• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
@dada074 To Ti bhužel neporadím, my nějaký fusak podědíme po dceři kamarádky, prý je pěkně teploučký, ale značku bohutžel nevím.. a budu vědět až někdy během prosince, když tak napíšu :wink:
11. lis 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 já jsem měla asi ve 4 měsíci čípky na zánět a pokaždé něco málo ráno vytékalo,nikdy se ti nevstřebá celý obsah.A jaké čípky?
11. lis 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste určitě dej pak vědět,některé věcičky stejně nechávám až na poslední chvíli :wink:
11. lis 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dada074 mas pravdu... Nejsme nemocne jen tehotne a pokud prizbusobime vsechno tomu, jak se citime, tak je vse v poradku... A to ja jeste premyslim, ze bych si zajela do Polska mrknout na vecicky ... Treba me neco jeste tukne do oci... Mozna nejaky darky pod stromecek;) to kdyby tatka vedel, tak by me prerazil :slight_smile:)) ale co, mam velky a bezpecny auto a citim se dobre, tak si rikam proc ne ;)
11. lis 2013 v 08:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 :grinning: tak tak.. no já jsem doma od srpna, protože jsem měla křeče, a pak ještě asi týden horečky a pracuju v nemocnici, tak mi doktor práci pak už nedoporučil jako rizikový prostředí. Jinak mi je ale dobře a doma víceméně všechno zastanu, ale pak mě pobaví manžel (a někdy i vytočí, to přiznávám :sweat_smile: ) že tohle bych neměla, tamto bych neměla, ale sám se svalí na pohovku a čučí na televizi.. Je fakt, že doma je uklizeno a všechno zařízeno, takže ani nemá co dělat, ale tyhle chlapský řeči mě někdy nadzvednou.. :angry: Asi to ale trošku vážně myslí, protože jak vidí, že mi na tom pořádku doma záleží, tak zařídil paní na úklid, dneska přijde poprvý na dvě hoďky, no jsem z toho dost nesvá - jsem trošku tip člověka, co před příchodem uklizečky uklidí, aby si nemyslela, že má doma bordel... :grinning: :sweat_smile: ale to je asi o poprvý.
11. lis 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova tak od Emitexu jsem kupovala (no spíš objednávala,ještě to nedorazilo) zimní do autosedačky,tu jarní mám ještě po malém a kombinézky mám na začátek dvě + jedem pytel do kočárku.Ten pytel se mi osvědčil u prvního,je to lepší oblékání,než ty kombinézy.Ale to asi záleží jak komu co vyhovuje.A na tu značku mi prosím jukni až bude čas,nechvátá to.
11. lis 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova To je jako u nás, já mám taky dlouhý cesty téměř zakázaný :grinning: sice jsme si s mužem prohodili auta a on jezdí mým mrňouskem a já jeho lodí, ale ani to nestačí, a když jedu jednou za měsíc 130km k rodičům, mám cestou čtyři nahlašovací zastávky... :grinning: a pracovní výjezdy Praha-Poděbrady už ani nezkouším prosadit, byla jsem dvakrát a takový kyselý obličeje a komentáře si už klidně nechám ujít.. :sweat_smile: mají o nás holt strach no.. :slight_smile:
11. lis 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste hahaha tak to mame stejne..... Muze me z nej taky nekdy klepnout ;) ale to jsou chlapi... Tak to jsem zvedava, jak pani na uklid ... Uz jsme o tom taky doma mluvili ale ja se tomu zatim nejak branim, protoze bych mela naprosto stejny pocity a pak to trochu postrada smysl ;) nehlede na to, ze jsem se jeste porad nedostala do stadia, abych se smirila s tim, ze u nas bude tyhle veci delat nekdo cizi... Tak se moc tesim na tvoji prvni zkusenost
11. lis 2013 v 08:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste hele, tak kdybys chtela do polska na nakupy, tak rekni ;))))))
11. lis 2013 v 08:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dada074 jdu se ti juknout hned ;) at nezapomenu
11. lis 2013 v 08:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova Přesně, nějak se na tenhle způsob vedení domácnosti necítím, ale na druhou stranu si říkám - můj muž když musí, nebo když mu řeknu, udělá cokoli, klidně uklidí skvěle celý dům. Ale v běžném provozu toho co se úklidu týče moc neudělá, maká na domě a staví postýlku po maličkou a tak, já to beru. Ale sama nechci mít všechno na krku, prostě nechci si to zavést tak, že já dělám všechno co se domácnosti týče. Tohle napadlo manžela a i přes moji nehcuť (kterou jsem mu moc najevo záměrně nedala.. :slight_smile: ) jsem se rozhodla do toho jít. Myslím, že časem s dětma mi to hodně pomůže a zase to není žádná velká částka.. no uvidíme. Poreferuju :wink:
11. lis 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova :grinning: :grinning: :grinning: abys v tom průšvihu nebyla sama, viď?
11. lis 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dada074 no tak jsem s velkym prekvapeni. Zjistila ze je to taky Emitex :slight_smile:))) byla jsem s nim strasne spokojena... Je to ten, co se da rozdelit na mensi nebo vetsi... Kdyz se pripne ten spodni dil, je zevnitr sustak kvuli botickam, je super, takzenurcite doporucuju... Ted budou mit mozna trosku jiny typ, ale za me Emitex urco ano... Myslim, ze tam je kvalita ruku v ruce s cenou fakt ok
11. lis 2013 v 08:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova jasně proč ne,mi byli tento týden ve Vídni a ani jsem o tom moc nepřemýšlela jestli jet nebo ne.
@kluziste tak to jo,naprosto chápu jsem zdravotní sestra a do nemocnice bych těhotná také nevlezla,tohle mám sehnanou práci opravdu na doma,přivezu udělám a odvezu.A s manželem to mám podobné,máme dvougenerační domek a on je z paneláku a po 8 letech se ještě pořád diví co je kolem baráku práce a že je potřeba něco dělat.Přijede z rachoty hodí nohy nahoru a za chvilku jí bere.A to chtěl ještě ze začátku stavět,ale u mojí mamky zjistili před 6 lety demenci tak bydlíme s našima,jen jsme udělali půdní vestavbu.A uklidit tady těch 9 místností je občas děs.
11. lis 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste u nas je to totez, on tohle taky dokaze... Ale za bezneho provozu je to slozite .... Navic jestli bude takhle pracovne odjizdet casteji, bude to se trema detma docela mazec , takze pokud tvoje reference dopadnou dobre, mozna o tom zaky popremyslim
11. lis 2013 v 08:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste jojo presne tak ;))))) pochopila jsem sprave, ze jsi z Prahy?;)
11. lis 2013 v 08:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova no paráda,něco takového si zrovna představuji.Aby byl ještě jeden náhradní do autosedačky a pak aby šel jek do hlubokého tak do sporťáku,juknu na to.Díky za tip. :wink:
11. lis 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neni vubec zac ;)
11. lis 2013 v 08:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 @ventilkova Myslím, že to není žádná ostuda v dnešní době, na ženský jsou kladeny pořád větší nároky.. já si zatím můžu pískat, protože to zvládám a mám spoustu času, ale spíš zatím sondujeme, abychom našli nějakou šikovnou a spolehlivou paní, zajeli si nějaký systém a časem to byla samozřejmost. Hrozně ráda uvařím, ale s úklidem trošku bojuju, někoho to třeba i baví, ale pro mě to je fakt nutnost.. :confounded: A 150 korun na hodinu, když za dvě hodinky se stihne spousta práce, mi fakt nepřijde jako horentní suma. Akorát já bych ty dvě hoďky mohla napsat něco do práce a ne tady tlachat! :grinning: :sweat_smile:
11. lis 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky, nemate nekdo zkusenosti s nausnickama pro holcicku? To vite, ja mam doma dva kluky, tak vubec neivim, ktera bije
11. lis 2013 v 08:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. lis 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kluziste vsak pani tam zatim neni ne? ;) tak klidne tlachej ;)))))
11. lis 2013 v 08:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste nója jen ze kdyby ses rozhodla jet se mnou do Polska, smerem na nachod me mas po ceste ;)))))
11. lis 2013 v 08:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náušničky jsem probírala s kamarádkou, a prý se dají píchnout prakticky kdykoli u pediatra, oni to nechali malé píchnout někdy ve čtyřech měsících. Asi bych taky chvilku počkala, co mysliíte?
11. lis 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova :grinning: lákavá nabídka.. :dizzy_face: mám ůříští týden taky manžílka několik dní na služebce, ale to odcestuju zase k rodičům.. blbý je, že já pořád čekám, co se mi v prosinci sejde za výbavičku - mám naslibováno od kamarádek, budu to všechno vyzvedávat právě v prosinci. Takže ještě moc nenakupuju a čekám. Sice mě pozvolna přepadá panika, že doma nic, jakoby mělo miminko navěky zůstat tam kde je.. :grinning: :sweat_smile: ale snažím se vytrvat, ať toho pak nemám zbytečně moc. Copak plánuješ nakupovat?
11. lis 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No abych rekla pravdu ani nevim ;) chtela bych jeste povleceni do postylky, mozna tu teplou kombinezku...spis malymu hracky pod stromecek ... Jinak nevim... Ja uz mam jinak vse naprane a nazehlene... Dneska doperu zabalovacky a povleceni a mam nachystano
11. lis 2013 v 08:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jé, tak to Ti závidím, že máš všechno připravené! :fearful: na mě valná většina čeká, zatím mám jen připravené plenky, nějaké dečky a nakoupeno něco málo z hygienických potřeb.. takže žádné předčasné přicházení na svět nemůžeme u nás dopustit :grinning:
11. lis 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova srdiečko, keby si nebývala tak daleko, určite by som ti prišla na pomoc :wink: o tom smutku, to poznam, ale myslím, že v tomto našom tehotenskom období nám je všetko nejako lúto a smutno a ...... nálady sú citlivé. Ale my sme tak silné osoby, že zvládneme všetko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ani sa nenazdáš a manžela budeš mať doma :sunglasses:
11. lis 2013 v 09:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste no vzhledem k tomu, ze byly trosku v tehotenstvi problemy, chci mit radeji vsechno drive.... :wink:
11. lis 2013 v 10:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dijakisch ty jsi tak hodna!!!! Az jsem z toho nameko :slight_smile: zvladnout to musim, mozna dnes chvilku budu neco delat venku na zahrade.... Ted momentalne lezim a nechce se mi vubec nic .....
11. lis 2013 v 10:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek