• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
tak kontrola dopadla tak na pul dobre, monitor Ok, ale deloha je absolutne v klidu a ze by se melo rodit je ji prej fuk :unamused: ale bohuzel mi nasli pozitivniho toho streptokoka takze u porodu musim dostat antibiotika :frowning2: a pokud by se to nestihlo tak je musi dostat mimco tak jsem z toho takova spatna, musim si to nacist na netu co to znamena :frowning2:
15. led 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste no plny zuby nebo ne ;) zvladnout se to musi ;)) ted jsem byla s malickou na hodinku a pul venku, nakoupila pritom, ted jsem vysala spodek domu, dopekam kure v troube a varim slepici polivku...
Jeste me ceka zehleni ;) a asimupecu pernik ... Do toho muaim hodne pit?, abych mela mliko, no je to mazec ;) a kdyz si predstavim, ze se nam tatinek v uňoru vyda zase pro zmenu do norska a nevim, jak dlouho tam bude, tak me jima hruza uz predem ;))

Jinak pet dnu je hora casu, to bys stihla porodit a jeste prijit z porodnice domu;) tak jsem na to znameni tedy zvedava ;))))
15. led 2014 ve 13:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dijakisch ahoj ty jsi se zblaznila? ;) koukej trochu odpocivat, zenska jedna ;)))

Budu drzet palecky, aby to tatinek stihnul ;)
15. led 2014 ve 13:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzuzuz melo rodit?? Mamkooo mas jeste cas, nee? ;) jinak toho streptokoka se neboj, to se proste nekdy stane... Ja to takhle mela s Kubikem ... Dostala jsem tabletky a bylo to ... Je to ochrana pro mimi to je vsechno, nebud z toho spatna... Ja vim, ono se to rekne... Ale je to lepsi nez to nevedet... Drzim palecky
15. led 2014 ve 13:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova no Ty jsi úplná superwoman, tohle já nestíhám sama v klidu, natož pak až bude fofr s malou! :grinning: :sweat_smile:
@zuzuzuz to mě mrzí, ale přeci jen se nic hroznýho neděje a je to řešitelný, neboj, to bude ok :wink:
@dijakisch určitě to stihne, pěkně to musíš maličké vysvětlit, ať se do pátku drží a počká na tatínka :slight_smile: takže teď ale žádné schody a horké koupele!
15. led 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne je to uz tak jedno, ci to stihne alebo nie.... ledva dycham, nohy ma bolia, klby a mala puci ritku ... :grinning:
.... :slight_smile: :grinning:
15. led 2014 ve 14:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova tak casu :slight_smile: ja budu uz zitra 39tt a to uz muze byt kdykoliv :slight_smile: uz by to brala kvuli Matymu, jak ted nenchodi do skolky tak si snim hodne hraju a ja to sezeni na zemi a staveni lega atd uz proste nedavam, vydrzim to chvilku a pak mam pocit ze tam mimco moc tlacim.
Toho streptokoka jsem nastudovala na netu a pisi ze dostanu u porodu infuzi s antibiotikem, ale aby to zabralo musi to byt minimalne 3h pred porodem, tak vlastne doufam ze moc kratky porod to nebude at to urcite zabere. Doktor mi rikal ze kdyby to vypadalo na rychly porod tak mi to nedaji a daji to az malemu po narozeni :unamused: no a taky ze treba v nemecku streptokoka vubec nevysetruji a pritom to ma zhruba petina rodicek. Nerada bych aby mel malej hned po narozeni antibiotika nebo co hur nejaky zapal plic :cry:
@dijakisch do patku uz jen 2 dny :wink:
15. led 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzuzuz no to muze, ale teoreticky a podle terminu mas jeste porad cas ;) ja vim, mne se to mluvi ;))))))

Holky tak co je??? Porad cekam a porad nic ;) za chvili je konec mesice ;)))) :sunglasses:
16. led 2014 v 07:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Este som na vysetreni. Zatial srdiecko o.k. sono v poriadku - drzi sa vysokoooooo. Este cakam na vysetrenie dr. Asi naozaj pockame na tatinka. Zajtra vecer pride. A aj ten je nervozny, lebo chce byt pri porode.
16. led 2014 v 09:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze u dr. Vsetko v klude. Na porod to vobec nevyzera. Stale otvorena na 2cm. V pondelok opat kontrola.
Ja nechceeeeeeeeeem prenasaaaaat !!!!!!!!! :frowning2:
16. led 2014 v 10:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
@dijakisch mala urcite ceka na tatinka! Drzim palce at to o vikendu vypukne!

My pokracujem v nemocich, vcerejsi navsteva dr. Nastesti vyloucila spalu na kterou to trochu vyoadalo, a ze je to viroza, vcera vecer se malej z hodiny na hodinu uplne osypal a dnes vypada otresne, vyrazka vsude, takove velke fleky, celou noc vzhuru s bolavym ouskem, me z toho klepne :frowning2: takze opetovna navseva dr. Ta se byla radeji radit jeste s jinou doktorkou zda nahodou nema patou nemoc, ta by byla pro me a miminka moc nebezpecna, a prej temer jiste ne, ale mame zitra radeji volatjak to vypada, dali nam kortikoidy, pudry, kapky, antihistaminika.... No proste parada, jen doufam ze to ta pata nemoc nebude :frowning2: :frowning2: na nejakou karantenu uz je beztak pozde.
16. led 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den maminky :slight_smile: tak aby se tu něco delo... Dneska v půl sedmé se nám narodila Karolinka, 49cm a 3140g, obě jsme v pořádku a máme za sebou bezva porod. Podrobnosti později :slight_smile: myslím na vás!
16. led 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Aspoň jedna fotecka našeho andilka...
16. led 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kluziste juuuuuu! To moc gratuluji a přeji vám oběma at jste zdravé a mate bezva krom porodu i cely pobyt v porodnici a jste brzy doma! Karolínka je moc krásná a zvědavě kouká :slight_smile:
16. led 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste strasne moc ti gratuluju!!!!!!! Mas krasnou holcicku!!!! To je ale nadherna zprava!!!!!!!! Mam husi kuzi a opet slzy v ocich !!!!
16. led 2014 ve 12:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste Jééééé, ta je krááásna! Moc gratuluji, já bych už taky chtěla....jsem pevně rozhodnutá, že se dnes malý narodí. Držím palce, ať je malá zdravá a jste co nejdřív doma.....jo a závidím :slight_smile:
16. led 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj mamky ;) tak dalsi holcicka, no skore je zatim jasne ;) zensky vedou 3:0 ;)

My byli dnes s malou v poradne ;) tak uz vyrostla o centimetr a hlavne oproti propousteci vaze z porodnice pribrala pul kila ;))) je to malickej Otesanek ;)))

Mamky tak kdopak bude dalsi? Myslim na vas a moc drzim palecky!!!!
16. led 2014 v 19:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcataaaaaaaa. Pred hodinou mi zacali kontrakcie. Opakuju sa kazdych 10min. Tatinko vystartoval z Prahy. Potom podam info a foto. Drzte mi palceeeeeee.
16. led 2014 ve 20:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kluziste Ahoooj. Strašně mooc gratuluji. To je nádherná zpravicka. Mala je princeznicka. Uz se těším az budes vypravet :slight_smile:)). Poradne si odpocinte holky :slight_smile:.
16. led 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch držím palecky at se porod rozjede a vse proběhne v pořádku. Těšíme se na zpravicku.
16. led 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nas byla vizita a protáhli mi to ještě o týden. Takže si tu ještě 14dni polezime :frowning2:. A pak ještě týden po porodu. Uz jsem z toho malinko na prášky, ale co nam zbývá :frowning2:. Uz bych chtěla miminko držet v náručí a byt doma s rodinkou.
16. led 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch Ufff, držíííím palce! Nech je to tak rýchle, aby ste všetko stihli a moc si sa netrápila. Tešíme sa potom na fotečky.
16. led 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch drzim palce at to tatka stihne a moc to neboli :slight_smile:
16. led 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishakk jestli si te tam 14 dni nechaji tak to stejne budem tak nejak spolu rodit... Ja v drivejsi termin nejak neverim i kdyz denne na vychazce se psem hypnotizuji porodnici na kterou mam vyhled :slight_smile:
16. led 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste gratuluji! holčička je krásná, tak hlavně ať je zdravá a roste Vám ku radosti.
Měli jste termín den po nás... začínám být nějak na nervy :frowning2:
na poradně ve středu mi změřili jizvu 1,9mm tloušťku po prvním
na ultrazvuku pani doktorka říkala, že nic moc, ale doktora na poradně to nechávalo chladným
a to jsem mu říkala, jak už tu jizvu cítím při pohybu :frowning2:
takže doufám, že jizva vydrží... ale všude píšou, že od 2mm se řeže, tak nevím nevím proč je to tomu doktorovi jedno
16. led 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem statistik a tahle skupinka se zatím nějak statistice vyhýbá :grinning: 3:0 pro holčičky...
16. led 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev.ka
Nedá mi to nepřispět, sice už mám porod nějakou dobu za sebou, ale měla jsem to stejně-v polovině 37. týdne těhotenství mi zjistili že jizva po předchozí sekci(která mě hodně často bolela)má jen 1,9mm. Doktorku to dost zneklidnilo, ihned mi naplánovali císaře 18 dní před termínem porodu, i když jsem je přemlouvala, jestli by nešlo počkat déle, řekli že to riziko ruptury dělohy za to nestojí, že miminko je už skoro zralé. Spontánní porod byl okamžitě naprosto mimo hru. Vás chtějí nechat rodit přirozeně ???
16. led 2014 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nanai Mě jizva ani nebolela, po druhé operaci mi doktor řekl, že byla ztenčená v jednom místě a že by to nejspíš nevydrželo, tak jsem byla ráda, že jsem měla i druhého císaře plánovaného.Měla jsem ty operace teda 16 měsíců po sobě, ale jizva vypadala krásně zhojená a neměla jsem žádné komplikace ani po operaci ani v druhém těhu. Takže já bych teda taky radši chodila a skuhrala že mě ta jizva bolí a přemlouvala je, než abych riskovala rupturu.
16. led 2014 ve 23:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze nove spravy. 16.1. o 23.55hod prisla na svet Mia :slight_smile: 3600g a 51cm. Tatinko prisiel o pol hod neskor. Nevadi. Popestoval si ju, vybozkaval a rano pride zas.

Som VERY HAPPY!!!!!!!! RANO prilozim foto. Drzte sa dievcence !!!!!!

Mala som to neskutocne rychle. O 23.00 pricho do nemocnice a o 55 min som pocula detsky plac.
17. led 2014 ve 03:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nanai doktorovi na poradně v nemocnici jsem řekla, že už mi rodit přirozeně nedoporučil obvodní gynekolog pro úzkou pánev (prý mi chybí 3cm na každém rozměru) a že ani paní doktorce na ultz se nelíbila jizva, takže mu tady nehodlám trvat na přirozeném, když mě navíc ta jizva bolí.
On jen zkonstatoval, "no sc chce dneska rodit snad každá!"
Blb jeden, jak kdyby sc byla nějaká výhra.
Takže mi do papírů napsal, že si "přeju" sc a že teda 22.1., ale to je pouhé 3 dny před termínem, tak jsem zvědavá, jestli do té doby vydržíme. Tedy co se týče rozjetí se přirozeného porodu i chození v předklonu kvůli bolesti :frowning2:
17. led 2014 v 05:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek