• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
autor
@mrsxy dobre rano, tak to mame ve stejny den:slight_smile: ono hlavne zbytecne nervovat nema smysl :slight_smile: stejne nevite co vas ceka ;) copak to bude?
29. lis 2013 v 09:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova Tak právě pro to že nevím co mě čeká mě zaráží že nejsem nervozní....znám se :grinning:
Budeme mít chlapečka...pokud nám teda neukazoval prstíček :slight_smile: Bude to náš Vojtěch Pavel Kříž. Už se nemůžu dočkat snažili jsme se o mimčo 5 let :frowning2: To bylo strašný zoufalství.
29. lis 2013 v 09:39  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova nádherná postýlka :dizzy_face: jo tak, já myslela, že ten plánovaný císař je právě kvůli poloze koncem pánevním, tak mi asi něco uniklo, hlavně že jste holky v pořádku :slight_smile: krásně si odpočiň :wink:
@mrsxy vítej :slight_smile: moc gratuluju, že to nakonec klaplo! Možná nejsi nervózní, protože je to takové vymodlené miminko - teď už to prostě nějak zvládnete, hlavně že se zadařilo :grinning:
29. lis 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobre dopoledne,
@ventilkova mas to moc pekne nachystane, akorat nemelo byt pohlavi prekvapeni pro celou rodinu? Podle ruzoveho prebalovaku se da docela dobre poznat ze to chlapecek asi nebude :slight_smile: To spani ti ted celkem zavidim, ja pecu dort na narozeninovou oslavu manzela a pecu druhy, z nepochopitelneho duvodu se mi ten prvni absolutne nepovedl, korpus tuhy, krem je jak kakao, absolutne neztuhl, proste vsecko blbe, to se mi jeste nikdy nestalo :angry:
@mrsxy ahoj, to je super ze nejsi nervozni, aspon je videt ze uslovi jak prvorodicka je uplny blabol :slight_smile: Je to urcite i tim ze miminko je tolik vytouzene a tesite se!
29. lis 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste a co delas ve zdravotnictvi? já jsem též zdravotník :slight_smile:
29. lis 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz dělám internu, metabolismus a k tomu ještě dodělávám postgraduál, teď se právě marně snažím o dopsání dizertační práce, protože je mi naprosto jasné, že co nenapíšu do konce roku, je ztracené... :sweat_smile: ale jde to ztuha, ne jako psaní příspěvků na koníka :grinning:
copak děláš Ty?
29. lis 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz chuděrko, to tak bývá, když se člověk extra snaží a záleží mu na výsledku.. tak držím palce, ať nemusíš péct ještě třetí :dizzy_face:
29. lis 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ziiiiiiiiv, holky, ja se ted vzbudila, to je des.... A rozhodne z postele nepolezu, jen jsem se byla vycurat a uz jsem zppatky pod perinou.

@mrsxy tak to moc gratuluju, ze se nakonec miminko podarilo!!!!!

@kluziste dekuju :slight_smile: no u nas ale konec panevni byl jen pridruzeny problem.... Mam placentu, ktera zasahuje do porodnich cest, to je ten duvod, proc jdu na cisare, vis :slight_smile:

@zuzuzuz vsak neboj, to jsem fotila jen pro vas, prebalovak uz je zase uklizenej ;)))), jinak ten dortik, to je tedy pech... Jak ten druhy??? Drzim palce!! ;)
29. lis 2013 ve 12:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova Aha, tak s tím se bohužel fakt nic nenadělá, ale zase to není žádná katastrofa a určitě to má svoje nezanedbatelný výhody :slight_smile: pokračuj pěkně v odpočinku, my razíme nakupovat.. :confounded:
29. lis 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak druhy lepsi, ale stejne ten krem je mnohem tekutejsi nez obvykle, to uz neni mozne, to musi byt surovinama! tak ho mam jen malou vrstvu a tuhne v lednici a uvidime. Ale korpus mam jemny jak vanek, aspon neco :slight_smile:
@kluziste takze jsi doktorka? Ja fyzioterapeut. No verim ze psani jde tezko, ja hrozne rada ctu a ted nejsem schopna cist nic, usinam okazite, tak to psani musi byt jeste horsi, ale v lednu pak budes taaaak rada ze to mas z krku, tak hura do toho :slight_smile:
@ventilkova tak to jo :slight_smile:
29. lis 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ja musim rict ze ja nejsem schopna cist nic... V minulym tehotenstvi jsem knizky doslova polykala, tentokrat je vse uplne jinak.... Fakt jsem rada ze jsem rada... Kdyz si predstavim to malovani zitra, chyta me amok uz predem ale neda se nic delat.... A pak to cukrovi... Ale na to bude doma par rukou navic, tak to snad pujde taky dobre...
Holky ja jsem tak silene unavena... Ale musim aspon jit a postavit se k zehleni....
29. lis 2013 v 16:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz doktorka, i když té praxe za sebou zase tolik nemám..:slight_smile:
Čtení taky nejsem schopná, po pár řádcích usínám bez ohledu na to, jak je knížka zajímavá :grinning:
Ale dneska jsem snad kus práce odvedla, no třeba se ještě donutím i později, teď manžílek vaří večeři :slight_smile: akorát už vůbec nevím, jak si na té židli sednout...s tím bubnem :sweat_smile: :angry: tak se nabízí vzít si noťas pěkně na gauč k televizi.....a to je konec :grinning:
29. lis 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky....ani si neumíte představit jaký to bylo těch 5 let....hlavně když Vám veškerý testy prokážou že jste oba v pořádku plodní atd....
A teď už se malého nemůžu dočkat...já kdybych věděla že se to smí a bude vše v pořádku vyvolám si porod nejlépe hned :grinning:
29. lis 2013 v 19:19  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mrsxy prosim te hlavne nemej takovehle napady!
30. lis 2013 v 09:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
tak dortik nakonec dopadl vyborne a vsichni chrochtali :slight_smile: ztuhl mi v lednici akorat... ufff. Malého jsem nabalila na vikend k babicce na prazdniny, mam upeceny tvarohovy kolac ke kave na odpoledne pro navstevu, jeste lehce uklidit a ceka me odpocinkovy vikend doma s vychazkou na vcera otevrene vanocni trhy, detsky punc a tak :slight_smile:
30. lis 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz jééé, to jsou vyhlídky...:slight_smile: já peču koleno se zelím, odpoledne asi bude odpočinkové, ale zítra mi zase manžílek odjíždí na služebku, naštěstí jenom na dva dny. Ale budu mít nabitý program - zítra strávím odpoledne na kurzu něžná náruč rodičů, tak jsem fakt zvědavá, co mi tam zajímavého poví. A v pondělí jsem objednaná do atelieru na focení, chci dát muži originální dárek pod stromeček :slight_smile: tak v neděli večer budu asi intenzivně hledat nějakou inspiraci - nemáte některá nápad na zajímavé těhotenské fotky? :slight_smile:
Holky mně je dneska nějak divně, točí se mi hlava, chvilkama na omdlení, mívám nízký tlak, tak jsem si dala kafčo, ale moc to nepomohlo.. tak snad to je jenom nějaká chvilková slabost, ale nic moc :frowning2:
30. lis 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. lis 2013 ve 21:10  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky .... Tak vcerejsek hroznej ... Cely den jsme malovali.. V deset jsem koncila s uklidem... Ale mam hotovo ... Teda az na drobne douklizeni.... Ted jsem dala pect kuratko do troubya znovu jsem v posteli...
1. pro 2013 v 10:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hezké dopoledne :slight_smile:
@ventilkova ježiši, no to musel být nářez... zasloužíš si pořádný odpočinek, pěkně relaxuj :wink:
1. pro 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrýýýýýýý večeeeer dievčence !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ako sa mi tu mávate ???? no všetko som si stihla prečítať.

Nové vitajte !!!

My sme sa mali fajn. V sobotu sme boli pre auto - VW Caddy :grinning: dnes sme aj na nom prišli do prahy :grinning: a hádajte kde boli deti celú cestu ??? no predsa v kufri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Vikend ináč bol o ničom, mali sme vyročie umrtia tatka.. tak sme boli na cintorine...... a tak .. nebudem tu rozpisovať deprimujucu naladu..

ale u Dr. v piatok bolo o.k. Dieťa je stále hlavičkou dolu, kope ma statočnéééé a v sobotu poobede mala asi celu hodinu štikavku... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Inak už posledný týžden pred vianočnými prazdninami budem v Nitre.... už budem chodiť do NsP každý týžden na prietoky, ozvy ......
1. pro 2013 ve 21:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dijakisch

Ahoooj vitej zpatky!!!!! Rada te ctu;)

Ted jsem dopatlala testa na cukrovi :slight_smile: jdu se pokusit usnout, ale pochybuju... Moje usinaci hodina je plus minus treti rano uz nekolik dnu...

Holky snad se mi uz tento tyden vrati domu Jenicek
2. pro 2013 v 00:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ventilkova Ahoj, kedy si zaspala ??? ja som asi od 04.00 hod. hore. nejako mi trpli nohy. Tak som sa len prehadzovala... ale za to som zaspala este rano od 9.00 - 10.30 hod. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dnes by som aj ja chcela urobit nejako to cesto na linecke koláčiky. Tie máme všetci radi :wink:

Dnes ako vždy po vikende som mala velmi vela prania... a ked vidim tie dva sušáky, určite sa mi nebude chcieť žehliť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jenička pozdravujeme, ked dofrčí domov :sunglasses:
2. pro 2013 ve 14:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dijakisch ani se neptej... Do rana jsem se jen tak prevalovala a poradne nespala... Pres den zehleni a mam pet druhu cukrovi... Od osmi lezim ale kdy usnu to fakt nevim... Zitra budu jen odpocivat... A ve stredu pracovni porada... Strasne se potrebuju vyspat.. Ale kdy....
2. pro 2013 ve 22:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak poslusne hlasim, ze jsem celou noc spala jako zabita ;) a to tak ze jsme rano s Kubikem malem pozde vstali do skoly :slight_smile:))
Ted jsem prijela domu, udelala si snidani a caj s medem a jeste putuju zpatky do postele... M m za sebou par opravdu pernych dnu a citim ze telo si zada odpocinek
Takze se s nim nebudu prat a poslechnu ho... Treba pak budu pect jeste nejake cukrovi... Ale to zatim jeste nevim;)

Jak se mate vy? Poslednich par dnu je taky nejaky ticho....
3. pro 2013 v 07:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko všem krásně odpočatým maminkám :slight_smile: Musím vám oznámit neuvěřitelnou věc - už příští měsíc se nám narodí naše zlatíčka! :dizzy_face: :grinning:
3. pro 2013 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ráno
čekám druhé prtě na konci ledna. Kdy začínáte chystat výbavu? jako přeprat vložku kočárku, potah autosedačky, oblečky?...
jinak ty odpočaté maminky, to jsou tak akorát ty s prvním miminkem v bříšku :grinning:
3. pro 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ev.ka Vítej ev.ko :slight_smile: no já peru o sto šest už teď, vždycky když se mi nashromáždí plná pračka věcí. Zrovna peru potahy na kočárky včetně autosedačky, ať je to pěkně nachystané :slight_smile: Jak máš staré první děťátko?

Holky, tak mám za sebou nalejvárnu péče o novorozence od fyzioterapeutky paní Kiedroňové a byla to paráda! Sice cvičení s panenkou rozhodně není jako s mimískem a za ty dva měsíce toho asi spoustu zapomenu, ale možná si budu trošku víc věřit a nějaké věci mi objasnila, no super :slight_smile:
A včera jsem strávila tři hodiny v ateliéru úžasné fotografky Lucky Maršíkové a teď sedím u emailu a čekám, až mi přijdou kvanta fotek na vybrání deseti nej....:grinning: nemůžu se dočkat výsledku :dizzy_face: hlavním cílem je ale vybrat jendu, kterou nechám trošku větší zarámovat pro mužíčka pod stromeček :dizzy_face: už se vidím, jak tím vybíráním strávím celé dny.... :sweat_smile:
Tak včera nákupy, teď jdu pakovat tašku do porodnice :unamused:
3. pro 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte mamičky :wink: začali sme chodiť na plávanie ----> s dvomi staršími. Letty to už ide super, vcera sa učili motýlika no a Leo, ten tiež mastí s tými deťmi o 100-500 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Aspon nejaká aktivita, lebo doma sa už začínali nudiť.

Ráno ked som odhrnula závesy, tak som skoro odpadla, všetko na bielo zamrznuté.. krása. Leo sa chcel ísť sánkovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes ráno som si bola pre mantinel do postielky, juj aký je krásny, bežový s macinkom, ešte ho hodím do práčky. Vecičky pre bábo už mám všetky pekne na chystané, už len ja nejako neviem pobaliť do NsP.
Ale to si už nechávam všetko na Slovensko.
Takže možno medzi sviatkami ani nebudem s Vami :frowning2: ale ja určite niečo vymyslím a poprajem krásne sviatky.
Teraz si dávam kávičku :sunglasses: a budem variť niečo na obed. Dnes by som chcela s deťmi začať piecť. Uvidíme .......
3. pro 2013 v 11:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch jéj, plavání, no to je paráda :dizzy_face: to se děti skvěle zabaví a i unaví, viď :slight_smile:

Chtěla bych se zeptat, jestli máte některá z vás nachystané do porodnice pro miminko ortopedické kalhotky? Dočetla jsem se to v pár seznamech jako doporučenou věc s sebou, ale přijde mi to trošku zbytečný, když ještě nevím, jestli je vůbec bude malí potřebovat... ty se přeci nedávají všem dětem, nebo jo? :sweat_smile:
3. pro 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste áno, veľmi ich to unaví.. ani domov nevládzu vyjsť po schodoch :grinning: :grinning: :grinning:

Ortopedické kalhotky: áno beriem, mám nachystané aj s látkovými plienkami. Dávala som každému dieťatku preventívne (najprv pamperska a na to látková plienka uchytená ortopedickými kalhotkami). človek nikdy nevie. Mám ešte tie volakedajšie s krúžkom :grinning: a mám aj samozrejme moderné na suchý zips :grinning:

Včera som sa hrabala v mojich starých veciach a chcela som nájsť taký hrkací dudlík.... mali sme ich na krku, ked sme sa lúčili a odchádzali sme zo Základnej školy :grinning: mmm, nenašla som ho. :unamused:
3. pro 2013 v 11:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek