• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
autor
@mishakk myslim, ze nebude treba, kdybych mela chripku, tak bych to zvazovala... Ale mam opravdu jen rymu a dnes uz se citim lip:slight_smile: ted jsem domyla koupelnu, udelala obed, veprovou peceni, brknedlik a zelicko a slepici polivcicku a pecu tvarohovou babovku a banany.. Jinak kolebka je moc krasna!!!

Jeste jsem nacpala pracku at tady nemusi resit prani nez pujdem s malou domu a postavim se k zehleni.... Pak si dochystam veci na zitra a budu odpocivat ;)

Holky,, jak jste na tom se sexem? Hihi jsem jeste dneska rano na tatku skocila :slight_smile: kdyz uz se rika jak na novy rok tak po cely rok, ze jo ;)))
1. led 2014 v 11:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mishakk jinak bych ti moc prala abys to mela co nejdriv za sebou... Ctyri tydny ve spitale je dost silena predstava...
1. led 2014 ve 12:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova noooo, ty sa nezdaaaaas :wink: ale ja to same som urobila :grinning: :grinning:
1. led 2014 ve 12:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova Ty ses zblaznila? Nemela si odpočívat? Uz si lehni. Jinak by ti měli na druhy nebo třetí den přivézt poradny kuřecí vývar. Takova babska rada, aby ses co nejlépe hojila. Ja mám mimo to připravené i homeopatika na hojení jizvy.
Bohužel od 21tt mám sex zakázány :frowning2: a uz nam z toho trochu hrabe :slight_smile:. Mám vždy ke konci tehu velkou chut :frowning2:.
Ja doufám, ze půjdeme domu dřív než po čtyřech týdnech. Hodne take záleží na tom jestli mi budou brát tu dělohu, pak bych musela byt jest 10-14 dni po porodu v nemocnici, vrr. Je to vetsi operace než jen císař, tak se trochu bojím, ale my to zvládneme:wink:, hlavne at uz jsme doma.
Jinak me udivuje, ze najdeš do nemocnice o den dříve. Ja to tak měla pokaždé. Den předtim do me cpali nejake prášky a injekce na ředění krve.
1. led 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vše nej do nového roku a hodně zdraví maminkám i miminkům, ať nám pěkně spinkají a baští mlíčko a dělají jen samou radost!
@ventilkova páni už zítra !!! Tak honem odpočívat, nabrat sil a zítra hurá na to, proběhne to určitě dobře, budu na tebe myslet a trochu závidět :slight_smile: no a pak.... Ty už jsi ostřilená máma a s malou všecko zvládneš.
@mishakk to věřím že je náročné, hlavně asi pro malého bez tebe ale treba te tak dlouho v nemocnici nenechaji cekat a pak si to vynahradite a dcerka ti urcite bude pomahat , ma takovy ten opečovávací věk :slight_smile:

Já ležím a odpočívám, ven si netroufám, včera jsem se venku natáhla a mám z toho špatný pocit. Sice sem si jen sedla na zadek nabo tak na bok no ale... V prvním těhu jsem spadla na schodech 3 tydny pred porodem prímo na břicho a naštěstí se nic nestalo.
1. led 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishakk nádherná kolíbka, už aby v ní spinkal malý človíček, viď :dizzy_face: do jaké nemocnice nastupuješ? Chuderko, takovou dobu a ještě doma necháváš dětičky, no ale jinak to nejde :frowning2: na druhou stranu ono to nakonec uteče a kvůli tomuhle to za to stojí :slight_smile: budu moc držet palce, aby Ti čas v nemocnici rychle utíkal a hlavně abys byla Ty i melé v pořádku a co nejdřív pěkně doma :slight_smile:
1. led 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mishakk lezet? Proc? Kvuli ryme? No, holka, to moc neni sance, mam tu dve deti a nejsou babicky, co by delaly praci za me, vis? :slight_smile: takze jsme ted jeste s tatinkem uklidili celej spodek baraku, ja upekla jeste dve rolady at maji neco dobryho do zacatku az nebudu doma a jdu zehlit.
Jinak mi doktor jasne rekl, ze byt tam den prdem, je ztrata casu... Pojedem rano a cisare mi udelaji odpoledne... Takze casu dost

@zuzuzuz nojo uz zitra, vsak ja vam dam vedet ... Nervozita stoupa, tak radsi neco delam, lezet bych stejne nedokazala ;)
A koukej byt opatrna sakra zeno!!! Zadny padani venku!!!!

Ostrilena mama mozna, ale cisar bude poprve a popravde mam dost strach, ale tatinek zaplatil nadstandartni pokoj a bude tam vetsinu casu se mnou... Tak mi pomuze, kdyby brisko bolelo nebo tak...

No jdu sbalit maleho za chvili ho vezeme k babicce, jen do zitra, abych se mohla raňo v klidu vypravit... Budu pozdeji...

Tak zatim papa mamky ;)
1. led 2014 v 16:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova budu na Tebe zítra moc myslet, všechno krásně zvládnete, to je jasný :slight_smile: krásně si užijte společný večer a zítra hlavně pěkně v klídku, nakonec to všechno půjde krásně hladce, uvidíš.. a budeš už mít svoji Kačenku, to bude nádhera :dizzy_face:
1. led 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova držime pěsti, když budete mít svodnou, tak to bolet nebude hned, ale pak to přijde k sobě, jestli ne, tak je to dost nepříjemný...ale to zvládnete a daj vám určitě něco na bolest :slight_smile: hodně štěstí a zdraví, vám oběma!!!
1. led 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásny nový rok baby, všetko dobré, hlavne zdravie pre Vás, maličkých a celé rodinky, nič viac nám nebude treba :slight_smile:
1. led 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lenus202 vubec nerozumim tomu co rikate a popravde receno jsem radsi... Nebudu se v predvecer nervovat, ze neco bude dost neprijemny a tak podobne.. Dekuju za podporu
1. led 2014 ve 21:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky moje zlate.... Moc vam dekuju za podporu!!! Vylezla jsem z vany a uz jsem v posteli... Snad budu aspon trochu spat... Dam vedet hned... Jak budeme spolu!!!
1. led 2014 ve 21:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova já jsem to vůbec nemyslela zle...chtěla jsem tím jen říct, že i kdyby to bylo nepříjemné, že vám pomůžou...:slight_smile: držte se
2. led 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den :slight_smile: jakpak se cítíte, lednovky? Dvě už nám odešly do porodnice, pomalu se tady rozrodíme :grinning:
2. led 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste dvě? ventilkova a kdo?
2. led 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrasok100 ještě mishakk :slight_smile: sice jenom lehnout a čekat na císaře, ale už se to taky schyluje...
2. led 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja dneska perfektne, vcera na me sly nejake chmury a sledovala sem prcka jak o zivot zda se mu pri padu nic nestalo a dneska o sobe dava uz od 6h rano tak vedet, ze nadskakuju a skoro si rikam zda se proboha neotaci nebo co tam vyvadi :slight_smile: taky se mi povedl prvni krasny chleba v pekarne od jeziska , do ted to byly takove divne tvary, a tak hned pro uspech pecu dalsi, mam uklizeno, dodelavam obed a cekam na kluky az prijdou z lyzovani.
@kluziste myslis ventilkova a mishakk asi? Nebo balis tasku a jdes? :wink:
Chcete udelat chute? Muj dezertik v restauraci, zvazuji ze setam musime v nejblizsi dobe (tj do porodu) vypravit znovu, honi me chute :sweat_smile: Akorat nevim zda mi to oflambovali dobre neb malej mi snedl ty jahody a boruvky kolem a vylizal omacku a pak celou cestu zpival :grinning: :grinning:
2. led 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste Ahááá :slight_smile: na mishakka jsem zapomněla. Ufff, držím oběma palce ať je to co nejpříjěmnější :slight_smile:
2. led 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz :grinning: tak si aspoň taky něco užil, Matýsek! Tedy dezertík vypadá hodně luxusně.... My jsme si doma včera udělali po novoroční čočce zmrzlinku s horkýma malinama a polili čokoládou, mohla jsem se ujíst :grinning:
Mám radost, že maličké je v pořádku, a Ty můžeš být klidná a v pohodě :slight_smile: A seš nějak hrozně moc aktivní, začínám mít výčitky... :sweat_smile: my máme pekárnu někade zašitou, myslela jsem, jak budu péct jako divá, ale nějak mi asi tahle pekárna nesedí...v maminčině všechno pěkně klapalo, ale tady jsem zkoušela dva chlebíky a ani jeden se nepovedl, tak jsem rezignovala :unamused:
No jo, taška čeká sbalená, hned bych ji sebrala a jela :slight_smile: jsem zvědavá, jestli se v pondělí v porodnici dozvím o nějakém vývoji směrem k porodu, to bych šla asi hned někam oslavit :grinning:
2. led 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kluziste jo ty posledni dny-tydny cekani jsou hrozne, si to pamatuji. Ted uz to tak neprozivam neb jednoho ukriceneho uz doma mam tak nejsem tak nedockava a beru to jak to prijde... uz nikdy nic neni jako poprve, si to uzivej!! :slight_smile:
2. led 2014 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievcata, VENTILKOVEJ princezna je na svete. 2.1.2014, 49cm a 2890g. Ked bude foto prilozim :wink:
3. led 2014 v 10:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dijakisch
No to je krásná zprava, zamackavam slzicku. Ta je ale malinká. Tak hlavne, aby rychle pribirala. Jsou to holky šikovný a statečný. Vyrid,ze moooc gratulujeme :slight_smile:)). Uz se těším na fotecky.
My uz take od včerejška lezime v nemocnici a uz jen čekáme. Zatím je vse v pořádku, ale asi to tu bude dlouhe :frowning2:.
@zuzuzuz Dezertík vypada skvěle :slight_smile:.
3. led 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch výborná zpráva!!! :dizzy_face: :dizzy_face: děkujeme! Moc pozdravuj, jestli s ní budeš ještě mluvit :slight_smile: už jsem začínala být nervózní, když včera žádná zpráva, ale měli toho asi až až.... taky se moc těším na fotky :slight_smile:
3. led 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishakk ať vám to co nejrychleji utíká a všechno dobře dopadne, to je hlavní! :slight_smile: máš tam aspoň prima kolektiv?
3. led 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, taky už tu někdo přenášíte? Já mám termín dnes, ale to by teda musela být sakra rychlovka, aby se to stihlo! V pondělí mám jít na kontrolu a budou to prý směřovat k ukončení, ale potřebovala bych, aby se to rozjelo přes víkend normálně, protože první dítě bylo císařem, což si úplně zopakovat nechci...
3. led 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@des Ahoj :slight_smile: nevím o nikom, kdo by přenášel, tedy zatím.. tak budu držet palce, aby to přes víkend samo propuklo! Tak hned zítra pořádnou procházku, a pak romantický večer s vínkem a vším ostatním, co k tomu patří :wink: to musí pomoct :grinning:
3. led 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste No dělám pro to leccos, drhla jsem dnes schodiště tak zuřivě jako nikdy:slight_smile:)) Muž se na mě asi krz víno bude koukat jak na vraha vlastních dětí:((
3. led 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@des musíš na to jít vědecky a pěkně mu vysvětli, že je to vyvolávací taktika :wink: no ještě jsem tady četla o různých kořeněných čajích apod., zkusím najít tu stránku..
http://www.modrykonik.cz/forum/3-trimestr/napoj-k-vyvolani-porodu-podle-ingeborg-stadelmannove-vyzkousely-jste/
asi v půlce stránky jsou různé tipy, tak máš dva dny na zkoušení :slight_smile:
No já tedy pevně doufám, že to do termínu nějak zvládneme, čím dřív tím líp. Ale na druhou stranu, něco se mi děje s pravým zápěstím a je to horší a horší, už mě ta bolest dokonce budí v noci, možná nějaký zánět šlachy nebo co.. a jdu na ortopedii v úterý. Děsím se, že mi dají sádru, pak bych se zase začala modlit, ať si dá malá na čas, no jak bych si poradila s novorozenětem se sádrou na pravý ruce fakt netuším... :cry:
4. led 2014 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj mamky, tak jsem konecne schopna vam napsat par radku...

Musim popravde priznat, ze cisare uz nikdy vic a radeji to nebudu dal rozebirat... Ale podle doktoru jsem se velmi rychle oklepala z nejhorsiho a dneska uz se mi docela hezky chodi, i kdyz to porad boli jako cert. Malicka je opravdu malinkata, ale uz kojime bez prikrmu, takze to je super... Je strasne hodna, napapa se a spinka, vubec neplace... Tak ji to snad vydrzi :slight_smile:

Jdu vam najit nejakou fotku ;)
4. led 2014 v 08:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
4. led 2014 v 08:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek