• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
Ahoj, já mám taky TP v lednu 2014 a ráda s vámi pokecám :slight_smile:
12. lis 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj Zuzu :slight_smile: jaký máte program na večer? Mně po dlouhé době odešel manžílek za sportem, ale pak se samozřejmě musí hasit žízeň, takže nemám tušení, kdy se vrátí... :grinning: :cry: zkusila jsem si u nějakého videa na youtube zacvičit těhotenské cvičení, no ale nic moc, nemáte nějaký tip na zajímavé video?
12. lis 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, manžel je taky za sportem, tak koukáme se synem na Rychlou rotu a pak me ceka koupání a ukládání ke spánku. Nejdřív syna a pak sebe :slight_smile:
12. lis 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš o zábavu postaráno :slight_smile: máš jednoho syna? Jak starého? Zase další zkušená maminka :slight_smile:
12. lis 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj zuzuzuzuzzuzuuuuuuu;)
12. lis 2013 ve 21:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mamky, zitra rano za panem doktorem v osm hodin .... Je mi uz lip jak jsem se vyspala a od osmi uz zase lezim.... Tatka uz ma datovou kartu... Takze uz si normalne piseme... Tak je mi malinko lip... Pry tam jsou vsude medvedi... Snad ho nic nesezere ;)))
12. lis 2013 ve 21:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ventilkova s tým magne sa porad s DR. čítala som si letáčik v liekoch a bolo tam napísané, po odporúčaní lekára. takže spomen mu všetko čo ťa trápi :wink: a tie tri týzdne neboj ubehnu ako voda. my ti tu budeme robiť dobrú náladičku :grinning:
12. lis 2013 ve 21:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kluziste tu nejde o to, ktorá ma kolko detí. Neboj, ako ti dieťatko prinesú, hned budeš vedieť čo a ako máš robiť. Proste v matke to je !!! A ty budeš skvelá matka :wink: a ked tak, ďaleko od seba nie sme, tak od februára môžeme kecať aj osobne :wink:
12. lis 2013 ve 21:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dijakisch provedu ;))) jasný , mám bezva doktora je s nim strasna sranda a navic je to fesak ;)))) zitra jdu poprve za cele tehotenstvi na kontrolu bez tatinka... To bude dr. koukat :slight_smile:))
12. lis 2013 ve 21:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dijakisch dobru naladicku beriem ;)))

A vo februari osobne..... Osobne osobne ale co jaaaaaa? :slight_smile:)))))
12. lis 2013 ve 21:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova no srdiečko, tak jedine cez skype, čo ty na to ??? :wink:
12. lis 2013 ve 21:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Noooo co by ne ;))) jinak do Prahy to mam co by kamenem... A sjezd z dalnice kousek od domu ;)))
12. lis 2013 ve 21:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak potom nevidím žiadny problém :wink: na jar sa vidíme ? :sunglasses:
12. lis 2013 ve 22:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dorbé ránko, děkuju dijakisch :slight_smile: no doufám, že máš pravdu! Držím palce ventilkova a doktora a dej pak vědět :wink:
13. lis 2013 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre ranko, mamky... Tak uz jsem doma :slight_smile: takze vsechno je v naprostem poradku!!! Pan doktor byl jako vzdy usmevavej vzdycky vyleze do cekarny a uz na me mava a vola tak pojdte kocko ;) nalez v naprostem poradku, vzdycky rika, ze kdyby nevedel, ze uz mam dve deti, tak by rekl, ze cekam prvni ;) na tvrdnuti briska mi predepsal magnesium, ale mam si ho vzit jen kdyby se to stalo zase... Jinak mala je stale zadeckem dolu, mrska ... Co se tyce placenty, ktera je nizko a zasahuje do porodnich cest, je vse pri starem, takze to proste bude cisar, co se da delat... S tim uz jsem se nejak smirila. Takze jsme si s malou za odmenu koupily dva chlebicky, jeden sunkovej a jeden z vajickem, od posledni kontroly jsem nepribeala nic, takze vahovy pribytek je 13 kilo, tak jsem spokojena... Vysledky z velkeho UTZ taky perfektni, moc taky, mam naprosto ukazkovy tlak... Takze tralala ;) a pak ze jsem stara matka ;) hezke rano vsem :wink:
13. lis 2013 v 08:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ventilkova wow, no super správy si nám sem napísala. Teším sa s Tebou. no a potom ja som čo,... ked som tiež v tom vyššom veku tehotná ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vek si nepripúšťam... správam sa tak, na aký vek sa cítim a to je..... 28rokov - vtedy som to prestala počítať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2013 v 09:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@dijakisch no to ja porad posloucham... Nic nedelej, nikam nejezdi, to vis ten tvuj vek... Az me s tim vsichni s prominutim vis co ;))) ja vek neresim vubec, protoze je mi na kolik se citim a to je v zavislosti na ruznych situacixh od sedmnacti do 28 ti ;)))))
13. lis 2013 v 10:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ventilkova ked už teraz vieš, že budeš rodiť cisárskym rezom, kedy máš naplánovaný termín ???
13. lis 2013 v 11:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, @dijakisch tak to je fajn ze je vse OK az na tu placentu ale tak s tim se neda stejnak nic delat a navic kdyz je dole prdelka tak by se stejne asi cisar delal pokud by sis netroufla na porod KP (já teda asi ne). Ja se ted taky vratila od doktora z velkeho UZ, vsecko je ok a miminko je absolutni prumer - vetsi jen o 3 dny, 1500g :slight_smile: Tak mam radost, podle velikosti bricha a a meho apetitu se bojim obrika :grinning:

@kluziste mam jednoho syna, v lednu bude mít 4 roky

Takze jste tady same Prazacky?
13. lis 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz já som v poriadku, to Ventilkova bude cisárom rodiť :wink:
No momentálne som Slovenka žijúca v Prahe. A ty si odkial ?? Kedy máš termín ?? Moja prvá dcéra je tiež lednová, 12.1. bude mať 9 rokov :wink: potom mám syna, ktorý je kvetnový. teraz má 5 aj pol roka :wink:
13. lis 2013 v 11:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijakisch jo já vím že ty ne, omyl :slight_smile: Já mám termín 30.1. aspon se mi budou hodit vsecky ty zimni veci po prvnim synovi :slight_smile: Jsem z Brna.
13. lis 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Takze budeš mať opäť chlapčeka ?
13. lis 2013 v 11:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dijakisch termin zatim naplanovany neni, vse se bude pdvijet od aktualni situace pri kontrolach... Pokud se nic dit nebude, tak budto mezi svatky a neno hned po Novem roce
13. lis 2013 ve 12:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzuzuz my jsme na ultrazvuku meli 1670 g a je to pry normalni vaha ... Bricho tak velke nemam, jako jsem mela u kluku, ale taky jsem zdaleka tolik nepribrala ;)
Jinak koncem panevnim? Ten zazitek si klidne odpustim :slight_smile:
Ja z Prahy nejsem, bydlime kousekmod Hradce Kralove
13. lis 2013 ve 12:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova gratulace k uz,jo ty chlebíčky bych dala také :grinning: ,co znamená stará matka,jestli se mohu zeptat.A císařem,v epidurálu?
13. lis 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@dada074 dekuju ;) kdyz ja kupovany moc nemusim... Udelala bych si radeji doma svoje.... Delam si i svuj salar... Ale sama pro sebe? To zas ne :slight_smile: stara matka ? No v mem pripade 38 ;)
Jinak cisare pokud to nebude nic akutniho, tak urcite epidural ... Nemam s tim vubec zadnou zkusenost, oba kluky jsem rodila ňormalne..... Tak jsem to konzultovala s panem doktorem a hodne jsemsi nacetla na netu... A pokud to pujde, tak epidural
13. lis 2013 ve 12:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova tak to já bych dala ty kupovaný,takhle vajíčkový zalitý majolkou,že to teče po prstech mňam (já vím jsem čuňas,ale to dělá to těhotenství :wink: ).Neteř rodila loni také v epidurálu a nemohla si to vynachválit.A s tím věkem na tom nejsem o nic lépe mě už bylo 39,ale je pravda,že mi jsme si museli už na první počkat 5 let,jo a cítím se samo sebou na 20 :frowning2:
13. lis 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova Moc gratuluju a mám s Tebou velikou radost, že je všechno v pořádku :dizzy_face:
13. lis 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dada074 hihi, to je pekna prasarnicka ;))) tak to rada slysim s tim epiduralem ;) a nevis, kdy mohla asi vstavat a normalne fungovat ? A kdy u sebe mohla mit miminko?
Jinak my jsme holky mlady, o tom zadna ;)
13. lis 2013 ve 13:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kluziste ty jsi tak hodna!!! Moc dekuju!!!!!
13. lis 2013 ve 13:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek