• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
autor
@ev.ka jenze ja neresim mineralky kvuli prdikum,, ale kvuli kojeni na radu dijakisch....naše malá problémy s prdíkama vůbec nemá... :slight_smile:
7. únor 2014 v 07:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kluziste Já mám se Sab Simplexem jen ty nejlepší zkušenosti....jojo, hadička do prdelky prý taky pomáhá, ale já to nezkoušela nikdy...nám zabraly kapičky
7. únor 2014 v 07:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova mě na kojení fungovalo Caro nebo melta :wink:
7. únor 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste ja bych s tou rourkou byla opatrna, muzes to skusit, ale cetla jsem ze pri castem pouzivani to pak ma spis opacnyefekt a preci jen je to mechanicky zasah do zadecku :unamused:
My zas bojujeme s tou vyrazkou, vcera to bylo zase skaredy tak mi manzel shanel dubovou kuru na koupel a nesehnal, tak jsem ho otrela aspon hypermanganem a zase je to dneska o dost lepsi. Nasadila jsem si prisnou dietu a jim jen fakt nedrazdive veci a budu postupne pridavat ty normalni a uvidim zda to ma ode me nebo ne.

No a mytedy s tim spanim pak taky des, v noci ne a ne zabrat, rev, jidlo, blinkani... Ale pak ve 2h zabral a spal az do 8 :wink: a to sem ho uz fakt probudila.
7. únor 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ev.ka no to jsem samozrejme vyzkousela taky
7. únor 2014 v 09:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzuzuz tak me napadlo... V cem mu peres pradlo? Nemuze to byt reakce na prasek treba nez na jidlo?
7. únor 2014 v 09:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova No v lovele, ale v nejhorší to měl v porodnici a to mi řekli ze jejich prádlo používat nemám. Mam ted nachystaniu pracku a zkusím to vyprat s octem, svagrova ma ekzémem a od malá se ji s octem pere a je to dobre. Tak zkusím taky a uvidím
Tak celkové to bylo velmi vtipné v porotce, byli moc fajn, ale prádlo jejich nesmíme, nesměla jsem pit jejich čaj neb je broskvovy, nesměla jsem ovocné jogurty ani nic čokoládové ji atd a přitom snídaně - malinký jogurt a pečivo, jahodovy dzem, nutela a tak :slight_smile: jeste ze jsem měla nějaké vlastní jídlo jinak jsem asi hlad a žízní, strava to pro kojici matky skutečně moc nebyla. Ale jinak jsem tam byla moc spokojena, krásný velký pokoj se vším, vla jsem tam. I chvili sama a pak a bezva maminkou, sestřičky skvěle, doktorky až na jednu taky.
7. únor 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste Fotili sme sa ešte v Nitre :wink: je to kožušina na zemi :wink:
dalšie fotky ešte nemám, tiez to nejako dlho trvá..
7. únor 2014 v 09:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova mas jiný tip na prani? Druhymu synovi Peru v persilu senzitiv, ale ti mi přijde více chemické...
7. únor 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch myse jdeme fotit za tyden, dříve nebylo volno a taky s tou vyrazkou to by byly fotky... Nejdřív se ji musíme zbavit. Do tečka je moc krásná, ta celenka je dobra :slight_smile:
7. únor 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz
@zuzuzuz a kde má tú vyrážku ???
7. únor 2014 v 09:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch všude - hned po narozeni to mel na tvarickach, do druheho dne nejvice krk, vypadal jak kdyby ho nekdo skrtil, brisko, hrudnik, tam je to taky hodne, na zadech malinko, na nozkach par fleku ruce vubec. Ma to i pod pipukem jako v plince nad pindikem, tak tam si rikam ze to od pradla muze byt tezko i kdyz ono se to mozna pak samo jako rozleze, no nevim, uvidime. Dneska nebo v pondeli cekam doktorku tak uvidime co rekne, ale kazdopadne Teo je blondacek, svetla pokozka, on bude takovy ten citlivy tip. Aj prvni syn byl blondak az zrzavy a pokozku mel a ma citlivou, ale ne takto moc. Ja mam takove arijske typy, po rodice z manzelovy strany, svagrova je skoro az albin.
7. únor 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz daj foto
7. únor 2014 v 10:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
V porodnici
7. únor 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A takhle se to spravilo po tech koupelich, ale vcera se muzase osypalo telicko.
7. únor 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kluziste Myslim,ze ty kapicky BioGaia opravdu zabiraji nejlepe a to ti potvrdi kazdy. Nekdo ma to stesti,ze mu zaberou ty klasicke kapicky jako SabSimplex nebo espumizan. Ale v porodnici mi rikali,ze je to spise takove placebo. Ale taky jsem vyzkousela. Matysek na ne trpel 4 mesice opravdu hodne. Doslo i na rektalni rourku a opravdu uz jsem byla tak zoufala,ze jsem ji pouzivala i nekolikrat denne. Ale opravdu s ni radeji opatrne.
7. únor 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz Ja si koupila praci prostredek z bio vyzivy na doporuceni. Jmenuje se Ecover. Je super.
7. únor 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted to tu trochu zahltim. Par fotecek od narozeni az do ted.
7. únor 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zuzuzuz To se z toho maly krasne vyloupl :slight_smile:).
7. únor 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzuzuz no já jsem dost studovala před praním dětského prádla recenze na prášky na praní a Lovelu, ve které jsem prala Kubíkovi jsem zavrhla. Peru v Persilu Sensitive...ale ted jsem koupila tekutý Dreft, ten používá moje kamarádka a objevili jsme ho v akci v Tescu, tak jsme koupili na vyzkoušení...tak uvidíme... jinak ten ocet, to se používá jen místo aviváže, aby bylo prádlo měkčí....to, myslím, problém s práškem nevyřeší...
7. únor 2014 v 11:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mishakk ty jo, je krásnej a co má vlásků...když vidím tvoje dětičky, tak si říkám, že máš co dělat...teda ne že bych neměla taky tři děti, ale mám je s velkými věkovými rozestupy, tak to je úplně něco jiného
7. únor 2014 v 11:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova prave ze s octem je to pradlo tvrde, bez zehleni se to ani neda nosit. Me ten dreft nevypral u prvniho malyho skoro nic, meka jsem vsude fleky :(
@mishakk ten ecoďeft jsem videla, ale myslela jsem ze je spise na eco venku nez citlivy k pokozce, ale mrknu na to, msji ho tady kousek od nas.
7. únor 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzuzuz no, já nevím, všude na netu se píše i moje kamarádky tvrdí, že ocet na prádlo používají na změkčení místo aviváže, a to právě pro miminka, která by vůbec neměla klasickou aviváž na prádle mít....já zkušenost nemám a ani to zkoušet nebudu...pro miminko prostě peru prádlo bez aviváže, protože si myslím, že se to dávat prostě nemá.
co se týče Dreftu, klidně v tom prát budu, vzhledem k tomu, že stejně malý miminko na prádle žádné fleky neudělá, když jí cca 4 až 6 měsíců jen mléko, že :slight_smile: navíc já jsem většinou kolem osmého měsíce u obou kluků přešla na klasický Ariel a nikdy s tím problém nebyl.
Pokud jsou ale takové kožní problémy, tak to nedokážu soudit, protože nemám zkušenost...
Budu ti držet palce, ať se toho co nejdříve zbavíte :-
7. únor 2014 ve 12:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo mas pravdu ja v tom dreftu prala az kdyz uz jsme byli na mrkvi atd a to tedy neslo vubec dolu... Ale jinak ja uz mam fleku od poblityho mlika a zlutyho na zadecku jen za ty 2 dny dost, malej je trochu blinkos :slight_smile: a taky pekny priutokac tak mam uz co mel na sobe zlute :confused: no zotra dopoledne si zajdu nekam do obchodu a zkusim koupit neco jineho a uvidime. Mozna i nejake klasicke mydlo na prani by bylo ok, zkusim to pohledat na netu.
7. únor 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishakk Malý je nádherný vlasáč, jako ten můj :grinning: Jak to zvládáš se třema dětma? Já se bála jak to bude s malou, protože ji zrovna začíná období vzdoru, ale ubrečená a protivná bývá jen když je doma i manžel, když je jen se mnou a malým, nebo jen s manželem, tak jak mávnutím proutkem je to andílek, hezky si sama zahraje, pomáhá mi...tak doufám, že ji to vydrží.

@ventilkova Já ocet používám s bílým prádlem na vybělení (občas) opravdu to pomáhá. Ale nevšimla jsem si že by bylo prádlo tvrdší nebo měkčí - u dětského dávám vždy dvojí plákání navíc, ať děti neoblékám do zbytků aviváží a pod., ale je mi líto, že nevoní tak hezky jako naše dospělácké.
7. únor 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hrasok100 no já právě nemám s octem vůbec žádnou zkušenost, jak jsem řekla, že jen to, co jsem vyčetla na netu.... a jak už jsem psala, mám kamaráku, která přidává k dětskému prádlu prý místo aviváže, tak nevím :slight_smile:
7. únor 2014 v 15:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishakk krasne deti, Maty ma super vlasky :slight_smile: v naruci dcery vypada marecek takovy velky a u tebe zase jako maly uzlicek, urcite to je pro deti krasne ze te maji zase doma.
7. únor 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz ahoj, no moc hezky to nevypadá. Čudujem sa, že v nemocnici hned nereagovali na tie fliačiky. no ja by som im tam riadne vynadala, !!!!!!! A boli ste na kožnom ????

držte sa
10. únor 2014 ve 12:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishakk ááááááááááááááááááááááááááááááááááááá, ten tvoj malý je kráááááááááásny !!!!! na zožratie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a staršie detičky sú krásne tiež. ozaj ako to zvládaš??? máš tam menší vekový rozdiel (ako ja napr.) :grinning:
Ale my ŽENY sme taaaaaaaaaak šikovné a plné energie, že zvládname aj nemožné a nepredstaviteľné veci pre chlapov :grinning: :grinning:
10. únor 2014 ve 12:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj, mám jednu otázočku na Vás, dievčence. Čo si myslíte o nosení detí v šatke? Nepremýšlali ste o tom ??
10. únor 2014 ve 12:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek