• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
Ahojte. Tak mam za sebou opat prebdenu noc. Tentokrat to bolo z toho vecerneho filmu - skutocny pribeh. Preplakala som ho.

Poobede sa chystame s detmi na klzisko. Samozrejme ja budem na striedacke :grinning: :grinning:
28. pro 2013 v 11:15  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@dijakisch ahooooj!!! Jezis s tim spanim to mame podobny:( ale jsme sami bez deti az do pondelniho vecra tak budu odpocivat i pres den...
Taky bych sla bruslit ;)
28. pro 2013 v 11:19  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ventilkova
Asi to takhle nemůžeš brát, taky mi ze zacatku trochu vadilo, ze nikdy nezaziju klasicky porod a mit miminko rovnou u sebe. Ale ta láska je úplne stejna, hlavne, ze budete oba v pořádku. A jizvu čert vem :wink:. A z jakého důvodu budes mit ty císaře?
28. pro 2013 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja uz lezim 2 mesice, hrozne se těším az budeme moct s rodinku někam společně vyrazit i s mimískem :slight_smile:. Dnes máme take jen jedno ditko. Tak je tu docela klidecek . Přítel je na procházce s malým a ja lenosim.
28. pro 2013 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mishakk ahoj, mam spatne polozenou placentu. Zasahuje do porodnich cest a je to nebezpecne.... Ja taky lezim ale asi pujdu trochu poklidit a budu zehlit.... :slight_smile:
28. pro 2013 v 11:43  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ventilkova
Tak to se s přirozeným porodem neslucuje :frowning2:. Me zase praská deloha po předchozích císařských rezech. Takže největší problém by nastal v případe, ze by přišly kontrakce nebo mi odtekla plodova voda, to by na 100% praskla a to by byl pak fofr :frowning2:.
28. pro 2013 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, tak vidím že všechny už na konec něčim trpíme...
@dijakisch taky teď nejak blbě spím, na pravem boku me chytá křeč do praveho lytka, na kevem do leveho , tak stridam obe strany a rano mam nohy uplne drevene...
@ventilkova tak si odpocin, posledni odpocinkovy vikend! A niceho se neboj, urcite bude vsecko dobre kdyz si vas pan doktor tak hezky pohlidal! A Kačenka je krásné jméno! Tak me napadá ze my jmeno na holcicku ani neprobirali a tak nevim zda bysme radeji nemeli neco vymyslet, kdyby se nehodou doktor spletl, i to se prej dnes stava :slight_smile:
28. pro 2013 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@ventilkova Jéééj, bude ďalšia Katka! To je super, ja som Katka a aj moja malá je Katka, takže palce hore :grinning:
Ničoho sa neboj, cisára prežiješ určite a ak by Ti bolo potom často, tak sa pozri na malú a aj tak si povieš, že stála za všetko.
@dijakisch So paním to máme asi všetky komplikované, mňa stále trápi ten zaseknutý chrbát, ale ako sa brucho zosúva dolu, tak sa mi zdá, že je to o chlp lepšie :slight_smile: Len keby som nemusela 5x za noc vstávať na záchod, tak sa skoro aj vyspím :slight_smile: A výborne sa bavím na snoch čo teraz mávam - pri prvom tehotenstve to boli samozrejme nočné mory, teraz je vždy porod v strašnom kľude a s úsmevmi, naposledy v ordinácii mojho gynekológa :slight_smile: No ono to ešte asi bude dobrodružné, ale veselé sny sú vždy lepšie, než nočné mory :grinning:
@mishakk Vitaj medzi nami!
28. pro 2013 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
28. pro 2013 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný den všem :slight_smile:
Vůbec jsem vás tady včera nestíhala, měli jsme návštěvu kamarádů i s přespáním, pekla jsem koleno a perník, sice náročný, ale zase se něco dělo, bylo to prima :slight_smile: teď jsem sekla s vysavačem a mopem a asi upadnu do komatu :grinning: dneska se mi zdálo, že se nám narodila malá, porod byl úplně pohodový, a ona taaaaaak strašně nádherná, nemohla jsem z ní spustit oči.... :dizzy_face: doufám, že věštecký sen :grinning:
Jakpak se dneska máte?
29. pro 2013 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@kluziste ahoj ;) tak to mas za sebou docela vzruso ... my ho mame cely odpoledne... Moje telo dava najevo ze se zcela vazne chystame na porod tak uvidime jak se to vyvine ..... ;)

Sen nadhernej , to se musi nechat... Me se o tom nezda, ale z hlavy se prichod moji holcicky nedostane ani na vterinu...

Najednou mi pripada neskutecny ze uz je to skoro tady...

Zlikvidovalal jsem pradlo a uvarila obed, nadelala pudinky s ovocem a ted jdu koukat na nejaky romanticky film, co mi milacek stahnul z netu ;)

Mamky jak se vam dari? ;)

Uz odpocitavam kazdy den ...
29. pro 2013 v 17:09  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ventilkova Jakpak to tělo dává najevo? :slight_smile: odpočítávej, už je to za rohem, moc Ti tu brzkou radost přeju! Hlavně se vůbec netrap těmi okolnostmi, něco holt člověk neovlivní, hlavní je, že bude malá už pěkně s vámi :dizzy_face: a jméno jste vybrali nádherné, my měli Kačenku taky v užším výběru a myslím, že tak případně pojmenujeme druhou holčičku :slight_smile:
29. pro 2013 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kluziste dneska cely odpoledne tak trochu bolesti... Ale vzdycky to odezni.... Odpocivat se snazim.. To cekani je desny... Uz aby to bylo za nami... Nejak je mi porad do breku, pripadam si jako blazen...
29. pro 2013 v 18:19  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ventilkova to si vůbec nepřipadej, tak to asi máme všechny - jednou k smíchu, pak k pláči, bez extra důvodu.. jen počkej za týden, jak si budeš toho vašeho andílka prohlížet jako u vytržení :slight_smile: fakt Ti upřímně závidím, že už to máš takhle brzy.. :sweat_smile: hned bych to taky brala.
29. pro 2013 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Maminky, musím se vám pochlubit s postýlkou, kterou manžílek půl roku vyráběl :grinning: protože to byla děsná piplačka... dneska jsme ji sestavili, nachystali, už jen to miminko do ní položit :slight_smile:
29. pro 2013 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
autor
@kluziste moc krasny!!! Uz aby to bylo vid
29. pro 2013 ve 20:58  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ventilkova no to jo.. dneska jsem měla pro změnu noční můru o porodu... :zipper_mouth:
Jaký máte dneska program? Já asi budu odpočívat a poflakovat se, zajdu s pejskem do lesa, jinak nic :sweat_smile: :grinning:
30. pro 2013 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@kluziste
Krásná postylka.
@ventilkova
Jak Ti je? To čekání je hrozny co? Ale za chvíli mas maličkou u sebe :slight_smile:
30. pro 2013 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@mishakk ahoj, vítej u nás a moc děkuju :slight_smile: doufám, že vzorně odpočíváš
30. pro 2013 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Mamky, chtěla jsem se zeptat, jestli máte nějakou zkušenost s masáží hráze? Zatím jsem se do toho nepustila a trošku o tom přemýšlím, ale někde jsem četla i trošku rozporuplné zkušenosti.. pročetla jsem si zdejší návod na masáž a asi jsem úplný tupec, ale vůbec to nechápu! :sweat_smile: :grinning: :grinning: pomohlo to některé z vás u předchozích porodů?
30. pro 2013 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kluziste Noooo, já masírovala u prvního těhotenství a stejně jsem měla nástřih na dva stehy. Ale masírování (zejména s partnerem) je celkem příjemný :slight_smile: U tohoto těhotenství nemasíruji, protože mám neustále se vracející infekci a mám pocit, že to tím spíš vždy zhorším. Jinak masírovala jsem Weleda olejíčkem.
30. pro 2013 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja by som sa vás baby rada spýtala, či pijete / chystáte sa piť čaj z malínku a či to niektorej pomohlo v minulých tehotenstvách.
A teraz pozerám, že píšem ako tatár - raz česky raz slovensky....no snáď to nie je moc zmatkové :slight_smile:
30. pro 2013 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kluziste
Děkuji :slight_smile:. Masaz hráze jsem zkoušela pred prvním porodem, ale nakonec to bylo stejne zbytecne :slight_smile:. Ja osobně si myslím, ze to určitě alespoň trochu pomůže. Samozřejmě, ze elasticidu kůže máme kazdy jinou, ale zbytečně to určitě neni. Nejlepší je , kdyz ti pomáhá partner, mel by masírovat do písmena U spodní čast hráze a jako by to porad roztahovat. Píse se to hloupě :slight_smile:. Snad je to aspon trochu srozumitelné.
30. pro 2013 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@hrasok100
Měla jsem ho take pripravneny, ale nakonec nebyl potreba :frowning2:. Slyšela jsem , ze to pomáhá a kdyz to neublizi tak proc to nezkusit ne?
30. pro 2013 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Právě si nejsem jistá s tou infekcí... měla jsem kvasinku někdy ve 33.-34.tt, tu jsem snad zažehnala globulkama, protože žádné pálení už není, ale přetrvává výtok - což je v těhu normální, to vím, ale říkám si, co kdyby..tak váhám. Zeptám se asi za týden v porodnici, taky uvidím jak dopadl GBS.
Jinak na maliník se chystám, ale musím pro něj někam zajet, asi prodejny se zdravou výživou, že? :slight_smile:
30. pro 2013 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kluziste Já jsme dostala maliník od kamarádky, ale čekám až přestaneme cestovat každý druhý den, ať to náhodou neuspíším až moc :slight_smile: Ale od nového roku nastupuji na 2x denně po 2 dcl (doufám, že mám správné informace o dávkování).
30. pro 2013 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,
@kluziste postylka krasna stejne jako vase postel vypada jak na zamku :dizzy_face: ja hraz nemasirovala ani nepila caj z maliniku, ta masaz urcite neuskodi kdyby nepomohla, ale ja nevim, jsem se k tomu nejak nedostala a malinik mi nechutna :sweat_smile: o malej se narodil i bez toho s malinkym nastrihem a 2 stehy, ja ossobne nastrih nekritizuji, podle me lepsi nez kdyz se to roztrhne samo, to je pak mnohem horsi na siti i hojeni a ja o tom po porodu ani nevedela, sedela jsem hpuplne normalne hodinu po porodu bez bolesti
@ventilkova vsak ty uz to mas za par, za tyden uz treba pomalu pojedete domu nebo se to bude hodne blizit :slight_smile:
U nas vscera doslo k velkym sazkam o bednu prAveho sampanskeho kdy porodim a vetsina mi tipuje max do 15. Ledna, manzel s tchyni me nechteji nic delat, prej vypadam ze do ledna ani nevydrzim, ale ja se tak teda necitim, ja to tipla na 28.12. Tak uvidime :grinning:
30. pro 2013 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@hrasok100 myslím že jo, četla jsem od 36.tt 1x denně, od 38.tt 2x denně, možná i 3x :slight_smile: musím to ještě dozjistit a hlavně nakoupit
30. pro 2013 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzuzuz ahoj, na kdy že jsi to tipla? :grinning: u nás se taky tradičně sází na narození, za tip termínu stovka, kdo se trefí, bere výhru, když nikdo netrefí, tak jdou peníze miminku :slight_smile: tak jsem zvědavá, já si tipla 12.1., jsem nějak přesvědčená, že to bude dřív... :sweat_smile: asi spásné přání :grinning: A jakpak se cítíš? Nějaké signály, že už by to mohlo přijít? :slight_smile:
Taky nejsem proti nástřihu, vůbec ne, určitě lepší varianta než nějaký komplikovaný natržení.. ale zase si říkám, že pokud by tomu člověk mohl trošku pomoct... no uvidím, jestli se dokopu, znám se :slight_smile:
30. pro 2013 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzuzuz moc děkujeme za chválu, on je manžel takový amatérský truhlář, vyráběl před rokem postel z masivu pro nás a teď mahagonovou postýlku pro malou, u té se ale strašně navztekal :grinning: tak jsem ráda, že to stihnul, už jsem si pomalu vyhlížela nějakou alternativu :slight_smile:
30. pro 2013 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek