• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
@ev.ka neboj, casom byde vsetko o.k. drzim palce
RAstiete kraasnw :wink:
10. bře 2014 ve 13:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ev.ka vse bude dobre !!! Krasne rostete!!!
10. bře 2014 ve 21:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzuzuz hory ti teda fakt závidím!!! Malej se z horského vzduchu unavený, to je pohodicka, ze? ;) užívej !!!
10. bře 2014 ve 21:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Posilam pozdrav z dnešní sluneční procházky :slight_smile:
10. bře 2014 ve 21:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ventilkova pohodicka.... byla krom vcerejsiho vecera a dnesniho rana kdy mel malej takovy hysterak, ale aspon ze v noci pekne spal a dneska uz je zase hodnouckej :slight_smile: a aby si me "udobril" tak se na me dnes poprve krasne usmal a to hned 2x :dizzy_face:
a kde mas ty kila co jsi rikala ze ti zbyly?? Na fotce teda zadne nadbytecne nevidim! :wink:
11. bře 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzuzuz no , pekne ti dekuju, ale ja mam porad jeste deset kilo nahore.... Uz par lidi mi řeklo, ze to neni mozny, nicméně do ničeho se nevejdu a vidim, co ukazuje vaha ;(
12. bře 2014 v 07:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, nějak nestíhám na pc. Přes den mě malá nenechá a jsme taky v tomhle úžasnym počasí furt venku a večer se přetahuju o noťas se synátorem :angry:
Jinak jsme včera absolvovali kyčle a vše je OK. Noci jsou u nás nahoru dolů, jednou je to ok, jednou je schopná se kvuli bříšku vzbudit po hodině :frowning2: Ale co už, jednou to přejde...
Jinak malá už se také začala usmívat, ale na maminku moc neee. Mě jak vidí, tak začne natahovat a chce baštit :slight_smile: Směje se hlavně na sousedku a jiné blondýnky. Já se jí asi zdám jak bubák :D
12. bře 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte dievcence .... tak tu u nas v Nitre krasnych 18 C, maminka vozi Miu a ja sedim u kadernicky :wink:
12. bře 2014 ve 12:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
No, tak koukam, ze nam to tady nejak nejde.... Jak se vsechny, maminky, mate?
13. bře 2014 ve 20:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni moc by si chcela od nas ... ked je vonku tak krasne.

Teraz oznam pre mamicky co maju chlapcekov. Mam doma veci po Leovi. Chcela by sts niektora nieco??? Som na Slovensku a v nedelu to mozem zobrat do Prahy. Len mi dajte vediet ...
14. bře 2014 v 09:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dijakisch ja vim .. Jen mi je trochu lito, ze zadna nechodi ... To je vse ;) opatruj se a pojed uz ;)
14. bře 2014 ve 22:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj babule, som tu strasne dlho nebola, nejak nestiham... z poslednych par prispevkov citam, ze sa (okrem noci) mate fajn, to som rada! Moje deturence ma zamestnavaju na full time, a ked bolo teraz tak krasne, snazila som sa byt co najviac vonku. Inak Kai sa ma vyyyborne, dnes ma 8 tyznov. Na poradni v 6tich lamal rekordy-mal plus 2,5 kg od porodnej vahy (6,4kg)...o obleceni ani nehovorim....68ky su mu tak akurat. Mam z toho sice radost, ze tak krasne prospieva,ale uz mi pomaly odchadza chrbat :frowning2: Uz asi tyzden sa stale rehoce a vyklada mi o stosesto je roztomily. Zajtra valime na vikend do Prahy za svokrovcami a vecer na muzikal Rent. Juch, ja sa tak tesim! Tak si uzite krasny vikend aj vy vsetky!
14. bře 2014 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte kocky. Tak dnes pojdem volit na Slovensku prezidenta a zajtra okolo obeda letiiiime domov do Prahy. Uz sa neviem dockat svojich deticiek. Chybaju mi. Na jednej strane mi velmi prospel tento tyz na SK len s Miou..... uzivala som si kamosky a prechadzky v starom parku.
Tesim sa do Prahy.
15. bře 2014 v 11:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hrasok100 na sesti tydnech takova vaha? Hihi, to je mazec... Kacence bude dva a pul mesice a ma necelych pet kilo ;)))) a vejde se porad do nejmensi velikosti ;))) uzijte si Prahu a muzikal !!!!

@dijakisch ahooooj ! Dobre odvol a mazej domu ;) at se co nejdrive potkame ;)
15. bře 2014 ve 20:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, teeeda to je hnus počasí co? Jsme se namlsali a teď tohle. Malá jako na potvoru vůbec přes den nechce zabrat. Dnes jsem jí uspávala celé dopoledne, pak pravda v postýlce zabrala na dlouho a teď už se manžel obětoval a drndá s kočárem venku. Ale jak zastaví, řev:( Škoda, že doma se nám to moc nedaří...ikdyž jak kdy, někdy usíná v poho. No nevim, čím to.
@hrasok100 panečku pěkné váha. No myslím, že nebudem daleko. Zítra se dovíme. Faldíky na stehnech už má pěknééé. Ale hlavně, že nám pěkně papaj :dizzy_face:
16. bře 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy. Zdravim po dlouhe dobe,nejak se nemuzu dokopat neco napsat. My uz mame take 6-ti nedeli za sebou a prospivame stejne jako u HRASKU, 2,5 kg nahoru od porodu. Marecek ma vice jak 5,5 kg. Hraskova,ale predchozi syn mel stejne miry jako vy. Vice jak 6 kg v 6-ti nedeli a ted v roce a trictvrte ma 16 kg :blush:.
Mára je strasne hodny miminko,stale hodne spinka nebo sleduje okoli. Je to slaďouš jako vsechny nase deticky :blush:. Jinak docela stiham.....zatim,ani nedepkuji,z niceho se nestresuji, takze rodinna pohodicka.
opatrujte se mamky. Uz aby bylo jaro,ikdyz minuly tyden byl nadherny.
17. bře 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mishakk ufff, to jsem rada,ze maly neni jediny s velkym prirustkem vahyl....uz jsem se bala, hd mame valibuka:slight_smile: Jen at hezky prospivaj, ja ty zada aspon naposiluju :slight_smile: Kai je taky zlaty miminko, hodne se smeje a dela mi tak moc radost
Jinak holky co Vase vaha?Ja se zatim vytdsuji z toho, ze mam po porodu o deset kilo min nez predtim, ale obcas mivam takove zachvaty zrave, ze mi to asi nezustane :frowning2: Ted s tim ale nic nedelam, protoze se bojim, abych neprisla o mliko. A nejake cviceni ted, kdyz jeste nemame system denniho fungovani neni moc realne, nestiham...
18. bře 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrasok100 ooo cvicenie nehrozi. Som rada, ked si stihnem umyt vlasy :slight_smile: ...
Minule som len tak zlahka pobehla ... skoro ma tie prsia plne mlieka ovalili :slight_smile: :slight_smile:
Takze cvicenie zatial nie. Stacia mi prechadzky do kopca a z kopca... a doma na zahrade mam nejakych 12 schodov... mam co robit :slight_smile:
18. bře 2014 v 19:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka, tak už máme také po kontrole u Mudr. Malá nabrala od porodu 2 kilča, má teď 5,2kg. Tak taky pěkný. Faldíky na stehnech už máme pěknýýý :dizzy_face:
Jinak se spaním furt nějak stejné. Dohromady sice prospí dost, ale ukecat jí k tomu je fuška :slight_smile: Sama zabrat ne a ne a i u kočárku musím být a v případě "mletí se", honem udrncat. Nebo samo jezdit, to chrupe celou cestu :wink:
19. bře 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zajtra budeme mat krásnych 22C .... juchuuuuuu, od rána až do noci .. budeme vonkuuuu
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: radšej s okuliarmi :grinning:
20. bře 2014 ve 21:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jaky je u vas pocasi? Tady uz od sobotniho odpoledne nretrzite prsi, fakt neprestalo ani na minutu, jedinej, komu to naprosto vyhovuje, je nase Kacenka :slight_smile: vcera spala venku v kocarku od deseti hodin dopoledne do ctyr odpoledne ;)
24. bře 2014 v 08:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Plzeň hlásí také komplet propršeno. Ale už to bylo fakt třeba. Všechno bylo na troud. Jen je škoda, že se k tomu tak ochladilo :frowning2: Jinak mám ty jarní voňavé deště ráda. A jak se hned začne zelenat :slight_smile:
Teeeda Kačka si dala dáchanec. Tak takhle sice Anička nespí, ale jinak je jí venku taky dobře. Když jsem jí včera donesla domů, tak měla akorát nosík totál studenej, ale jinak spokojená :dizzy_face:
24. bře 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ona je neuveritelnej spavec... V pul jedenacte jsme jeli autem do mesta, tam ji soupli do kocarku, cca v pul druhe jeli zpatky, sup do autosedacky, spala celou cestu, doma znovu do kocarku a spi jeste ted venku a to uz trikrat padaly poradne kroupy ;)
24. bře 2014 v 16:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
U nas navzdory predpovedi skarede jen v nedeli, vcera uz to slo a dnes to taky vypada dobre, takove polojasno, ale nam je to stejne fuk neb drepime doma, Matysek horeckuje tak lecime :frowning2: Tea davam do kocarku u otevreneho okna a na balkon neb v postylce mi pres den usne jen nachvili, v kocarku vydzi dele. Minuly tyden byl ovsem paradni, stravila jsem jo vesmes venku na prochazkach a s knihou na lavicce v parku, zvladla jsem jich precist 5 :grinning:
Jinak jsme byli na 6tydenni kontrole a s vahou 4570g byla doktorka spokojena, kycle taky dopadly na jednicku, jen nas ceka pristi tyden na ORL strihani uzdicky pod jazykem, ma ji moc velkou a prestoze se to od narozeni o dost povolilo tak to neni ono a radsi nam to strihnou ted nez pozdeji az z toho bude mit rozum a strach :unamused: to bude rev chudak mala, uz ted se netesim.
25. bře 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova to mas dobre :slight_smile: aspon toho hodne stihnes. Matysek byl taky takovy spavec a nerozhodily ho blesky hromy ale Teo je trochu vetsi citlivka, nespi tak tvrde, i kdyz stezovat si taky nemuzu, dokud kocarek jede spi jak dudek. Zasteveni ho nekdy probere ale ne vzdy. Dneska mi treba zase spal celou noc zlaticko :dizzy_face:
25. bře 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzuzuz Kačka spí celou noc běžně, nevím, co to je k ní vstávat....usíná kolem půl sedmé a spinká do půl sedmé někdy do šesti...a přes den prostě uvozím, zaparkuju na zahradě a spí..dneska od deseti a spí ještě teď a je skoro půl čtvrté....
25. bře 2014 v 15:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova hmmm... To je fakt spavec, asi jarni unava :grinning:
tak my vetsinou 1x v noci vstavame ale jen na jidlo, nekdy ho musim pohoupat nez usne... No ale ted jsem mela tak napinave knihy ze mi to nevadilo a kdyz nespal tak jsem u uspavami cetla, ani jsem si v zapalu cetby kolikrat nevsimla ze uz spi :grinning:
25. bře 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, mame za sebou prve ockovanie. Placu bolo malicko. Uvidime ci to zvladneme bez teploty. Zelam krasny den.
26. bře 2014 v 15:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, mame za sebou prve ockovanie. Placu bolo malicko. Uvidime ci to zvladneme bez teploty. Zelam krasny den. Vazime 5460g :wink:
26. bře 2014 v 18:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A satku mame doma. Dnes - PREMIERA. MIA ma jemne zvysenu teplotu 37, 1 po vcerajsom ockovani.
27. bře 2014 v 11:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek