• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
@ventilkova no ved aj my mame dom so zahradou.... ale treba prevetrat aj starsie deti.... tak sa snazim chodit kade-tade s nimi na kolobezkach. Jooooo kolace kysnute aj ja stiham robit v nedelu :wink: len nestihnem urobit foto... hned sa zje :grinning: dnes bude krasnych 13C :grinning:
3. bře 2014 v 08:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezkakoe :DDD ty buchty byly spíš provokace :slight_smile:))
jinak já široké balení nedávám, pan doktor mi řekl, že nemusíme a v porodnici mi řekli, že široké balení pouze na doporučení ortopeda, takže buď naprosto v klidu, myslím, že plína na široko stejně nic moc nevyřeší pokud by měl být nějaký problém a dětičky to jen prudí
3. bře 2014 v 09:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dijakisch hihi, ty jsi nějak natěšená na to jaro, vidíš a to já bych klidně brala pořádnou porci sněhu, neboť letošní zima stála pěkně za prd :slight_smile:)

jinak já starší děti nevenčím, neboť ten starší hraje fotbal a na hřišti se vyvenčí až až a kdybych mu skoro v osmnácti letech řekla, ať jde se mnou na procházku, tak by si poklepal na čelíčko :slight_smile:))

a ten mladší je vyvenčenej z družiny tolik, že už ven ani moc nechce :slight_smile:
3. bře 2014 v 09:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova no zimu s riadnym snehom by som aj ja prijala, ale to by som chcela byt niekde v horach a ešte by som si chcela aj zalyžovať. inak v meste zimu nemusim mať :grinning: :grinning: :grinning:
na široko sem-tam aj balím, ale tiež Mia nie je spokojná, keď to má.
No jasné, ty máš veľkého chalana doma. Ale ja ešte také detičky závislé na mamičke :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
3. bře 2014 v 10:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezkakoe naša Mia má 6týž aj nejaké 3 dni... a kojíme sa každé 2 hodinky, niekedy si vyžiada doobeda aj po hodinke ... a za celý deň ked to zrátam tak je hore asi 2 hodinky. Stále spinká, najviac sa jej páči vonku, vtedy vydrží spať aj 3 a viac hodín... :wink:
3. bře 2014 v 10:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
Tak u nas se ted spi nejak uz mene, minuly tyden kdyz jsme byli samo dva doma tak uz mel aj docela rezim a spal 2xdenne 3-4 hodiny a mezitim lehce pospaval a pokukoval nastridacku. No a dnes zatim ne a ne zabrat, pospava po chvilkach ale je nejaky nespokojeny a ne a ne se dojist do spokojenosti a pritom uz mu to mliko tece horem spodem :( no musime to nejak vydrzte, snad jen spatny den :frowning2:
3. bře 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj mamky :slight_smile: tak prohlídka kyčlí dopadla na jedničku, všechno v pořádku a máme přijít ještě koncem května a bude :slight_smile:
No naše malá už taky tolik nespí, je vidět, že ji baví jakákoli aktivita, je spokojená, když se kolem něco děje a je víc lidí. Jinak když jsme jenom spolu doma, tak kojíme cca po 2,5 hodinách, mezitím si s ní trošku pohraju, ponosím, usne mezi kojením asi tak na hodinku. Když je extra protivná, tak ji unosím a uzpívám, to má ráda :slight_smile: Jinak nám pořád ruší spánek to bolavé bříško.. už se těším, až budeme mít tři měsíce a bude od toho pokoj, chuděrka se někdy fakt hodně trápí..nepomáhá nic, jen to cvičení, teplá vana, tu kvůli prdíkům dáváme každý večer. Ale pomůže jen trošku..
Jinak já jsem taky šťastná jak blecha, když zvádám úklid a prádlo -- to mám pocit, že peru, věším a žehlím v jednom kuse :angry: občas něco uvařím, ale to je teď spíš doména manžela, včera vařil dokonce kuře na paprice, šikulka :dizzy_face:
3. bře 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kluziste jj, taky uz se tesim, az se prehoupnem k tem 3 mesicum a snad se jim chuderkam ulevi...a nam taky trosku :dizzy_face: Ale je fakt, ze trosku lepsi to bylo u syna i trochu driv. Kdyz Si zacal hrat s hrackama, tak se trosku odreagoval.
Jinak my pres den celkem prospime Hlavne poledne, dopo je to horsi, to ji musim uhoupat. A vecir taky tak. Ale pak v noci mame kolem treti krizi a ne a ne zabrat. Usne az treba za hodinu az hodinu a pul. Nejak zkratka v noci pauzirujeme. Ale tezko ji necham ve dne dyl vzhuru, to proste zatim nejde. Tak nezbyva nez zase poseckat na zmenu :wink:
3. bře 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no náš režim se zázračně velmi brzy ustálil, ale je to možná tím, že už, boužel, nekojím. Malá ráno vstává cca od půl sedmé do půl osmé.. ani se hned nehlásí o jídlo, přebalím ji, povídáme, asi tak do půl hodinky jí udělám jídlíčko, napapá se a většinou mi - i když dělám něco v kuchyni - usne v polohovacím lehátku tak na půl hodinky...pak papá znovu a kolem půl jedenácté jdeme ven...ona během deseti minut usne...a cca do půl čtvrté spinká venku...pak se nají, pokouká, kolem čtvrt půl šesté koupeme, pak se znovu nají a pak rovnou do postýlky...a nejpozději v půl sedmé usíná znovu a klidně spí do zhruba půl třetí, nají se a spinká až do rána. Jinak nám včera byly dva měsíce, neuvěřitelně to letí...a dneska jak mávnutím kouzelného proutku začala vypravovat...jakmile se jí věnuju, což dělám dost intenzivně, povídám s ní pořád, zpívám...tak mi odpovídá, je to nádhera....jinak máme moc rádi koupání, ve vaničce si vyloženě užívá....ve středu jdeme do poradny a čeká nás očkování a budu s paní doktorkou domlouvat termín na píchnutí naušniček...mám z toho tedy trochu obavy...ale určitě to zvládneme....
3. bře 2014 ve 20:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ventilkova nooo krasny rezim. My sa do takehoto rezimu asi nedostaneme. Mia je tak na mne zavisla... ani jedno moje dieta taketo ako je Mia nebolo. Vcera som sa osprchovala a tak zacala revat .... lebo citila na mne vonu sprchoveho sampona .... :frowning2: nemozem sa citit ako clovek :slight_smile: umyty a vonavy ...

Zelam krasny den :wink:
4. bře 2014 v 06:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dijakisch no tak to tě potěš...já jsem tohle měla s mladším synem a bylo to opravdu za trest...do roka a půl možná déle jsem se od něj nesměla hnout...jak o mě nevěděl, nebo zjistil při spaní,že nejsem v ložnici, byl šílenej řev...jsem ráda, že Kačenka taková není... s Kubíkem jsem si vážně užila a tak jsem šťastná, že mi to Kačka vynahrazuje....ráno to tady vypadalo, že bude pršet, ale teď snad trošičku vykukuje sluníčko, takže tak za hodinku pošupajdíme ven :slight_smile:

i tobě krásný den :slight_smile:
4. bře 2014 v 08:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ventilkova tak to je fakt hodná. U nas už dneska zase lepší, v noci taky krásne spinkal, tak to ho včera něco trápilo.
My taky máme zahradu, ale bohužel máme bezvadného souseda co vždy když tam dám kočarek musí sekat trávu, mlátit něčím nebo řezat dřevo, dělá nám to naschvál, je to kreten. No aspon mame balkon kam on nevidi tak tam mam druhy kočárek a davam na dopoledne malyho tam a odpoledne vyrazime na dlouhou prochazku i se psem a Matyskem na kole nebo tak neco dle pocasi. Za špatneho počasí je to bida, doma moc dlouho spát nevydrži :unamused: a ja doma nic nic moc neudelam...
4. bře 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzuzuz teda blbej soused to je prostě děsnej trest...já teda musím říct, že asi tři dny u souseda vedle někdo spravoval vlek k traktoru a třískal tam do toho jako hluchej do vrat, jsem byla vytočená jako beruška, vždycky jsem dala malou kolem jedenáctý ven a začlo to...no děs, co ti budu povídat, ale teď už je klid, tak je asi vlek spravenej, zaplaťpánbu :slight_smile:
malá je teď venku zhruba od jedenácti, tak si udělám, co doma potřebuju, nejstarší syn má tento týden prázdniny, tak musím taky vařit něco :slight_smile: poručil si smažáka, takže žádná tragédie :slight_smile:
ještě pověsím prádlíčko a mám hotovo, ještě pak dojít pro Kubíka do školy a je pro dnešek vystaráno...
4. bře 2014 ve 12:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova to je :( on je teda dost starej, bude mu 80 ale je desne vitalni a takovy ten kutil co sbira vse stare co najde a pak z toho neco vyrabi takze randal celorocne :angry: a synek ten se potatil takze ani az umre se toho asi nezbavime. No a jen co jsem to zapsala, zacalo se venku rezat drevo :grinning: nastesti Tedik je po vcerejsim vyrvavani unaveny a spi aj za zvuku motorove pily :grinning:
4. bře 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Mia uz robi taketo ksichtiky na mna :grinning:
4. bře 2014 v 16:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dobré ráno želáme :grinning: dnes ideme okolo obeda k dr .. uvidíme koľko váži naša princezná :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2014 v 08:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dijakisch ahoooj, no my jdeme k dr zítra, já si od pondělí myslela,že dneska, ale ono ne :slight_smile: tkaže jsem taky na váhu doost zvědavá :slight_smile:
5. bře 2014 v 11:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAkze mame tu miery: 4920g a 57cm .... ide nam to dobreeeeee juchuuu. U pani dr sa.a chvala.
5. bře 2014 v 15:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juu to je princezna vlasatá :slight_smile: Nám vlásky vepředu vypadaly, tak teď vypadá dost srandovně. A ještě se chudinka dost osypala takovým tim novorozeneckym akne, takže zkrátka moc za fešandu nejsme :slight_smile: Ale vlasy dorostou, pupínky zmizí a budem krásný :slight_smile:
A máme stejný bodíčko jako Mia. Super materiál, takový heboučký...
@ventilkova režim krásný, nám se zatím formuje. Ale noci se krapet zlepšili. Ubrala jedno jídlo, takže baští dvakrát v noci a pak až "snídaně". Tak snad zase nepřidá ;)
5. bře 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@terezkakoe no tak to už zní líp, ne? :slight_smile:
6. bře 2014 v 09:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojda mamky, tak máme za sebou očkování....máme píchnutou hexavakcinu a prevenar...paní doktorka mě upozornila, že malá může mít reakci, tak jsem byla v lékárně pro čípky..kdyby náhodou..snad se nebude dít nic zásadního...no.....jinak dneska jsme poradnu neměli, ale i tak jsem si poprosila sestričku, aby mi malou zvážila...takže máme 4710 gramů...
6. bře 2014 ve 12:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hohoooo Mia asi vedie vo vahe. Kto ma viac v 7tyz???
6. bře 2014 ve 12:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dijakisch hihi, to máš pravdu :slight_smile:))) a to my už jsme devátý :slight_smile:
6. bře 2014 ve 12:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak ja si dneska vazila maleho doma a mel rano pred jidlem 4250g ve 4 tydnech, takze krasne pribira cca 250-280g tydne to by byla uz i nase doktorka spokojena :slight_smile: takze vas @dijakisch mozna jeste dozeneme neli predbehmene :grinning:
@ventilkova a co ty rotaviry? Jak jsi se rozhodla? Ja se na to minule zapomnela zeptat a ted v 6tydmech se snad uz zeptam, my mame za sebou ockovani proti TBC pred dvema tydny a reakce by mela nastat ted nekdy behem tydne tak cekam co bude
6. bře 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzuzuz oooo no jasne ze riadny chlap nas musi predbehnut
6. bře 2014 v 18:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzuzuz ahoj :slight_smile: tak my máme za sebou včera očkování a hned dvě najednou..Hexavakcinu a Prevenar (to je na pneumokoky) naštěstí jsme to přestáli absolutně bez jakékoliv reakce..doktorka vyhrožovala horečkou, ale nic se neděje, tak si myslím, že už ani nebude.....malá dokonce spala na dnešek celou noc, usnula v půl sedmé a v půl sedmé se vzbudila...takže snad dobrý...je to prostě zlatíčko.
Na rotaviry očkovat nebudem...nechci do ní cpát další vakcínu...já si myslím, že na tohle asi ani není důvod...stejně je děťátko do tří let převážně doma....takže si myslím, že tato nákaza má minimální šanci....takže jsme se rozhodli s definitivní platností, že rotaviry ne
7. bře 2014 v 11:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dievcence zdravim Vas zo slnecneho Slovenska
9. bře 2014 v 16:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2014 v 16:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch tak přesně v 6ti týdnech jsme byli na kontrole, vše ok, akorát malého trápí seborea i v obličeji a vodní kýla na pytlíku :frowning2:
jinak 56cm a 4930g :wink:
10. bře 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, to je venku nadherne :dizzy_face: jsme na. Horach a tady to tedy pripaluje hezky. Teo venku prospi s prestavkami na jidlo skoro cely den, tak si i zalyzuju.
@ev.ka Teo ma taky hydrokelu na jednom varleti uz od narozeni, ale v porodnici i doktorka mi rikala ze to nicemu nevadi a u vetsiny kluku se to brzy samo ztrati a jen male procento musi na nejake odsati v pozdejsim veku kdyz to vadi. Tak to neber tragicky a ver ze se to samo upravi :wink:
10. bře 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek