• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
27. bře 2014 v 11:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Krasny moc vam to slusi!!!
29. bře 2014 v 19:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sikulky! :slight_smile:
29. bře 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch jeeee zrovna jsem se ho snazila uvázat, ze to zkusim, nejak mi to nejde.
Tak máme za sebou nemoce a vsi, ktere dcerka přinesla ze školy. Byly to náročne 2tydny.
31. bře 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishakk mmmm, tak to potešiiiii.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: a už ste ok?????????????? aj to najmenšie bolo chore ?
31. bře 2014 ve 12:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch Ne to naštěstí nebylo. Odnesl to přítel, starší syn Matysek a dcerka Barunka. Uz jsme vsichni zase ve formě :grinning:.
Musim si vas procist. Nejak ted nestiham. Ještě děláme zahrádku, takze se nenudime :grinning:
31. bře 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kde jste vsechny?
31. bře 2014 ve 22:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, no ja stale zde :slight_smile: ted jsem na net nechodila, rozčetla jsem skvelou serii knih a jelikoz to melo 10 dilu tak mi to chvilku zabralo a ve volnych chvilich jsem jen a jen cetla :slight_smile: no ted mam docteno tak jsem prisla mrknout co u vas noveho . My se mame fajn, spani pres den se uz zkracuje, Teo se na me porad smeje a zacina vykladat, nejvice vecer kdyz uspavam, to se na me usmiva jak slunicko a to uz me teda zase tak netesi... Mam doma obe deti tak neni tolik casu a cely den behame po venku se psem a po hristich, ale zitra jede starsi na prazdniny k dedovi tak se chystam vrhnout na zahradu, zasadit nejake bylinky a vykopat hnusne kere. No zadna nuda :slight_smile:
1. dub 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzuzuz jojo je porad co delat ;) Kacence byli vcera tri mesice... Dnes poradna a druhabserie ockovani... Tak snad intentokrat bez reakce .... A pristi tyden nausnicky:slight_smile:
My pres den spinkame ale v nekolika kratsich intervalech... Ja veer nakrmim a ulozim a neuspavam... A Kacka zlaticko co neplace vcera odpol moc nespala a vecer rvala az se urvala.,. No vypon jak blazen az to Kubik oplakal :slight_smile:
3. dub 2014 v 07:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova to mas fajn, ja uspavat musim, sam neusne, s matyskem jsme to trenovali od 4. Mesice a naucil se tak to pak taky zacnem zkouset. Ja ho musim zatim uspavat neb kdyz ho po jidle polozim a nespi tak blinka. Dnes jsme kvuli tomu absolvovali vysetreni v nemocnici neb blinka hodne v oodstate cely den krom toho kdyz spi a malo pribira, aby ne, vyblije mi na zem uplne kaluze. No nastesti se nic nepotvrdilo, se zaludkem ani strvama nic neni a je to jen reflux, takze pred kojenim musim davat takovou kasi na zahusteni mlika v zaludku a uvidime. Mam ja to teda kluky fakt... Prvni nechtel jist a druhej sice ji hodne ale zato vsecko jde ven... Uz aby bylo za nama 6 mesicu, prikrmama a tuhou stravou to prej prestane.
Teo mel vcera 2 mesice, jsou vkatsne presne o mesic od sebe :slight_smile:
3. dub 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, tak tříměsíční kontrola dopadla báječně, Kačenka váží 5230 gramů a měří 56 centimetrů. Druhé očkování jsme zvládli se zvýšenou teplotou a příští týden, nejspíš v úterý jdeme na očkování. Teď spinká a já mám po úklidu a vaření chvíli klidu :slight_smile: hezkou neděli všem :slight_smile:
6. dub 2014 v 15:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak, mamky, máme naušničky!!! :slight_smile: malá vše zvládla nad očekávání dobře a plakala daleko míň než u očkování. až se k tomu dostanu, dám sem fotku :slight_smile:
8. dub 2014 v 15:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova tak to uz je krasavice, me se nausnicky na holcickach libi, hned je videt ze to je holcicka, nekdy to totiz neni uplne jste kdyz je treba v modrem nebo tak :slight_smile: my si zase vcera udelali radost novym nositkem, v satku se malej obcas trochu vztekal horkem, on je neskutecne horkokrevny, tak jsme vcera koupili ergonomicke nositko a dnes jsme ho zkouseli na kratke prochazce se psem a spokojenost velka na obou stranach :slight_smile: uz se tesim az trochu povyroste a budem nosit vice, zatim je malinkatej a kocarek je pro nej lepsi.
8. dub 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova a co to mate za ockovani takhle po tydnu po sobe? Nepicha vam hexu a pneumokoka zaraz?
8. dub 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzuzuz my nemame ockovani po tydnu ale po mesici a opravdu nam dava hexu a Prevenar najednou
9. dub 2014 v 07:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova aha ja pochopila ze vam dala ockovani na te 3m kontrole a za tyden mate dalsi. My budeme mit prvni hexu a prevensr az ve 3m, mame to posunute, tak ani nevim jake jsou pak intervaly mezi ockovanim. My ted vyrazim nechat udelat pro Tea pas, jsem zvedava jak to foceni bbude probihat.
A tady je nas maly smisek :slight_smile:
9. dub 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
S šátkem jsme se oba už zkamarádili. Více nám vyhovuje kapsa uvnitř :wink: ale jak prodlužejeme dobu pobytu z 10 min na víc jak půl hodinky, tak mě bolííííí záda... ach jooo
no aby ne, má přesně 2,5 měsíce a rovných 6 kg....pucik jeden
9. dub 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se zase po čase hlásím. měla jsem nějaké zdravotní problémy, ach jo :frowning2: :angry:
Já chciiii fotečku Kačenky s náušnicema. Už se taky moc těším, až bude malá mít náušničky. nechali jste nastřelit nebo píchnout?
Jinak nás čeká příští týden první očkování, když nepočítám rotaviry, ty byly stříkačkou do pusinky a bez reakce. Zato teď se reakce bojím. Malý naštěstí neměl, tak uvidíme u Andulky.
Taky už sem musím přihodit nějaké foto, abysme se představili. Až se malá vzbudí, něco pořídíme :wink:
10. dub 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady nějaké foto Aničky :slight_smile: Jedna oblečená a druhá odhalená, aby tety z koníka viděly ty naše faldíky :dizzy_face:
12. dub 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@terezkakoe ta je krasnaaa!!!!! Holcicka na prvni pohled!!!! A ta pusinka! Nadherna!
13. dub 2014 ve 23:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. dub 2014 ve 23:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
No páni, Kačenka je taky fešanda :dizzy_face: Nechali jste nastřelovat nebo píchat?
Jinak my byly včera na prvním očkování, zatím ťuk ťuk snad reakce nevypadá. Máme 6,1 kg :sweat_smile: a 61cm. Dostali jsme napomenutí, že neumí pást koníky, ale to jsem sama věděla :( Ona malá jak je na břiše, tak začne šmrdlat nosem a pak se osype. má tu kůži na xichtíku nějak háklivou furt. A to si tam ještě většinou ublinkne a v tom se taky omatlá :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to děsnej poblijon. tak se mi jí na břicho moc dávat nechce. vím ale, že bych měla, začnem asi "cvičit" na balonu.
15. dub 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezkakoe no dala jsem nastřelit, píchat bych jí je určitě nedala....teda už 6,1 kilo, jo? a tolik centimetrů...tak to my jsme teda sice nejstarší, ale suverénně nejmenší :slight_smile: Kačka taky pást koníky moc nechce....tak to nehrotim....chtěla bych vidět paní doktorku, jestli ona sama v tomhle věku...vždyť každý dítě je jiný ...to ji máš jako nutit???? to je taková debilita...to je to samý, jako kdyby mi měla doktorka říct...no ale ona už by měla vážit...nebo měřit...mě tohle tak vytáčí....zrovna tak řeči o tom, kdy má dítě sedět a kdy chodit...mám kamarádku a tu doktorka seřvala, že holka už sedí...tak se tam tenkrát rozčílila a ptala se jí, co má jako dělat, jestli má holku přivázat k postýlce, aby ležela jen na zádech....dost jsme se tomu tenkrát nasmály....a jestli malá zvrací, tak je to taky přece kravina....já teda dávám Kačku pouze před jídlem, je jasný, že když má bříško plný mlíka, že to vyhodí....nenech se rozhodit :slight_smile: nás za necelé dva týdny čeká třetí očkování a pak snad na nějakou dobu klid, pokaždý dostává dvě vakciny, při prvním v pohodě, bez breku a bez reakce, při druhým řvala, že málem zbořila ordinaci a měla zvýšenou teplotu skoro dva dny po tom...jsem zvědavá, jak to bude tentokrát. Mimochodem, začla slintat, dnes prořvala dopoledne, mám pocit, že jí polezou zuby...
15. dub 2014 v 15:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
My jdeme do poradny zitra ale jen na prevazeni neb to nase drobatko tak blinka ze porad doma vytiram kaluze a pribirani nic moc. Absolvovali jsme vysetreni v nemocnici zakudku a strev ale vse je ok, proste se mu to jen vraci takze davame pred kojenim specialni kasi proti bliti a fakt to funguje a najednou jde vaha nahoru, 400g za tyden :slight_smile:
@terezkakoe dojima me jak doktorky maji ty nejnovejsi informace... Uz par let se uci ze paseni koniku je vzor ktere predvadi az 4 mesicni dite, 3 mesicni dite to bud neumi nebo to dela spatne. Bud v klidu ale pomalu uz trenujte :slight_smile:
16. dub 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Přesně holky, vím, že čas je. Ten balon tu mám, tak když jí to bude bavit, tak tam trénovat pomalu budem, ale žádný stres. Vím už od malého, který nikam s ničím nespěchal, že to nebylo úplně ku škodě. Krásně se nakonec plazil všema čtyřma končetinama (nejen rukama), když chodil, tak téměř bez pádů. takže nepochybuji o tom, že se malá ty koníčky určo jednou naučí :dizzy_face:
@zuzuzuz to znááám. pořád utírám kolečka na podlaze. Zlaté plovoučky. neumím si představit, kdybych měla všude koberce :slight_smile: Když jsme u mamky na návštěvě, tak musim chodit s malou říhat do kuchyně na lino :grinning: Ale ona stejně ublinkne pak zcela nečekaně, takže nás mamka hlídá jak ostříž s plenkou v ruce :slight_smile:
@ventilkova pááni už že by start na zoubek. No kamarádce malý taky rostly už ve čtyřech měsících. my u malýho to měli naopak. začal sice cca v sedmém, ale poslední stolička mu vyrostla ve třech. měl to těsně do limitu :slight_smile: Co zub, to vždycky měsíc klubání :( Naštěstí to snášel jakž takž dobře.
17. dub 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zelam Vam krasne Velkonocne sviatky.
18. dub 2014 v 06:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak s oneskorením, ale tiež jedna trojmesačná a jedna veľkonočná fotečka:
23. dub 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
No teda vám povim, že jsme v lednu byly samé šikovné maminky. Jedno dítě hezčí než druhý :dizzy_face: @hrasok100 jak je malej vlasatej :slight_smile: Já už se těším, až budem mít vlásky na sponku :grinning: Je mi jasný, že naše holka bude ta, co sponky hned strhává, ale i přesto se těším :wink:
23. dub 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievčatá, tak po dlhej dobe som Vás prišla pozrieť. Nádherné detičky máme všetky, posnažili sme sa pri ich tvorbe :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
My pomaličky začíname nosiť hore fontánku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A poviem Vám, navštívila som taaaaaaaaaaaaaaak super ženskú, že normálne nechápem. Sme úplne super na rovnakej vlnovej dĺžke, však @ventilkova ?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mia sliní o 100-500 ... robíme si aj bublinky a koooonečne predvčerom už sa začína dvíhať do sedu, keď jej chytím ruky... a náááramne sa pri tom rehoce.
mmmm len mávame hlavne večer operné árie vyše hodiny ... ufff... to ma ubíja .. ale keď to trvá len skoro 2 hod z celého dňa .. tak prižmúrim oči a poviem si, že mám dobré dieťatko :wink: :wink: :wink:
24. dub 2014 v 08:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dijakisch no, napodobne!! Jen mi vysvetli, kde ses flakala celej muj zivot, co??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2014 ve 20:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek