• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
@mishakk moc gratuluju! :slight_smile:
30. led 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz držím moc palce, ať se to zlepší.. no a ať už se s tím malý moc neloudá, kouká, že termín máš dneska, tak by to ještě mohl stihnout :slight_smile:
30. led 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste jojo dneska :slight_smile: uz me 2 dny dost poboliva bricho tak si rikam ze treba uz :slight_smile:
30. led 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz zazvoň mu zvonečkem :slight_smile: já jsem manželovi poslední večer vyprávěla, jak malá na monitoru spinkala a sestřičky ji budily zvoněním u bříška a ona na to ale vůbec nereagovala.. tak muž vzal zvonek na Ježíška, zazvonil mi u břicha a za půl hodiny mi praskla voda :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kluziste to je dobry :slight_smile: ja dnes na monitoru stravila asi 45 minut, sestricka do nej stouchala co mohla ale nenechal se rozhodit a poctive spal. Budou me muset objednavat mezi 20-23hod, to je dycky v brise mela. Matysek na prcka krici do bricha at uz vylepze ven ze je to lenoch co chvili, tak jestli si naopak nerika ze radsi jeste uzije klidu v brise dokud to pujde :grinning: dneska malej skakal radosti kdyz jsem mu rano rekla ze musi na dopoledne do skolky ze jdu do porodnice, myslel si ze ho po obede vyzvednu uz aj s brachou :grinning:
30. led 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak nam Marečka odvezli na JIP :frowning2:. Pry mi špatně urcili termin porodu a Marecek ne minimálne o 2tydny mladsi. Tzn. 36tt. Spatne se mu dycha a pry mu musi pomoct. Nas se snad ty problémy drží zuby nehty.
30. led 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishakk drzim palce nech vsetko dobre dopadne. A rychlo prec s negativnymi myslienkami - aj z hlavy !!!! Ked si to budes hovorit tak sa vas to bude naozaj drzat. Hlavu hore. Vy dvaja to zvladnete a myslime na vas !!!!!
31. led 2014 v 09:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mishakk ahoj!!! Tak konecne!!! Moc ti gratuluju k chlapeckovi !!! To je skvely ze jste v poradku!!!!!! Krasny!!!
31. led 2014 ve 12:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mishakk pane jo, nez jsem se procetla ke konci, tak tohle.... Drzte se, moc na vas myslime!!!! A mysli pozitivne, malej to zvladne !!!! Bude to dobry, musi!!!!! Posilam vsechnu energii, co mam!!!! A tebe objimam, vim, ze je to tezky... Holka nase, to vsechno se zvladne !!!
31. led 2014 ve 12:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzuzuz drzim ti palecky, at uz to mate taky za sebou!!!
31. led 2014 ve 12:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishakk to me mrzi ze ma Marecek komplikace a doufam ze uz je to dneska lepsi! Urcite budete oba v poradku a snad je to opravdu to poslednipatne, co si musite spolu vyrtpet... Hodne sil a pozitivniho mysleni!
31. led 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
31. led 2014 ve 12:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak nam Marečka odvezli na JIP :frowning2:. Pry mi špatně urcili termin porodu a Marecek ne minimálne o 2tydny mladsi. Tzn. 36tt. Spatne se mu dycha a pry mu musi pomoct. Nas se snad ty problémy drží zuby nehty.
31. led 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mishakk a jak to s nim vypada?
31. led 2014 ve 13:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishakk Neboj, malý je určitě bojovník a zvládne to. Mysli pozitivně a nabírej síly, ať mu pak pomůžeš a máš mlíčko. Neboj, dobře to dopadne, moc moc držíme palce!
31. led 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishakk taky na vás moc myslím a držím palce co jen to jde, ať všechno dobře dopadne!
31. led 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova ahoooooj. Tak kde zacnem :grinning: zbalila som nas celkom rychlo. V stredu som stihla rano ist v malouna ortopediu. Vsetko oo.k. najhorsie bolo, ze v Nitre v stredu zacalo snezit. Rano v aute som si poplakala..... bala som sa vydat na cestu do Prahy.
Hlavu hore dievca .. ideme !!!!!! Som si stale opakovala! A dobre som spravila. Cesty boli len mokre. Na obed sme sa vsetci najedli aj Mia. O 12.00 sme vystartovali. Mia kraaaaasne spala. Zobuxila sa len raz na kojenie. Cesta nam trvala 5hod. Inak ju viem spravit za 3.50hod :slight_smile: nasa priemerna rychlost bola 110 km/h. Isla som radsej pomaly. Starsie deti posluchali. Dokona Leo prespal pol cesty. Letty mi robila spolocnost.
Doma bolo vykurene. Len chladnicka bola nejako prazdna. Len maslo, mlieko a zavinace :grinning:

Budem musiet vysavat atd ...... pomalicky si robime vsetci piati nejaky rezim. Mia nespolupracuje :grinning:
Esteze deti su ZATIAL tolerantne. Milujem ich.
Dnes robim aj struhany tvarohovy kolac.
31. led 2014 v 16:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. led 2014 v 16:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
LENI, s tym kojenim si nerob starosti. Aj my to tak mame. Proste nemame na prsiach risku, ze kolko vypiju :slight_smile: aj mna to casto otravuje, ze stale by chcela byt prisata... ale poviem si, ze je to posledne babatko .... a je to krasny pocit. ..... :wink:
31. led 2014 v 16:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch teda to je vlasku! Tady vypada jak uplny andilek :slight_smile: myslim ze aj tech 5 hod cesty je dobrych, v tomhle pocasi a stavu dalnice jedna nehoda a stoji se v kolone aj 2 hodiny :( ja jela predloni praha-brno v prosinci 7 hodin aj s Matyskem, nastesti byl neskutecne zlaty a vydrzel. Ale padal snih a cestou sama nehoda.
@ventilkova mame podobnou fotecku - tatinek spi na poangu, synacek kukadla jak baterky :slight_smile: slusi jim to spolu s tatkou, zatim maji podobny uces :wink:
Holky uz vam ty deticky v zavinovackach fakt zavidim :frowning2: mam pocit ze my jsme nejak zamrzli. Bricho mi tvdrdne uz hodne, nekdy to fakt hodne boli, ale nikam se to nesune. Zitra mam zase kontrolu v porodnici tak uvidim, hlavne co ten tlak, dneska mi zas bylo divne...
31. led 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak vcera na kontrole beze zmeny, ale vse ok, to je hlavni. Byl tam moc mily a upovidany doktor a domluvili jsme se na Hamiltonovi, oproti vsem strasakum co se pise to vubec nebolelo, jen zo bylo takove neprijemne. No zato cele odpoledne to stalo za to ale na to me upozornil. Predepsal mi dlouhe prochazky, vino nebo pivo, malinik, korenena jidla a hodne sexu :slight_smile: Tak treba dnes, takove krasne datum :dizzy_face:
2. únor 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak uz jsme spolu na šestinedělí. Mareček je v pořádku. Krasne se rozdychal i rozpapal. Uz druhy den kojime i z prsa. Doufam, ze vse zle uz je za nami. Ted uz si ho uzivam a těšíme se domu.
3. únor 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@zuzuzuz ahojda ;) jakpak jsi na tom, mamčo? ;)
3. únor 2014 ve 12:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mishakk zaplatpanbu ... Zrovinka jsem se byla podivat, jestli jsi napsala... Tak to mam za vas oba obrovskou radost!!!!!!!! Pohlad malyho za tetu Lenku... Posilam mu pusinku na celicko!!!! Gratuluju!!! Moc jsem na vas myslela!!!
3. únor 2014 ve 12:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem na tom skvěle a do party se k lednovým miminkum se hlásí jedno únorové! Dnes v 9.00 se nám narodil Teodor, 3710g a 53cm. Byla to fuska ale po 9hodinach od zacatku silných kontrakci se nám to společně podařilo i s pupeční snurou kolem krku. Ale jsme oba v pořádku, jen hodně unavení a ja po větší ztrátě krve jeste lezim a netrpělivě čekám až mi Tea přivezou zpátky a přijde se na nej podívat starší bracha :wink: Je to nádherný pocit, ani nevím zebych byla po Matyskovi takhle namekko...
3. únor 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zuzuzuz Gratulujiiiii! Malý je nádherný, tak ať roste do krásy! Ty si hezky odpočiň, já jsem taky po malém byla naměko mnohem víc než u maké, je to moc hezký pocit, užívej si to!
3. únor 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishakk Tak to je paráda, jsem moc ráda, že vše dobře dopadlo! Držte se oba!
3. únor 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzuzuz jeeeeeee ;) tak konecne... Pani, jak to tak ctu, asi sis uzila, chudinko... Vid... Ale co, hlavne ze jste v poradku!!!!!! Juchuuu ... Tak to je myslim od nas z miminek vsechno, ze??? Mimochodem, je to nadherny miminko!!!!!! Uzivej si kazdickou minutu!!
3. únor 2014 ve 14:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz srdeecne gratuluje.. vybrala si krasne meno.ja som mala toto meno pre chlapca :wink: drzim palce nech sa rychlo zotavis a budes si moct uzivat chvilky z Teom. Posielame pusinkyyyyyyyy
3. únor 2014 v 19:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz posílám také obrovskou gratulaci, Teodorek je kouzelný :dizzy_face: krásně si odpočiň a užívej si to :slight_smile:
3. únor 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek