• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
autor
Tak tady ji mate, je to jedna vubec z prvnich...
4. led 2014 v 08:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova Krásné ráno, Katuška je naprosto kouzelná... :dizzy_face: strašně moc vám všem gratuluju k dalšímu členovi rodiny, nádhera! Jak dlouho si vás tam ještě nechají?
4. led 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste dobre rano :slight_smile: no myslim ze pujdeme v utery domu mozna ve stredu po cisari to proste trva dyl... Ale aspon se vyhrabu z nejhorsiho

Jinak moc dekujeme!!! Uz cekame na tatinka je tady s nami porad .. A dneska prijedou na kukandu i braskove, jsem moc zvedava, co budou na sestricku rikat ;)
4. led 2014 v 09:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova Gratuluji, je opravdu nádherná!
4. led 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova mrzí mě, že je to takový bolestivý a v nemocnici dlouhý, ale taková krásná holčička za to stojí, viď :slight_smile: uteče to a budete pěkně doma, to už bude paráda.
4. led 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova moc gratuluji k malé princezně a držím pěsti ať vše co nejdřive přebolí a jste obě zdravé a můžete domů za rodinou! Malá je fakt malinká ale ne zas uplně, a aspon se ti dobře nosí a nenamáháš tolik břicho, kdyby měla 4 kila to by se pěkně pronesla! Po císaři se dycky chodí cca po tydnu, tak to tam vydržte, však ono to uteče. Co rikali v rodine na prekvapko s holcickou :slight_smile: ?
4. led 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste sadre se snad vyhnes, stacila by pripadne i orteza pokud je to fakt zanet slachy :frowning2: to jsou radosti na konci tehotenstvi, co? :frowning2:
4. led 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz pevně doufám že máš pravdu.. to teda jo, dneska to fakt bolí jak čert.. ale těžko to můžu nechat úplně v klidu, to prostě v baráku s dvěma psama jde hodně blbě.. :sweat_smile: no uvidíme
Jakpak se daří všem lednovým maminkám? :slight_smile:
4. led 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste no uvidis, braň se :slight_smile: ale jestli te to boli v noci tak to spis mozna bude ten karpal nebo oboji dohromady, ale to by melo po porodu zmizet. Na ten ti orteza ani sadra nepomuze ale docela fajn je kinesiotape, ten ti udelaji na rrehabilitaci
4. led 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz ono to bolí při určitých konkrétních pohybech, v noci asi nějak blbě ležím, nebo se obracím a tu ruku ve sánku špatně obrátím a vzbudí mě to, jinak to v klidu nebolí. No uvidíme, sádře se každopádně bránit budu :grinning: to bych byla fakt úplně neschopná, ale zase by to byla sranda, rodit se sádrou :grinning: :grinning: no... nemusím mít všechno :slight_smile:
Pořád na horách, nebo už se chystáte domů? Kdypak jdeš na tu kontrolu do porodnice? Já v pondělí i s monitorem, no tak jsem zvědavá, už mívám docela často poslíčky, tak třeba se něco pohlo na čípku. I když poslední dva dny se zase Karolínka jen tak převaluje a ustalo to :angry:
4. led 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste porad na horach ale zitra to zabalime, predpoved je na pristi 2 tydny hrozna tak pojedem domu a maly bude zase chodit do skolky, moc se tesi a ja si taky rada odpocinu :sweat_smile: na kontrolu jdu ve ctvrtek ale ne do porodnice, k memi doktorovi i na monitor. U nas se chodi do porodnice az ve 39 nebo 40tt pokud ma doktor UZ a monitor coz ten muj ma. Taky jsem zvedava jak to vypada, uz prcka citim pekne dole a hur se mi chodi, sezeni na zemi a hrani s malym uz nezvladam.
4. led 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na otazky jak prijala rodina nasi Kachnicku mam jako tu nejlepsi odpoved par fotografii ;)
4. led 2014 v 16:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ventilkova prostě nádhera... :dizzy_face: :slight_smile: úplně mě to dojalo
4. led 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzuzuz no jo, s počasím to vypadá hodně bledě, to budeš mít doma nejlepší, o odpočinku ani nemluvím :slight_smile: taky bych raději šla ke svému doktorovi, ale už mě předal do péče porodnice :unamused: tam davy maminek, no vůbec se netěším.. kdybych aspoň měla pocit, že mě pořádně prohlédnou, ale miunle teda ani náhodou. Fofr, jak na běžícím pásu. Myslím, že už ani odhad hmotnosti nebudou dělat, že budeme holt vědět až čistou váhu pěkně po narození, no prostě je to tam takový masový..snad péče během porodu a na šestinedělí bude fajn, slyšela jsem na Podolí samou chválu, tak bych ráda věděla proč :grinning:
4. led 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste oni standartnr utz nedelaji jen kdyz si na neco stezujes, ale pri prvnim prijmu ho u nas prej delaji a kdyz dojdes k porodu tak snad i musi aby si overili polohu miminka, placenty a vahovy odhad mi taky delali aby prej vedeli jak rychle to pujde :slight_smile: chvala nechvala- vse je o konkretnim lidech na ktere narazis... Masovy to je ale kolem Vanoc vsude, ja minule byla taky v peci porodnice behem Vanoc a cekala jsem na vyssetreni skoro 5 hodin!!!
4. led 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova kluci vypadaji nadsene a jsou si hodne podobni :slight_smile: tak jen at ti mala papa a spinka i nadale!
4. led 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova Leni, je uzasna !!!!!!!!!!! A tvoji chlapi sua bozsky usmievaju!!!! Su podareni.

Aj ja uz chceeeeeem!!!!
4. led 2014 ve 20:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dijakisch dekuju ;))

Mamky jak jste na tom? Ktera bude dalsi? ;)
4. led 2014 ve 21:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova já se hlásím co to jde! Prosím prosím!!! :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova ja este nic. V noci sem-tam bolesti. Ale na porod to nevypadaaaa
4. led 2014 ve 22:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky ještě nic, ani se na to zatím moc necítím :slight_smile: Zítra jsu na první kontrolu do porodnice, i když jsem z Brna, rozhodla jsem se opět pro Ivančice, tam žádné davy maminek nebudou (doufám) a je tam neuvěřitelně hodný celý personál.
Ale jsem opravdu zvědavá, kdo bude další :grinning:
4. led 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dijakisch no vsak ono to prijde:slight_smile: ja jsem neskutecne rada ze uz to mam za sebou.... A i ty nejvetsi bolesti, byl to vazne mazec.....
@kluziste az to prijde, budu na tvoje slova myslet :slight_smile:))
4. led 2014 ve 22:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hrasok100 no ja prvniho syna rodila taky v mali ky porodnici a bylo to uzasny... Ale ta uz je zavrena a nerodi se tam uz par let... Musim ale rict, ze sice Hradecka FN je obrovska, i porodnice... A tentokrat - narozdilod porodu mladsiho syna - jsem spokojena ... Az na jidlo ale to je asi vsude stejny
4. led 2014 ve 22:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova :grinning: věř mi, že já taky.
Krásnou dobrou noc, maminky :dizzy_face:
4. led 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano vsem! Tak zadna zmena stavuu nikoho?
@ventilkova to byl cisar vazne tak hrozny? Tak co blazni maminky co se ho domahaji dobrovolne? :astonished:
@kluziste ty uz se vazne nemuzes dockat co? :wink:
Ja budu rodit klasicke velke porodnici doufam v Bohunicich, ja se tech malych naopak obavam, si rikam ze ti lepsi lekari budou vtech velkych a kdyby slo nahodou do tuheho tak at se o nas poradne postaraji a nemusi nikam narychlo vozit. A stejne vetsinou vezou jen miminko a co tam pak sama bez moznosti prcka videt :( To je asi prokleti zdravotniku, ze @kluziste ? :slight_smile:
A manzel mi vcera rekl ze je vlastne rad ze neni snih a jedem domu, ze bude o dost klidnejsi kdyz to bude do porodnice 5 km a ne 200 :grinning: on me tady cele Vanoce pozoruje jak ostriz a porad se pta zda nikam nejedem :grinning:
5. led 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz :slight_smile: no to víš, jak nevím do čeho jdu, tak je to asi takový jiný.. už bych se chtěla trošku normálně pohybovat, taky bych ten porod měla ráda za sebou :sweat_smile: a moc se na malou už těším.. jsem na ni strašně zvědavá, jaká bude.. :slight_smile: určitě to podruhé bude už jiný, člověk běhá kolem prvního dítka a čas tak nějak běží sám, asi to líp utíká a už ví do čeho jde, tak je střízlivější, viď :slight_smile:
My zdravotníci jsme vůbec nejhorší pacienti, to jo :grinning: a většinou my a naše rodina míváme paradoxně největší komplikace. Proto vůbec neřeším nějakou protekci, chtěla jsem Podolí taky proto, že tam nikoho neznám a prostě to chci celé nechat osudu. Ale je fakt, že mám taky pocit, že v Praze ve velkých nemocnicích se vždycky najde někdo, kdo se vyzná, než v nějaké zapadlé nemocnici, ale člověk nikdy neví, všechno je hrozná náhoda.
5. led 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád nic, jen tvrdnutí břicha začalo být častější a bolestivější...ale jde to tak celý den a nic z toho:( Snad aspoň bude nález zítra na kontrole pozitivnější! Už jsem zkusila kdeco, poslední v zásobě je ten ricinový koktejl, tak uvidíme, co mi zítra řeknou, jestli bude ještě čas ho zkusit.

@kluziste Jak ruka? Bolí pořád? Přijde mi pěkně nefér, když musí těhule bojovat ještě s něčím dalším, jakoby krásy 9. měsíce nestačily samy o sobě;)
5. led 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@des :slight_smile: no jo, to máš svatou pravdu, ale co naděláme, že jo.. bolí pořád. V úterý jdu konečně na tu ortopedii, tak uvidím. Budu Ti zítra moc držet palce! Je mi jasný, že už toho máš plný zuby a na vyvolávání se nechce nikomu, aby jo.
Právě jsme se vrátili z kina, ke konci filmu jsem tam skoro zařvala, jak mě zabolelo v pravém podbřišku a třísle, od té doby mi hodně tvrdne bříško, teď jsem si dala teplou sprchu a vypadá to, že jsem to rozehnala, takže taky poslíčci :slight_smile: ale docela vostrý teda :grinning: taky jdu zítra na kontrolu, no tak jsem zvědavá :rolling_eyes: :slight_smile:
5. led 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj mamky... Tak zitra jdeme domu.... ;) az si v klidu vecer sednu, rozepisu se vic a dam i nejake fotk...a pak uz budu chodit vic ;) moc na vas myslim, opatrujte se mi!!!!!
5. led 2014 ve 21:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj vsem ;) tak ja jsem propustena :slight_smile: cekame jeste na detskeho doktora a jestli ten nebude mit zadnych pripominek, kolem jedenacte jedeme DOMU!!!! Jsem z toho tak vyvedena z miry, ze tady sedim abrecim jako zelva... Jo hormony, to je material...

Mamky, moc na vas myskim, jak se mate!!!!
6. led 2014 v 08:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek