• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
Tak už vyberám menáááá, rozhodla som sa pre dalšie "L" ... spíšem tatinkovi a nechám sa prekvapiť odpovedou :sunglasses:
19. pro 2013 ve 20:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dijakisch mas recht ;)
19. pro 2013 ve 21:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch my pořád holčičí nemáme a asi ani mít nebudem či co...
no kluka jsme teda dohromady dali, ale ta holka ?!
jako manžel navrhuje Bedřišku nebo Doubravku, fakt super seznam :-P
19. pro 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky moc vám děkuju za info :grinning:já čekám druhý a nějak jsem mimo vubec nevím co a jak:grinning:klidový režimmi dala Mudr..ale nic víc mi neřekla tak uvidím to cs 4 mám už od 25tt ale ted už si myslím že mužu být v klidu ikdyby to přišlo tak to mám za pár:grinning:koukám vás tu ale je :slight_smile:Já jen doufám,že druhý porod bude rychlejší:slight_smile: :grinning:
19. pro 2013 ve 23:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj, ženy ;) krásné páteční ráno !!!
20. pro 2013 v 07:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný pátek :slight_smile:
Máte svatou pravdu, nějaké CS je úplně jedno, když je všechno ok, obzvlášť teď, kdy už klidně můžeme porodit :grinning: nicméně u mě dneska změna CS z 0 na 1 :grinning: jinak všechno ok, malá pěkně roste, hlavička odpovídá 36t., ale odhad hmotnosti nedělal :frowning2: tak si budeme muset počkat na první kontrolu v Podolí 2.ledna.
Copak děláte? Mně právě volal manžílek, že už frčí z práce, ale zase se určitě zavře v dílně, dodělává postýlku, aby přes víkend už byla hotová :slight_smile: holky, já začínám mít pěkné poslíčky, tak 3x denně mi pořádně ztvrdne břicho a k tomu takový podivný pocity, jako kdybych měla nějakou střevní chřipku, ale nemám :slight_smile: tak jsem zvědavá, jak dlouho ještě vydržím pohromadě :grinning: jak jste na tom vy?
20. pro 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
@kluziste ja mam taky uz docela poslicky, taky tak 2-3x denne a nic prijemneho, ale zase si rikam ze mam ted dost zaprah doma i s malym nejak ho ted hodne nosim, taham nakupy, stani u kuchyne atd. ze to muze byt i tim ale od nedele budeme konecne nastehovani na vanoce na chaloupku a prijede moje mama a tak budu mit pohodicku v sede u knih a pohadek :slight_smile:
20. pro 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hollky:slight_smile:přeju hezký den:slight_smile:Já mám taky poslíčky ale mě tedy tvrdne břicho i sedumkrát za den:grinning:já musím mít vždycky něco extra:slight_smile:))dneska jsem byla dokoupit zbytek dárečku a dnes budu balit těším se moc:slight_smile:
@kluziste
Tak je vidět že nějaká změna už se tak chystá:slight_smile:vid?:slight_smile:
zuzzuz koukej se šetřit:slight_smile:ale tu pohodičku na chaloupce ti závidím:slight_smile:Tak si to hezky užij:slight_smile:
20. pro 2013 v 15:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz Jé, to budou nádherný Vánoce na chaloupce :dizzy_face: a kdepak máte chaloupku?
Taky jsem si říkala, že to možná je tou námahou, teď toho máme všechny hodně. Ale taky už na poslíčky máme nárok, že :wink: Teda jsem zvědavá, kdo z nás přijde první na řadu :grinning: asi ventilkova, ta má svý jistý :slight_smile: no a my uvidíme....
@sandule taky jsem dneska všechno dokoupila, chtěla jsem naházet fotky do alba, zabalit, ale motá se mi tu chvilkama manžel, když zrovna hledá vhodné šroubky nebo něco k svačině :grinning: takže to budu muset nechat na podnělí :confounded: ale aspoň je nakoupeno a už nic nemusím, teda v obchodech, tady mě čeká ještě vánočka, kuba, salát.....:grinning: malá se asi pohody do Štědrého dne fakt nedočká :grinning:
20. pro 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ja mam poslicky dost casto, jen doufam, ze do Vanoc vydrzime, moc bych chtela bys s rodinou doma... No vsak uvidime, co nam pan doktor rekne v nedeli ;)

No holky my jsme puvodne planovali ze budeme sami s detmi, abych toho nemela moc... No a nakonec to dopadlo tak, ze s nama bude moje mamka, Jenikovi rodice i babicka... Takze jsem zvedava, jak tohle preziju ;)

V kazdem pripade jsem rozdala ukoly... Takze moje mamina misu salatu, Jenikova zaridi kapra, i obali, ja polivku a rizky a chlebicky... Cukrovi naplnim kremovy o vikendu, upecu vanocku, v nedeli malej bude u babicky tak zabalim darky a brzy raňo udelame nakup... A mezitim budu odpocivat, i ted lezim....

Nejak citim ze potrebuju byt v klidu nebo nevim...
20. pro 2013 v 16:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko :slight_smile: čekáme na dovoz pohovky, tak tu strašíme takhle brzy..
@ventilkova jéje, takových hostů na Vánoce ještě do čtyřčlenné (skoro pěti :slight_smile: ) rodinky, to seš hrdinka! :slight_smile: Mně teda teď bohatě stačí obstarat nás dva, no i když on asi zas tak veliký rozdíl nebude dělat salát ve větším, i tu vánočku a cukroví musí člověk udělat ať je hostů kolik chce, ale stejně jsi frajerka :slight_smile: ale bez rozdání úkolů by se to neobešlo, to je jasný. Hlavně v mezičase pěkně odpočívej :wink:
A jaký máte poslední adventní víkendový program, mamky? No já ještě o víkendu chci dopatlat nějaké dárečky, udělám utopence a domácí likér pod stromeček pro manželovu rodinku, tak snad se povede :slight_smile:
21. pro 2013 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý podvečer želám :wink: ako sa mávate všetky ??? ja som včera večer bola v strese...... také bolesti, že už som si myslela, že idem ... ufffff, ale o polnoci to prešlo a zaspala som.
Dnes som letela do drogerie, nakupila hyg. potreby pre seba .... teraz už sa môže čokoľvek stať, môžem ísť, kufor zbalený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@ventilkova srdiečko, ked sme bývali na Slovensku, každý rok som mala doma pri vianočnej večery buď svokrovcov alebo mojich rodičov. Milujem, ked je plný dom :sunglasses: Len môj otec mi chýba pri stole, nech mu je tam dobre v nebíčku :wink:

My sme dnes s deťmi boli kúpiť 2 kaprov, mojej mame som ešte zháňala živý stromček, ale tak je to predražené, že zajtra jej ozdobíme umelý. Už sme sa tak dohodli.
Tak ja u mojej svokry sa tu sem-tam válam v posteli, oddychujem ... :grinning: :grinning: :grinning: v pondelok idem sa nahlásiť do nemocnice, potom idem s malým na kožné a dúfam, že na obed si už budem môcť vyložiť nohy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2013 v 17:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sandule tak držím palce, no jasné, druhý pôrod je rýchlejší a ten tretíííííí.............. že aj doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2013 v 17:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dijakisch ahoj ;) ja tohle mam uz treti den... Ufff... Zitra jdu k doktorovi... Jsem strasne zvedava, co nam rekne... Mam uz taky sbaleno, tak uvidime... Boze uz tak malo casu :slight_smile:

Zitra hned rano velky nakup, dnes jsem naplnila vsechno kremove cukrovi a jeste udelala jedno nepecene... A uz me ceka jen vanocka :slight_smile:

Stromecek budeme zdobit v pondeli...

No pujdu cHrupkat a vsem vam preju nadhernou adventni nedeli!!!
21. pro 2013 ve 23:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj mamky;) kontrola v poradku ;) a dulezita informace .... Pokud se neodehraje nic neplanovaneho .... Tak 2.1.2014 ;)
22. pro 2013 v 15:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ventilkova Jééé, tak Ty jediná z nás to máš isté :slight_smile: To som fakt zvedavá, či budeš prvá :grinning:
22. pro 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, my se uz probudili na chaloupce a kolem snih tak to aspon vypada vanocne. Kluci venku delaji svetylka nanstromecek a tak ja asi budu balit nejake darecky u basniku. A vubec hodlam dneska odpocivat s nohama na hore, vcerejsi stehovani a vybalovani- no uffff uz na to fakt nemam, celou noc mi bylo blbe.
@ventilkova tak to je super ze kdyz bude vsecko v klidu tak vas nechaji do ledna :slight_smile:
22. pro 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer :slight_smile:
@ventilkova paráda, tak ještě budou klidný Vánoce a koukám že ani ne za dva týdny už bude malá na světě! :fearful: no to je neuvěřitelný :slight_smile:
Dneska toho mám taky dost, včera jsme makali celý den až do desíti, kdy jsem totálně odpadla, dneska taky - vánočka, stromeček, prádlo....sice už takový sváteční aktivity, ale už mě to taky všechno nějak zmáhá :pensive: taky jdu na dárečky, mám tady teď chvilku klid, tak ať už je zabaleno :slight_smile:
22. pro 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatááá, dnes sme boli zdobit stromcek u mojej mamy. Ale nejako ma to zmohlo, o 17.00 som zalahla a zobudila som sa o 19.00. tepla sprcha a opat som v posteli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zajtra ideme na vysetrenie, vysledky podam :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. pro 2013 ve 21:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojteeee!!!!!!! V nemocnici bolo velke prepustanie, tak sme sa vsetky nacakaliiiii az nam zadky strpli -D baby je o.k. a posunuli nam termin z 18.1 na 10.1 :grinning:
23. pro 2013 v 15:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch Tak to je skvělý, že je všechno v pořádku :slight_smile:
Doufám, že i u všech ostatních maminek, všem lednovkám přeju nádherné vánoce, hlavně hoooodně odpočinku a pohody a žádné předčasné akce! :grinning:
23. pro 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak ja dopekam druhou vanocku, jinak mam uz vse nachystane a jdu do postele :slight_smile: zitra uz nebudu delat nic krom smazeni kaprika a knedlicku do polivky :slight_smile:

Vsem vam přeju krasny Stedry den, uzijte si pohodu a jeste klid pouze se stavajicimi cleny rodiny a nechte si ten nej darek az na leden :wink:
23. pro 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj mamky .... Protoze nadsel vanocni cas, asi se sem uz dnes za vami nedostanu... Chci vam poprat krasne Vanoce v blizkosti vasich nejblizsich... Hodne klidu, usmevu, lasky a rozzarenych detskych oci... Opatrujte se a brzy nashledanou ;) a nezapomeňte, že rodime az v lednu ;) papa
24. pro 2013 v 08:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte mamicky, zelam vam krasne Vianoce, vela pokoja, pohody, lasky a spokojnosti. Nech ste stastne v kruhu rodiny. Babatka nech este vydrzia pocas celych sviatkov v brusku. :sunglasses:
24. pro 2013 v 09:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, tak jak jste si uzily Stedry den?
Chci se zeptat, mely jste nektera opar v tehotesnstvi? Me se dnes udelal na rtu, podruhe v zivote a tak nemam zkusenost s lecbou a v tehotestvi uz vubec ne :( vadi ten opar mimcu? Na prvni svatek vanocni fakt nic moc, lekarna zavrena, doktor dovolena do ledna, tak se ani nemam koho zeptat :( muzu nejakou masticku nebo ne, naplasti, pripadne vubec nic?
25. pro 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz ahoj, opar som mala asi pred mesiacom. Je to normalne nicoho sa neobavaj. Ja som si na to davala kusok zubnej pasty :wink:
25. pro 2013 v 15:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj mamky ;) jaky byl Stedry den? U nas bajecny... Jen s unavou bojuju tedy festove... Dnes jsme byli u rodicu na obede a jsem rada ze uz lezim.... A co mate v planu na zitra? My nic ... Budeme doma... Ja musim Jenickovi pripravit pro me a malickou veci az pro nas pojede... Uz se nam nachyluje cas a nerada bych to chystala na posledni chvili....je hrozne zvlastni ze vlastne vime kdy se narodi a trochu me to znepokojuje.... Ale co clovek nadella ;)
25. pro 2013 v 16:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzuzuz ahoj, ja jsem opar nikdy nemela.. A vlastne ani nikdo z rodiny... Takze s timhle ja, bohuzel, neporadim
25. pro 2013 v 16:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch diky. Ja jsem si nakonec vzpomnela na kamaradku co ma za manzela porodnika a ten mi rekl ze v tomto stadiu pro mimco nevadi a ja si muzu mazat i herpesin pokud je to vetsi, ze se to maze i novorozencum kdyz se narodi s herpesem takze to neublizi. Prej to nejak vadi pokud bych mela poprve ale nevim proc, sem se neptala jelikoz ho mam podruhe nastesti :fearful: Tak jsem uz klidna a zitra zakoupim herpesin neb dnes maji vsechny lekarny zavreno. Jinak stedry den krasny, vse za me udelala mama a tchyne a ja sedla k hotovemu jidlu :slight_smile: a malej nespal az do pulnoci jak byl nadsen z darku :grinning:
25. pro 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj dievčatá, tak oneskorene prajem tiež krásne sviatky! Náš Štedrý deň bol úplne skvelý, žiadne nervy, pohoda, dokonca aj malá bola natoľko hodná, že si poobede pospala (u nej to je raz za tri dni, že spí aj poobede) a my sme jej stihli ozdobiť stromček ako prekvapenie a dochystať stol a jedlá. Večer bola tak nadšená z darčeok, že sme nakoniec zaspali až pred druhou :frowning2: Dnes sme máličko umretí (teda aspoň my rodičia), ale aspoň máme navarené takže sa len váľame celý deň pri rozprávkach :slight_smile:
Dúfam, že ste mali tiež takú pohodu doma a toľko radosti z darčekov. My sme mali tohto roku fakt štedrého ježiška, študujem svoj nový foťák a už sa teším až budem vypekať chlebíky a bagetky v novej pekárničke. Dostala som aj lístky na Bryana Adamsa v lete, juchúúú! No a spústu drobností, proste som asi bola fakt dobrá tohto roku :slight_smile: Čo vy, pochváľte sa.....
Zajtra sa otočíme na Slovensku na návštevu za babičkou a dedkom, tak dúfam, že nebudem rodiť niekde na diaľnici :slight_smile:
Držte sa!
25. pro 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek