léky na bolest. Od rána už je veselejší, a rozhodli jsme se s manželem, že jí ten límec budeme sundavat, když jsme s ní a dáváme pozor, protože z něj byla úplně vedle, hrozně se toho bála. Tak teď už je to mnohem lepší :slight_smile:
27. lis 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste no pokud mate moznost s ni byt a hlidat ji, tak ji to klidne sundejte :slight_smile:

Jinak ja jsem si jeste ted koupila prebalovaci podlozku do koupelny pro malou, nebesa nad postylku, drzak na ne a krasnej hraci kolotoc ;) a holky prisel mi balik darku pod steomek pro Kubika, takze jeste objednam to, co chce ten starsi a mam vystarano... Ted se jdu natahnout a az prijdu s malym ze skoly, tak zacnu delat testa na cukrovi ...
27. lis 2013 v 10:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooojte dievčatá. Tak dnes v noci to bola hrúúúúúza. Nasa dcérenka sa rozhodla, ze nebude celú noc spat. Okolo 03.00 prisiel synáčik do našej postele, niečo zlé sa mu snívalo... no a to bolo už aj po mojom vylihovaní. Prestahovala som sa do obyvacky na sedačku, tam som sa len prehadzovala... zaspala som okolo 05.30 a náš tatinko vstával o 06.00 takze ma zobudil :frowning2: podarilo sa mi zatvorit oci este do 07.00 hod. Potom bol budik pre mna, aby som vychystala dcéru do školy. Leo si sladko spal v našej posteli dalej :sunglasses: .
Okolo 07.45 som si potichu lahla spátky do postele k Leovi a zaspala som. Zobudila som sa o 10.10 na Leove volanie : mamiiiiiiii, poďme už ranajkovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Spánok som trošku dohnala, dúfam ze túto noc to bude lepsie :grinning:
@ventilkova to som rada, že je všetko o.k. dakujem za pochopenie ohladom dnešného dna :wink:
@kluziste s Rozárkou ide všetko ako má byt, drzim palce :wink:
27. lis 2013 ve 12:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dijakisch já jdu odpočívat teď :slight_smile: ještě jsem musela dohnat nějaké pracovní povinnosti a teď se jdu najíst a zalehnu minimálně to tří, stačí mi vstát v půl čtvrté a sjet pro malého do družiny, takže si to nenechám ujít :slight_smile:
hezké odpoledne všem :slight_smile:
27. lis 2013 ve 13:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
sladké sny :wink:
27. lis 2013 ve 13:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte:slight_smile: my máme termín 24.1.2014 :slight_smile: na naše první miminko se těšíme,ale taky samozřejmě už u mě převládají různé pocity z porodu..a jak se máte vy všichni?
27. lis 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásné odpoledne :slight_smile:
@dijakisch no teda, to byla divoká noc! Já Tě obdivuju, protože takhle nespat, tak jsem totálně nepoužitelná celý den.. Spím jako zabitá od dessíti do sedmi, ale stejně si dávám tak hodinu až dvě polední klídeček, nechci vidět, jak bych prospala celý den, kdybych v noci nemohla! :sweat_smile: holky jsem fakt znatelně unavenější, už ani na ten sex nějak nemám chuť, to je hrůza :angry: :grinning:
@ventilkova snad sis pěkně odpočinula, taky jsem asi před hodinkou "vstala" - takže probudila se, uvařila si kafíčko k bábovce, pak ještě jablíčko, samý blbiny, no a teď jsem tady, to je produktivita... :grinning: :sweat_smile:
@21288 vítej :slight_smile: o porodu mi ani nemluv, já nějak pořád dělám, že ani nebude a Karolínku prostě jednoho dne přinese třeba ta vrána :confused: :slight_smile: jinak se mám báječně, jakpak Ty?
27. lis 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dijakisch Ach jaj, ja som malá takú noc predvčerom - naprv malá "řádila" do 1:00 a potom som od piatej nemohla spať....našťastie manžel sa včera venoval malej celučký deň, tak som nepadla na hubu uprostred dňa, ale až večer.....zato túto noc som si to vynahradila :slight_smile: Baby, musíme teraz odpočívať čo to dá, vraj sú potom aj bábatká kľudnejšie, keď mamka na konci tehotenstva veľa spí :grinning:
27. lis 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kluziste
Ahoj,tak vidím,že na tom,asi budeme skoro všechny stejně :slight_smile: ale s tím čápem to asi neklapne :slight_smile: ikdyž nápad je to skvostný :slight_smile: kéž by vyšel..tak si ho třeba budeme přát k Vánocům :slight_smile:
Dneska jsem téměř celou noc nespala,náš Bruník řádil mamince v bříšku a mě napadaly šílené myšlenky..ikdyž ty mám teď skoro pořád a všemi směry..
27. lis 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrasok100 děkuju děkuju, trošku jsi mi uklidnila svědomí, protože jsou dny, kdy fakt neudělám vůbec nic....:slight_smile: konečně mám pádný důvod! :grinning:
@21288 já si ho přeju denodenně, bez ohledu na Vánoce :grinning: no nějak to snad půjde... :confounded: šílené myšlenky jsou snad v tomhle období normální, zvlášť když ještě nemáme vůbec potuchy, do čeho vlastně jdeme, viď.. :wink: já třeba opravdu hodně vnímám ty rozkolísané hormony a hodně se mi střídají dny, kdy jsem v euforii a ze všeho nadšená a těším se, a pak se to otočí o 180 stupňů a pořád bych brečela, i když nemám vůbec proč, důvod si vždycky najdu.. :angry: tak snad nejsem blázen, ale "jenom" těhotná :sweat_smile: :slight_smile:
27. lis 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kluziste
Tak to sedí :slight_smile: já jsem zdravotní sestra a tak trochu vím do čeho jdu,ale i tak je to moje první dítě :slight_smile: a to veškeré zkušenosti jsou ty tam..ale že ty myšlenky budou takové,to jsem netušila :slight_smile: kolísám a důvody k pláči jsou vždycky,ikdyž za pár chvil je přehodnotím a říkám si,že jsem fakt trdlo :slight_smile: ..mám někdy pocit,že se proti mě spiknul celý svět i vlastní muž..ikdyž vím,že to tak není :slight_smile: hotová houpačka a kolotoč v jednom..
27. lis 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@21288 no jo, taky pracuju ve zdravotnictví a mám trošku pocit, že to rozhodně výhoda není :slight_smile: člověk spíš ví co se všechno může stát.. ale já nad tím nepřemýšlím, nechávám prostě věci plynout. S tím spiknutím jsi to vystihla, přesně tyhle pocity taky mívám :grinning: i vůči vlastnímu muži, to je normální.. někdy dělám fakt zbytečný dusno.. a pak přijde z práce a přinese mi růžičku a vytáhne mě na dortík jako dneska a hned je veselo :slight_smile:
27. lis 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kluziste Tak ja už nálady mám snáď za sebou (resp. už mi nešibe toľko ako napr. v paitom a šiestom mesiaci), ale enegetické poklesy sú fakt strašné - niektoré dni sú také, že som rada, že zvládnem vstať a prezliecť malú....a potom ďalší deň zase veselo idem do práce, potom umyjem okná, navarím a paečeiem na tri dni dopredu....škoda, že sa to nedá odhadnúť dopredu, aký deň príde :frowning2:
27. lis 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrasok100 čím ďalej tým je to horšie. Poriadne vyvádza aj cez den. Dnes som si musela schrupnut aj poobede na nejaku hodinku. Uz som ani na krok nevidela. Sice je toto uz moje 3 tehotenstvo, ale nejako mi vypadlo z myslienok, ze aj tie predosle deturence takto vyvadzali. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sranda, kazda si pamatame rozne ine veci.... ale najviac si zelam, nech je tu uz ten vytuzeny JANUAR 2014 !!!!!!! Nalady mavam katastrofalne. Ale uz sa to lepsi, zacinam sa ovladat a krotit. Hned si poviem, počkaj ! ... premyšlaj ! .. a potom je uz vsetko o.k. Najviac mi vadia vonavky. Boli sme v parfumerii vyberat nieco.. no skoro som sa tam povr....la .. ufffff, bola to naročna polhodinka pre mna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a niekedy mi robim problem aj ochutit jedlo. UZ nech je tu JANUAR.
27. lis 2013 v 19:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
tak ja jsem tak nejak smrtelne znavena uz 2 dny, nastěstí mám uzasneho manzela ktery mi naridil doma nic nedelat a po veceri vykaze povinne do postele a nosi mi caj s medem :slight_smile: To nic nedelani teda neklapne, ale vecer lenosim :slight_smile:
27. lis 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dijakisch Hehehe, tak toto máme rovnaké - tie vone/smrady....pri prvom tehotenstve som to mala len v prvom trimestri, ale teraz mi to ostalo až doteraz....a je jedno či vone z parfumérie, alebo smrady v mhd (je neuveriteľné, koľko ľudí raňajkuje cibuľu, alebo rum či vodku :slight_smile: No ja sa na ten január až tak moc neteším, ja by som kľudne s takým bubnom aký teraz mám chodila ešte tri-štyri mesiace, keď si spomeniem aké prebdené noci ma čakajú (a to nehovorím o porode - ten prvý trval 35 hodín :frowning2: )
27. lis 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ježiši, to jsou vyhlídky! :grinning: :confounded: taky se přikláním k variantě ještě chvilku takhle vydržet - ale už nerůst :sweat_smile: :grinning:
27. lis 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko, no neviem, dievčence dokedy by ste chceli nosit bábo v bruchu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale ja už mám dost :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
no o tých potoch a smradoch z úst ani nehovorim. cistá katastrofa ... fuuuujjj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dnes som sa celkom fajn vyspala, zobudili sme sa okolo 04.00 hod - pokrok, vydrzali sme nieco aj spat.
Už žehlím a pomaličky balím veci. Dnes cestujem s detmi na Slovensko, zajtra mám poradnu o 12.00 hod.
KOnečne sa dozviem, kedy začnem pravidelne chodit do NsP na ozvi (pravidelne - kazdý týžden)
takže, ŽELÁM VÁM KRASNY VIKEND, poriadne sa vyspinkajte :wink: :wink: :wink: :wink: a v pondelok Vás tu prepadnem,

pa pa
28. lis 2013 v 09:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dijakisch ahooj, no tak hlavne jedte opatrne, dnesni moje ranni cesta autem nic moc hnusne tady mrholi a je na silnicich namraza!!! Budu na tebe myslet at to v poradne je vse v poradku!!! Opatrujte se a v pondeli papa!!
28. lis 2013 v 11:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, @dijakisch šťastnou cestu! :slight_smile:
Tak jsme dneska taky byly s malou na kontrole, pan doktro na nás zajížděl nový ultrazvuk, tak jsme si tu podívanou s mužem užívali :grinning: už má cca 1800g :fearful: :slight_smile: a jsme úplně v pořádku, od pondělka už mateřská a příští kontrola 20.12. Taky jsme cestou od doktora koupili dvě giga košilky, jednu s knoflíčkama, ať mám nějaké ucházející do té porodnice :slight_smile: tak už se začínám vybavovat a až se dostanu do obchodů sama a nebude mít s sebou starostlivý doprovod, dokoupím to ostatní :slight_smile:
Tady je dneska dokonalý spací počasí, před chvilkou jsem se probudila a nic se mi nechce..... :sweat_smile: copak děláte vy?
28. lis 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, no já mám za sebou totálně hektickej den,.....a mám už toho dneska dost....ani se vám tady nebudu rozepisovat, co vše se dělo, protože byste to četly ještě zítra :slight_smile:
já si dnes ve zdravotnických potřebách koupila tři balíky vložek, tři balíčky po dvojích jednorázových kalhotkách a krém na bradavky a krém na ruce, pleťový mlíko a sprcháč už mám, noční košili a kojící pyžamo taky, takže já bych řekla, že věcmi, co nemám doma, už jsem vybavená....

jinak malá jak je otočená už hlavičkou dolu mě šíleně kope pod žebra, holky, to jsou takový pecky :slight_smile: až kolikrát vyjeknu au... :.) ale aspoň vím, že jí nic nechybí a má ce čile k světu....au...teď zrovna, jako by věděla, že o ní zrovna píšu :slight_smile:))

jak se máte?
zítra jsem si rozhodla naordinovat na celý den nicnedělání...a to myslím opravdu vážně...protože v sobotu vypukne ještě vymalování ložnice a horní chodby....

jinak tatínek nám přijede nejdříve příští týden v neděli :frowning2:
28. lis 2013 v 17:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak ja jsem si dnes dopoledne naordinovala nicnedelani a tak jsem balickovala mikulasske vysluzky ale mam toho jen vetsi polovinu, je toho mraky :confused: No a odpoledne jsme jeli na nakup neb zitra slavime narozky manzela a ja si zapomnela seznam a tak nejak jsem koupila vse krom toho asi nejdulezitejsiho - nemam zadne maso :grinning: Tehotenska demence fakt existuje... Takze zitra dopoledne budu muset jeste dokoupit, ale aspon se stavim do lekarny taky nakoupit vybavicku do porodnice, uz mi chybi jen par veci a vyzvednout jeste jeden darek pro manzela.
28. lis 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova to uz utece! malovani, peceni cukrovi a pristi nedele je tu jak na koni, az me to desi jak to leti
28. lis 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzu, no tak to jsi se taky nenudila....:slight_smile:
jinak já dokážu zapomenout něco důležitýho z nákupu i jako netěhotná, takže buď v naprostém klidu :slight_smile:)

jinak jak jsi napsala...letí to jako blázen, příští neděli to bude měsíc, co jsem ho viděla naposled :frowning2:
28. lis 2013 v 18:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova vůbec jsem nepostřehla, že je malá hlavičkou dolů, kdypak se otočila? A jak to vypadá s tím Tvým plánovaným císařem? Asi jsem nějakou část diskuze propásla, to se teda stydím.. :sweat_smile:
No to už uteče, letí to jako blázen! Ale je to pro Tebe už určitě dlouhý, to je jasný. O to krásnější přivítání vás čeká :slight_smile:
28. lis 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cisar budto hned po Novem roce a nebo mezi svatky... Zalezi na tom jaka bude situace...
Otocila se mezi temi dvemi konttolami u Dr.
28. lis 2013 ve 20:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@21288 vitej u nas v domecku ;)
29. lis 2013 v 08:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda holky!! Mam za sebou silenej tyden... Takze jsem odvezla malyho do skoly, nasnidala se a ted pisu z postele. Mam v planu spat dokud se sama nevzbudim. Vypnu zvoneni na mobilu a bude ;)

Kouknete koupila jsem maly jeste nebesa a kolotoc nad postylku ;)
29. lis 2013 v 08:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Krásné ráno, my taky máme termín v ldnu. 9.1.
Pro mě je to první prcek, ale kupodivu jsem relativně klidná....ono to asi příjde:grinning:
29. lis 2013 v 08:39  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek