• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
A jeste postylka :slight_smile:
12. led 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte dievcata, tak stale 2v1. A to sme dnes absolvovali 2hod. Prechadzku, potom som asi 7x vysla po schodoch do podkrovia .......... a nic..... Ale zato sme dnes oslavovali, Letty ma dnes 9 rokov :grinning:
12. led 2014 ve 21:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz Krásna postieľka! :slight_smile:
@dijakisch Aj ja som zatiaľ kinderko :slight_smile: Tiež sme dnes veľa chodili, aj malú som občas dvíhala a nič. Malý sebou ale poriadne od rána šije, tak možno to bude mať tensprávny efekt.
12. led 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda mamky, jak se mate? Vypada to, ze stale pri starem, ze ..... Ja nakrmila malou, Jenicek odvezl Kubika do skoly a ja ted snidam, tak mam cas sem nakouknout...
@zuzuzuz nadherna postylka, uz aby bylo miminko v ni, vid

@dijakisch Letynce preji vsechno nejlepsi k narozeninam!!!!!!! Jinak Di, jeste porad nic? A uz mas konecne to jmeno? ;)
13. led 2014 v 07:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte!
Tak ja mam doma marudka s teplotou 37,6 a kaslem, takze zadna skolka, manzel odjel do prahy a tak ja dnes odkladam uklid a vyhaneni mimca ven, dnes by se to vazne moc nehodilo :confused: to by me vazne zajimalo co vcera malej delal na hlidani u babi a dedy, ze to odlezi :unamused: je z toho chudak smutny a place ze chce jit do skolky, on to tam ma strasne rad :frowning2: tak poctive pije jeden caj za druhym aby byl zdravy a mohl zase jit :slight_smile:
@ventilkova uz i kocarkujete nebo zatim jste jen doma? Dneska za mnou malej v noci porad chodil a jsem z tpho uplne unavena, no nevim jak budu za par dni cele noci vzhuru... Jak to zvladas?
13. led 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzuzuz ahojda, Kubika jsme taky museli nechat v patek doma, ve ctvrtek vecer 37,8 tak jsem mu dala panadolovej cipek, vypotil se a dobry a dneska sel normalne do skoly, tak snad bude vse OK, ani se nedivim, ze jsou nemocny, vzdyt tohle pocasi na zimu neni normalni!!!!
Jinak my jsme byli predevcirem s kocarkem asi na pul hodinky, vcera vozil tatka malou kdyz jsem varila obed a pak spinkala na zahrade v kocarku asi dve hodiny... Dnes budem opatrnejsi, tady je jeste ted minus sest, tak musime opatrne.....
Jinak nespani docela zvladam, ale musim si proste chvili dachnout i pres den ... Bricho porad boli... Jsem zvedava, jak dlouho jeste, ale co... Vzdyt do konce sestinedeli je jeste more casu... Ale musim rict, ze nocni ponocovani a nespani porodem skoncilo.... Kubik chodi spat v sedm, to je mala uz davno vykoupana a chrupe taky... Takze me vzdycky Jenicek nazene do sprchy a k televizi, kde me zabali do periny a zpravidla kolem devate tuhnu..... Mala v noci vstava na jidlo tak trikrat, takze se to da... Ale je to narocny no :slight_smile:
13. led 2014 v 09:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale prvni dve noci nespala vubec a to byl teda jinej narez.... Nespavec byl kubik? Mam jeste v zivy pameti totalni vycerpani z totalniho nevyspani... To Kacenka je proti nemu zlata
13. led 2014 v 09:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova ja taky s matyskem probdela noci, on teda neplakal, ale po papani ne a ne usnout a chtel chovat. Jeste ze tehdy jela olympiada ve Vancouveru, bylo v noci na co koukat v televizi, videla jsem vsecky prime nocni prenosy :grinning: no a letos OHv Soci i kdyzteda uz to nebude v noci, my mame ty deti v olympijskem cyklu :grinning: :grinning:
13. led 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ventilkova odkaz odovzdam :wink: .... stale nic, klasika - noci prebdene :frowning2: puci na mna zadocek....
No a meno zatial Mia. Uvidime ci sa nieco nezmeni :slight_smile:
Dnes u nas mrzlo jak hovado. Ze -4, 5C brrrrrrrrr
13. led 2014 v 11:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posunuli mi termin na 20.1 :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. led 2014 v 11:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dijakisch ahoj, Di :slight_smile: tak az dvacateho? I kdyz ono je to uz za chvilinku, ale vim, ze uz pocitas kazdy den, vid......
Kazdy den rano si vzpomenu i Jenik se pta..... Vsak si rikam, ze kdybysme nemeli toho cisare, ze bych urcite jeste chodila taky s briskem
13. led 2014 ve 13:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, krásný den přeju :slight_smile:
@zuzuzuz postýlka je nádherná, takže všechno přpravené, ještě uzdravit Matýska a může se jít na věc, viď :wink:
@dijakisch no to mě mrzí, teď už je každý den navíc jako za trest... já už jsem vyřízená, kadý ráno úplně nepoužitelný ruce, dneska v noci jsem byla na záchodě po hodině a sotva jsem se tam došourala, jak šíleně mě bolelo v kříži a kyčlích, od půl pátý jsem byla vzhůru s třeštěním hlavy.. no už jsem skoro brečela, ať maličká pěkně vyleze :confused: ale pak jsem to během dopoledne nějak rozchodila, teď jsem na dvě hodiny úplně vytuhla.. :grinning: tak ale vážně už co nejdřív......:slight_smile:
13. led 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to u nas vypada fakt na nejakou nemoc :angry: snad jen viroza, ale teplota stoupa, uz je 38,5 tak jsme nasadili panadol, pali ocicka, boli kosticky na nozickach :frowning2: no uvidime co z toho bude, doufam ze nic extra nakazliveho.
@dijakisch dyt to je za tyden, to je za rohem a stejne se mala rozhodne sama :wink: Mia je hezke, zni to trosku slovensky, dava se u vas hodne nebo je to ojedinele? takze nakonec nebude od L... ? A co ze tak nespis? Mala bude nocni otak? Ja teda spim v noci jak drevo nastesti krom vyletu na WC.
13. led 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tym ze mam dlhe priezvisko tak sme hladali kratke meno. Lea to nemoze byt lebo doma mame chlapca s menom Leo... lilly sa mi uz nepaci, take moc zvonive..... a momentalne Letty sa paci rozpravka na minimaxe Mia a ja...... a ked si to dam dokopy Mia Jakischova, tak nam to celkom sediiiii .. :grinning:
No ale nech uz rychlo vyjde
13. led 2014 v 15:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte a dobre rano vsem, i kdyz u nas moc dobre neni. Horecka pokracuje, celou noc jsem byla vzhuru protoze jsem mela pocit ze slysim maleho stekat ale nastesti se mi to jen zdalo. Kdybych mela dneska rodit tak u toho porodu mozna aj usnu :sweat_smile: tak to dneska vemte nekdo za me a bezte rodit :wink:
@dijakisch zni to spolu dohromady moc hezky!
14. led 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj dievčatá, ratingových nám dnes odišiel do Práce do Prahy :frowning2:. A babo stále v bruško.... Tak bol veľmi smutný že to asi nestihne. Stále premýšľať ako si pomalicky vyvolat pôrod ..... Máte nejaké dobre rady???? Idem si asi urobiť teplých kúpeľni, zaberie ???????
14. led 2014 ve 13:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch Mne teplý kúpeľ pomáhá pri poslíčkoch, a stále pri tom dúfam, že neprejdú a sú to kontrakcie....ale skús a potom napíš skúsenosť. Ak sa Ti podarí rozbehnúť teplým kúpeľom, tak budem sedieť v horúcej vani aj týždeň :slight_smile:
14. led 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
JaAj pisem jak hotentot. Bola som u kamosky a pisala zom cez iPad a taketo bludy vznikli :grinning:
Takze este raz tatinko nam odisiel dnes do Prahy :frowning2: ..... a citim ze to pride do piatka.... no nevadiii. Dala som siu kamosky teply kupel. UVidim ci to zaberie ako pisu mudre riadky na nete :grinning: zatial sa nic nedeje. :grinning: ale preistotu som si dobalila kufor. Chcem sa spytat ci sa aj u vas TEHULIEK podobne nieco deje - dnes som si stlacila bradavku a islo mi uz mlezivo - prve mliecko pre baby. Doteraz sa mi to neobjavilo.
14. led 2014 v 17:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch jméno jste vybrali krásné a Letty má určitě radost, že bude sestřička pojmenovaná podle oblébené pohádky, viď :slight_smile: rad je spousta, ale jestli fungují.... :unamused: já mám pocit, že jsem v posledních třech dnech zkusila skoro všechno a bez efektu :angry:
@zuzuzuz snad se brzy Mastýsek vyléčí, držím palce
Tak jsme dneska absolvovali další kontrolu v porodnici.. monitor v pořádku, ale dneska mě tedy paní doktorka nevyšetřila vůbec! Že prý na mě mrkne za týden :astonished: to fakt nějak nechápu...už si ani nestěžuju, že nedělají UZ, ale aspoň to bleskové vyšetření bych si snad ve 39.tt zasloužila, nebo jsem moc náročná? :confounded: Jenom mi řekla, že kdyby se malé nechtělo na svět, tak ve 41+3tt budeme vyvolávat. :unamused:
14. led 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrasok100 ty kokso ty si este cela??????? Odpadnem
14. led 2014 v 17:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch Hej, tretí deň po termíne :frowning2: Dnes monitor - vraj je všetko ok, ale bez vyšetrenia, tak ani neviem, či sa niečo chystá. Ale s mužom sme sa rozhodli, že malý to stihne dnes alebo zajtra, tak držte mi palce!
Inak ma nechajú do 20.ho a potom na vyvolávanie :frowning2:
14. led 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrasok100 držím co to jde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj mamky... Kuwa fix, tak zas nic? Ach jo!!! Moc na vas myslim!!!!!! A pridavam dve fotecky toho naseho zlaticka ;)
Drzim vam vsem palecky !!!! A pohlazeni na briska!!!!
14. led 2014 ve 20:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@dijakisch prosim te takze chces rict ze jsi bez tatinka do patku? Tak to koukej vydrzet at na to nejste s malou samy !!!!

@hrasok100 a ty, holka nase, uz treti den po terminu? Pane jo, drzim palecky!!!!

@zuzuzuz drzim moc palecky, at uz je malickymu lip!!!!

@kluziste .... Tak co karty, co rikaji? ;)
14. led 2014 ve 20:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova Kačenka je prostě kouzelná, musíš se pořád rozplývat nad postýlkou... :slight_smile:
karty zklamaly, tak zase budou ležet ve skříni několik let nedotčené :slight_smile: teď mám za úkol vydržet do vodnáře, to bude, myslím, hračka :grinning:
15. led 2014 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste no to vis, ze se rozplyvam;) ale jen na rozplyvani neni cas ;) jsou tu dalsi clenove rodiny, co chteji moji pozornost a muj cas ;) musim ho spravedlive rozdelovat, coz ne vzdy uplne jde ;)

Tak ty jsi se rozhodla vydrzet do vodnare? ;) to je jeste par dnu, tak uvidime, jestli se ti to podari ;))))
15. led 2014 v 08:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nemela by taky des uz jit pomalicku domu? Jsem zvedava na fotku malicky Helenky a to moc !!!
15. led 2014 v 08:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja se vcera odpoledne vyspala a vecer vyrazila s tchyni do divadla, hlidal tatinek, vzala jsem to v podpatkach pres cele mesto pesky v ramci vyhaneni prcka ven ale nic... Dneska me ceka kontrola, asi posledni u meho dr tak uvidime :slight_smile:
@kluziste to me vazne orekvapuje ze neudelaji zadne vysetreni, ale koukala sem schvalne na net jake jsou postupy a pisi ze povinny je jen monitor ozev a vnitrni vysetreni+utz dle zvazeni lekare a zvyklosti pracoviste :angry: priste bych si to uz asi rekla at jsi klidna ze je vse ok.
@dijakisch me vana pomohla jen na rozliseni poslicku a kontrakci, poslicci zmizi, kontrakce posili, ale jinak to asi porod nevyvola :( no ale aspon si odpocines v prijemnem teplicku :wink: jinak voda ma byt hodne tepla, vice nez by sis napustila normalne. Ja bych zkusila chodit a chodit a chodit, schody...
15. led 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamky, copak dneska děláte? Já jsem právě dokončila asi dvouhodinovou pedikúru, no hrůza :grinning: tak příště snad už bez toho bubnu... dneska asi bude odpočinkový den, nemáte tip na nějaký pěkný romantický film? :slight_smile:
@zuzuzuz dej vědět, jak jsi dopadla na kontrole, určitě budeš mít víc informací než já včera :slight_smile: příště mi říkala, že uděláme vyšetření, tak jsem zvědavá :unamused: jak je Matýskovi?
@ventilkova musíš toho mít teď až nad hlavu, viď.. já vás holky obdivuju, co už máte nějaké dítko, protože já mám dost jenom sama za sebe a ještě teď nebo po porodu lítat kolem dalších dětí...klobouk dolů. I když ráda bych brzy měla druhé, no asi se to prostě musí nějak zvládnout.
Myslím, že ten vodnář klapne, už jenom pět dní a bude konec kozoroha :slight_smile: a tady se vůůůůůbec nic neděje, takže pevně doufám, že nebudeme rodit až v únoru :angry:
15. led 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky, prave som skoncila s upratovANIM. POMOHLA som kamoske umyt chodbu v 6poschodovom panelaku. Len som zametala ale davala som si schody vramci treningu :slight_smile: uvidim co bude do vecera :grinning: idem do sprchy a potom na danovy urad. Totu noc so mno spal Leo - nahrada za tatinka. Tatinko vcera volal ze ci by sme vedeli na neho pockat do piatka vecera .... tak uvidime ... nechame sa prekvapit.....
Zelam vam krasny den :wink:
15. led 2014 v 11:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek