• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
7. kvě 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Very busy????????
9. kvě 2014 v 08:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak se dětičky mají?
prohlídka ve 4m... 6,5kg a 63 cm
paní doktorka chtěla od Martínka otočení na bok, no zatím jsem to u něj viděla jen jednou... tak dám dala žádanku na rhb... když jsem tam volala, tak sestřička říkala, že se tam chodí, dokud se děti nerozchodí
no mě picne...tahat se tam s dvěma dětma (staršího samozřejmě nevzali do školky)
přijde mi to brzo soudit, zda je motoricky pozadu :frowning2:
23. kvě 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev.ka ahoj. Nam se dari dobre, na bok se teda malej toci uz dele. S tou delkou rhb bych si nalamala hlavu, ja se starsim chodila od 6t do 6m a pak jsem to sama ukoncila neb to podke me stacilo a zbytecne ho to hnalo motoricky napred. Stejne tak se muzes ty kdykoliv rozhodnout to skoncit a nechat bezet prirozene. Doplnim ze jsem fyzioterapeut a mam i kurz vojtovy metody, takze tomu trochu rozumim :slight_smile:
Ja se zase nasmala na 3m kontrole kde chtela doktorka videt paseni a on to dela krasne, ale doktorka i sestricka ho rozesmivali a on pasl a smal se a u toho se smichy dost kyval na stranu a doktorka rekla ze to dela bkbe ze se kyva, ale ze mu dame jeste chvili aby to zlepsil nez nas posle na rhb. No pobavila me... Jinak je dobra doktorka ale ten motoricky vyvoj - mohla by jit na nejake skoleni, jako vetsima pediatru s predpotopnima znalostma :angry:
Jinak se mame bezva, brachove jsou ze sebe navzajem paf a tak se i zabavi spolu hranim a ja mam volno :slight_smile: starsi i zpival na besidce ve skolce pisnicku o braskovi, ja samozrejme rvala jak zelva :slight_smile: travime hodne casu venku na prochazkach a zaciname uz cestovat a zatim to ten nejmensi bezva zvlada tak doufam ze mu to bydrzi, na leto mam velke plany...
27. kvě 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz no nás sestřička vyzvala, ať Marťulu vzbudim, že jde vážit a měřit... pak jsme čekali ve slíkárně skoro hodinu!
(doktorka vzala před náma nějakou maminku, co přišla akutně a že má dvojčata a ještě jedno starší, pak vyřizovala snad 10 telefonátů a vydávala jen recepty)
no výsledek byl, že byl Martin unavenej a rozmrzelej a navíc ho zkoumala v plíně! což je podle mě taky blbost
vcelku mu vytkla to neotočení na bok, varhánek mezi lopatkama (podle mě ho tam nemá, když pase neunavenej), nestabilitu
je teda fakt, že ho těžko motivuju. hračky ho moc nelákaj
jednou jsem teda zkusila vytáhnout prso a za tím se teda otočil :grinning: ale jen na jednu stranu, na druhou mu to nešlo :frowning2:
27. kvě 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
naši raraši
27. kvě 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev.ka teda my mame u doktorky vse na telefon a objednani, i poradnu a jsem za to rada, do poradny nas vetsinou zapisou jako navic behem pauzy takze prijdem a jdem rovnou na radu :wink:
No vysetrovat motoriku v pline je blbost, kdyz chce byt dukladna, asi nechtela byt pocurana :slight_smile: zkus mu do te otocky pomahat treba sama, aby prisel na to, ze neco takoveho se vubec da delat :slight_smile: kdyz neni motivace tak to jde ale blbe :frowning2:
27. kvě 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja a dijakisch :slight_smile: dnes je Kacence pet mesicu a poprve se otocila na brisko!
2. čer 2014 ve 12:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dlho tu nik nebol, tak nech to trošku oživím :slight_smile:
10. čer 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a tiež sme sa hrali na reprodukciu starých časov: časový rozsiel 30 rokov (moja mamka so mnou a bratom predtým a my teraz):
10. čer 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahojte,
@hrasok100 no naaranzovali jste to fakt podobne, jsi si s dcerkou podobna :slight_smile:
@dijakisch Mia ma pěkné haro, za rok budete plest copanky :wink:
@ventilkova no ty jo pet mesicu :slight_smile: toto leti neuveritelne, za chvilku budete varit mrkvicky :slight_smile: ja uz se na to tesim prestoze s prvnim synem to byl hrozny boj, myslim ze Teo bude bezva jedlik ale uvidime.
My jsme byli na dovci a Teo to zvladl bezva az na to ze ja mam po ceste vyzpivane hlasivky, celou cestu z italie jsem bud zpivala mladsimu nebo v dobe spanku odpovidala starsimu na milion otazek, no pusa me bolela jak cert ale se zpevem jsme krasne zvladli cestu s usmevem.
13. čer 2014 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sabulili.
ahoj, můžu se k vám připojit? jsem asi 9tt, termín mám v lednu :slight_smile:
19. čer 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabulili my už máme děti na světe :grinning:, ty máš termín 2015 :wink:
26. čer 2014 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlasim skore, 5 m, 7,1 kg, 65 cm... zatím ani jeden zub, ale slintá řádně. Rehabilitační na nás koukala jak na blázny, co u ní chceme. Prý je to super "bleška" a nevidí na něm žádné vývojové zpoždění či že by něco dělal špatně.
Otáčí se na bříško od 4,5 měsíce. Je to pěkná hadimrška, umí se odkopat na zádech nohama směrem nahoru pěkný kus - i přes celou postel, takže už ho nemůžu skoro nikde nechat nehlídaně ležet
a příkrmy už týden dávám - mrkev, brambor a od včera cuketa. Doktorka, ať pomalu zkoušíme. Martínek je ale žroutík, během týdne už jsme na dávce rozmixované zeleninky 100 ml. Otvírá pusinku dál, ale bojím se mu dát na začátek víc.
26. čer 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, holky, jak se máte? Kačence byl už rok, chodí už měsíc a půl, jinak je to zlatíčko, krásně spí, jí, máme dva zoubky dole....je moc šikovná, krásně se rozmluvila, hraje si...je báječná.
7. led 2015 v 19:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky se po delší době ozývám, koukám, že vám všem dětičky pěkně rostou, moc hezké fotky tady máte! :slight_smile: naše Karolínka nám taky dělá samou radost, v pátek oslaví první narozeniny, už běhá jak o život, všechno by zkoumala, je pěkně živá :grinning: taky dole dva zoubky, ale nechaly na sebe dlouho čekat :slight_smile:
My jsme nijak neotáleli a vrhli se na výrobu sourozence, takže jsem v šestém měsíci a čekám chlapečka, budeme mít doma pořádně veselo.... :sweat_smile:
13. led 2015 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kluziste ty vogo, tak to jste si teda pospíšili....sakra, to budeš mít jako dvojčátka :slight_smile:a co budete mít?
14. led 2015 v 18:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste ježiši, já to čtu znova a vidím, že budete mít chlapečka, strašně gratuluju!!! Páreček..no paráda!!
14. led 2015 v 18:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova no jo, klučík to bude a začínám se zvolna děsit, jak to všechno zvládneme, malá je torpédo :slight_smile: tak mi nezbývá než doufat, že budeme mít hodňoučké miminko aspoň tak, jak byla Karolínka. No a hlavně se pořád utěšuju, že ten první rok bude sice masakr, ale pak budou pěkně k sobě a budou si spolu pěkně hrát... :sweat_smile: :grinning: možná trošku naivní představa, ale co jinýho mi teď už zbývá, že :rolling_eyes: :slight_smile:
A jakpak se daří vám?
14. led 2015 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, u nás se sice chodí od září ale pořad to valí jen kolem nábytku, do volného prostoru se zatím krok udělat neodvážil. Trochu komplikace neb trávíme zimu na chalupě na horách tak mi to tady po kolenou slušně vytírá, tak čisto jak doma se to tu prostě udržet nedá... :sweat_smile: zubů má 5 a začíná mě pěkně kousat a dost ho to bohužel baví. Povídá od rána do večera tak to vypadá, že bude po bráchovi a už se "těšim" za rok na milion otázek denně... Lidé v MHD se na me dycky smějí a řikají že nevěděli, že je možné se zeptat na tolik věcí během jedné jizdy šalinou :grinning:
Jinak je bezva, krom nedávných problémů s usínánim je to pohodové dítě :slight_smile: minulý týden si prodělal šestou nemoc a zánet spojivek - oboje infekční a opravdu mi není jasné kde to tady na konci světa chytl.
@kluziste gratuluji, nicméně přeji hlavně hodně sil, asi to bude docela náročné. Ale kdyz jste to tak chtěli tak super že vám to vyšlo dle plánu.
15. led 2015 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz to je sranda, jak se každé dítko vyvíjí úplně jinak :slight_smile: naše Kája obchází nábytek taky od září, na Štědrý den se pustila do prostoru a od té doby běhá jak o život, nejšťastnější je, když ji vypustím někde na návštěvě, z toho má vždycky děsnou legraci a lítá kde může :slight_smile: ale mluvení fláká, zatím se jen pokusila během prosince o "svítí", ale brzy toho nechala a žvatlá si svoje :slight_smile:
Největší hrůzu mám z toho, jak budeme slaďovat režimy obou dětí, hlavně v noci - to asi bez tatínkovy pomoci zvládat nebudu, když se probudí oba naráz... no uvidíme, určitě to bude peklo hlavně ze začátku, ale už to nějak vydržet musíme :slight_smile:
17. led 2015 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek