• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
Hezký sváteční večer mamky :slight_smile: to mám radost, že jste si všechny krásně užily Štědrý den pěkně v pohodě, my taky, dneska jsem se ale ani nehla, akorát při přejezdu do kina a z kina :grinning: tak se cítím trošku provinile, jenom jsem se cpala vánočkou a ležela... :sweat_smile: tak zítra to musím nutně proložit nějakou procházkou, jinak se budu už proklínat :angry: :grinning:
Holky, já už bych nejraději porodila, už jsem děsně neohrabaná, všechno mě bolí a jsem z toho chvilkama příšerně protivná :confounded: k tomu mám asi zánět šlachy na pravém zápěstí, bolí jak ďas asi měsíc a zhoršuje se to, po novém roce s tím jdu na ortopedii, tak jsem teda zvědavá.. :fearful: když si představím, že ještě měsíc se tady budu valit jako vorvaň, tak nevím teda :grinning: snad ten termín aspoň trošku předběhneme...:slight_smile:
25. pro 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak my tak nejako rovnako. Nic nerobime len sa valame pred TV a pozerame rozpravky :grinning: ja by som uz tiez pristala aby prisiel porod. Pripadam si ako hrosica Gloria :grinning: :grinning:
25. pro 2013 ve 20:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste ja bojuji s tímtéž na noze uz 2 měsíce ale co jsem doma a cely den nestojím v práci tak je to mnohem lepší. Zkus si to nenamahat a ideálně znehybnit.
Já se naopak modlím ať malý zůstane pěkně v bříšku ať se nejdřív zbavím toho oparu, četla jsem na netu jak je to pro novorozence moc nakažlivé a maminka musí nosit roušku atd :confounded: ale jinak si uz taky případam děsně neohrabane a nemotorne...
25. pro 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz to je pravda, říkali nám to i v porodnici s těma oparama. Ale neboj, za pár dní je po oparu, mrňousek ho určitě nestihne :slight_smile: no jo, znehybnit.. to je dost problém u pravého zápěstí, i když se snažím. Ale bolí víc a víc, dokonce i po ránu, tak nevím, co ve spánku provádím za akrobacii :grinning:
Netrpíte některá na brnění rukou? To je další bezvadná věc, která mi před pár dny začala, spolu s větším otýkáním prstů, už ani ten snubák nesundám - tak to asi obojí bude souviset s větším zadržováním tekutin. Máte s tím zkušenost?
26. pro 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, no jasne brnenie v rukach, opuchnute prsty - obrucku nenosim od 5 mes. No a krce v lytkach mavam kazdu noc. A o prelezaninach na bokoch ani nehovorim :grinning: ved spavame len na bokoch, nie? :grinning: ja dufam ze dietatko sa vypyta na svet par dni po silvestri.
26. pro 2013 v 10:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch :grinning: taky pevně doufám!
26. pro 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste snubak jeste oblecu ale zasnubni mam 3dny dole a slo to hodne spatne. To brneni muze byt tim otikanim, takzvany syndrom karpalniho tunelu se v tehotenstvi obcas udela ale potom by melo byt vse ok. Pokud mas nejake velke otoky tak si radsi zmer tlak, vsak to urcite znas :wink:
26. pro 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda mamky... Ja uz snad svoje neduhy ani vypisovat nebudu :slight_smile:)) taky v navaznost delky meho tehu by to bylo zbytecne :slight_smile:)) ted lezim u telky koukame na Tri veterany... Docela bych sla na prochazku ... Ale nedam to ... Uz ne...
Dnes jsme dochystali fusak, vyzkouseli autosedacku, ja si dobalila tasku, sbalila pro malou veci do porodnice, co chci tam mit pro ni a tatkovi veci, co budem potrebovat, az pojedeme domu ....
Uz se nam nachyluje cas .... Jinak jsem docela rada, ze nam pan doktor zarezervoval nadstandardni pokoj, chceme byt po vetsinu casu s tatinkem spolu, a to na normalnim pokoji nelze a navic by malej nesmel na oddeleni ... A to je sest dnu moc dlouha doba, abysme se videli jen na chodbe....
Holky zacinam byt paradne nervozni... Ja bych tak rada rodila normalne !!!! Snad je i lepsi nevedet, kdy to prijde... Takhle odpocitavam dny a je to docela napor na psychiku... Ani jsem to takovy necekala... Snazim se rozptylit, ale marne ...

Asi pujdu vyzkouset tu novou nadhernou nabusenou a priserne drahou zehlicku, co mi nadelil Jezisek ;)))
26. pro 2013 v 15:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz žádné veliké nemám, začaly teprve před pár dny, doteď byl pokoj. A jasná časová souvislost s tím brněním, takže to určitě bude tím, no jsem šťastná, že to netrvalo celé těhotenství :sweat_smile:
@ventilkova jen pěkně odpočívej, už Ti to uteče a malá bude na světě, vlastně za týden! :slight_smile: vidíš, jak je to všechno relativní, já mám pocit, že bych mnohem raději věděla, kdy to přijde.. ale všechno má své plusy a minusy, to je těžký.
26. pro 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj mamky ... Tak uz je zase patek... A my mame zase o den min... Moc jšem toho nenaspala... Jak se mate vy? Hokky mam takovy intimni dotaz... Jak jste na tom s chozenim na velkou? Ja s tim mam ted dost problemy... Treba ted uz treti den nic a zrovna prijemne to tedy neni....
A jak se jinak mate?
27. pro 2013 v 08:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova ahojky, snad se budeš mít šanci trošku dospat přes den :slight_smile: no, to bývá dost problém v těhotenství, já osobně zatím takovou potíž nemám, snažím se minimálně obden snídat bílý jogurt s lněným a sezamovým semínkem, pšeničnými klíčky, medem a banánem. To jsem pravidělně jedla i před těhu a nikdy jsem na zácu netrpěla.. Možná to ovlivňuje ten vánoční jídelníček, zkus nějakou vlákninu, fakt to pomáhá. Žádný extra pohyb teď doporučit nemůžu, to taky pomáhá.. co třeba aspoň malá procházka? V tomhle krásném počasí..ttřeba by Ti to i trošku zvedlo náladu :slight_smile: Taky jsem někde četla radu vypít nalačno, nejlíp po ráno, cca půl litru vlažné vody..je to dost humus, ale co už, zkusit se to může :slight_smile:
27. pro 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :wink: :wink: :wink: :wink: tak mám za sebou bezsennú noc. Vôbec som sa nevyspala, malá mi tak tlačila ani neviem, kde a na čo, že mi trpli nohy, ruky... bolelo ma brucho.. no des a hrôza ... takze chystám sa o chvílku zdriemnuť si :wink: :wink: :wink: :wink:

Máme sa fajn, ešte som celé kindervajíčko. U nás je krásne teplo, nejakých 10C, bola som doobeda na prechádzke, urobilo mi to dobre, aj WC som navštívila po dlhšej dobe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale prechádzať sa budem až na Silvestra - kedy idem na kontrolu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Želám Vám všetkým krásny den, a ak by ste náhodou porodili, tak dajte vedieť :wink: :wink: :wink:
27. pro 2013 ve 14:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch Ahoj :slight_smile: chuderko, je vidět, jak se střídají dobré a špatné dny, mně taky někdy pěkně potrápí, ale dneska je zase o něco líp. Dokonce jsem se donutila po delší době vyžehlit hromadu věcí a vyluxovat, aby to pořád nemusel dělat manžílek můj zlatej. Straaaaašně moc jsem vděčná, že mě malá nechá vyspat, takové noci jako popisuješ neznám.....ťuk ťuk ťuk :grinning: no, možná si to vybere, až se narodí :grinning: :grinning:
Tady je taky pořádné teplo a nádherně svítí sluníčko, jako na jaře :slight_smile: je mi naprosto jasný, že až pořádně udeří mrazy a přijde sněhová kalamita, začnu rodit :grinning: tak šup šup, už aby to bylo!

Ani jsem vám ještě nenapsala, že jsem byla už na první kontrole v porodnici - měla jsem jít až 2.1., ale 23.12. ráno volali, že hodně maminek porodilo a mají volno :grinning: jestli bych mohla dorazit. Ale to teda bylo...v čekárně davy, maminky chodily jedna po druhé nejdřív na příjem, tam byla děsně nepříjemná sestra, absolvovala jsem výslech, současně mi několik z nich vynadalo, co tam jako dělám tak brzy....no moc jsem jejich přístup nechápala :unamused: pak šup na chodbu a čekat na vyšetření, kde snad jediný příjemný člověk byla mladá doktorka, ale vyšetření nic moc, šup ultrazvuk, kde mrkla jen na polohu, rychle vnitřní vyšetření, všechno ok a šup dolů. No bohatě by stačilo, kdybych jim poslala naskenovanou průkazku a nemusela jsem tam dvě hodiny trčet.. takže nic novýho, příště 6.1. i s monitorem, tak uvidím, snad to bude už lepší... :rolling_eyes:
27. pro 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kluziste jaaaaj pobavila som sa na tvojej story. Mna toto caka 31.12.

Ozaj dievcata, napadlo vas, ze my budeme vlastne tehotne 2 roky? Rok 2013 a 2014 :grinning: :grinning: :grinning: ako slonice
27. pro 2013 v 16:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dijakisch :grinning: :grinning: :grinning: obdivuju slonice! Dva roky bych to nepřežila :fearful: ale už si ani neumím představit, že nemám břicho.... :grinning:
27. pro 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda mamky.. Tak jsem ted zdolala obrovskou horu pradla... A dala jsem si praci spocitat tricka ... Neuveritelnych 64 kusu !!! A peru treti pracku... Chci jeste zlikvidovat pradlo drive nez odjedu do porodnice, myslim, ze i tak bude mit tady tati ek tech sest dnu co delat....

Holky zacinam mit docela strach, to je desny, comdokaze psychika... Rikam si ze uz abych to mela za sebou....

Jinak brisko bude chybet to je jasny za ty mesice si na nej clovek zvykne... ;) na druhou stranu uz abych se zase mohla normalne hybat ;)))

Co mate v planu na vikend? My budem sami, tak si udelame dobrej obidek a asi prochazka jenom necbo neco... Ja uz jsem fakt rada ze jsem rada.... Vecer mi otykaji nohy... Dneska se tesim tedy do vany ..

Heslo zni: at ziji slonice ;)))))
27. pro 2013 v 17:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dijakisch mimochodem uz mate jmeno? My porad jeste vahame... Uz jsem z toho na hlavu;) mame fakt nejvyssi cas se rozhodnout ;)
27. pro 2013 v 17:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova ahoj slonice :wink: nie nemame na 100% vybrane meno. Ja mam na zozname uz len tri a moj milovany manzel ich ma spisanych asi 15 :grinning: :grinning:
27. pro 2013 ve 22:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dijakisch tak my už máme jasno :slight_smile: naše dcerunka se bude s konečnou platností jmenovat Kateřina :slight_smile:
27. pro 2013 ve 22:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ventilkova no super. Gratulujem k vyberu!!!! My teoreticky mame este nejake 2 tyz cas :grinning: teda dufam :stuck_out_tongue_closed_eyes: . H ed ako privedies Kacenku na svet, tak nam to tu zaves. Uz sa na nu mooooooc teskm. Bude to nase prve lednove :wink:
27. pro 2013 ve 22:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcence idem si dat fantasticku sprchu a potom film na joj-ke Pustny kvet. Deti ostali spat u mojej mamy. Tak nam ostalo len jedno dieta s nami :grinning: :grinning: urcite viete, ktore :sunglasses: tak papa zajtra
27. pro 2013 ve 22:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dijakisch dekujeme ;) jinak janted povesila jeste pracku a snad jeste taky budou davat neco v televizi;) cekaji nas tri dny bez deti, tak bude taky pohodicka ;) zustane taky s nami jen jedno ;))))) myslim, ze do druheho urcite vydrzime.... Az bude na svete, urcite ti poslu smsku !!!!!
27. pro 2013 ve 22:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, tak vás tu pročítám a vypadá to, ze jste tu prima parta :slight_smile:. Take čekám 3.mimco a čeká me 3. Císařský rez. Termín mám sice az 13.2., ale vzhledem k mým potížím je jiste, ze budu rodit dříve...v lednu v cca36.tt.. Nevíme co čekáme , necháme se překvapit :slight_smile:. Jmena ještě nejsou stoprocentní, ale zatím vede Mareček a Ella. Bydlím kousek od Prahy, cca10-15 od Prahy-Zlicin. 2.1. uz si jdu lehnout do Motola, kde budu az do porodu :frowning2:.
27. pro 2013 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ventilkova
Kde budes rodit a kdy mas termín?
27. pro 2013 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mishakk ahoj, no ja taky cekam treti ... Po dvou chlapeccich holcicku... Cisar me ceka prvni a to 2.1.2014 a mam z toho dost hruzu
27. pro 2013 ve 23:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mishakk jinak rodit budu v hradci kralove
27. pro 2013 ve 23:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova
Tak to držím palce. Budu na tebe myslet az budu. 2.1. nastupovat do nemocnice. Ja mám 7-mi letou holčičku a 19-ti měsíčního chlapečka.
28. pro 2013 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mishakk uz mi zbyva jen par dnu mam nervy na pochodu
28. pro 2013 v 00:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj. Pokud se das psychicky do pohody, je císař úplne v pohode. Samozřejmě to potom boli, ale dá se to vydržet :wink:.
28. pro 2013 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mishakk no to asi ano... O bolest mi nejde... Dve deti jsem porodila normalne, to, jak boli privest dite na svet, vim, s tim problem nemam... Mam problem prave s tim, ze ted to normalne nepujde
28. pro 2013 v 08:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek