• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
@zuzuzuz no oni ho chtěli odstranit den před naším odchodem, ale ještě nebyl "zralý". A protože bychom tam musely jinak zůstat o den déle - nesmí se odcházet v den odstranění - tak ho paní doktorka nechala, že prý sám odpadne. Tak tedy čekáme :slight_smile:
Jsem ráda, že se cítíš takhle výborně, tak třeba je to takové to "ticho před bouří"... :wink:
Dneska odpoledne Karolínka proplakala skoro dvě hodiny kvůli bříšku :cry: holky, to bylo hrozný, snažila jsem se jí všelijak pomoct, ale vždycky to ulevilo jen na chvilinku, chuděrka měla asi veliké bolení. Tak jsem pořád dumala, co jsem snědla špatnýho, ale nic jsem nevymyslela, asi se prostě ten zažívací trakt zabíhá...pak hrozně dlouho spinkala, jak byla unaveňoučká :frowning2:
20. led 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nie. V Prahe este nie sme. Este musim pre Miu papiere vybavit. Do Prahy prideme na konci ledna. Mia doma - u svokry - pekne spinka medzi kojenim 3hod. To je nadhera.....
20. led 2014 ve 20:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste to nevadi, aj plakat treba. Ked boli brusko dobry krem je pupik. Treba vyskusat. Popripade jemne dvihat aj nozicky ked lezi na chrbatiku a napina brusko....
20. led 2014 ve 21:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch určitě máš pravdu, akorát mi bylo hrozně líto, že jí nemůžu nijak pomoct :frowning2: nožičky jsem zvedala i jiný psí kusy, všechno pomohlo na chviličku. Ale teď už je to zase dobrý, no asi si to tělíčko zvyká na fungování na tomhle světě :slight_smile:
20. led 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tuto noc len 3x hore..... juchuuuuuuuuuu

Dobre ranko zelam. Normalne mam pocit ze som sa fajn vyspala. Vyprvadim starsie deticky a doletim k Mii do postele :slight_smile:
Stale si este neuvedomujem, ze mam 3 deti......
21. led 2014 v 06:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
@dijakisch přesně tak, po několika nocích pocit svěžího rána :grinning: My jsme šli spinkat v půl jedné a vzbudila se jen ve čtyři, ještě spinká :sweat_smile: :dizzy_face: tak rychle snídám a trošku to tady poklízím, v osm dorazí naše pediatrička podívat se poprvé na Karolínku :slight_smile:
21. led 2014 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes v noci poslíčci na dvě hodiny, naštěstí jsem to rozehnala sprchou... no snad to ještě jednu noc vydržíme
21. led 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre ranko ;)

My spinkame pekne , krmim tak trikrat za noc , takze pohodicka ;) jinak mala nema problemy s briskem vubec ... Prdi ( s prominutim) jako starej chlap ;) se tady vzdycky smejeme ;)

Ani mne jeste nedoslo, ze mam deti tri .... Je to zvlastni .......
21. led 2014 v 08:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobre ranko vsem,
Teda vy se mate ze deti tak krasne spi :slight_smile: muj prcek v pres den vetsinou spi a nejvetsi aktivita nastava asi v 22h tak doufam ze si to pak po narozeni otoci...
Holky muzete mi napsat, jak to ted tedy je v porodnici s tim TBC? Vyplnovaly jste nejaky ten dotaznik? Na co se ptali? Diky
21. led 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme naprosto úžasnou paní doktroku, byla u nás přes hodinu a všechno jsme probrali, je super. Navíc se ve všem shodneme, to mám velkou radost. No teda jenom ohledně píchání náušnic má takový ten přístup, že "ať si to potom rozhodne dcerka sama", to je jediná neshoda :slight_smile: ale náušničky nám píchne, někdy v 5. měsíci přibližně. To jsem vám vlastně ani nenapsala, že jsme obě dvě dostaly od muže za to porodní utrpení náušničky, já kroužky z bílýho zlata a Karolínka nádherný miminkovský taky z bílýho zlata s kytičkou a vínovým kamínkem :dizzy_face: takže je jasný, že píchat budeme :slight_smile:
@zuzuzuz my jsme to vyplňovali, byly tam dotazy na onemocnění tbc v rodině, nebo styk s nemocnou osbobou atd., pak jestli si ev. očkování přejete. Teď si ten dotazník paní doktorka odvezla, takže blíž Ti to bohužel nepovím.. Jinak paní doktorka je rozhodně pro očkování, říkala, že teď má na obvodě tři děti s tbc z toho jedno má ošklivou tuberkulózní meningitidu...tohle fakt není sranda, pořád nechápu, že to bylo vyjmnuto z povinného očkování. A říkala, že posílá do kalmetizačního střediska, kde látku mají a vždycky to u toho konkrétního miminka nějak odůvodní, proč je očkování indikované. Takže to snad klapne.
21. led 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste tak to je bezva ze jsi kapla na dobrou, ja uz jsem jednou dr menila a ted jsem tedy spokojena tez. Nausnicky bych taky dala, tech holcicek co nausnicky pak nechcou je uplne minimum jestli vubec... A kdyz jsou od tatinka tak to je jasna vec :slight_smile: snad vam to TBC vyjde, svagrovs to ted taky zjistuje zda by se k tomu nejak slo dostat neb ockovani nejsou a vakcina pro ne neni v jejich kraji k dostani :unamused:
21. led 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak kde vsecky jste? Honka kolem miminek?
@mishakk tak jak to s tebou vypada? V pondeli podle planu nebo ti to zmenili?
23. led 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz ahoj :slight_smile: no to víš, zásadní změna režimu. Karolínka je strašně zlatá, pláče jenom těsně před nakojením, když má hlad, a pak když má bolení bříška, ale to vůbec není často, je to andílek :slight_smile: v noci se mi vzbudí tak 3x, po 2,5-3 hodinách, takže paráda. Ale já jako prvomamka si prostě zvykám a chvilkama úplně odpadnu :grinning: ono to asi chvilku trvá, než se ta domácnost zajede. Dneska jsem ale děsně produktivní, už jsem stihla všechno vyluxovat, vyprat pěkně deky a polštářky, navíc my teď máme lítání, protože se snažíme prodat můj byt a docela se nám konečně začali ozývat zájemci, nějak se toho nakupilo až až :slight_smile:
Kdypak jdeš na další kontrolu? Miminko se ještě nijak nehlásí? :slight_smile:
23. led 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste byla jsem vcera, mmonitor ok, ale jinak me tez nevysetroval, a ja se ani neptala, stejne je to asi jedno. Na dalsi kontrolu jdu uz do porodnice, objednali me na termin porodu, tj za tyden. Dala jsem odpoledne velkou prochazku, s malym na cviceni a nejaky nakup a vecer jsem mela bricho hrozne dole, jsem mela takovou radost a dnes zase zpet po spani nahore, tak odpo az se malej vzbudi zase vyrazime a asi budu spat ve stoje at malyho vypudim :grinning:
23. led 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz :grinning: tak je vidět, že už se něco chystá... no vidíš, mně vůbec bříško nekleslo, neměla jsem ani žádné jiné příznaky, až nakonec praskla voda :slight_smile: a to se přiznám, že i s tím jsem měla problém to poznat, teklo to postupně, asi tak po "malých panácích" :grinning: až když jsem si podruhý musela převlíct kalhoty, tak jsem začala mít podezření... :sweat_smile:
Hlavně že je všechno ok, asi se fakt koncem těhu moc nevyšetřuje, i když to pořád teda nechápu... monitor je v pořádku, to je nejdůležitější.
23. led 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievcata..... vidim, ako uz mame deturence, tak sem coraz menej A menej chodime.
Uz mame vsetky deticky na svete?????

Mame sa faj . Zajtra pri tatko z prahy.... a my pojdeme v stredu 29.1. do prahy. Uz sa neviem dockat :slight_smile: som zvedava ako budem zvladat 3 deti sama :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
23. led 2014 ve 21:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievcence,tak zatial ziadne dalsie prirastky?
My doma tiez zabiehamd rezim,nastastie svokra ma na cely tyzdem malu,takze mame klud na babo.Je hlatucky,zatial ho ani brusko nebolieva,len by jedol a jedol.V noci sa budime 2-3x,ale len sa pricucne a spime dalej :slight_smile: Vcera sme mali vstupnu prehliadku u pani doktorky,tak nas pochvalil,ze uz sme prekrocili porodnu vahu,tak mam radost!
Dnes vychadzka po uradoch a lekarnach(poistenie,cestovna preukazka...),ale uz vegetime doma.
No a TBC ockovanie-pani doktorka nam to ponukla ako dobrovolny nadstandard,ockuje sa to vraj v 15tich mesiacoch.
24. led 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky. Jste šikulky, jak to vy i deticky krasne zvládáte. My už mame take termin a to pristi čtvrtek 30.1., uz se nemůžeme dočkat.
Jinak mam i horší zprávy, představte si, ze nam v pondělí vykradli pokoj v nemocnici. Prisla jsem o mobil, ipad a 1000,-. Byla jsem z toho úplně vyřízena, ale uz jsem se s tim vyrovnala a soustredim se radeji na zdravi me a miminka. Ale lidi jsou hyeny.
Jinak miminka máte nadherne.
26. led 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishakk no to snad ne! A ja si rikala ze si ze me dela manzel blazny kdyz se me ptal, zda si chci skutecne do porodnice brat svuj mobil a ne radejji nejaky starsi... ipad tedy kazdopadne necham doma, ale byt tam tak dlouho jako ty tak ho mam samozrejme tez :frowning2: a nemocnice urcite nic, protoze tam maji jiste upozorneni ze si s sebou drahe veci brat nemas, co? kazdopadne mas termin na muj termin porodu, tak uvidime :slight_smile: nakonec te nechali tedy celkem dlouho... Tak at ti tech poslednich par dni uz utece!
26. led 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, tak 22.1. se nám narodil Martínek. 3.47kg a už jsme ode dneška doma. Pěkně papá a už začal i přibývat.
Tímto jsme posílili statistiku chlapečků :wink:
26. led 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ev.ka GRatulujem k syncekovi !!!!!!! Zelam vela zdravia a pohody s drobcekom.
27. led 2014 v 08:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano ..... priserna noc za nami .. uffffffff
Tak vcera sme mali doma rodinne navstevy .... a asi nam Miu niekto uriekol. O 23.00hod este nespala ... a potom od 04.00 bola hore az do teraz do 8.45hod. Stale sa jedovala, kopala nohami, robila take krcovite pohyby ... no cista katastrofa. Dnes pride svokra a urobi cary-mary ..... momentalne Mia zaslala v autosedacke :slight_smile: lezim tu pri nej a snazim sa zaspat, ale nejako sa mi nedaaaaaa ...

Pomaly zacinam balit. V stredu odchadzam s detmi do Prahy. Som zvedavA ako dopadne cesta s tromi detmi :slight_smile: potom vam poviem kolkokrat sme si urobili prestavku :grinning:
27. led 2014 v 08:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev.ka moc gratuluji! At se malymu doma libi a je hodnoucky :slight_smile: ty jsi rodila v tech Ivancicich nebo si te pletu? Vahu mal krasnou, takovou uplne akorat, ani malou ani velkou, takovou bych si taky predstavovala pro sveho prcka a pro sebe na porod :slight_smile:
27. led 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch chuderka mala asi mela nejake boleni :frowning2: snad uz to bude dneska lepsi, i kvuli mamince :slight_smile: potreba na cestu se radne vyspat, je to prece jen kus cesty a kafe ted nepripada v uvahu :unamused:
27. led 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev.ka Gratulujem, nech malý rastie do zdravia a krásy!
a @zuzuzuz V Ivančicích jsem rodila já :slight_smile:
27. led 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz jojo, váha je super. První dítko jsem měla 2,6kg... a byla s ním hrozná piplačka:
Furt by jen spal, sílu na kojení neměl, takže jsem odsávala a pak krmila stříkačkou. Navíc jsem ho musela i v noci budit.
Jak se dostal na 3,5 kg.. tak to bylo hned lepší.
27. led 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrasok100 aha :slight_smile: a spokojenost?
27. led 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev.ka to jo, s prvnim synem jsem odchazela s porodnice s vahou 2,9 a meli jsme stejne problemy - spavost, bez sil, neutahl kojeni, jbuzeni v noci na kojeni.... Jak pribral tak se vse samo vyresilo...
27. led 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz takže teď jen kojím, nebudím... paráda. Doufám, že to tak zůstane a bude to tak i nadále :wink:
27. led 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ev.ka moc blahopreji k chlapeckovi!!!! At vam dela jen radost a je zdravy !!!!!!
27. led 2014 ve 22:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek