• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
@dijakisch Gratulace!!!! hlavně zdraví celé rodince :wink:

4:0 týýý jo, holky jsou silně v převaze :grinning:
17. led 2014 v 05:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zapomněla jsem sem napsat, že jsme taky po porodu :slight_smile:. 5.1.2014 se narodil náš poklad, Klárka. Měřila 50 cm a vážila 3500 gramů. To jen pro statistiky, že to je 5:0 :D.
17. led 2014 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dijakisch posílám obrovskou gratulaci k dcerušce, ať vám děla jen radost a hlavně jste obě v pořádku! :slight_smile: zrovna jsem chtěla napsat, že bych vám všem ze srdce přála porod, jako jsem měla já, ale diakish mě teda trumfla :grinning:
17. led 2014 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem moc děkuju, je to neuvěřitelná nádhera... :dizzy_face:
17. led 2014 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch mooc gratuluju a ať vám Mia roste do krásy! Porod teda super rychlost :slight_smile:
17. led 2014 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch Děkujeme za krasne zpravicky a moooc moooc gratulujeme k holcicce. At jste zdravé a brzy budete moct domu :slight_smile:. Držte se. Porod vám holky závidím :slight_smile:.
17. led 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dijakisch ze srdce gratuluji k holcicce!!!!!!
17. led 2014 v 10:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jarkakr moc ti gratuluji!!!!
17. led 2014 v 10:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ev.ka
Co to bylo za doktora, to snad ani není možné... :angry: Já rodila v Podolí, první sekce byla naprosto hrůzný zážitek, měla jsem hrozné komplikace(těžká infekce), takže jsem podruhé moc chtěla rodit normálně. Když jsem přišla do poradny a řekla jim to, tak mě poslali na UZV, jestli prý jizva bude aspoň 3mm, tak by to šlo zkusit spontánně. A protože byla jen 1,9mm, navíc mě bolela, tak nejen že mi řekli, že spontánní porod je velké riziko, ale dokonce už ani nechtěli déle čekat, prý kdyby nastoupily kontrakce, mohla by jizva prasknout. Kde budete rodit? Navíc s úzkou pánví po předchozí sekci...to by snad přirozený porod neriskoval nikdo...opravdu blb, ten doktor.
17. led 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicka07 Já právě po první sekci velké komplikace měla a jizva moc krásně zhojená nebyla, ani venku, ani uvnitř, proto se asi tak báli.
My máme asi v rodině hrozné porody, včera jsem se stala tetou, 4kg synoveček ovšem dal mojí štíhlounké sestře pořádně zabrat, rodila 15 hod, z toho asi 12 hod měla velmi silně bolestivé kontrakce, roztrhala se úplně všude, a ještě hodinu po porodu byla bolestí úplně bez sebe, chuděrka.
17. led 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nanai krásný vyhlášený apolinář :frowning2:
17. led 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji všem zdejším maminkám ke krásným a zdravým miminkům a přeju bezproblémové šestinedělí!
17. led 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev.ka To je děs. Snad to byla nějaká výjimka, třeba jsou ostatní normální. Já se u Apolináře narodila, i další 2 mí sourozenci, a maminka tam byla spokojená.
17. led 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev.ka Ja jsem tedy z tvého příspěvku take v údivu. Ja jsem ted uz v nemocnici pravé s podobným nálezem jako jsi ty + ještě jedna komplikace navíc, ale i tak, nejsem tu jedina a opravdu s tak tenkou jizvou by te tu opravdu nikdo rodit nenechal. To je skoro zaručena ruptura delohy, pokud bys rodila spontánně. Byt tebou tak bych si za císařem opravdu stala.
17. led 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishakk ja jsem mu říkala a to mě necháte chodit s bolestí ještě týden?
a on na to, ať si dám nohy nahoru a jsem v klidu
a ja, že mám dvouletý dítě doma, takže to až tak reálně nevidim
no na to už neřekl nic.. akorát, tak toho 22
17. led 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch Gratulujem!!! Stihla to 5 minút pred novým dňom, šikovnica malá :slight_smile: Super, že ťa moc netrápila, kiež by som to tiež mala tak rýchle :frowning2: Práve vyrážam na poslednú kontrolu, ak nič nebude, tak najbližšie už je nástup do nemocnice na vyvolávačku :frowning2:
17. led 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem dievcata, ste zlate. Zelam vam rychly porod a krasny priam blazeny pohlad na svoje dietatko.
17. led 2014 ve 12:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dijakisch diky diky, uz nas tady cekatelek moc nezbyva, vcera byl nejaky plodny den :slight_smile: tak si uzivej male a at jste brzo doma s celou rodinkou!
17. led 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak maminky, kdopak jeste zbyva? Jak jste na tom? Moc na vas myslim!!!!!!
17. led 2014 v 16:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev.ka to je divny, me řekli, ze jakmile by to jen trochu bolelo, tak jdu okamžitě na sal. Neblazni, to neni sranda. Zajdi si jinam!!
17. led 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posielame sa. Ale na mo ile neviem otocit foto :grinning:
17. led 2014 v 16:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
17. led 2014 v 16:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mishakk snažim se fakt šetřit, teď už to bude fajn, že bude manžel o víkendu doma... v pondělí jdu na kontrolu, tak třeba narazím na někoho, kdo to vyřeší a bude
17. led 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev.ka Tak Vám hlavně přeju ať do pondělí vydržíte nerodit a v pondělí ať tam narazíte na nějakého schopnějšího lékaře, kdyby Vás to rozbolelo nějak hodně, tak tam můžete přijet na porodní sál na pohotovost, nebo aspoň zavolat a domluvit se co a jak. v Podolí byl také jeden dost zvláštní starý lékař na poradně, dr. zikmund, monitory, které ostatní považovali za podezřelé, on s mávnutím rukou podepisoval a říkal, že to je v pořádku a posílal mě domů (ale asi neměl pravdu, jak se později ukázalo)
17. led 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dijakisch nadherne deti!!! Všechny tri!!! Ty vypadas moc spokojene!!!! Nadhera!!!
17. led 2014 v 17:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dijakisch ty vypadas skvele, jak kdybys ani nerodila, proste pohodove :wink: a deti krasne, segra zkusene chova, to bude pomocnice!!
17. led 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dijakisch Di ta je krásňoučka a stejne krasne jmeno. Nad Miou jsme take premysleli, ale nehodí se k příjmení :frowning2:. Všechny deticky mas kraaasnyyy
17. led 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dijakisch to je rodinka jako ze žurnálu :slight_smile: moc vám to všem sluší a Mia je rozkošná...
17. led 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
babulky,idem konecne aj ja miesat statistiky a to priamo z porodneho boxu :slight_smile: Nas krasavec Kai sa narodil 17.1.2014 o 22:32 s mierami 3,9 kg a 54 cm.Od prijatia do porodnice do narodenia to trvalo 4 hodinky,mamka si stale uziva navaly serotoninu :slight_smile: Porod 6 dni po termine bol prirodzeny,bez vyvolavania,oxytocinu a pod. :slight_smile: Maly uz je na novorodeneckom,ja stale na boxe,ale za chvilku idem na izbu. Tu je este fotecka nasho princa,tesim sa,ze mame v nasej skupinke aj chalana.Drzim palce vsetkym cakatelkam,nebojte,ked som sa dockala ja,dockate sa urcite aj vy :grinning:
18. led 2014 v 01:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@hrasok100 další báječná zpráva! :slight_smile: mám velikou radost, že to takhle krásně klaplo a máš za sebou bezvadný porod a hlavně nejnadhernejsi miminko už u sebe :dizzy_face: gratulace!
18. led 2014 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek