• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
@kluziste no jednoduchý to opravdu není, já mám jasno ale musíme se nějak domluvit no :grinning: jj dva měsíce.. nějak moc to utíká,pomalu se začínám tak trochu bát :unamused: :slight_smile:
8. lis 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste No budu si to tu muset přečíst, jen jsem uvidela nadpis diskuze a tak jsem se k vám přidala:slight_smile:Ale ješte jsem tu žádné příspevky nečetla, o čem se tu bavíte...tak at nejsem mimo mísu:slight_smile:
8. lis 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Letí to neuvěřitelně, už jenom dva měsíce a je to :sweat_smile: :astonished: taky se na jednu stranu bojím, co bude, všech těch změn a jak to budu zvládat.. ale taky jsem na maličkou strašně moc zvědavá :slight_smile: a těším se na ní
8. lis 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste no s detma to zas tak hrozne neni, oba jsou ve skole, malej je v prvni tride a chodi do druziny, ten starsi je ve tretim rocniku stredni skoly a hraje fotbal, takze jezdi domu az vecer.... A spat? Ja ti ani nevim... Mala to je tedy tanecnice... Hybe se hodne a skoro porad ... A nejradeji kolem pulnoci ;) ale porad se mi honi hlavou vsechno mozny...;) navic me ceka cisar a jsem z toho od ty doby co to vim dost nervozni
8. lis 2013 v 18:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evulinkab ahojda ;) s holcickama se tu roztrhl pytel ;) jak se bude jmenovat?
8. lis 2013 v 18:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, zrovinka sedim u vecere... Tak me tak napadlo... Jak jste na tom s vahou? ;)
8. lis 2013 v 18:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste koukam na tvy tydny, to mas do konce jeste skoro tri mesice ne?
8. lis 2013 v 19:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste bojím se dost ale je pravda že se moc těším na krásnou berušku :slight_smile:
8. lis 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova tak já mám nahoře už třeba 11kg. začínala sem na 52kg a už jsem na 63,2kg a je to pro mě fuška to tahat teda :grinning:
8. lis 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova Budeme mít Sofinku:slight_smile:...Přítel chtěl Agátku, ale to mě se vubec nelíbí.A Sofinka je jmeno, které se teda libilo i jemu, tak proste bude Sofinka.
Jinak já mela pred třemi týdny 10kg nahoru, příští týden jdu do poradny, tak jsem zvedavá. :slight_smile:
8. lis 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova Na noc si musíš takový přemýšlení zakázat, člověk asi taky musí odpočinout :wink:
No mám termín koncem ledna, ale malá roste jako o závod a maminka nás všechny tři rodila nejmíň o dva týdny dřív, tak můj osobní odhad je, že do půlky ledna malá vykoukne..:slight_smile:
8. lis 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já mám zatím nahoře osm kilo, a malá má podle odhadu už přes 1100g :slight_smile: ale spíš jsem ztratila na svalové hmotě, protože před otěhotněním jsem hodně intenzivně sportovala, hlavně posilovací aerobik, no s tím jsem samozřejmě pak hned přestala a teď hlavně procházky, nějaké plavání apod. Proto ta váha zatím nejde moc nahoru, no těch osm kilo tahat mi zatím bohatě stačí, bude hůř.. :sweat_smile: :grinning:
8. lis 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala, termín mám dle ms 31.1. dle utz 3.2. ale ráda bych to stihla v lednu. Syna jsem 14 dní přenášela a nic moc tedy:slight_smile: byl koncem dubna, takže teď mám z toho zimního miminka taky strach, jak ho strojit.
Kočárek mám z druhé ruky, x lander ale vypadá jak nový, taky u druhého nelpím na tom mít vše nové, u prvního jsem si to užila až až.
8. lis 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja zatím s váhou jsem jen na +1, ale u mně to hodně kleslo v prvním trimestru, kdy mi bylo špatně a moc jsem toho nejedela. Ale sranda byla u prvního těhotenství, kdy jsem v den porodu měla míň než před otěhotenstvím (-2 kg), doktoři koukali trochu divně :slight_smile: Ale bylo mi to spíš k dobru, prostě jsem jedla líp a menší porce, a před otěhotněním jsem měla nadváhu, žádne ohrožení pro malý.
8. lis 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a k jménům - je klučičí jméno Kai moc divoké?
8. lis 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No, tak ja mam +13 kilo, mala mela pred tydnem na velkem utz 1670 gramu ;)
8. lis 2013 ve 20:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kettm ahojda mamko ;)
8. lis 2013 ve 20:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rannko zienky, takze vcera som bola u gyn. za 1 mes som pribrala 5kg. Ale mne to neva, hlavne ze baby je v poriadku. koncime 30.tt, baby vazi cca 1700g, vsetko mame o.k. som happy. Tiez vyberame meno, ale myslim, ze za dva mes nieco urcite kazda vymyslime :grinning:
9. lis 2013 v 07:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dijakisch dobré poledne :slight_smile: ještěže já už budu chodit na kontroly po dvou týdnech :slight_smile: i když zas tak hrozně nenabírám...a i kdyby...shodila jsem to dvakrát, shodím to potřetí taky...tak to máte skoro stejně jako my :slight_smile: my měli minulý týden 1670 gramů....my naštěstí už to jméno máme protože jinak by mi z toho brzy hráblo :slight_smile:) copak dneska vaříte? já kuřátko na smetanových bramborách, všechno se to peče v jednom pekáči a květákovou polévku. Odpol nákup, tatínek nám na 14 dnů odjíždí do Švédska, tak aby měl s sebou dost jídla, pak k jeho rodičům na kávičku a zákusek a dom....jsem nějaká unavená....tak se snad pak brzo budu moct natáhnout :slight_smile:
9. lis 2013 ve 12:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak kilá neriešim. Ale určite sa neprejedám :grinning: Dieťatko naše kope o 100-500 :grinning: ale nevadí, aspon vieme, že je všetko o.k. Aj ja bývam dosť často unavená, v noci sa mi zle spí, pretože môžeme spať len na bokoch, takže prevalovanie sa z boka na bok ... to nie je bohviečo :wink: Tento vikend som nič nevarila, boli sme celý víkend u svokrovcov :grinning:
10. lis 2013 ve 21:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dijakisch presne tak ;) kila budou a zase nebudou... ;) ja na dnesek spala docela dobre... Ale ted mi je strasne smutno... Tatka nam odjel za praci na tri tydny do Skandinavie tak to bude narocny;( doma dve deti, tri psi a veliky dum na starost ... Copak o to, to zvladnu... Ale budu hrozne smutnit :((((
10. lis 2013 ve 22:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova Nesmutni, ono to uteče jako blázen, ty tři týdny! :wink: přesně jako utíká celé to těhotenství, přijde mi to včera, kdy jsme zjistili tu novinku, no a za chvilku už bude miminko na světě :slight_smile: když tak se vždycky přijď rozptýlit sem :wink:
11. lis 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem :slight_smile: maminky, chodíte ještě do práce?
11. lis 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste dobré ranko,do práce nechodím,ale dělám doma.Doma mi sice nadávají,ale zase si říkám,když můžu lézt po podlaze,hrabat zahradu atd. a cítím se na to pracovat tak proč ne.
11. lis 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 to máš naprostou pravdu, s běžnýma pracema rodina doma moc nepomůže a automaticky čeká servis, ale pak nadávají, když člověk chodí do práce :grinning:
11. lis 2013 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ještě jsem chtěla poradit,co za fusak pro ledňátka?Fakt nevím který vybrat u prvního jsme měli kočárek s plnou výbavou (kdyby člověk věděl,že půjdeme do druhého,tak jsem se ho nezbavovala),u toho co mám vybráno teď fusak není a chtěla bych něco co hřeje,aby malá nemusela být tak nabalená.Díky předem za rady.
11. lis 2013 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste no ja vim , kdyz si ale vezmu, ze tam jeste ani nedojel a mne je smutno jako blazen, rikam si, ze nevim, jak to preziju ;( ale mas snad pravdu a utece to rychle... Kdyz mne je ted celkove porad vsechno nejak lito... Jinak jandomprace nechodim uz asi ctyri mesice... Mam spatne polozenou placentu, hrozi spineni mozna imkrvaceni, tak mi pan doktor naridil byt doma... Ale stejne delam na zivnost, takze ono je to de facto jedno a tak pracuju z domu;) jinak ja musim rict, ze mne doma nas tatka pomaha hodne i normalne a ted jeste vic... Mame fakt obrovskej dum a cely ho uklidit je fuska i za normalnich okolnosti... Navic mame dva sedmdesatikilovy pejsky, protoze uz je venku zima, tak jsou doma, takze mam o zabavu postarano ;) ale dole v dome nemame koberce, tak se to dobre uklizi :slight_smile: pekne pondelni ranko vam preji :slight_smile:
11. lis 2013 v 08:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminy bere tady nektera z vas cipky na noc??Potrebuji totiz poradit vcera vecer sem si vzala a kdyz sem rano vstala zaclo ze me neco tect tak se boim aby to nebyla plodovka,jelikoz uz s tim mam jednu spatnou zkusenost :(
11. lis 2013 v 08:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste přesněěěě,že stojím každý den v kuchyni a vařím obědy i večeře,že musíš vyžehlit 2-3 pračky a stojím u toho dost dlouho,nehledě na ostatní práce to nikomu nepřijde,ale když si sednu ke své práci nebo řeknu,že jedu pro další to je oheň na střeše,ale jestli mě to baví nebo ne to už nikoho nezajímá (a to nemluvím o penězích,ty také nikomu nesmrdí).Zase z druhé strany si do toho nenechám moc kecat a dělám vše podle toho jak se cítím,samo sebou když budu cítím,že nám to nedělá dobře tak se na to vykašlu,ale takhle proč ne?
11. lis 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dada074 ja mam fusak po mladsim synkovi, kupovali jsme novy, skoro za dva tisice, muzu se podivat na znacku, jestli chces... Jde dat i do autosedacky... Nakonec mi to ale nedalo a objednala jsem jeste zavinovacku od Emitexu zn. Zoe, ze bych nekupovala uz kombinezu... Ale ted mi to porad vrta hlavou a rikam si, jestli preci jen jeste teplou kombinezu nemam koupit... Co mate pro malicky pripraveno vy na zacatek? Urcite bude mrznout
11. lis 2013 v 08:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek